Перейти до змісту

Гонка Гаразджа-весна (обсуждение)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Початківці (чоловіки, яки не приймали участі у змаганнях, або не показали значних успіхів за останні три роки). – 4 кола
:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Нова гонка, нового сезону, чергова реєстрація і знову ж ті самі граблі.

Лекс, Андрюха, "початківці" - це категорія для таких як Максімов наприклад (без обід), і таких як він ПОЧАТКІВЦІВ. А не для таких як ви.

Захарило вже це ділення.

Пропоную робити так, всім оргам. ОДНАКОВА кількість кіл для ВСІХ категорій. А далі ділити строго по категоріях. Причому орги самі ділять, зарегався лось в початківці - перенесли нафіг в чоловіки чи еліти. Хоче їде, не хоче не їде, і не іпе. Тут треба чітка позиція оргів, кого куди і без обговорень. Категорії для чого? Щоб цікаво було змагатись учасникам гонки з більш менш рівними силами. А всім скопом навіть мені буде не цікаво їхати. На останніх колах впиратись в спину початківця який не шарить що треба пропустити, якщо тебе на коло догнали якось не дуже. Гонка це змагання все таки, а не покатушка.

Або ж, першу гонку, в даному випадку цю, робіть ОДНУ категорію. Всі їдуть скопом, і спортсмени і новачки. По результатах гонки(або кола, якщо хтось зійшов), орги розподіляють на категоріях на всі майбутні гонки.

Чесно кажучи, від всіх цих приколів з реєстрацією і категоріями їхати гонку бажання відпадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене доганяють на круг.. який я лось.. ви шо.)) Ну.. трошки сильніший початківець... максимум. ))

Дорогу уступати вмію....)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або ж, першу гонку, в даному випадку цю, робіть ОДНУ категорію. Всі їдуть скопом, і спортсмени і новачки. По результатах гонки(або кола, якщо хтось зійшов), орги розподіляють на категоріях на всі майбутні гонки.

Склад учасників не є постійним, він змінюється від гонки до гонки. Це по-перше. А по-друге, організатори і так знають хто на що гаразд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведь уже делили "Любителей" на "Любителей" и "Начинающих". Это удачная идея, по моему. Я считаю, что Лекс на Элиту никак не тянет по последним результатам, но и в "початкивцях" он смотриться нелепо.

Надо любителей делить, я считаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну какие любители-любители и любители-новички. Тут все любители. Для нелюбителей есть категория

..........

Спортсмени (у разі участі не менш 5-ти учасників). – 6 кіл

...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кожен рік починаю, як початківець.... )))))

Та й мали б совість дядька з бородою заставляти ганятися 6 кругів.. ледь встигав в неділю.. щоб не відстати від Макса... )))

Та внатурі.. катаюсь собі в кайф.. раз краще.. раз гірше...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так твои слова про 50 км? Или это с твоего акк писал Ленс Армстронг;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені легше 50 км проїхати через досвід і вел.. ніж ривком вальнути 6 кіл.. та ще й з такими орлами і бути круговим )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в Луцке по категориям - в количестве гонцов. В том, что 15 человек надо делить на 4 категории. ИМХО надо запускать Васю-ленса с лексом, андрюхой , мартензом и альпинистом, ну а новички- они новички. И по итогам, если лекс отстанет от альпиниста меньше, чем на 5% по времени - награждать лекса. Это сумбурно, но где-то так должно быть. И вообще - "на сорока минутах отстал от Васи всего на 4:28" - это достойно грамоты и приза, а не "вздрючил новичков на ардисах". Как-то так, по-моему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну какие любители-любители и любители-новички. Тут все любители. Для нелюбителей есть категория

..........

Спортсмени (у разі участі не менш 5-ти учасників). – 6 кіл

...........

Ну и где ж их взять этих пять участников?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и где ж их взять этих пять участников?

Все правильно! Нет 5-ти участников - нет категории. А то я тоже потребую категорию - девочки-новички! :g13:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и где ж их взять этих пять участников?

Все правильно! Нет 5-ти участников - нет категории. А то я тоже потребую категорию - девочки-новички! :g13:

Неправильно,нет пяти участников ,объеденить две категории в одну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и где ж их взять этих пять участников?

Все правильно! Нет 5-ти участников - нет категории. А то я тоже потребую категорию - девочки-новички! :g13:

Неправильно,нет пяти участников ,объеденить две категории в одну

Такого не было и не будет, что участник есть, а ехать не дают, так как нет какой-то категории ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замучите ви поділам на категорії людей!!!!!!

скоро участь у змаганнях 5 чоловік буде приймати((((((.. і категорія буде одна на всіх.

Лекса в початківці +1 :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та на*уй ті змагання, дайте кожному по грамоті і всі будуть задоволені

дитячий садок млін..... АААААААААААА Марьванна Лекс мене обіжає АААААААААААА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Организаторы оставляют за собой право изменить дистанцию для участников на свое усмотрение перед стартом. Или даже во время гонки(по завершению первого круга). Ну в случае, например, "раскисания" трассы(или участников :))

ЗЫ Да, впринципе, пофиг. Кто в какой категории хочет, тот в той пусть и едет. Хоть в беременных женщинах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даёшь анархию! :)

Аура у Луцка какая-то диковатая. Везде люди хотят ездить наравне с лучшим, а у нас - противогаз :D

Всюду спокойно идут в объявленные (часто их только две) категории, соизмеряя их со своими силами - а у нас требуют "категорию имени меня" :)

Все уверяют, что первые места до задницы - но, тем не менее, хотят их иметь, оставляя за бортом тех, для кого это могло бы быть стимулом.

Все говорят, что катают для кайфа - а на самом деле ломают кайф тем же новичкам, которые наконец-то решаются на свою первую гонку, грозящую стать последней при таких раскладах.

Все, конечно же, хотят участвовать в гонках - да вот только организаторов может и стошнить от этого вечного срача, и вместе с рвотными массами изрыгнётся и желание что-либо делать.

И да, я еду в "начинающих" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно! Нет 5-ти участников - нет категории. А то я тоже потребую категорию - девочки-новички! :g13:

Что значит "потребую"? ты сначала собери 5 девочек-новичков, а потом требуй!

Леша , что тебе мешает кататься вне зачета? Как в дубках ты делаешь, например

слишком много категорий . Переименуйте " початківців" в "любителей" да и все.

Элита

Любители

Девушки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно! Нет 5-ти участников - нет категории. А то я тоже потребую категорию - девочки-новички! :g13:

Что значит "потребую"? ты сначала собери 5 девочек-новичков, а потом требуй!

Вот и я о том же!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...