Перейти до змісту

Порадьте супутниковий ресивер


Рекомендовані повідомлення

Звичайно не буде показувать, крім прошивки потрібно ключі закінуть емулятор вімкнуть
меню емулятора не було. Зв'язався із Сат Системс розповів про свою ситуацію і йому дали відповідь, що це підробка, навіть слухати не хотіли, що ресивер куплений в офіційного дилера.

Зате на форумах прочитали

"Администрация ресурса ............ идя навстречу пользователям, пострадавшим по вине нерадивых торгашей, которые "наградили" их ресиверами-клонами (подделками) представляет софт-реаниматор для восстановления работоспособности этих ресиверов.

После восстановления ресивер будет работать как обычный FTA приёмник, функции EMU, картридера и LAN порта работать не будут, потому что эти функции работают только через секьюрити чип.

Софт заливается через USB или com-port как обычное программное обеспечение..

Функции медиаплеера работоспособны, как и в оригинальном ПО.

После восстановления работоспособности ресивера есть возможность на 100% восстановить работоспособность вашего ресивера, при условии что он действительно был приобретён у официального дилера. Для этого любой пострадавший может отправить на e-mail admin-openboxfan.com

1. Полные координаты дилера, у которого приобретался ресивер.

2. Серийный номер ресивера (находится на нижней крышке ресивера и на коробке)

3. Номер процессора (меню - информация о ресивере).

Если ваш ресивер будет обнаружен в базе данных производителя, то его полноценная работоспособность будет восстановлена в следующем софте..

Просьба недовольным, которых не удовлетворит наш подарок обращаться непосредственно к продавцам

Вот и дождались очередной бомбочки от сатсистемс..."

Така підтримка по вашому нормальна?

я бачу ви дуже обізнані в в даній галузі, в курсі справи всього ринку і тому подібного.
так цікавлюся цими справами, обладнанням не торгую і не встановлюю лише час від часу тестую, якщо просять знайомі.

Я замучився щось і кому не будь доводити, всі грамотні беріть те, що підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь
Звичайно не буде показувать, крім прошивки потрібно ключі закінуть емулятор вімкнуть
меню емулятора не було. Зв'язався із Сат Системс розповів про свою ситуацію і йому дали відповідь, що це підробка, навіть слухати не хотіли, що ресивер куплений в офіційного дилера.

Зате на форумах прочитали

"Администрация ресурса ............ идя навстречу пользователям, пострадавшим по вине нерадивых торгашей, которые "наградили" их ресиверами-клонами (подделками) представляет софт-реаниматор для восстановления работоспособности этих ресиверов.

После восстановления ресивер будет работать как обычный FTA приёмник, функции EMU, картридера и LAN порта работать не будут, потому что эти функции работают только через секьюрити чип.

Софт заливается через USB или com-port как обычное программное обеспечение..

Функции медиаплеера работоспособны, как и в оригинальном ПО.

После восстановления работоспособности ресивера есть возможность на 100% восстановить работоспособность вашего ресивера, при условии что он действительно был приобретён у официального дилера. Для этого любой пострадавший может отправить на e-mail admin-openboxfan.com

1. Полные координаты дилера, у которого приобретался ресивер.

2. Серийный номер ресивера (находится на нижней крышке ресивера и на коробке)

3. Номер процессора (меню - информация о ресивере).

Если ваш ресивер будет обнаружен в базе данных производителя, то его полноценная работоспособность будет восстановлена в следующем софте..

Просьба недовольным, которых не удовлетворит наш подарок обращаться непосредственно к продавцам

Вот и дождались очередной бомбочки от сатсистемс..."

Така підтримка по вашому нормальна?

я бачу ви дуже обізнані в в даній галузі, в курсі справи всього ринку і тому подібного.
так цікавлюся цими справами, обладнанням не торгую і не встановлюю лише час від часу тестую, якщо просять знайомі.

Я замучився щось і кому не будь доводити, всі грамотні беріть те, що підходить.

1. Незнаю де ви купували, звідки ви взяли що купували в оф. представника?

2. Хто його зна чим був прошитий даний тюнер

3. Проблема вирішується зміную ПО

4. Для чого комусь щоось доказувать, хай всі лишуться при свої думках

5. Я посилаюся на власний досвід а не на форуми, з опенами проблем ніколи не було в плані прошкивки, зручний софт, зручне меню, дость зручно редагувати канали як на ньому так і з лопомогою ПК, гарно працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу ви дуже обізнані в в даній галузі, в курсі справи всього ринку і тому подібного.
так цікавлюся цими справами, обладнанням не торгую і не встановлюю лише час від часу тестую, якщо просять знайомі.

От бачте в тому вся проблема що ви не займаєтесь цим,не прошиваєте, не обслуговуєте, в неті щось надибали і тут починаєте радить. А якби займались цим то думаю вас булаб інша думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю де ви купували, звідки ви взяли що купували в оф. представника?
заходимо на офіційний сайт Опенбоеса в розділ дилери, знаходимо ближчого і купуємо.
Хто його зна чим був прошитий даний тюнер
прошивкою взятою з офіційного форуму Опенбокс.
Проблема вирішується зміную ПО
більше ніякого софта окрім реаманіційного,який робить ресивер FTA, а не мертвою залізякою залити не можливо.
Я посилаюся на власний досвід а не на форуми, з опенами проблем ніколи не було в плані прошкивки, зручний софт, зручне меню, дость зручно редагувати канали як на ньому так і з лопомогою ПК, гарно працюють
я дуже радий, що ви є прихильником Фортісів.
От бачте в тому вся проблема що ви не займаєтесь цим,не прошиваєте, не обслуговуєте, в неті щось надибали і тут починаєте радить. А якби займались цим то думаю вас булаб інша думка
я лише тестую обладнання,продажем і ремонтом нехай займаються інші і спілкуюся з дистриб'юторами обладнання, а також професіоналами в даній галузі. Я лише запитав навіщо в два рази переплачувати за Fortis, коли за таку ж ціну можна купити Fulan? Переплачуємо за два СІ слота і за надпис Опенбокс С6? Красна ціна якого (Опен С6) не більше 120 американських президентів. Якщо ви цього не знали, то я вам скажу, що Fortis використовує 8 бітне меню, тобто 256 кольорів в той же час як всі пристойні ресивери - 16 або 24 бітне.
А ви думаєте на форумах одні специ сидять?
на форумах де я пишу більшість спеців (інформацією обмінюємося через лічку і/або пошту те, що не для широкого загалу), новачки спочатку читають FAQ по ресиверу, а тоді вже дають запитання. Весь софт який викладається перевіряється, не перевірений софт не викладається або відразу видаляється.

На цьому дозвольте відкланятися, якщо хочете продовжити дискусію, то пишіть в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volodya2009 бачу я вам про одне говорю ви про інше, все що хотів сказати я в попередніх постах озвучив, доказувать вам нічо не буду, висловив власну думку з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав всю тему,AHDPYXA правий повністю на рахунок Опенів.Не вбити оригінальний Опен ніякою прошивкою.А про Фортіс і аналоги Опена можна тут прочитати http://fortisclub.com/fortis-produces-model.html Прошивки на всі тюнера пишуть одні і ті ж програмісти,тільки різниця в назві.Іще є деякі нюанси,CUSTOM прошивка робиться тільки для Опена.Це потрібно для кращої картинки(реально краща),або хто хоче напряму модем в тюнер(хоча на нових прошивках це можна робити,але на CUSTOM краще).Я і GI пробував і Оптібокси у моїх клієнтів стоять.Різниці великої немає.Але прошивають хай краще спеціалісти,стабільніше буде працювати,як і у інших марок у Опена є свої нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу я вам про одне говорю ви про інше
це я вам говорю одне, а ви мені інше. Я озвучив питання, але відповіді на нього не отримав.
Прошивки на всі тюнера пишуть одні і ті ж програмісти,тільки різниця в назві
тільки чомусь Fortis більш тісніше співпрацює з німцями (Octagon), тому і прошивки більш якісніші (навіть говорять,що німці мають ісходнікі дров, а це вже багато).

Раз ви встановлюєте, то задам вам запитання, може ви дасте мені відповідь: є платформа Fortis/Openbox S6 (STI 7110, 2CI)~ 1450 грн. Fortis/GI S-8680 (STI 7110, 2CI) ~ 1380 грн. і є платформа Fulan/Gi S-8120 (STI 7111) ~ 880 грн. Виникає запитання: за, що eleKtrik повинен переплатити гроші, чим особливий або, що є Fortis, який всі тут так піарять, а не має в Fulan?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу я вам про одне говорю ви про інше
це я вам говорю одне, а ви мені інше. Я озвучив питання, але відповіді на нього не отримав.
Прошивки на всі тюнера пишуть одні і ті ж програмісти,тільки різниця в назві
тільки чомусь Fortis більш тісніше співпрацює з німцями (Octagon), тому і прошивки більш якісніші (навіть говорять,що німці мають ісходнікі дров, а це вже багато).

Раз ви встановлюєте, то задам вам запитання, може ви дасте мені відповідь: є платформа Fortis/Openbox S6 (STI 7110, 2CI)~ 1450 грн. Fortis/GI S-8680 (STI 7110, 2CI) ~ 1380 грн. і є платформа Fulan/Gi S-8120 (STI 7111) ~ 880 грн. Виникає запитання: за, що eleKtrik повинен переплатити гроші, чим особливий або, що є Fortis, який всі тут так піарять, а не має в Fulan?

... ніхто нічого не піарить!!!!!!!!!!! є просто особистий досвід!!... а не загальні фрази зі всього інету "теоритичних практиків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є просто особистий досвід!!
в мене також є досвід! Оскільки ще в минулому році також вважав, що Fortis особливий і хотів брати, але один знайомий дав поганяти GI 8120, а також Octagon 1008, на останньому, як на мене, була трішки картинка краща (але не критично) - причину озвучив вище, але і ціна була набагато вища, потім взяв Openbox S6 різницю по картинці з GI 8120 не замітив. І тоді поставив собі запитання, а навіщо платити більше? Ось зараз чекаю Fulan Triplex на новому процесорі.
а не загальні фрази зі всього інету "теоритичних практиків"
конкретніше? Я задав питання, можливо ви дасте відповідь на нього?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volodya2009 ,по перше ісходнікі ніхто і нікому не дасть.Це з серії -одна бабка сказала.А я не сперечаюсь на рахунок ГІ,чи Опен.Кожен бере те,що йому подобається.Коли Опени на кордоні тормознули,то брав ГІ і Анаконди.Нормально,на одному заводі роблять.А прошивки однакові,з ГІ прошивку через прогу проганяєш,вона назву міняє і ось в тебе Опенбокс,тільки на морді написано ГІ.То що,не одні прграмісти корейські пишуть прогі?І на рахунок,чого переплачувати за Фортіс?Ну гарантія 2 рокі,теж не мало.Якщо грамотно настроїти,стабільність,підтримка хороша.Але можна і Fulan брати.На вкус и цвет...як говорять росіяни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше ісходнікі ніхто і нікому не дасть
по вашому німці обманюють? Fortis в свій час здорово кинув Octagon, тому тепер німці перестрахувалися.
Коли Опени на кордоні тормознули
і коли це було? Перебоїв ніколи не було, наскільки мені відомо, бо на складах Опенів вагон, щось народ не хоче їх брати, може у вас є інша інфа, я лише озвучив те, що мені стало відомо із достовірних джерел, не вірити їм не має підстав, все що говорять, те і є або збувається.
І на рахунок,чого переплачувати за Фортіс?Ну гарантія 2 рокі,теж не мало.
Fulan також дає два роки гарантії.
Але можна і Fulan брати.На вкус и цвет...як говорять росіяни...
саме так, тому я омиваю руки,а ви хочете далі сперечайтеся.

А eleKtrik бажаю вдалого вибору і те, що ви придбаєте нехай служить довго і щоб ви не розчарувалися в своєму виборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ тепер все ясно,коли було написано,що на кордоні не було проблем,склади завалені Опенами і т. д А про Gi на платформі Fulan.Нормальні люди їх і в руки брати не хочуть.Але можна їздити і на Запорожці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ тепер все ясно,коли було написано,що на кордоні не було проблем,склади завалені Опенами і т. д А про Gi на платформі Fulan.Нормальні люди їх і в руки брати не хочуть.Але можна їздити і на Запорожці.

Не пишіть дурниць, якщо крім опенів в руках нічого не тримали. Зайдіть на форуми цих ресіверів і подивіться як вони програмно розвиваються. Опени як кажуть "нервно курят в сторонке" у порівнянні з Gi і його клонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ тепер все ясно,коли було написано,що на кордоні не було проблем,склади завалені Опенами і т. д А про Gi на платформі Fulan.Нормальні люди їх і в руки брати не хочуть.Але можна їздити і на Запорожці.
розсмішили, давно не читав такої дурниці. Нещодавно один чоловік купив Опен С6, а дітям GI 8120 і попросив налаштувати, коли побачив картинку на обох ресиверах, то так матюкався за те, що переплатив за Опена.

Я розумію, що перебиваю вам бізнес, який у вас асортимент? HD: Опен, Глобо 403;9600, одиниці (майже немає) GI, Optibox, SD: Globo 4100, а також Стронг, Опен і все. Про вушки, кларки, доктори мовчу.

Спілкувався з оптовиками і всі вони говорять, що від часу коли Опени поступили на Україну перебоїв з ними не було, а те, що СС із Запоріжжя інколи любить лапшу вішати, то це відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене немає асортименту,я не торгую тюнерами.А що мої хлопці ставлять?Так любий ресивер за бажанням клієнта( ну крімGlobo 4100 і 403,та їх *собратьєв*) і мого *шкурного* інтересу тут немає ніякого.Вішайте *лапшу*людям дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так маячню розвели... аж не смішно :0155:

To eleKtrik : купуйте Опенбокс S6, гарний і перспективний тюнер, беріть у надійного продавця з гарантією і буде Вам щастя.

Все написане вище поважним AHDPYXA повністю підтримую, видно компетентну людину.

Вдалого Вам вибору!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав я GI8120, Openbox s4 та Openbox s1

з досвіду GI тормоз не мені ні дружині не сподобався, Openbox s4 дорогий в порівнянні з Openbox s1 останній швидкий в порівнянні в іншими бюджетними DVB-S (S2) тюнерами є найкращим, єдине що остерігайтесь підробки як після пршивки просто лягають і реанімація стає в копійку (На рынке появились подделки Openbox S1 - Будьте внимательны!),

після прошивки скануєте бажані транспордери набиваете чи записуєте ключики :) і все путьом працює.

як все робиться написано тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав я GI8120, Openbox s4 та Openbox s1

з досвіду GI тормоз не мені ні дружині не сподобався, Openbox s4 дорогий в порівнянні з Openbox s1 останній швидкий в порівнянні в іншими бюджетними DVB-S (S2) тюнерами є найкращим, єдине що остерігайтесь підробки як після пршивки просто лягають і реанімація стає в копійку (На рынке появились подделки Openbox S1 - Будьте внимательны!),

після прошивки скануєте бажані транспордери набиваете чи записуєте ключики :) і все путьом працює.

як все робиться написано тут

Навіщо купувати морально застарілий тюнер? Це ж гроші на вітер. він каналів HD і в DVB-S2 не приймає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні краще купувати ORTON :) з установкою за 800 грн

на мою думку OPENBOX S4 ціна якість + швидкість нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опенбокс звісно краще

Багато в цій темі написали що він кращий, але пояснити чим не змогли. По ціні він точно не кращий, по якості картинки - однозначної відповіді не має (враховуючи відгуки і з інших форумів). Тоді чим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вішайте *лапшу*людям дальше
я нікому не вішаю лапшу на вуха. Пишу лише з власного досвіду.
з досвіду GI тормоз не мені ні дружині не сподобався
нічого там не тормозить, в багатьох стоїть і нічого, якщо звісно не навішати на ніього плагінів та емуляторів - потрібних і не потрібних.
Багато в цій темі написали що він кращий, але пояснити чим не змогли.
задавав тут таке питання не раз - відповіді не отримав, хотілося би почути відповідь
Скажіть мені будь ласка за, що переплачуємо гроші за 2 CI-слота і напис Openbox, GI 8120 на такому ж процесорі (STI 7111) і коштує 100$.

Натомість отримав наступну відповідь:

І на рахунок,чого переплачувати за Фортіс?Ну гарантія 2 рокі,теж не мало.Якщо грамотно настроїти,стабільність,підтримка хороша.Але можна і Fulan брати.На вкус и цвет...як говорять росіяни...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я написав,що можна і Fulan брати.Це ж все таки не X 403p, Ну немає в мене грошей на Мерса-S ,в мене простіше авто і я їм задоволений.Але це тому,що я не володів S класом.Думаю,що після Мерса я би вже по іншому дивився би на своє авто.Так і тут,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам встановлюю антени і рекомендую Amiko alien shd-8900 abo GI S-8120

Можна в мене купити аміко за 960грн а 8120 за 980грн рік гарантії і тюрер прошитий

якщо зацікавить 0938709257

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GI8120 теж радив би або його клон Amiko alien shd-8900 або Dynavision Spark. Всі можно знайти до 800 грн. Щодо Опена s6 то там мені в меню сподобалась опція регулювання затримки звуку на HDMI, а якість картинка така сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...