Перейти до змісту

Порадьте супутниковий ресивер


Рекомендовані повідомлення

Порадьте супутниковий ресивер, хочу замінити свій старенький OpenFox, на щось нове. Цікавлять моделі з вбудованими медіаплеєрами, HDMI, та можливістю шарінгу, хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь
Порадьте супутниковий ресивер, хочу замінити свій старенький OpenFox, на щось нове. Цікавлять моделі з вбудованими медіаплеєрами, HDMI, та можливістю шарінгу, хто що порадить?
скільки грошей готові потрати? Якщо все в одному флаконі, то нариклад, Medi@link ML9700 - 1620,00 грн.,або інший ресивер на Sigma, наприклад AZBOX. Але не всі медіа файли відтворюють супутникові ресивери, простіше взяти окремо супутниковий ресивер припустимо за 100$ і медіапрогравач,наприклад, Dune.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте супутниковий ресивер, хочу замінити свій старенький OpenFox, на щось нове. Цікавлять моделі з вбудованими медіаплеєрами, HDMI, та можливістю шарінгу, хто що порадить?

... подивіться на цей http://www.agsat.com...?productID=1016 ....

свої гроші відпрацьовує на 100%... є моделі і дешевше.... але сам користуюсь ... так що рекомендую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки грошей готові потрати?

готовий платити за функціонал, а не за марку! поки дивлюсь на це

http://www.agsat.com.ua./index.php?productID=1007

але нема інфи, про здатність відтворення великих mkv файлів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... подивіться на цей http://www.agsat.com...?productID=1016 ....

свої гроші відпрацьовує на 100%... є моделі і дешевше.... але сам користуюсь ... так що рекомендую)

анагліфи в mkv непробували дивитись? як з важкими фільмами - більше 8 гб -справляється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки грошей готові потрати?

готовий платити за функціонал, а не за марку! поки дивлюсь на це

http://www.agsat.com...?productID=1007

але нема інфи, про здатність відтворення великих mkv файлів

... уточніть точний розмір... MKW....

... а " меню" цих тюнерів бачили...?

або цей дешевший http://www.agsat.com...?productID=1068

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивіться на цей http://www.agsat.com...?productID=1016
вас ще не кинула Сат Системс, тоді ми йдемо до вас. Якби ви знали скільки вже людей потерпіло від прошивок-бомб, то не брали би Опенбокса. Аналог Openbox S6 HD PVR - Gi S8680 да й дешевший. СКажіть мені будь ласка за, що переплачуємо гроші за 2 CI-слота і напис Openbox, GI 8120 на такому ж процесорі (STI 7111) і коштує 100$.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... уточніть точний розмір... MKW....

... а " меню" цих тюнерів бачили...?

фільми в гарній якості 16-25 гб , меню бачити недоводилось? а що там такого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивіться на цей http://www.agsat.com...?productID=1016
вас ще не кинула Сат Системс, тоді ми йдемо до вас. Якби ви знали скільки вже людей потерпіло від прошивок-бомб, то не брали би Опенбокса. Аналог Openbox S6 HD PVR - Gi S8680 да й дешевший. СКажіть мені будь ласка за, що переплачуємо гроші за 2 CI-слота і напис Openbox, GI 8120 на такому ж процесорі (STI 7111) і коштує 100$.

... шановний... ) S6 як і S4 практично невбиваємий апарат!!!!!! скільки вже людей потерпіло від прошивок-бомб,

ви його особисто прошивали?

... P.S для роботи з цими апаратами потрібні руки " з правильного місця"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий платити за функціонал, а не за марку! поки дивлюсь на це
достойний вибір, а також його брати клони: GI8120, а також Golden Media Spark Reloaded. Десь в квітні-травні з'явиться нова модель з трьома тюнерами GI 8820 на процесорі STI 7162.
а " меню" цих тюнерів бачили...?
і меню бачив і картинку бачив, з конторою Сат системс зв'язуються лише самовбивці. Товариш купив у офіційного дилера Openbox S1 прошив і все ресивер показує лише FTA канали, Сат системс відповів, що лівий ресивер, чоловік плюнув і купив GI8120, а зараз збирається купувати окремо медіапрогравача. Що і вам раджу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GI 8120 на такому ж процесорі (STI 7111) і коштує 100$.

доволі цікавий - ціна якість! а розкажіть по детальніше про проблему з Openbox?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... уточніть точний розмір... MKW....

... а " меню" цих тюнерів бачили...?

фільми в гарній якості 16-25 гб , меню бачити недоводилось? а що там такого?

... можу зняти зараз на фото менюшку S6 і скинути вам в лічку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... шановний... ) S6 як і S4 практично невбиваємий апарат!!!!!! скільки вже людей потерпіло від прошивок-бомб, ви його особисто прошивали? ... P.S для роботи з цими апаратами потрібні руки " з правильного місця"
а розкажіть по детальніше про проблему з Openbox?
читайте пост #11, а також http://openbox-ua.blogspot.com/2010/09/blog-post.html GI 8120=Golden Media Spark Reloaded=AMIKO SHD-8900 Alien
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий платити за функціонал, а не за марку! поки дивлюсь на це
достойний вибір, а також його брати клони: GI8120, а також Golden Media Spark Reloaded. Десь в квітні-травні з'явиться нова модель з трьома тюнерами GI 8820 на процесорі STI 7162.
а " меню" цих тюнерів бачили...?
і меню бачив і картинку бачив, з конторою Сат системс зв'язуються лише самовбивці. Товариш купив у офіційного дилера Openbox S1 прошив і все ресивер показує лише FTA канали, Сат системс відповів, що лівий ресивер, чоловік плюнув і купив GI8120, а зараз збирається купувати окремо медіапрогравача. Що і вам раджу.

як можна порівнювати Openbox S1 та GI8120?... я точно чогось не розумію.... (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий платити за функціонал, а не за марку! поки дивлюсь на це
. Десь в квітні-травні з'явиться нова модель з трьома тюнерами GI 8820 на процесорі STI 7162.

а навіщо 3 тюнери?

готовий платити за функціонал, а не за марку! поки дивлюсь на це
достойний вибір, а також його брати клони: GI8120, а також Golden Media Spark Reloaded. Десь в квітні-травні з'явиться нова модель з трьома тюнерами GI 8820 на процесорі STI 7162.
а " меню" цих тюнерів бачили...?
і меню бачив і картинку бачив, з конторою Сат системс зв'язуються лише самовбивці. Товариш купив у офіційного дилера Openbox S1 прошив і все ресивер показує лише FTA канали, Сат системс відповів, що лівий ресивер, чоловік плюнув і купив GI8120, а зараз збирається купувати окремо медіапрогравача. Що і вам раджу.

як можна порівнювати Openbox S1 та GI8120?... я точно чогось не розумію.... (

Поясніть будь ласка різницю !! бо я трішкі некомпетентний в цих питаннях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... шановний... ) S6 як і S4 практично невбиваємий апарат!!!!!! скільки вже людей потерпіло від прошивок-бомб, ви його особисто прошивали? ... P.S для роботи з цими апаратами потрібні руки " з правильного місця"
а розкажіть по детальніше про проблему з Openbox?
читайте пост #11, а також http://openbox-ua.bl.../blog-post.html GI 8120=Golden Media Spark Reloaded=AMIKO SHD-8900 Alien

.... ваше посилання датоване 11 вересня 2010 року... і гляньте коли стали продавати S6 та S4...і тоді все стане на свої місця!

... замучився тиснути клавіатуру.. всі подальші спілкування через лічку або по телефону...

... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GI 8120 на такому ж процесорі (STI 7111) і коштує 100$.

доволі цікавий - ціна якість! а розкажіть по детальніше про проблему з Openbox?

Из недостатков:

- Не реализованы все сервисы в меню ресивера

- Неправильное отображение погоды в мини баре ресивера

- Отсутствие руководства пользователя в комплектации ресивера

- Отсутствие возможности перемотки воспроизведения файлов при помощи ползунка

тобто я відео незможу перемотувати?

... замучився тиснути клавіатуру.. всі подальші спілкування через лічку або по телефону...

... )

Вибачте але топікі саме для того і створюються, а ПП і телефон для уточнень, і для інфи не для широкого загалу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна порівнювати Openbox S1 та GI8120?... я точно чогось не розумію...
я не порівнюю дані ресивери, поосто навів приклад і попередив людину чим може закінчитися знайомство із запорізькою фірмою Сат Системс.
тобто я відео незможу перемотувати?
купіть окремо ресивер і медіапргравач на базі процесора Sigma, як це роблять всі люди. Ресивер для перегляду супутникового телебачення.
а навіщо 3 тюнери?
один канал дивимося, а інший/і пишемо..
ваше посилання датоване 11 вересня 2010 року... і гляньте коли стали продавати S6 та S4...і тоді все стане на свої місця!
така петрушка була з 800, потім з S1, а де гарантія, що не буде цього і з іншими моделями.

Якщо так сильно хочете Openbox S6, то візьміть краще повний аналог GI S8680, да й дешевше обійдеться.

Я також замучився писати, порада вам беріть, що хочете, перший вибір ресивера завжди важкий, а далі легше. Щось захочете вточнити або запитати пишіть в лічку або шукайте людину, яка знає мій e mail.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте супутниковий ресивер, хочу замінити свій старенький OpenFox, на щось нове. Цікавлять моделі з вбудованими медіаплеєрами, HDMI, та можливістю шарінгу, хто що порадить?

я те ж би радивби брати OpenBox s4 чи s6 от подобаються мені все ж таки дані моделі.

на рахунок вище згаданих клонів нічого хорошого і поганого не можу сказать, але клон є клон, сьогодні випустили завтра забули про нього тобто ніякого софта нового нічого.

З опеном таких проблем не буде, постійно все оновлюється.

На рахунок прошивки як вище говорилося, якщо когось рукі криві не лізьте ви прошивати апаратуру, а потім говорять про бомби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок вище згаданих клонів нічого хорошого і поганого не можу сказать, але клон є клон, сьогодні випустили завтра забули про нього тобто ніякого софта нового нічого.
ці клони випускаються для різних країн і під різними торговими марками, але на одному заводі.
З опеном таких проблем не буде, постійно все оновлюється.
одне лічим - інше калічим. Фортіси профукали ринок, їхнє місце зайняв Fulan.
На рахунок прошивки як вище говорилося, якщо когось рукі криві не лізьте ви прошивати апаратуру, а потім говорять про бомби
тобто якщо на всіх форумах через одного пишуть про це, то значить у всіх руки криві? А на опенбоксфан, відразу дають пожиттєвий бан і видаляють пости. Почитайте форуми по сат тематиці і побачите, да і сама Сат системс призналася, що роблять прошивки-бомби спеціально.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш купив у офіційного дилера Openbox S1 прошив і все ресивер показує лише FTA канали, Сат системс відповів, що лівий ресивер, чоловік плюнув і купив GI8120, а зараз збирається купувати окремо медіапрогравача. Що і вам раджу.

Звичайно не буде показувать, крім прошивки потрібно ключі закінуть емулятор вімкнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок вище згаданих клонів нічого хорошого і поганого не можу сказать, але клон є клон, сьогодні випустили завтра забули про нього тобто ніякого софта нового нічого.
ці клони випускаються для різних країн і під різними торговими марками, але на одному заводі.
З опеном таких проблем не буде, постійно все оновлюється.
одне лічим - інше калічим. Фортіси профукали ринок, їхнє місце зайняв Fulan.
На рахунок прошивки як вище говорилося, якщо когось рукі криві не лізьте ви прошивати апаратуру, а потім говорять про бомби
тобто якщо на всіх форумах через одного пишуть про це, то значить у всіх руки криві? А на опенбоксфан, відразу дають пожиттєвий бан і видаляють пости. Почитайте форуми по сат тематиці і побачите, да і сама Сат системс призналася, що роблять прошивки-бомби спеціально.

я бачу ви дуже обізнані в в даній галузі, в курсі справи всього ринку і тому подібного.

А ви думаєте на форумах одні специ сидять? там основному пишуть новачкі які прошили погратися скачали фіг зна де софт вбили свого апарата а потім вже проблему вирішить хочуть. Звичайно в софті новому є бомбби але ці бомби на оригінальні тюнера не діють,

Скільки мав справу з опнами оригіналами так і не, ніколи з прошивкою не було проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...