Перейти до змісту

фарбування автомобілів


lanima

Рекомендовані повідомлення

привіт всім

Пропоную повне та часткове

фарбування автомобілів. Є

фарбувальна камера. Вартість

фарбування однієї деталі від

820грн. В цiну входить:

підготовка до фарбування,

фарбування, поліровка,всі

необхідні матеріали крім

фарби. Також виконую

антикорозійну обробку,

ремонт бамперів та захисну

поліровку кузова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

вибачте, за адресу забула...

Мій тел. 0999086252. Дзвоніть, якщо потрібно.

адреса майстерні

луцький р-н.

С. Воротнів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрий день!!!

якими матеріалами робите антікор і яка ціна???

відповідь будь-ласка в лічку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Повне фарбування авто виробництва СССР за 4200грн з матеріалами та полїровкою. Власникам волги невеличкі скидки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Повне фарбування авто виробництва СССР за 4200грн з матеріалами та полїровкою. Власникам волги невеличкі скидки)))

А если я люблю волги но езжу на дэу? :)

Машина 2007 года. за это время покрылась паутинками, сколько будет стоить полировка что бы дать краске первоначальный вид? Лучше в личку ответить.

з.ы. 24ки нравятся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На капоті на самому краї відколюється фарба, вже відкололась десь 5х5 см, яка ціна буде локалізувати проблему і пофарбувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно дивитись машину, може там з всього капота знімати прийдеться. Якщо ні то вам обійдеться в 470грн зі всіма матеріалами й поліровкою включно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

прийшла весна, пора приводити своє авто в порядок. Пропоную абразивно-захисну поліровку за 950грн, та захисну за 700грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

з першого листопада ціни на фарбування знижуються.

1 деталь, акрил-450-550грн плюс фарба

1 деталь, металік-500-650грн плюс фарба

точкове та часткове фарбування деталі-100-300грн плюс фарба

решта необхідних матеріалів входить в ціну.

Поліровка-60-90грн деталь

антикор днища-450грн,

антикор арки,4шт- 120грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Автомобільні диски фарбуєте? Якщо так, то яка приблизна ціна фарбування диску R16?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заз 965 повна покраска і поліровка??? коли можна і скількі коштує.... відповідь в пп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пофарбувати один диск 60грн. Якщо відчищати від іржі прийдеться, то 80грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

розпочинаємо новий фарбувальний сезон. Ціни минулорічні. Оскільки існує черга на місяць, прошу звертатись заздалегідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ржавіють арки, пузириться фарба на них. Що запропонуєте по роботах та по цінах? Авто Mazda 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого нового))) вирізати, вварити, зашпаклювати, покрасити. По цінах тільки приблизно: від 900 до 1400 за роботу та матеріали крім фарби одна арка. Може там манюсінька дірочка, а може добрячий шмат прийдеться вирізати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

займаэмось вирівнюваням вмятин на авто без пошкодження фарби у луцьку.кого цікавить пишіть дзвоніть тел в контактах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий день!!! Скільки буде коштувати пофарбувати 4 титани в сірий металік??? Можливо їх треба бде ще трохи зачистити!!!

post-9410-0-89150800-1377689537_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Полировка фар 100 грн.

Еще не совсем научилась фото вставлять кудв надо. Мои работы))))

post-16086-0-53927500-1380696522_thumb.j

post-16086-0-83304400-1380696596_thumb.j

post-16086-0-18718300-1380696706_thumb.j

post-16086-0-13621000-1380696940_thumb.j

post-16086-0-91537300-1380697003_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а власник Жигуля залишився не зовсім довольний!!!!!!!!!!

а власники Жигулів завше не зовсім довольні - прижене убрати вмятинки/ржавчинки/царапинки і освіжити фарбу, а потім докулупується чого зазорів немає, чого двері не як в Мерседесі закриваються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А власник жигуля мав під'їхати)))) звісно не все вийшло ідеально. Я мала необережність порадити підбір. Фарба, яку привезли виявилась бракованою. Й замість частково підфарбувати прийшлося перекрасити жигуля по вікна. Витратити додатково матеріали,час. Збитися з графіка. Й все за ту саму суму про яку домовлялися. Хоча могла спокійно сказати "це ваші проблеми, доплачуйте" . Але це не в моїх правилах. Та й власники настільки хороші люди, настільки бережуть своє авто, що мені хотілося зробити якнайкраще, навіть собі у збиток.

В результаті власник жигуля за2000грн отримав майже повністю пофарбоване авто,крім криші й багажника й повністю відполіроване. Й це за роботу та матеріали. Так що гріх жалітися.

Й шановні власники жигулів, москвичів,таврій й інших коритець надцятого року випуску. Ціна 3000грн, яку я беру за підготовку й повне фарбування вашого авто не космічна. Й не повинна відполіровувати все авто, бо там кілька пилин або кратерів, якщо попередньо про це не домовлялися.

Будь-ласка, точно формулюйте, що саме ви хочете. Коли кажете"по версі покрасити" не кажіть потім" чого біля мотора не покрасила?" або" ще разом пройоми й багажник красьнеш" це ж море додаткової роботи.Й зовсім інша ціна.

я не завод виробник. Я не можу зробити деталі рівнішими,ніж їх на заводі зробили.Взагалі то можу, але ж кожного разу чую" тільки шпаклівки поменше" . Й матеріали,щоб були подешевше. Але щоб машина після фарбування років 5 щонайменше блищала й не ржавіла. Ну не буває так!

Й останнє. Коли женете авто на покраску будь-ласочка, помийте його! Кожного разу я витрачаю на це пів дня. Жигуль,що зверху на фото був єдиним,господарі якого зробили все, щоб мені було зручно працювати, за що їм дуже дякую.

Я не супер пупер майстер, в мене теж не завжди все виходить,прошу поставитися до цьго з розумінням.

Вибачте,якщо трохи грубо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...