Перейти до змісту

Порадьте супутниковий ресивер


Рекомендовані повідомлення

Можна в мене купити аміко за 960грн а 8120 за 980грн рік гарантії
а чому рік гарантії? Виробник дає два роки гарантії.

Дайте будь ласка відповідь на питання які я задав майже місяць тому: http://board.lutsk.ua/topic/107837-vstanovlennja-suputnikovogo-telebachennja-ta-kon/page__view__findpost__p__1052578747 не ховайте голову в пісок, як страус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Та в них видно сіра,без коробки та триноги тороідальна.Я шукав по Україні десь місяць назад темні в упаковці з триногою,так не було .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І що купити, щоб не переплачувати. Плазму років три не куплю. Потрібно тюнер на 2-3 телевізора. Бажано дивитись фільми з інтернета(мкв в тому числі). Можливо 2 тюнера, один крутіший інший простіший. Одна чи дві антени, ще не вирішив. І без щомісячних платежів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно тюнер на 2-3 телевізора.

це як?

якщо хочите дивитись на 2-3-ох телевізорах незалежно один від одного, то к-сть тюнерів має дорівнювати кількості телевізорів і на антені мають бути головки з відповідною кількістью виходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як?

якщо хочите дивитись на 2-3-ох телевізорах незалежно один від одного, то к-сть тюнерів має дорівнювати кількості телевізорів і на антені мають бути головки з відповідною кількістью виходів.

Ну це зрозуміло. Я розглядаю наприклад: Один тюнер на один телевізор, а другий на два ТVset.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плазму років три не куплю
навіщо вам плазма? Візміть нориальний LED Full HD (1920x1080)
Один тюнер на один телевізор, а другий на два ТVset.
скільки телевізорів стільки ж ресиверів і відповідно якщо три телевізора, то конвектор повинен бути на 3(4) виходи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки телевізорів стільки ж ресиверів і відповідно якщо три телевізора, то конвектор повинен бути на 3(4) виходи.

Тюнера хватить два, для початку навіть один можна. Конвектор на 2-3 виходи. Наприклад дивлюсь телевізор в кімнаті, виключив і вкл на кухні та й далі дивлюсь. В іншій кімнаті телевізор з тюнером для дітей. Що порадите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

посоветуйте по подключению пожалуйста.

wv_s12.jpg

Есть тюнер world vision S12 (на картинке), к которому подведена антенна с тарелки и из которого выходит тюльпан на первый телевизор. Картинка показывается, все довольны. Теперь хочу протянуть от тюнера антенну к другому телевизору. Как сказал мастер, будет достаточно вставить новый кабель в разъём RF и другим концом втыкнуть во второй телевизор и всё будет хорошо, но на деле видимо чего-то не хватает, т.к. первый телевизор работает, а на втором "Нет сигнала". Что тут не хватает, кроме ума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2 телевизор в антенный розьем и на нем сделать поиск каналов. Но показывать будет теже каналы что и 1 телевизор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2LaMeRiLKiN Другий кінець в телевізор в антенне гніздо і скануєте кабельний діапазон на частоті 207 мГц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Збираюся собі встановлювати супутникове.. Так ось, допоможіть визначитися з ресивером. Основні вимоги: бюджетний, поєднання ціна+якість, картинка повинна бути якісною як на HD так і на SD каналах, буде працювати на шарі, тому не повинно бути проблем з налаштуванням. Вибір, більш-менш, зупинив на Gi S-8120 (Galaxy Innovations S-8120) або AMIKO SHD-8900 Alien (доречі хто якому перевагу віддає). Дивився ще в сторону Openbox S4 HD PVR. Може хтось свої варіанти запропонує, буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі взяв AMIKO SHD-8900 Alien, теж для шари НТВ+, HD.

Поки скарг нема, єдине, що не подобається: довго включається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюся собі встановлювати супутникове.. Так ось, допоможіть визначитися з ресивером. Основні вимоги: бюджетний, поєднання ціна+якість, картинка повинна бути якісною як на HD так і на SD каналах, буде працювати на шарі, тому не повинно бути проблем з налаштуванням. Вибір, більш-менш, зупинив на Gi S-8120 (Galaxy Innovations S-8120) або AMIKO SHD-8900 Alien (доречі хто якому перевагу віддає). Дивився ще в сторону Openbox S4 HD PVR. Може хтось свої варіанти запропонує, буду вдячний.

з цих ваших варіантів Openbox S4 HD PVR найкраще... имхо... допоможу з налаштуваннями ....все через приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по якості картинки Open S4 нічим не краще того ж Amiko, хіба можливо трошки функціонал кращий. Якщо хочеш брати open тоді краще хоча б S6 взяти. В самого зараз Amiko, проблем ніяких не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S6-ий по якості нічим не краще за S4-го. В першому дисплей є, більше USB. А по картинці - без різниці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S6-ий по якості нічим не краще за S4-го. В першому дисплей є, більше USB. А по картинці - без різниці...

.... вони один в один.. в даний момент маю S4 ,,,"заховав "його за телевізором ... на задній стінці :ok2:

а ще якщо придбати такий пульт http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=854 стане взагалі комфортно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі взяв AMIKO SHD-8900 Alien, теж для шари НТВ+, HD. Поки скарг нема, єдине, що не подобається: довго включається.

можна переключити рес в режим, коли він не відключається, а переходить в режим очікування. Тоді буде включатись-відключатись миттєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть телек 47" фулхд, хочу спутник, последнее время тероризирует виасат, положительного в инете ничего ненашел, нужен человек который возьмет на себя обязанности все установить и обслуживать в дальнейшем. Что смотреть пока не определился, я люблю дискавери а жене 2+2 остальное по возможносте :) 097 965 02 ОО - Алексей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AMIKO SHD 8900 Alien або GI S8120 апарати бомба

... сорі... і скільки ви їх встановили...?

P/S... чи порівнювали "меню " цих моделей з "меню " Openbox S - series....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де краще картинка? В AMIKO SHD 8900 Alien (GI S8120) чи Openbox S4. Ну і в плані подальшого використання: надійність, довговічність, підтримка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де краще картинка? В AMIKO SHD 8900 Alien (GI S8120) чи Openbox S4. Ну і в плані подальшого використання: надійність, довговічність, підтримка.

Я бачив якість картинки AMIKO SHD 8900 Alien і Openbox S4 то чесно кажучи різниці не замітив як такої... А вот в ціні різниця суттєва.. ІМХО

П.С. Звичайно вирішувати вам.. я свою думку не навязую... Доречи я сам задавався даним питанням і мені AMIKO SHD 8900 Alien ціна/функціональність більш як влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто нехочет помочь? Ведь тут как я понял есть люди занимающиеся этим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де краще картинка? В AMIKO SHD 8900 Alien (GI S8120) чи Openbox S4. Ну і в плані подальшого використання: надійність, довговічність, підтримка.

Я бачив якість картинки AMIKO SHD 8900 Alien і Openbox S4 то чесно кажучи різниці не замітив як такої... А вот в ціні різниця суттєва.. ІМХО

П.С. Звичайно вирішувати вам.. я свою думку не навязую... Доречи я сам задавався даним питанням і мені AMIKO SHD 8900 Alien ціна/функціональність більш як влаштовує

,,," хозяин- барин".... )

P.S... так різниця в ціні...... 400 грн... але... часом " на чебуреках" тратимо в 2 рази більше... так що в цьому світі все "відносно".......)))))))) імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...