Перейти до змісту

запретим аборты


Banzai

Рекомендовані повідомлення

Я проти того, щоби роботи аборт не за медичним призначенням (проблеми зі здоровям і т.д.).

Я проти визнання і пропагування абортів як панацеї від небажаної вагітності.

Я ніколи не дозволю людині, котра носить мою дитину зробити аборт, всіма можливими способами.

Я проти насильницького рішення проблеми "заборони абортів" (законоавчо наприклад)

Я за вільне право вибору жінкою робити чи не робити аборт, це її право, і ніхто не може заставити чи переконати її проти ж її волі, її рішення - це її відповідальність, яку нести їй.

Чисто морально... Не знаю, як ти сприймаєш оце "вільне право вибору", але хтось в курсі, що та людина, яка з.явилася в середині жінки не є куском її плоті. Не можна позбавитись іншої людини тільки на тій підставі, що це твоє тіло і ти за нього відповідаєш. Дитина має своє тіло, яке не належить, а в майбутньому і не залежатиме від тіла матері. Уявіть собі, що мати вбиває вже народжену дитину, дорослу навіть, тебе, мене або ще когось (бо ж ми так і залишились куском її плоті), це з злочин. Але в утробі, вона має право вирішувати. Не має вона такого права!!! Я от маю зараз приклад, що молода дівчина знала, що не зможе справитись з дитною, народила здоровеньке маля і віддала його бездітній парі, яка має про нього піклуватись. Правом жінки може бути бажання чи не бажання виховувати свою дитину, але ніяк не рішення про життя і смерть людини! Хоча, зрозуміло, що я своїми заявами нічого не зміню.

право вибирати -- це право робити так як ти хочеш, це право обмежується тільки тим рівнем !!!! відповідальності який настає після здійнення вибору.

Аборт - це вбивство і я з цим згідний. Проте вбити чи залиши життя -- це і є той самий вибір. І обмежувати наш вибір. її вибір ніхто не має права.

Є тільки одна можливість зупитини вбивство - - спробувати переконати, що то є неправильно і злочинно і призведе до ще гірших наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

2Forever Autumn

Ник у тебя депрессивный и мысли не очень светлые... :D

Обстоятельства не складываются - ты сама их создаёшь. Если новая жизнь никому не нужна, то стоит задуматься о том, как не допустить её появления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи не буду проти абортів

навіщо залишати собі істоту, котра не потрібна ні її "творцю", ані мені тим більше, оскільки постійно нагатуватиме про нього.

Навіщо було тр-тись з "творцем" непотрібної істоти,в якій є і твоя частина?

В моєї знайомої,чоловік пішов з сім'ї,навіть не до іншої,а просто хоче жити в своє задоволення(УСТАЛ).Так от,вона залишилась з чотирма діточками.Їй що тепер зарізати їх,щоб не нагадували про нього?

аборти-- це індивідуальна річ..як в кого склалися обставини...

чи буде дівчина /жінка залишати плід від гвалтівника наприклад ?

Прочитай всю гілку,особливо пост №16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ursa -осінь-- це депресія?)) ні..неправда...почекай трішки наступної, сам побачиш.

проблем не шукала -- сма іприйшли в гості.

)) Кенон 550 )) дякую а консультацію)

творець??)) так весілля планувалося..довіра, всі діла.

16 косент почитаю))--- але не зараз -- часу немає)

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 косент почитаю))--- але не зараз -- часу немає)

дякую

ИМХО, прежде чем постить - рекомендовано прочитать. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна позбавитись іншої людини тільки на тій підставі, що це твоє тіло і ти за нього відповідаєш. Дитина має своє тіло, яке не належить, а в майбутньому і не залежатиме від тіла матері.

здесь в корне не согласне или ты неправильно высказалась.

ребенок от зачатия - есть часть матери, они даже неделимы! и после рождения малютка еще долго зависит и от мамы и от заработка папы :)

а вот что я хотел спросить:

есть случаи (далеко ходить не надо, у меня сейчас так), жене после родов сказали 2 года - низзя.

ведь могут быть такие показания врачей по разным причинам?

так вот, в случае, извините, залета (никакие противозачаточные 100% гарантии не дают) - что делать?

2 года жить с женой без секса - не предлагать. секс на стороне тоже

:) Хтось там про дочитування постів писав. Ти мене не до кінця зрозумів. Я не можу бути проти абортів, як громадянка, тому що розумію, що в такому випадку зросте їх нелегальна кількість, а відповідно смертність серед молодих жінок. Крім того, мені особисто байдуже, чи зробила якась там Гапуся аборт, якщо бракує клепки для протизаплідних засобів і грошей для виховання... що ж, її справа, тільки я бачу, як мордується одна близька мені людина з приводу зробленого колись, ще в старі добрі атеїстичні радянські часи, аборту. Реально мучиться, роком, двома, десятьма не обходиться. Це тягнеться за тобою все життя. Про протипоказання я говорила. Зальот в подружньому житті мене взагалі, дивує, як факт. Одруження передбачає собою вільний секс, з наслідками у вигляді потомства. Для чого женитися, щоб робити аборт. Тобто, я не кажу, що ти (це приклад, я не тебе маю на увазі) поганий від того, що твоя дружина зробила аборт, я просто цьому дуже дивуюсь. А НАШО ТОДІ ОТА ЖЕНЯЧКА??? Отю А ше... якщо твоя дружина залетить (я так розумію після кесарського?), то аборту в цьому випадку робити ще більше не можна, ніж родити, лікарі про це не сказали? То я кажу після консультації з великим світилом. Хто б шо не казав, це майже двісті відсоткова гарантія серйозних неприємностей, якщо не зараз, то в майбутньому. От. Це я тобі, як мадам з важкокесарськими двійняшками кажу. :) . А от, і ще, про організм. Я не мала на увазі фізичної залежності малої дитини від батьків, ясно, що її треба годувати, одягати і т.д., а в стадії вагітності дитина з матір.ю одне ціле. Я маю на увазі, що це інша людина, з іншою долею, іншим тілом, іншою групою крові, кольором очей, довжиною пальців і т.д. От ти зараз хіба сприймаєш себе шматком материнської плоті? Діти - не НАША власність, не НАШЕ майбутнє навіть, вони інші, вони для себе, а не для нас (ви ж не народили ляльку для себе???). От, сумбурно, але, по-моєму, жизнєутвєрждающє. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ему про Фому,а он мне про Ерему.

Женщина реализует себя только став матерью.В цитатах которые я запостил,это четко видно.Ты увидел там сожаление о замужестве.Нет там такого нет.Проосто для женщины не вышедшей замуж уменьшается возможность стать матерью.О том она и пишет.Она поняла,что если бы она не сделала аборт,то сейчас для нее утешением и радостью в жизни был бы ее ребенок.В тех цитатах нет и на мека на то,что они стали жить лучше или хуже.Суть не в том.

Кроме того,у гербалайфа и пирамид есть конечная цель промывки мозгов-прибыль!!!!

Какая же конечная цель моих постов? Прибыль?От чего?Хотя да прибыль,больше людей хороших родится,да и нехороших тоже.Но такое равновесие было и будет.

Так что гербалайф фтопку.

ЗЫ:лично я испытываю большую радость и наслаждение,когда наблюдаю за играющимися детьми.Они настолько необусловлены и непосредственны.Они не думают где взять пищу,но всегда сыты,они не думают о модной и дорогой одежде-уделают и дорогую и дешевую.И мне страшно подумать,что их могло бы и не быть.Кем они вырастут?Может хорошими людьми,а может и нет.На то у каждого своя судьба.Я знаю детей из одной семьи,их одинаково воспитывали,к ним одинаково относились ит.д.,но они все абсолютно разные!

Если дебаты будут продолжаться в таком же русле,то увольте.Чюс.

Оце точно, тільки коли в жінки все нормально дома, в неї все нормально на роботі і в житті вцілому. І діти - це радість. :)

право вибирати -- це право робити так як ти хочеш, це право обмежується тільки тим рівнем !!!! відповідальності який настає після здійнення вибору.

Аборт - це вбивство і я з цим згідний. Проте вбити чи залиши життя -- це і є той самий вибір. І обмежувати наш вибір. її вибір ніхто не має права.

Є тільки одна можливість зупитини вбивство - - спробувати переконати, що то є неправильно і злочинно і призведе до ще гірших наслідків.

Все гарно, але оця фраза "Проте вбити чи залиши життя -- це і є той самий вибір. І обмежувати наш вибір. її вибір ніхто не має права.

тягне за собою статтю в кримінальному кодексі :), а ми тут говоримо про "бєзобіднєнькій поход к врачу на полдня"

О, і ще, народ, а цей пост пише жертва нєсостоявшегося аборта! (я думаю, зараз багато хто згадає аналогічну історію про себе). Всі дев.ять місяців одну зовсім молоду жіночку (мамі не було ще 19) тримали в лікарні на збереженні, трималася температура, відмовляли нирки, кровотеча там було стільки всього, що мені досі страшно тримати в руках виписку про вагітність (є така), і один умудрьонний сєдінами гінеколог їй казав: "Дєточка, ти молода, дєлай аборт, дебіл родится!", а до мене в мами трапився викидиш, і молоденька медсестричка мамі казала: "Зробиш аборт, дітей, взагалі, мати не будеш!". Лікарі збирали з мого приводу цілий консиліум, видали чітке протипоказання до родів на основі високої імовірності народження розумово- і фізично- неповноцінного індивіда. Воть... А я пару років тому аспірантуру закінчила і двійняшок родила... М-дя... Одним словом, жертва :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все гарно, але оця фраза "Проте вбити чи залиши життя -- це і є той самий вибір. І обмежувати наш вибір. її вибір ніхто не має права.

тягне за собою статтю в кримінальному кодексі :), а ми тут говоримо про "бєзобіднєнькій поход к врачу на полдня"

Аборт - це вбиство як для мене. Проте закон це таким не визначає. Здійснення будь-якої дії - це наша відповідальність.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо залишати собі істоту, котра не потрібна ні її "творцю", ані мені тим більше, оскільки постійно нагатуватиме про нього.

аборти-- це індивідуальна річ..як в кого склалися обставини...

А ти не пробував контрацептиви??? На основі тривалого досвіду (можна так сказати?) категорично заявляю, що якщо є голова на плечах, то ситуація з істотою, яка тобі не потрібна виникнути не повинна (не говорю за вийнятки, буває). І було б дуже бажано дорости до того стану, щоб так не складалися обставини...

О. знаєте, шановні, переважно чоловіки, чим ми тут в основному зайнялися? Переконуванням одне одного (при тому, що всі переконані, що абортів робити не можна) в тому, що абортів робити не можна (за вийнятком кількох фраз). А, насправді, треба думати, як переконати тих, хто в тому не переконаний, в тому, що вони не праві??? (от такий набір тавтологій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава, але що робити коли тобі 20 років, вчишся в універі за який платить мама і папа, десь заробляеш, хватае на себе та свою дівчину, все з розумом та результатом появилася дитина (адже контекси захищають на 97%). І от що робити в такій ситуації, коли сам ненагулявся, сам клянчю гроші у батьків, сам всього ше хочю, а нада думати про ДИТИНУ. мені це слово на даний момент страшне,я боюся, я НЕ готовий. Який тоді вихід????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава, але що робити коли тобі 20 років, вчишся в універі за який платить мама і папа, десь заробляеш, хватае на себе та свою дівчину, все з розумом та результатом появилася дитина (адже контекси захищають на 97%). І от що робити в такій ситуації, коли сам ненагулявся, сам клянчю гроші у батьків, сам всього ше хочю, а нада думати про ДИТИНУ. мені це слово на даний момент страшне,я боюся, я НЕ готовий. Який тоді вихід????

Стримуйся.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава, але що робити коли тобі 20 років, вчишся в універі за який платить мама і папа, десь заробляеш, хватае на себе та свою дівчину, все з розумом та результатом появилася дитина (адже контекси захищають на 97%). І от що робити в такій ситуації, коли сам ненагулявся, сам клянчю гроші у батьків, сам всього ше хочю, а нада думати про ДИТИНУ. мені це слово на даний момент страшне,я боюся, я НЕ готовий. Який тоді вихід????

Народ... Я не знаю, як в кого... Але я (ми, точніше, я в меншій мірі) презервативами користуюся десять років і няких "нєожиданостєй", як от, незапланованих вагітностей нема. Буває, буває всяко, нікуди не дінешся, вірю. Але, вважай, що ті 97 відсотків ще накладаються на всього лиш 20-30 % імовірності запліднення в даний конкретний момент. От так. Так що не переймайся, користуйся якісною продукцією, не втрачай голови і всьо буде ок :)

Тема цікава, але що робити коли тобі 20 років, вчишся в універі за який платить мама і папа, десь заробляеш, хватае на себе та свою дівчину, все з розумом та результатом появилася дитина (адже контекси захищають на 97%). І от що робити в такій ситуації, коли сам ненагулявся, сам клянчю гроші у батьків, сам всього ше хочю, а нада думати про ДИТИНУ. мені це слово на даний момент страшне,я боюся, я НЕ готовий. Який тоді вихід????

Стримуйся.... :)

Ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в мене ве окі докі ))

я просто для порівняння що робити, коли голова є - нема за що жити, ти ще молодий - і ростити дитину (хоча і сам не виріс),так би мовити "жінка"(теж страшне слово)) є - нерухомості та сталого прибутку знову ж таки нема.

і не то, і не сьо . . .

Пі.Сі. не в тему, но де дівся розділ ЕРОМАНТІЯ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну може ще ці лінки поможуть:

http://www.medical-center.ru/news/315.html

http://www.plansem.ru/eastest-kontr.php

http://www.patentex.ru/contraceptions/

http://www.noabort.net/

Ну а якщо вже не вишло... на крайній випадок і не дуже часто - то виручить ПОСТІНОР \на протязі трьох днів/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в мене ве окі докі ))

я просто для порівняння що робити, коли голова є - нема за що жити, ти ще молодий - і ростити дитину (хоча і сам не виріс),так би мовити "жінка"(теж страшне слово)) є - нерухомості та сталого прибутку знову ж таки нема.

і не то, і не сьо . . .

Власне, я в попередніх постах розказувала про таку ситуацію. Дівчина залетіла, виносила і віддала дитинку бездітній парі (кажуть, якщо не брати на руки, то можна легко віддати).

А якщо серйозно, є багато якщо і але. Якщо в тебе і в тої дівчини нормальна родина, якщо все гаразд з головою і можна підпрацьовувати /працювати, то є приказка: "дитина, приходячи в цей світ, під мишкою приносить скоринку хліба". Направду, знав би ти, з яких ситуацій інколи доводилось викручуватись. І то раптово приходили якісь гроші з приробітків, то родичі з-за кордону раптом згадували за моє існування, прикладів просто безліч :). А робити... Ну це тобі судити, чи готовий ти жінку, яку любиш (або навіть не любиш, а використовуєш, хоча двадцятирічні сплять, в основному, з тими, кого люблять :)) покласти під ніж хірургу... А зовсім нема гарантії, що в неї все закінчиться добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я про це ше взнав давно, але ж ти сам мусиш розуміти на скільки шкідлива контрацепція, і сам розумієш що вживати ї можна 1 раз на місяць.і всякі таблетки,пілюльки та таке інше НЕ дають 100% гарантії,навіть таблетки для постійного вживання, ніщо не дасть! ! ! і що саме головне - то скрізь пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка права - всяке бувало і презервативи і таблетки і різні там засоби - кому цікаво - наберітьу Гууглі слово "контрацепція" і ви про все зрозумієте.

Якщо хтось мало надіється на лише один контрацептив - їх можна і комбінувати.

Крім того ж повернуся до Слів Юлямпочки щодо фізіології (особливо жіночої) робіть все з розумом і тоді Вам не доведеться робити ВИБІР.

FuZik - якщо не серет скільки тобі років - наскільки зі своєю дівчиною відповідно і вона з тобою - відверті???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший пошук і перший же результат - цікаво почитати буде я думаю ВСІМ

Контрацепція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

мені 20 років, ми з найомі з 9 класу,живемо поряд, вона переїхала до мене в київ на учобу на 3 курс. кожен день зустрічаемося, 3 літа разом провели, відверті що далі нікуди, АЛЕ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вище подав ссилочку. прочитайте - бажано разом і для себе вирішіть цю проблему.

І перш за все розвійте міфи :)

Чому я так кажу - мені 30 маю дитину і одружений 7 років. (разом 10)

якби - досвідом ділюся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поступово обговорення переходить до навчання підростаючого покоління основам безпечного сексу.

Що в свою чергу створює передумови до запобігання небажаної вагітності, а відповідно і абортам.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще хай дадуть поради інші, підскажуть що і як, ніж коли особисто з ними стовкнешся. "век живи - век учись". Завжди будуть люді які знають більше ніж ти, а чи прислуховуватися - то є твій вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власний досвід:

Перерваний половий акт

Оральний секс

Жіночий календар

Метод вимірювання базальної темп тіла (для жінок)

Рідко ПОСТІНОР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я й не кажу що Супер-Мега-Знаючий-Секс-Гігант-Казанова.

тим паче що не в форумі ж флудити.

Хай Жіноча стать підкаже - це ж власне ЇХ стосується!!! (пробачте одразу що так кажу - але ж не чоловікові аборт роблять) (хоча незавадило б знали б як це страшно і боляче - фізично-морально)

Власний досвід

Переваний статевий акт

Гормональні пігулки

Жіночий календар

Презервативи

Сперміциди

Вагінальні свічки та таблетки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...