Перейти до змісту

ЩО подарувати на 8 березня?!?!?


jack74

Подарунок на 8 березня - ЩО???  

136 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

чим сертифікат на покупку відрізняється від купюри аналогічного номіналу? чи треба шоб було таїнствєнно і рамантічьно?

п.с. Самый лучший подарок в ценовой категории до 500 рублей — это 500 рублей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

чим сертифікат на покупку відрізняється від купюри аналогічного номіналу?

Якщо сертифікат в магазин парфумів - то я собі ОБОВ"ЯЗКОВО куплю як ПОДАРУНОК парфуми. Якщо мені б подарували купюрами, то мені терміново знадобилась би сковорідка, рушники і т.д. для господарства)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парфуми, значить, тіпа харашо, а сковорідка і рушники - плохо?

пс не забуваєм, на всякий випадок, шо це не ДН, а васьмоє марта і можна вапщє без подарка остатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парфуми, значить, тіпа харашо, а сковорідка і рушники - плохо?

пс не забуваєм, на всякий випадок, шо це не ДН, а васьмоє марта і можна вапщє без подарка остатись.

Ладно. Невдалий був приклад.

З останнього мого купюрного подарунка ми заплатили комунальні послуги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодці, гарний подарунок, не залишитесь без даху над головою і спати будете зі спокійною совістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сертифікат в магазин парфумів - то я собі ОБОВ"ЯЗКОВО куплю як ПОДАРУНОК парфуми. Якщо мені б подарували купюрами, то мені терміново знадобилась би сковорідка, рушники і т.д. для господарства)))

+100 :) Мені нещодавно на ДН теж подарували "купюрний сертифікат" на мікрохвильовку... Мікрохвильовки нема :) розійшлася на терміново-необхідне :)

От я й пропоную свої "сертифікати" ;)

("Это была реклама" ;) )

post-16170-0-15514400-1330820595_thumb.j

post-16170-0-52434200-1330820627_thumb.j

post-16170-0-14786900-1330820742_thumb.j

post-16170-0-49361900-1330820949_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо аццтавіть!

Васьмоє марта 2012 года ми атпразднавалє вчєра!

ууууууууууууууу

ууууууууууууууууууу

уууууу

Барбара Стрейзанд

мужики. розслабтесь!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні , ну мені ті кульки весь час нагадують чи то ковбаси, чи то одного довгого та двох круглих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо аццтавіть! Васьмоє марта 2012 года ми атпразднавалє вчєра! мужики. розслабтесь!))
Нам ще рано розслаблятись! :0050: Мужики святкують 8-го!!! :friday: А СПРАВЖНІ МУЖИКИ ще й 9-го!!! :0085:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам ще рано розслаблятись! :0050: Мужики святкують 8-го!!! :friday: А СПРАВЖНІ МУЖИКИ ще й 9-го!!! :0085:

Фігня, мені тут одна девачко заявила, що цього року 8-ме святкуєм 4-ри дні :0022:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня, мені тут одна девачко заявила, що цього року 8-ме святкуєм 4-ри дні :0022:
Співчувати тобі чи заздрити - залежить від того, ЩО вона має на увазі під "святкуєм" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим сертифікат на покупку відрізняється від купюри аналогічного номіналу? чи треба шоб було таїнствєнно і рамантічьно?

понімаєте лі, прілічна дєвушка не завжди може прийняти в подарунок купюру))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від номіналу купюри :)
Цікаво, я на яку ж купюру ти готовий розкошелитися на 8-ме березня, щоб "прілічна дєвушка" її прийняла не образившись? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Только конфеты и цветы, моя дорогая, – не раз наставляла ее Эллин. – Ну, еще, пожалуй, иногда книгу стихов, или альбом, или маленький флакончик туалетной воды. Вот и все, что настоящая леди может принять в подарок от джентльмена. Никаких ценных подарков, даже от жениха. Ни под каким видом нельзя принимать украшения и предметы дамского туалета – даже перчатки, даже носовые платки. Стоит хоть раз принять такой подарок, и мужчины поймут, что ты не леди, и буду позволять себе вольности».

«О господи! – думала Скарлетт, глядя то на свое отражение в зеркале, то на непроницаемое лицо Ретта Батлера. – Сказать ему, что я не могу принять его подарок? Нет, я не в состоянии. Это же божество, а не шляпка! Лучше уж… лучше уж пусть позволит себе вольности… какие-нибудь маленькие, конечно».

(с)

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«... Лучше уж… лучше уж пусть позволит себе вольности… какие-нибудь маленькие, конечно».(с) ;)
... мммм... які правильні книжки ти читаєш! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в Луцьку можна купити прикольний кухонний фартух наприклад з фігурою оголеного жіночого тіла, тощо...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«О господи! – думала Скарлетт, глядя то на свое отражение в зеркале, то на непроницаемое лицо Ретта Батлера. – Сказать ему, что я не могу принять его подарок? Нет, я не в состоянии. Это же божество, а не шляпка! Лучше уж… лучше уж пусть позволит себе вольности… какие-нибудь маленькие, конечно».

Ну, дик, всі акценти були розставлені ще з самого початку:

«— Сэр, вы не джентльмен, — отрезала она.

— Очень тонкое наблюдение, — весело заметил он. — Так же, как и вы, мисс, — не леди.» (с)

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дружиною такі питання вирішуються дуже просто:

- кохана що тобі подарувати на 8 березня?

і точно не прогадаєш, вона скаже що їй більше хочеться мультиварки, золотих сережок, чи просто пишний букет квітів і увага чоловіка.

можливо не оригінально але на всі 100% ефективно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весна и в канун 8-го марта у всех мужчин обостряется одна болезнь-геморрой. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в Луцьку можна купити прикольний кухонний фартух наприклад з фігурою оголеного жіночого тіла, тощо...

Купити не можна, можна замовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в Луцьку можна купити прикольний кухонний фартух наприклад з фігурою оголеного жіночого тіла, тощо...

Купити не можна, можна замовити.

Можна і купити. Я брала в секс-шопі в "Юванті", щоправда, якість там бажає кращого - подарунок виключно сувенірний, "для прикола", а не для користування в побуті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в Луцьку можна купити прикольний кухонний фартух наприклад з фігурою оголеного жіночого тіла, тощо...?
трішки пізно одумався :) Як сказали вище - можна замовити, а можна було купити тут http://aukro.ua/listing.php/search?category=62862&string=%D1%84%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%83%D0%BA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши любимые половинки, вы же свою половинку хорошо знаете.

Вот на прошлое 8-е марта я получила обалденную катушку для спиннинга (тут, сорри, каждому своё - ну, люблю я рыбалку) - вы бы видели моё счастливое лицо!

Тут, мне кажется, нужен особый подход - каждому своё.

Согласна про мыло, согласна про сертификаты на парфум, белье, спа... - очень здоровская вещь (потому как если деньги подаришь - так они и уйдут непонятно куда) - а так: взял сертификат, выбрал время - и вперед себя любимую баловать - такой заряд положительных эмоций, такой "+". А спа.... это просто божественно...

А вместо цветов - можно вазон (и деньги на умирающих цветах сэкономите, тем более перед праздником продавцы так умеют "гАлимые" цветы втюхивать, которые на следующий день загибаются...) Так что, мужчины - будьте бдительными!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...