Перейти до змісту

Скарга на продавця Dmitriy Klim


pay19

Рекомендовані повідомлення

Купував процесора до компютера у цій темі http://board.lutsk.u...entry1052524904

Домовились про манібек з понеділка оскільки можливість спробувати процесор була лише в суботу-неділю. Комп'ютер не запустився, як виявилось з причини несумісності процесора з материнкою. Телефоную про те, що хочу повернути власник каже може зустрітись лише після 23.00 однак мені в цей час можливості не було. Через кілька днів була відповідь - мене нема в місті....кожного разу приходилось телефонувати з різних телефонів.

Куплений процесор так і не повернув, пройшов майже місяць.

Будьте обачні при купівлі товарів у Dmitriy Klim він де Dmitriy Klimov

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а проц хоть робочий? в тій темі я дивлюсь кілька проців продавалось...і всі по 25 грн..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важко сказати, комп'ютер не запускався, лише горів діод активності HDD але по сумісності він точно не підійшов би під материнку (що я зрозумів пізніше)

Цей проц я вирішив виставити на продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував процесора до компютера у цій темі http://board.lutsk.u...entry1052524904

В теме чОтко написано: "все работает на ура!", но ни слова о манибеке.

pay19, возникает вопрос, ты когда запускал компьютер, "ура" кричал? :)

п.с. я бы уже начинал банить топикстартеров со "скаргами", покупающими товар у "свежезарегестрированых" продавцов с одним постом, а потом кричащих "караул"...

п.п.с а размещать объявления о продаже я бы разрешил только после, хотя бы, полугодовой регистрации на форуме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не розумію, як можна процесор вставляти в несумісну материнку! Що прочитати про це раніше не можна було (опис на материнку, проц)? А якщо він згорів від несумісності, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не розумію, як можна процесор вставляти в несумісну материнку! Що прочитати про це раніше не можна було (опис на материнку, проц)? А якщо він згорів від несумісності, а?

Досвід приходить з практикою (я про сумісність...) :yesmaster: Чому процесор який розрахований на 478 сокет мав би згоріти у материнці чи навпаки?

В теме чОтко написано: "все работает на ура!", но ни слова о манибеке.

pay19, возникает вопрос, ты когда запускал компьютер, "ура" кричал? :)

п.с. я бы уже начинал банить топикстартеров со "скаргами", покупающими товар у "свежезарегестрированых" продавцов с одним постом, а потом кричащих "караул"...

п.п.с а размещать объявления о продаже я бы разрешил только после, хотя бы, полугодовой регистрации на форуме...

На рахунок манібеку було домовлено індивідуально.

Блокуючи топікстартерів Ви ніколи не дізнаєтесь про "ГЕРОЇВ" нашого міста. Ціль розміщення скарги - не поплакати за втрачені 25 грн., а попередити інших покупців не мати справи з цими людьми в подальшому.

Питання не у грошах, питання у порядності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціль розміщення скарги - не поплакати, а попередити інших покупців

через час после "попередження" он зарегистрирует нового клона, если еще этого не сделал...

поэтому, "попередження" может быть только одно - покупать только у проверенных временем продавцов и ничего у "однодневок"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важко сказати, комп'ютер не запускався, лише горів діод активності HDD але по сумісності він точно не підійшов би під материнку (що я зрозумів пізніше)

Цей проц я вирішив виставити на продаж http://board.lutsk.u...entry1052537499

т.е. Ви не знаете чи проц робочий але виставили на продаж? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

пропонував мені полагодити ноут згадав що в скаргах бачив його ім*я відказався)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропонував мені полагодити ноут згадав що в скаргах бачив його ім*я відказався)))

Може варто всю тему прочитати перед тим, як брати "скаргу" до уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропонував мені полагодити ноут згадав що в скаргах бачив його ім*я відказався)))

vasia_xv шось путає!! та і зміст скарги від pay19 і те на що ви скаржетесь тут не доречне.

і ще одне - як ви могли відказатися якщо я не пропонував???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти тикав проц в несумісну мать. С такіх як ти нада доплату брать за іспорчені нерви, втрачений час, іспорченую челу репутацію.

RTFM - перед діями з незнайомим обладнанням.

1. Макітра думала як купувала ?

2. Макітра думала як тикала, і як можливі наслідки спорчений товар або материнка ?

3. Макітра думала сворюючи тему - Я неуч, купив, покрутив, верніте деньгі ?

У нормальних людей якщо "не срослось", то подібних проблем не виникає.

Нехай це тобі буде своєрідною школою життя, однак гордості в тебе нема і небуде. Нитік, а не поцан.

я тикав? я проц продаючи написав шо він собою являє, той хто купляв міг би поцікавитись чи підійде до матки.

вернути деньги гоvно вопрос, но так як прошло свише трьох днів то спасібо за покупку!)

а я бачу шо ти ,,крутий,, пацан, шо я уже нитіком став для тебе!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitriy Klim, збийся і ще раз перечитай перший пост і 13-й. Да і у Зіберса є чому повчитися в плані заліза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даж не знаю. Закрили б цю тему даби всім купою пургу не нести.

Продавець фігзнашо продавав (це ніфіга не заборонено ніякими правилами і "понятіями")

Покупець купляв б/в товар навіть не глянувши толком що бере... і ще й не перевірив протягом оговореного часу.

якби, не захищаю продавця, але навіщо казати що він розвів ? обидва паморокі.

+ підняли тему піврічної давності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...