Перейти до змісту

Чи називаєте ви свекруху "мамою"?


traktoristka

Рекомендовані повідомлення

Модератори простіть, але схожої теми не знайшла, тож відкриваю свою.

Цікаво,хто як називає свекруху.?..в мене якось язик не повертається назвати її "мамою", хоча дуже поважаю...після народження сина (її внука), вона сказала,що не буде називатись бабусею, поки я не назву її мамою...а, мама у мене одна)))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, мама у мене одна)))

Ось головне))

А називати можна й богинею, якщо так краще для сімї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене якось язик не повертається назвати її "мамою", хоча дуже поважаю...

Питання: Чоловік називає тещу мамою?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори простіть, але схожої теми не знайшла, тож відкриваю свою.

Цікаво,хто як називає свекруху.?..в мене якось язик не повертається назвати її "мамою", хоча дуже поважаю...після народження сина (її внука), вона сказала,що не буде називатись бабусею, поки я не назву її мамою...а, мама у мене одна)))...

Я свою не називаю, бо мама в мене одна і не вважаю за необхідне так називати матір свого чоловіка, хоча він на мою каже "мама Галя", головне повага і ставлення до людини, а не те, як до неї звертаєшся. Подруга моєї мами на таку ситуацію відповіла, що толку нема якщо невістка тебе сьогодні називає мамою, а завтра пошле куда подалі. То ж думаю нерозумно навіть просити про таке чи ставити якісь вимоги, пройде час і можливо тобі самій захочеться назвати її мамою, то ж нехай краще у вас будуть просто гарні стосунки ніж ти через силу будеш видавлювати з себе оте несправжнє "мама".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: Чоловік називає тещу мамою?

"Мама" не називає, але коли йдеться про мою маму, то "мама казала" чи "мама просила"...

теща живе разом чи любиться на відстані?

теща живе окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, жінки в цьому плані ревнивіші, серед моїх знайомих жодна не звертається до свекрухи "мамо". А от чоловіки - да, їм простіше. Про себе: тещу називаю по-батькові в основному, а коли поп"яний, то і мамою можу покликати :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схожої теми не знайшла, тож відкриваю свою.

Цікаво,хто як називає свекруху.?..в мене якось язик не повертається назвати її "мамою", хоча дуже поважаю...після народження сина (її внука), вона сказала,що не буде називатись бабусею, поки я не назву її мамою...а, мама у мене одна)))...

Тема - как тема, только раздел нужно было точней выбрать:)

А бабуля-то - хороша...

Попробуйте ей так прямо и об"яснить, как тут нам. А если не получится, то не для нее ж вы детей рожаете:)

Еще можно так попробовать: если вы с родной мамой на "ты", то свекруху назовите "мамой" на "вы". Возможно, так удастся ваш бар"ер преодолеть.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі дивно, яка різниця як називати?

Головне яке відношення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі дивно, яка різниця як називати?

Головне яке відношення...

Ви це свекрухам розкажіть)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, так я якраз про них й говорю)) Яка їм різниця, це ж умовність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зараз називаєте?

Ситуації бувають різні. Майбутня свекруха все життя була нам сусідкою і я звикла її називати тьотьою і по імені. Після одруження продовжувати так називати ставало явно недоречно, а переходити на ім'я, по батькові, тим паче. Вона бажала бути мамою, тож я перевчилась. От татом свекра так і не називаю, зву любя і жартома "батінька", йому подобається.

А от наша невістка мою маму зве по імені і по батькові за взаємною згодою.

Знаєте, можна і мамою назвати, а посилати на три чорти, суть дійсно у повазі.

Згадався анекдот, як зять все тестя Петром називав, поки в колодязь не впав. Став гукати: -тато, тато, рятуйте!

А коли був порятований, почухав лоба і каже: - отака то куйня, Петре, буває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, так я якраз про них й говорю)) Яка їм різниця, це ж умовність...

Та я зрозуміла що про них)))

Моя свекруха запитала коли я скажу на неї "мама" ще на заручинах.

Не кажу. Не кажу НІЯК. Стараюсь говорити тоді, коли звертання не потрібне (вона мене бачить, добре чує).

Чоловік на моїх батьків каже по-батькові (їх це влаштовує). Чому про це і питала - типу в мене приготована відмазка для свекрухи, якщо знову зайде про це мова: от Ваш син каже так-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне сейчас смешно - я свою первую свекруху за 20 лет (так сложились отношения) никак не назвала, ни разу. Хоть, лет 5 вместе прожили. Так обходилась. А со второй бывшей свекрухой не жила, но называла и называю ее Мама Оля, с ней подружилась:). Правда, общаемся не чаще раз в 3 года...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зараз називавєте?

Звертаюся по імені та по батькові, хоча вона намагалась вичавити з мене оте "мама".)))Стосунки у нас склалися нормальні,я поважаю її, але мамою не називаю. як на мене, то головне повага, думаю більшість підтримають мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ваша питає, чекає коли ж ви її мамою назвете, а моя не питала, моя на другий день мені сказала, щоб я тепер забула про свій Луцьк, про маму, що в мене тепер є нові мама і тато і це було на повному серйозі, то я просто в ступорі була. Мало того, що вказувати та ще й ТАКЕ. Ну і нічого з того доброго не вийшло.

Тепер, хоч ще не знаю своєї другої свекрухи та я вже її люблю і готова називати мамою - "мамо Ім"я" як маму свого чоловіка. Тут головне, щоб не було бар"єру, треба спробувати відкласти в голові "мама мого чоловіка", тоді легше буде :)

p.s. а взагалі я думаю, мудра свекруха і як нормальна людина тиснути ніколи не стане, просто зуміє це зробити через любов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мамою свою свекруху теж не називаю, хоча у нас дуже хороші відносини(вміємо і порадитися разом і пожартувати, а іноді й незадоволення висловити - бо життя з різних моментів складається). Звертаюся до свекрухи на "Ви", хоча чоловік свою тещеньку часто називає "мамою". Ви правильно кажете - головне у відносинах повага. Тому не гризіть себе через те, що не звертаєтеся до свекрухи "мамо". Думаю, з часом вона зрозуміє, що ваша повага до неї не зменшується від того, що ви її називаєте на ім"я по-батькові і вона не буде вичавлювати з вас оте "мамо". Певне всьому свій час.

п.с. цілком погоджуюсь з оцим:

p.s. а взагалі я думаю, мудра свекруха і як нормальна людина тиснути ніколи не стане, просто зуміє це зробити через любов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згідна з тими, хто вважає, що найважливіше - це стосунки, а не звертання.

Батьки дружини, чоловіка - це вже одна велика родина, у якій варто берегти відносини один з одним і бути щирими. От як серце підказує, так і називати. Головне, щоб без фальші, бо її не приховаєш. Навряд чи тій же свекрусі в задоволення буде чути видавлене крізь зуби "мама". Значно приємніше сказане щиро ім'я тощо.

Читаючи цю тему загадала наступне. Я своїх батьків називаю на "Ти". Багато років тому почула в гостях як знайомі звертаються до батьків на "Ви". Перша думка, що це ж прояв поваги! Задумалася, що можливо справді до батьків варто на "ви" звертатися. А потім побачила справжнє відношення, неповагу у спілкуванні. За отим "Ви" слідувало якесь хамство. І мені моє "ти" залишилося рідним і простим. Трохи не по темі, але про що я? Що називати - це одне. А ставитися - інше. Краще збудувати чудові стосунки з батьками чоловіка, ніж з першого дня кинутися звати мама, тато чужих людей і потім посилати все це подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з під..бом тещу можна і мамою називати))) і їй приємно, а ти собі знаєш)) в друга так в сім'ї)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згідна з тими, хто вважає, що найважливіше - це стосунки, а не звертання.

Ото ж, майбутні тещі і свекрухи, не вимагайте називати вас мамами.

Всі дівчатка вроді хороші і милі. Звідки беруться злі свекрухи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна просто звати її massa , а взагалі то її зазвичай не звуть, вона сама приходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...