Перейти до змісту

Скарга на продавця trifoz


Zub

Рекомендовані повідомлення

Кароче , не надо жаловаться , барыги - они и в африке барыги - не наубут , день зря ! Купил за 5 , продал за 500 (и в этом они соревнуются и хвастаются, обзывая покупателей лохами - это природа жидов) . Кто ТС мешал проверить телефон , вставив карту, проверить камеру и т.д. Ну прям как дети... Найти и обьяснить ! конкретно ! Я похожий телефон , только не 8-ми гиговый , взял на базаре с рук за 180 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну якщо вони знайомі чи друзі то сумніваюсь що дадуть його справжній номер.

jeck - в групі "power users", сумніваюсь що він, маючи можливість, не надасть координати. Ттут звичайно нічого не доведеш, але наскільки мені відомо репутація в нього хороша, хіба поморозиться (в чому я дуже сумніваюсь) - але ми про це ніколи не дізнаємось. Залишається сподіватись лише на його сумління (звісно, якщо є можливість). За спрос не б"ють в нос, спробуй, а вдруг? Врешті-решт якщо дійсно друзі - то треба за них відповідати, так сказать тримати марку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче , не надо жаловаться , барыги - они и в африке барыги - не наубут , день зря ! Купил за 5 , продал за 500 (и в этом они соревнуются и хвастаются, обзывая покупателей лохами - это природа жидов) . Кто ТС мешал проверить телефон , вставив карту, проверить камеру и т.д. Ну прям как дети... Найти и обяснить !

не треба тут всiх пiд одну гребiнку гребсти, бо назвете, наприклад, свою професiю i зi старту вам з десяток негативних нюансiв носiiв вашоi професii назвуть, а якщо нема професii то ще з двадцять штук нюансiв про ледарiв та нероб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это вы про барыг или честных продавцов. Вот в чём разница - один продавая обманывает , "да бы втулить" , а другой практически выложит дело так как есть и предоставит выбор покупателю. Если сказал "манибэк" - значит "манибэк" . Я тоже могу дурить , но этого не делаю - зная , что обман может и вернуться ;) На то я и специалист , что б оперировать реальными фактами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если я говорю "манибек 7 дней" то это значит что покупатель может вернуть мне товар и попросить обратно деньги в течении 7 дней без объяснения причин

ну а если уж что то не работает как оговорено - то вообще слов нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо може хто має справжній номер продавця trifoz,(Ігор) буду дуже вдячний.

Є така. Віддам -дзвоніть 066 933 9666

спробував сам перезвонити з цим номером галяк абонент не абонент іншого номера його не знаю

передивився всю переписку ПП там пусто соррі ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если я говорю "манибек 7 дней" то это значит что покупатель может вернуть мне товар и попросить обратно деньги в течении 7 дней без объяснения причин

ну а если уж что то не работает как оговорено - то вообще слов нет

А хіба манібек це повернення без пояснення причини? Завше думав, що він можливий лише за находженням покупцем в придбаному товарі якихось дефектів, проблем з функціоналом, характеристик, що невідповідають заявленим, тощо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если я говорю "манибек 7 дней" то это значит что покупатель может вернуть мне товар и попросить обратно деньги в течении 7 дней без объяснения причин

ну а если уж что то не работает как оговорено - то вообще слов нет

Як будеш авто продавати, пиши в ПП!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба манібек це повернення без пояснення причини? Завше думав, що він можливий лише за находженням покупцем в придбаному товарі якихось дефектів, проблем з функціоналом, характеристик, що невідповідають заявленим, тощо?

не понравился - достаточная причина, нечего человека насиловать

если я говорю "манибек 7 дней" то это значит что покупатель может вернуть мне товар и попросить обратно деньги в течении 7 дней без объяснения причин

ну а если уж что то не работает как оговорено - то вообще слов нет

Як будеш авто продавати, пиши в ПП!!!

что бы продать что то не нужное - нужно сначала купить что не нужное (с)Матроскин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо може хто має справжній номер продавця trifoz,(Ігор) буду дуже вдячний.

Є така. Віддам -дзвоніть 066 933 9666

спробував сам перезвонити з цим номером галяк абонент не абонент іншого номера його не знаю

передивився всю переписку ПП там пусто соррі ((

дякую за старання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

097 87 455 97 всі дружно дзвонимо на цей номер

плюс зацепка єсть тут, на форумі модератор

http://forum.lutska....ser/102-trifoz/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

097 87 455 97 всі дружно дзвонимо на цей номер

плюс зацепка єсть тут, на форумі модератор

http://forum.lutska....ser/102-trifoz/

опа! а за це велике дякую! :0155: тількі якшо зараз дзвонити і сказати хто дзвонить то буде не абонент ше й цей номер, мені так здається, тут треба шось придумати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активность горе-продавца поражает - игры и развлечения ! Так он с Вами играет и прикалывается видимо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

097 87 455 97 всі дружно дзвонимо на цей номер

плюс зацепка єсть тут, на форумі модератор

http://forum.lutska....ser/102-trifoz/

на том форуме выдают модератора всем кто захочет..

13 відвідувачів (за останні 15 хвилин)

1 користувачів, 12 гостей, 0 скритих користувачів | Полный список по: останній дії або іменам користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на том форуме выдают модератора всем кто захочет..

на те вiн, мабуть, i вiльний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей харе перти на мене (не мій це телефон)..

Zub -см. лічку

Поясни людям ситуацію, щоб всеп прояснити з "перших вуст". Скажи що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясни людям ситуацію, щоб всеп прояснити з "перших вуст". Скажи що і як.

Щоб про тебе, як продавця, склалося правильне враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді тему створив я (так мене попросили). І телефоном користувався я (все було в порядку, і ніяких глюків не замічав), так як в своєму тел. дав тріщину екран і сенсор не реагує на дотик (це не важливо). Телефон справді прислали моєму товаришу з Італії, і так він дав мені ним користуватись, щоб не лежав в нього без діла, а я на той час був без трубки..

Два тижні тому, він сказав мені, що хоче телефон продати -запитав чи я не хочу? на ,що я відповів, -мій зараз в ремонті скоро мають зробити, тому навіщо мені викидати гроші.. Він запитався а за скільки його можна продати так щоб швидше, бо потрібні гроші? на ,що я відповів -600-700грн, на Борді.. Розмістив я оголошення і як завжди дав свій номер (хоч це було не правильно з мого боку), подзвонили покупці (я сказав що телефон не я продаю) вони, поставили в резерв і домовились про зустріч. На зустріч прийшов я з тим самим товаришем, чий телефон, він і каже -говори ти, тиж ним користувався, тай краще вмієш говорити з людьми! Я відповів -ладно як хочеш, але кажу є ще така штука як (гроші повертаюця), то щоб потім ти знав у випадку чого, він сказав , що йому зрозуміло, бо перед тим ще продавав він ноутбук, теж я допоміг із ствоенням теми на Борді, тоді все було добре, ніяких проблем зі сторони покупця.. (От і зараз я подумав ,що все буде так само- марно надіявся я). З покупцями зустрілись, ніби все їх влаштувало, ми погодились на манібек, товариш підтвердив, що телефон його і дійсно привезений із за кордону, вони поїхали і я з товаришем розійшлися, я по справах, а він до-дому так як мені сказав.. Гроші він забрав, так як телефон йому належав..

А наступного дня я телефоную до нього щоб повідомити, про те що телефон хочуть повернути і гроші забрати, на що він мені відповів, я зараз в поїзді біля Української границі їду на -СанктПетербург, на роботу, ато вже два тижні як я мав бути там.. я приїду і розрулимо ситуацію!! заявив він.

І тут я оху..їв, зрозумійте мене правильно, тому, що я не був в курсі, щодо того, що він їде на роботу!! І що тепер мені робити? Виходить, що я зробив добро своєму товаришу, а він мене під..ісрав, а я під..ісрав хороших людей, бо рахував, що буде все добре і розчитував на порядність товариша (хоч після цього який він вже мені товариш).. Ось так і виходить , що я ніби посрєднік-чи як? і спрос іде з мене.. Хоч не вперше щось продаю на Борді, і не тільки.. Всі задоволені, ніяких проблем. Тепер розумію, що краще перестрахуватись, і давати номер телефону реального продавця а не свій, менше дьоргати будуть, і відповідальності ніякої..

Порадьте, що робити в такій ситуації? (хоч розумію що вчомусь і я не додивився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді тему створив я (так мене попросили). І телефоном користувався я (все було в порядку, і ніяких глюків не замічав), так як в своєму тел. дав тріщину екран і сенсор не реагує на дотик (це не важливо). Телефон справді прислали моєму товаришу з Італії, і так він дав мені ним користуватись, щоб не лежав в нього без діла, а я на той час був без трубки..

Два тижні тому, він сказав мені, що хоче телефон продати -запитав чи я не хочу? на ,що я відповів, -мій зараз в ремонті скоро мають зробити, тому навіщо мені викидати гроші.. Він запитався а за скільки його можна продати так щоб швидше, бо потрібні гроші? на ,що я відповів -600-700грн, на Борді.. Розмістив я оголошення і як завжди дав свій номер (хоч це було не правильно з мого боку), подзвонили покупці (я сказав що телефон не я продаю) вони, поставили в резерв і домовились про зустріч. На зустріч прийшов я з тим самим товаришем, чий телефон, він і каже -говори ти, тиж ним користувався, тай краще вмієш говорити з людьми! Я відповів -ладно як хочеш, але кажу є ще така штука як (гроші повертаюця), то щоб потім ти знав у випадку чого, він сказав , що йому зрозуміло, бо перед тим ще продавав він ноутбук, теж я допоміг із ствоенням теми на Борді, тоді все було добре, ніяких проблем зі сторони покупця.. (От і зараз я подумав ,що все буде так само- марно надіявся я). З покупцями зустрілись, ніби все їх влаштувало, ми погодились на манібек, товариш підтвердив, що телефон його і дійсно привезений із за кордону, вони поїхали і я з товаришем розійшлися, я по справах, а він до-дому так як мені сказав.. Гроші він забрав, так як телефон йому належав..

А наступного дня я телефоную до нього щоб повідомити, про те що телефон хочуть повернути і гроші забрати, на що він мені відповів, я зараз в поїзді біля Української границі їду на -СанктПетербург, на роботу, ато вже два тижні як я мав бути там.. я приїду і розрулимо ситуацію!! заявив він.

І тут я оху..їв, зрозумійте мене правильно, тому, що я не був в курсі, щодо того, що він їде на роботу!! І що тепер мені робити? Виходить, що я зробив добро своєму товаришу, а він мене під..ісрав, а я під..ісрав хороших людей, бо рахував, що буде все добре і розчитував на порядність товариша (хоч після цього який він вже мені товариш).. Ось так і виходить , що я ніби посрєднік-чи як? і спрос іде з мене.. Хоч не вперше щось продаю на Борді, і не тільки.. Всі задоволені, ніяких проблем. Тепер розумію, що краще перестрахуватись, і давати номер телефону реального продавця а не свій, менше дьоргати будуть, і відповідальності ніякої..

Порадьте, що робити в такій ситуації? (хоч розумію що вчомусь і я не додивився)

закласти свої гроші, друг приїде віддасть, так як про глюкия повідомив зразу же через годину після покупки, додзвонитись до тебе не можна було, ждав 3 дні, на третій написав тут. як би ти був на звязку теми не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На звязку не буду ще до 05.3.2012, бо тел. в ремонті. До 5-го обіцяли зробиити!

то давай через лічку якось домовимось про зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...