Перейти до змісту

запретим аборты


Banzai

Рекомендовані повідомлення

То чому не подумати ПЕРШЕ, щоб потім не вбивати?

А коли вже трапляється, то починають шукати вихід, самий простий і для самої себе найкращий - вбивство.

Хай краще помучиться трошки те невинне диття, ніж я буду мучитьсь з наслідками своєї необдуманої поведінки.

P.S. Якщо любити Бога більше як себе, то абортів ніколи в житті не буде.

Повірте, я знаю про що кажу, хоть і стать в мене не жіноча :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
То чому не подумати ПЕРШЕ, щоб потім не вбивати?

А коли вже трапляється, то починають шукати вихід, самий простий і для самої себе найкращий - вбивство.

Хай краще помучиться трошки те невинне диття, ніж я буду мучитьсь з наслідками своєї необдуманої поведінки.

P.S. Якщо любити Бога більше як себе, то абортів ніколи в житті не буде.

Повірте, я знаю про що кажу, хоть і стать в мене не жіноча :)

дуже легко так співати, коли сам в такій ситуації не був.

не був- не знаєш. не знаєш - смисл тоді розводити демагогію тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[ дуже легко так співати, коли сам в такій ситуації не був.

не був- не знаєш. не знаєш - смисл тоді розводити демагогію тут?

Я була в такій ситуації. Сиділа в кабінеті лікаря і вмовляла , щоб дала направлення на аборт(були складні життєві обставини). Зараз я готова тисячу разів дякувати цій людині- Щедрій Єлизаветі Дмитрівні, за те, що не дозволила піти на цей крок. Повірте , не стільки важливо , від кого ця дитина ( в будь-якому випадку від коханої людини , з іншою я просто не погодилась би на секс) .І радість від материнства неможливо описати , розказати про неї, її можна лише відчути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав всю тему, тільки трішки.

Гляньте це

Из 10 беременностей 7 завершаются абортами, каждый десятый - у женщин до 19 лет, более 2 тыс. ежегодно производятся у подростков до 14 лет. Но вводить запрет на них, может быть, еще большее зло. В СССР с конца 0-х до конца 50-х годов аборты были запрещены. И что? Рождаемость от этого не повысилась, а вот количество смертей несчастных женщин, вынужденных прерывать беременность, прибегая к услугам темных личностей, было огромным. Запретят публиковать объявления об абортах - появятся подпольные абортмахеры.

В развитых странах прибегают не к абортам, а к предупреждению беременности, к контрацепции. Противозачаточных средств великое множество: и разнообразные таблетки, в том числе специальные для кормящих матерей (забеременеть можно и в период лактации), и кольца, действующие в течение месяца, и спирали. Врач подберет то, что подходит в каждом конкретном случае. Кстати, в странах, где противозачаточными средствами пользуются 70% женщин, рождаемость выше, чем в России, например в Швеции или в Норвегии. Как ни странно, в России далеко не все женщины знают о современных методах предупреждения беременности. Вот о том, как прервать ее, об аборте, знают все, в том числе и девочки в возрасте до 14 лет.

Проблема низкой рождаемости стоит во всех развитых странах. Но повышают ее не запретом абортов, а другими способами. В Германии, например, с 1 января 2007 года будут в течение года платить женщине, оставившей после родов работу, от 67 до 100% ее заработка. Кроме того, до достижения ребенком 25 лет на него выплачиваются "детские деньги" - ежемесячно 150 евро. Женщина, не имеющая дохода, в течение двух лет после рождения ребенка получает каждый месяц 300 евро (одинокие матери 450 евро). Во Франции существенное расширение социальных льгот (декретный отпуск с полным сохранением зарплаты составляет, например, 20 недель) привело к тому, что эта страна занимает сейчас первое место в Европе по рождаемости.

medicus.ru

Друге. В США наприклад ви можете принести дитину у пожежну частину, і просто віддати її, у вас її заберуть без ніяких запитань. Так було написано на соц. плакаті, не знаю наскільки це правда, але такий плакат бачив не раз.

Розуміючи що у нас Україна а не США, подумайте про те, що будь-який хороший закон що у нас вводиться всерівно споганять, обійдуть десятою дорогою ті кому це потрібно. А тут не не про якійсь гроші чи дозволи йдеться, а про дітей. Що є в сотні разів серйозніше. Дійсно, явищ абортів може і поменшає, але те що це буде робитися в антисанітарних умовах факт.

Не пам'ятаю в якій євр. країні, аборти заборонені, крім випадків коли жінку зґвалтували.

Це все до того, що перед тим як вводити заборону на аборти, треба розробити просто величезне число законів, умов для цього всього. А так, якщо це вести на обум, то дійсно можна тільки погіршити ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противозачаточных средств великое множество: и разнообразные таблетки, в том числе специальные для кормящих матерей (забеременеть можно и в период лактации), и кольца, действующие в течение месяца, и спирали.

+1. Не в каменном веке живем ведь.

Но количество контрацептивов не влияет на статистику абортов - парадокс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

http://www.pravda.lutsk.ua/?p=7162

Не вбивайте діток !!! Повірте , вони тільки допомагають жити і ніколи не бувають тягарем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо аборт це вбивство, то мінєт - канібалізм, а використання презервативів - серійне вбивство!

шо ви взагалі тут мелете :), люди вправі робити свій вибір самостійно!

Габрієль твоя віра чи твої погляди проти абортів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto получает предупреждение. первое, оно же последнее.

тон поменяй, иначе будут репрессии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto получает предупреждение. первое, оно же последнее.

тон поменяй, иначе будут репрессии.

За що такі репресії новачку ???? Мені чомусь здається що у тебе завищена самооцінка, "зіркова хвороба". Я лише висловив свою точку зору. Якщо ж порушив якесь правило форуму, то будь ласка вкажи яке саме !

Чи можливо я образив саме тебе ? І ти лояльно відносишся до віруючих (можливо і штунд) або належиш до них? І аборт є неприпустимим для твоєї віри ? (штунд - бо не знаю як їх вірно називають, тим паче як вони самі себе називають).

Чому так критично відповідати на питання ? Де голосування ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо аборт це вбивство, то мінєт - канібалізм, а використання презервативів - серійне вбивство!

шо ви взагалі тут мелете :), люди вправі робити свій вибір самостійно!

Гаврило ти що під штунду косиш? :)

Naruto, прошу не порівнювати ... з пальцем . Це різні речі. Можливо, тобі як чоловікові легше робити свій вибір . Твоя справа . Просто для таких як ти хочу сказати , що краще відразу думати головою, а не потім ціною маленького життя вирішувати свої проблеми .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto отправляется читать правила. трое суток хватит?

блин, такой раздел был спокойный, "семейный"...

новичку правила читать следует до того, как подал заявку на регистрацию, а не давить потом на жалость к новенькому.

я лояльно отношусь и к верующим и к сатанистам.

а с грубиянами я строг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо аборт це вбивство, то мінєт - канібалізм, а використання презервативів - серійне вбивство!

шо ви взагалі тут мелете ;), люди вправі робити свій вибір самостійно!

Гаврило ти що під штунду косиш? :)

Naruto, прошу не порівнювати ... з пальцем . Це різні речі. Можливо, тобі як чоловікові легше робити свій вибір . Твоя справа . Просто для таких як ти хочу сказати , що краще відразу думати головою, а не потім ціною маленького життя вирішувати свої проблеми .

І мені як жінці було свій вибір легко зробити. без докорів сумління і лишніх соплів.

і що?

чи я психічно хвора ?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо аборт це вбивство, то мінєт - канібалізм, а використання презервативів - серійне вбивство!

шо ви взагалі тут мелете ;), люди вправі робити свій вибір самостійно!

Гаврило ти що під штунду косиш? :)

Naruto, прошу не порівнювати ... з пальцем . Це різні речі. Можливо, тобі як чоловікові легше робити свій вибір . Твоя справа . Просто для таких як ти хочу сказати , що краще відразу думати головою, а не потім ціною маленького життя вирішувати свої проблеми .

І мені як жінці було свій вибір легко зробити. без докорів сумління і лишніх соплів.

і що?

чи я психічно хвора ?:)

та трохи да:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше хоче такою казатись.

Не вірю жодному слову. Це захисна реакція на моральну травму. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен судить по собі і власних ситуаціях.

на мою думку, абсолютно не варто кричати на весь світ про заборону абортів.

про це й веду мову. у власному випадку - не шкодувала і не шкодую. і вважаю прримітивними намагання мене переконати у протилежному.

різні ситуації бувають

невже ви не чули про випадки, коли молоді матері в стані афекту вбивають своїх новонароджених дітей.

така альтернатива краща невже?

з іншого боку в палаті тоді познайомилась з жінкою за 35, котра теж робила аборт. РОзказала мені історію свого життя про незаплановану вагітність в 19 років, про те, як вони бігали по бабках різних зі страху пасти перед суспільством, і про те, як їй було сказано: "не вбивай цю дитину, вона буде найбільшою радістю у твоєму житті". в жінки сльози на очах стояли, коли вона це розказувала, і клялась, що справді таку дочку як ця їй сам бог послав. отаке теж буває :)

suum quique зрештою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в целом обсуждена.

частные случаи обсуждать не стоит. ибо многое зависит от данной конкретной ситуации.

прикрою я сию дискуссию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...