Перейти до змісту

фарбування автомобілів


lanima

Рекомендовані повідомлення

цікавить ціна покраски передньго крила ваз 2101 після заміти, підфарбування місцями на задній арці, та на кінці задніх дверях з перепилом.

коріл металік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

З нагоди свого дня народження подарую 30 відсотків знижки всім, хто сьогодні замовить ремонт свого авто. Ціни в темі є, так що без обману))))) пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання робота. Передпродажна підготовка. На жаль, не зробила фото "до", але машинка була страшненька на вигляд. Підварилися пороги, арки, дверки з середини. Частково, в місцях, де була ржавчина, та місцях зварки, попідкрашувалася. Пофарбувались чорним всі пластмасові деталі. Також авто повністю відполірувалося. Все обійшлося власнику в майже 400 доларів включно з матеріалами.

post-16086-0-70522400-1393927356_thumb.j

post-16086-0-76446200-1393927401_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щоб не порушувати правил, надалі фото викладатиму в іншій темі. Там:

всі питання відносно цін прошу задавати в цій темі або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно відполірувати крило та дверку таврії, (було перекрашено і щоб зняти переход). Ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100-150грн. Залежить від того, чи потрібно буде перетирати наждачкою.

Чому не поліруєте, там де фарбували? Зазвичай це робить маляр, який фарбує. Й така поліровка входить в ціну. Ну принаймні в мене)))). Іноді через кілька місяців навіть повторно полірую, якщо спостерігається помутніння в зоні переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить ціна покраски авто ВАЗ 2103, ніша запаски злегка проржавіла, потрібна зіміна ну і плюс, машині як ніяк 40 років, є невеликі вмятини, нерівності на капоті і багажнику, яка буде цвна довести до розуму данне авто? Наперед ядкую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без машини ціну не скажу, я не екстрасенс))). Якщо не виходить під'їхати, скиньте в приват фото машини з різних боків, особливо де проблемні місця. Тоді зможу сказати приблизно ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно побачила, що це ваше перше повідомлення. Значить зареєструвалися спеціально, щоб задати мені питання. Це так приємно))) Якщо домовимось про ціну на фарбування, то на додаток подарую вам поліровку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно побачила, що це ваше перше повідомлення. Значить зареєструвалися спеціально, щоб задати мені питання. Це так приємно))) Якщо домовимось про ціну на фарбування, то на додаток подарую вам поліровку)))

Так, реєстрація лише для того щоб поставити питання))) дякую за поліровку, якщо домовимось про ціну))) коли до Вас можна під"їхати і черга, на скілько вона довга? Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під'їхати можна в любий час, в світлу пору доби. Черга приблизно місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Намалювала напрямок руху на карті. Трохи коряво ,бо пальцем на планшеті, але в цілому, думаю, зрозуміло. post-16086-0-62018900-1399114859_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І так, марка авто Ваз 2103, готова під покраску. Питання №1 яка буде ціна фарбування всього авто по кругу включаючи дах, дверні пройоми і багажне відділення??? І питання №2 Яка черга на данний момент??? Можна відповісти в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажу всім свою пофарбовану машину в тих спеціалістів.

Саме головне що вони запороли це не вирівняні вмятини по всій машині, тобто на капоті залишили, на задніх дверях, на кришці багажника велика вмятина, на криші.(не звертають увагу на саме головне у їх справі)

Потім все це погрунтували так що я вже тиждень грунтовку віддираю з усіх вікон і резинок. (поклейка перед грунтуванням була ніякою)

Три рази на протязі тижня я приїжав показував що машина ще не готова до покраски тобто спочатку це був весь автомобіль в мілких царапинах, не дотертих місцях, сколах, не перетерті пройоми дверей , не перетерто над резинками лобового і заднього скла, не перетерті пройоми багажника.....

Та що їм було лень зтянути останій раз шпаклівкою трішина яка видна з під фарби , вона не перекрилась фарбою добавив фото

Потім наступала покраска, в гаражі з 6 світильників світився тільки 1 , як при такому світлі красити я незнаю, я мав фарбувати у них свою машину сам, але при такому світлі це було неможливо, на зустріч мені не пішли вирішити питання з освітленням гаража до покраски і я там авто не пофарбував.

Фарбували вони самі на другий день на вулиці з пилю, шероховатістю, великими і маленькими приліплими мухами , мошками і все що пролітало повз машини.

Фарба лягла таким лемоном що її зараз нічим не відполіруєш, а саме головне вся дверка у потьоках фото прикладаю.

Робіть висновки у кого машина металік, зразу не розраховуйте на високу якість робіт. і якісну підготовку .

post-579-0-24555900-1402218959_thumb.jpg

post-579-0-06861600-1402218983_thumb.jpg

post-579-0-88009800-1402219411_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙОЖИК, не варто робити поспішних висновків не вислухавши обидві сторони... Мені щиро жаль, що людина так і не зрозуміла свою помилку. Й замість хоча б трішки вдячності паплюжить мою репутацію.

Та почнемо спочатку. При огляді машини була досягнута домовленість: я маю довести до ума заднє крило, яке хтось почав шпаклювати й не закінчив, перетерти шпаклівку на начебто відремонтованому бампері, зробити нішу під значок на передньому бампері бо там була лише ямка в шпаклівці. Потім перетерти та ПОГРУНТУВАТИ все авто.на моє питання про інші вм'ятини, царапини було показано кілька незначних. Зважаючи на делікатний стан дружини пана Миколи мною була озвучена сума в півтори тисячі гривень разом з матеріалами. Звичайно це мало, та я сама недавно була в схожому стані тому захотілося зробити приємне майбутнім молодим батькам. Гроші нам віддали відразу.

Проблеми почалися вже на слідуючий день. Коли перетирали проєми, виявилося що там кругом нанесена шпаклівка, яка відстає, бо під нею метал поіржавів. При візуальному огляді цього помітно не було. Тож зробили фото й передзвонили пану Миколі. Було дано відповідь зробити як слід, а він доплатить, скільки скажу. В результаті ми повністю, до металу стерли шпаклівку, зачищали іржу, шпаклювали де потрібно знову. І то не в одному місці а повністю верхні частини всіх проємів. Стратили час, шпаклівку, наждачний папір. Потім прийшла черга бамперів. В начебто ремонтованому почали стирати щедро накладену кимось шпаклівку. Весь ремонт виявився шматком бляхи, як попало приклепаной з внутрішньой сторони по периметру. Нею зчіпили верхню й нижню частини бампера. Знову передзвонили до пана Миколи, пояснили ситуацію. Знову прозвучала та сама відповідь, зробіть, доплачу. Обіцяний новий виявився беушним, битим,обдертим. Ремонтували й його. Витратили час, епоксидну смолу, шпаклівку, наждачний папір. Оскільки я вважаю подібні недогляди при попередньому огляді своєю промашкою, то за додатковий ремонт сказала тільки суму в яку обійшлися додатково витрачені матеріали, 300грн. При перетиранні авто зовні виявилося що з правой сторони верхній кант дверок та заднього крила викривлений та недороблений(весь бік просто виліплений з шпаклівки, напевно був битий, але то вже не моя справа). При огляді цього теж не було помітно, бо не було лаку. Дефекти проявилися безпосередньо при перетиранні рисок просівшой шпаклівки. Постаралися, наскільки можливо, вирівняти. Без будь якой оплати. ЗАГРУНТУВАЛИ.

На цьому наша робота мала би й закінчитися.

Та ще при першій зустрічі пан Микола запитав, чи можна буде в нас пофарбувати самому. Я відповіла, що фарбувальна камера зайнята а в гаражі темнувато. На дворі якщо хоче, нехай фарбує, мені не шкода.

Так почався серіал з фарбуванням. Кожен маляр знає, що кратерочки в шпаклівці, міні сколи, пропущені косячки з недотертою шпаклівкою, забираються з допомогою фінішной шпаклівки саме після грунта. Проте чомусь виявилося, що з точки зору пана Миколи це маю зробити я. Пропоную особисто обмалювати йому всі огріхи, оскільки він сказав що сам також маляр й знає що та як. Малює, підшпакльовуємо, підгрунтовуємо... Й так енну кількість разів. Кожного разу добавлялася ще якась робота, яку ми робити взагалі не повинні(наприклад зашпаклювати багажник зсередини, вирівняти вдарений поріг, потім зашпаклювати перехід на порогах, де лежить обезшумка, щоб не було видно. А зе резинове покриття й зробити це не так легко) й покраска переноситься.на дворі дощі. Авто стоіть в гаражі. Протягом двох тижнів я не мала змоги взяти якусь іншу роботу, тому допомагала з усіх сил абсолютно безкоштовно, аби тільки те бмв швидше пофарбувалося. От нарешті настав довгожданний час Х. Пан Микола вирішив, що авто готове до покраски. На дворі знову почався дощ. Ми відмовляли, бо я не раз фарбувала в гаражі. Темний колір по низу дверок й порогах не видно добре, можна запросто пропустити незафарбовану ділянку. Та він сказав, що пофарбує.

Ось тут і виявилося найцікавіше. Не знаю які вози цей супермаляр малював, та він навіть пульвера настроіти не знає як, не те що машину пофарбувати. Грубо кажучи просто налив на машину фарбу полосочками. при чому таким шаром, що вона аж зтягнулася й стала як резина. Тобто в покрасці повний ноль. Якщо людина фарбує капот точковим факелом діаметром сантиметрів 15, то ніяке світло не допоможе. До речі , там було п'ять галогенок а не одна. Маю фото. Й переносна лампочка, яку ви розбили.

Стримавши всю ненормативну лексику, яка була готова вирватися, показую, як налаштовується пульвер, власноруч фарбую два бампера, зеркала, полосочки під фари. Нічого не варить, не скукожується. На другий день БЕЗКОШТОВНО чоловік перефарбовує те злощасне авто, бо фарба може тільки певний проміжок часу знаходитися до лакування, інакше потім лак почне відлущуватисядо речі, ще й фарбу мусили по знайомих малярах шукати, бо тієй що лишилася бракнуло. Гроші нам не повернули. На дворі погода абсолютно не підходить, жара ,летить пух з кульбабок та фарбувати мусово. Лак ліг зі значною шагренню, та це цілком лікується з допомогою поліровки. Як і решта недоліків зрештою.

То які претензіі до нас пане миколо? Це не наша вина, що у вас руки з дупи ростуть

Я пропустила ті ямки але ж ви шість разів приізджали й перевіряли, чому не вказали на них жодного разу?

Ми не зобов'язувалися фарбувати ваше авто, ми не отримували за це гроші. Вам чисто по людськи допомогли, та бачу не варто було.

Прошу вибачення читачів з стільки букв та потрібно раз і на завжди вияснити дану ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, на емоціях допустила помилку (і не одну)))) коли писала. Нішу під значок не на передньому бампері а на капоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...