Перейти до змісту

Утилізація енергозберігаючих ламп.


Микола Тарасенко

Рекомендовані повідомлення

перегоріла лампа, чув, що вони дуже шкідливі.

де в нас в місті можна їх здати на утилізацію?

Наразі безкоштовно приймають лише в Брище

Від коли це вивіз твердих відходів став безкоштовним?

Не думаю що з Вас там візьмуть гроші за те, щоб викинути 1 лампу. Хоча я можу помилятись...

А, Ви, подумайте чи повезу я туди викидати ОДНУ лампу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

планувалося колись на КП "Луцьксвітло" приймати.

http://www.0332.in.ua/news/154809

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив в Рівне на ЕКО Хелп. Кажуть що будуть в четвер біля прохідної пластмасового заводу приймати лампи від юр осіб. Процедура прийому ламп від населення в них на стадії розробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заберу лампи, різної потужності!!!

разбираешь на электронку? а сами лампы (стекло) потом куда?

Шкодер. Все просто. В лампах горить або плата (в подробиці вдаватись не буду), або одна з спіралей колби, в якій вже сидять пари ртуті, в незначній кількості. Я звичайно збираю несправні лампи в кількості десяти- двадцяти, а потім, як нема чим зайнятися, сідаю і за вечір роблю з них половину робочих ламп. А те що залишиться, викидаю в смітник. Все таки купити 5 нових ламп, то гривень 150 треба викинути. А якщо міняєш один конденсатор і лампа знову світить, то якось трохи дешевше і швидше виходить, як йти в магазин і купувати нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я и сам так делаю иногда :smile3: в дорогих лампах часто горит сама лампа, в дешевых - электроника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт, в мене є декілька OSRAM, так в них то провід від плати відпаяється, то конденсатор кіловольтний проб"ється, а самі лампи світять вже досить довго. А в дешевих горить все, але не одночасно.))) Теж щось можна зліпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... роблю з них половину робочих ламп. ...
Андрюха, не свисти, так було колись :) Тепер в більшості горить нитка накала :) От як повалили дешеві економки від різних виробників, так, певно, поклали вони на якість... В мене вже ящик назбирався і у всіх нитка...

А Осрами за рік вигорати почали... Люмінофор маю на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... роблю з них половину робочих ламп. ...
Андрюха, не свисти, так було колись :) Тепер в більшості горить нитка накала :) От як повалили дешеві економки від різних виробників, так, певно, поклали вони на якість... В мене вже ящик назбирався і у всіх нитка...

А Осрами за рік вигорати почали... Люмінофор маю на увазі.

Можу того ящика за скромну винагороду забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) я його поки збираю, щоб потім для себе зробити висновок, який виробник зовсім г...но, а який ще щось робить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

где можно сдать батарейки АА в Луцке? Принимают какие-то магазины / организации?

post-19418-0-78273300-1354889621_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут в новинах писало, що організують такий пункт в нашому місті

данкешон, господин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

где можно сдать батарейки АА в Луцке? Принимают какие-то магазины / организации?

В субботу, 20 апреля, Министерство экологии и природных ресурсов Украины и компания МТС-Украина подписали меморандум о сотрудничестве относительно утилизации использованных элементов питания.

Согласно документу, во всех магазинах сети МТС (их по Украине 43 и еще более 100 торговых точек) будут установлены специальные боксы для использованных батареек, которые потом будет утилизировать специальный завод во Львове. Представители МТС со своей стороны планируют через свою сеть абонентов вести экологическую разъяснительную работу, привлекать волонтеров к сбору и утилизации батареек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) угу, можна подумати я понесу спеціально в "торгівельну точку МТС" батарейку замість викинути в смітник ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я понесу... 1 використана батарейка забруднює важкими металами близько 20 м2 землі... Я вже мовчу про забруднення грунтових вод...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Вибачаюсь за некропост.

 

За цих декілька років ситуація не змінилась?  Назбиралось близько 50ти ламп, викидати в смітник — шкода, хочеться кудись здати, але шось не дуже гуглиться де це можна зробити в Луцьку. Може хтось щось чув, або знає куди лампи можна відвезти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Snig сказал:

Вибачаюсь за некропост.

 

За цих декілька років ситуація не змінилась?  Назбиралось близько 50ти ламп, викидати в смітник — шкода, хочеться кудись здати, але шось не дуже гуглиться де це можна зробити в Луцьку. Може хтось щось чув, або знає куди лампи можна відвезти?

Здати лампи, то здається платна штука, (на 100% не впевнений)причому платить здавач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...