Перейти до змісту

Відбулось! "Google Chrome обогнал Internet Explorer, - StatCounter"


Dream

Рекомендовані повідомлення

Опера я з тобою форева!

Не вірю цій статистиці: Chrome 32,7%, Internet Explorer - 32,5%, Firefox - 25,8% = 91%, виходить оперою і рештою браузерів користуються всього 9 відсотків??

Підтримую ! Користуюсь виключно оперою, ще ніколи проблем з нею не виникало ! І пофіг шо жре багато оперативки. головне комфортно працювати ! :D:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь
А хром найшвидший і це для мене головний аргумент.

на синтетичних тестах розроблених самим же гуглом під хром?

швидкість браузерів зараз різниться у мілісекунди, головне - швидкий інтернет і потужне залізо. ніколи Хром на каналі у 512 кб/с не взує ІЕ на каналі у 10 мб/с. Все решта - піськоміряння, діло звички і зручності у користуванні. так само, не можна маленьку Opera Software порівнювати по фінасуванню і можливостях із корпорацією добра (G).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром - став зараз єдиним броузером, який більш менш сносно скролить(лаги рідко) борду на моїй інтеграшці GF8300. Так, що це відкладає вкладення в дискретну графіку і економить мені кошти. Чудовий броузер (йому й тема присвячена)

Якраз в плані скролу сторінок то Firefox робить це найкраще. У інших браузерах сторінки прокручуються не так плавно.

Але для цього треба в налаштуваннях поставити галочку навпроти "Викоростовувати плавну прокрутку"

Firefox.png

Скрол дійсно ще кращий. чудово. Дякую. Викинув Хром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, а чи входить в статистику Опера, якою користуються в мобілках? Напевно, це також треба враховувати. я є прихильником хрома, але в телефоні користуюсь оперою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрол дійсно ще кращий. чудово. Дякую. Викинув Хром.

ти їм всю статістіку попортив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, а чи входить в статистику Опера, якою користуються в мобілках? Напевно, це також треба враховувати. я є прихильником хрома, але в телефоні користуюсь оперою ;)

Не входить. Лише Опера Міні користується більше 150 млн людей, а в Хрома всіх користувачів 200 млн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По данным StatCounter браузер Google Chrome стал первым браузером в РФ.

0_7522c_f95485b2_XXL.png

хабр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до адміністрації форуму викласти статистику по браузерам, які використовують користувачі борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до адміністрації форуму викласти статистику по браузерам, які використовують користувачі борди.

gmg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, Зарано радієш :) Це лише статичний графік. Якщо ж я покажу динаміку... :)

2fof.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, Зарано радієш Це лише статичний графік. Якщо ж я покажу динаміку...

не важливо. ФФ, як видно, більш стрімко втрачає позиції. Опера поки одноосібний лідер і викликає подив, коли у відповідь бачимо від адміністрації "Оперу фтопку", "викинь свою Оперу" ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром прикольний тим , що вінду зніс , поставив лінукс , чи навпаки, зайшов в акаунт із своїм паролем, і вуаля всі закладки, логіни з паролями, все навіть тема браузера та яка була остання все намісці знову.

Я не кажу що він найкращий, але все просто , і зрозуміло без лишніх обвісів.

А поскільки ще й використовую поштовий ящик від гугла, то взагалі в налаштуваннях видно всі сервіси де була задіяна поштова скриня і можна видалити будь яку інфу з серверів те засвітився.

Головне ПАРОЛЬ НЕ ПРОВТИКАТИ!!!!!! а то прийдеця робити повний сброс і все що нажито не посильною працею пропаде.

Можливо кумусь стане в пригоді:

Я робив так (на всякий пожежний) відкривав вкладку де паролі зберігаюця, відкривав кожен пароль і робив скрін шот сторінки.

По дитячому але надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром прикольний тим , що вінду зніс , поставив лінукс , чи навпаки, зайшов в акаунт із своїм паролем, і вуаля всі закладки, логіни з паролями, все навіть тема браузера та яка була остання все намісці знову.

Вгадай звідки у цього функціонала ноги ростуть і хто перший це реалізував? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких тонкощах я не профі,яле хто до путя довів той і косить славу , таке життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не так, хто більше реклами показав, нав'язав, той і косить. А до пуття синхронізація доведена в і FF і в Опері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні фіга не поняв! Поясніть мені, як в одному повідомленні можуть існувати різні цифри?

Браузер Internet Explorer от Microsoft возобновил рост числа использований в марте после снижения его популярности в последние годы. Доля IE выросла с 52,8% мирового использования браузера в феврале до 53,8% в марте. Об этом свидетельствуют данные Net Applications.

В то же время основные конкуренты Internet Explorer сократили свою долю на рынке. Доля Firefox снизилась с 20,9% до 20,6%, Chrome - с 18,9% до 18,6%, Safari - с 5,2% до 5,1%, а Opera - с 1,7% до 1,6%.

Кроме того, IE9 продолжает постепенно вытеснять более ранние версии. На его долю приходилось 11,4% использования браузера в декабре, 11,6% в январе, 12,6% в феврале и 15,7% в марте.

Что касается мобильной версии, браузер от Microsoft остается далеко позади своих конкурентов, занимая только 0,5% рынка. Здесь доминирует браузер от Apple, хотя доля Safari упала с 61,2% в феврале до 60,5% в марте. Доля браузера от Android снизилась с 18,6% процента до 18,3%, в то время как Opera Mini выросла с 14,4% до 15,4%.

Напомним, браузер Chrome в середине марта впервые обогнал по популярности в мире своего основного конкурента - Internet Explorer. Доля интернет-браузера Chrome достигла 32,7%, Internet Explorer - 32,5%, Firefox - 25,8%.

По данным компании Gemius, в четвертом квартале этого года самым популярным браузером в Украине оказался Opera. Ему отдают предпочтение 34,7% украинских пользователей Интернета. На втором месте у украинцев - Firefox с долей 30%. Третье место занимает Google Chrome, доля которого за последний год выросла на 10% и составила 17%. На все остальные браузеры, которые используют украинцы, вместе приходится 18%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні фіга не поняв! Поясніть мені, як в одному повідомленні можуть існувати різні цифри?

є три способи подачі інформації - правда, неправда і статистика <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...