Перейти до змісту

Скарга на продавця trifoz


Zub

Рекомендовані повідомлення

trifoz, раджу щоб твій друг попросив когось із своїх близьких (маму чи ще когось) віддати тобі гроші, а він приїде і поверне їм. Інакше телефон залишиться твоїм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

"А наступного дня я телефоную до нього щоб повідомити, про те що телефон хочуть повернути і гроші забрати, на що він мені відповів, я зараз в поїзді біля Української границі їду на -СанктПетербург, на роботу, ато вже два тижні як я мав бути там.. я приїду і розрулимо ситуацію!! заявив він."

такі товариші,що й не знаєте де друг працює . :P смішно й неправдоподібно , ты кидало по определению

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На звязку не буду ще до 05.3.2012, бо тел. в ремонті. До 5-го обіцяли зробиити!

то давай через лічку якось домовимось про зустріч.

можна ж нормально поговорити, випити кави-пива, пояснити. А то що тут писати, що віч на віч - велика різниця!

"А наступного дня я телефоную до нього щоб повідомити, про те що телефон хочуть повернути і гроші забрати, на що він мені відповів, я зараз в поїзді біля Української границі їду на -СанктПетербург, на роботу, ато вже два тижні як я мав бути там.. я приїду і розрулимо ситуацію!! заявив він."

такі товариші,що й не знаєте де друг працює . :P смішно й неправдоподібно , ты кидало по определению

50/50 сам мав таких друзів(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів то продавець не проти повернути гроші. Є велика надія що дана ситуація вирішиться позитивно для обох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд він поверне тобі гроші...придумав якусь срйозну відмазку щоб його не діставали... а ви купились...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд він поверне тобі гроші...придумав якусь срйозну відмазку щоб його не діставали... а ви купились...)

причому тут купились-не купились? він сказав шоб до 5 березня почекати, там зідзвонимось, за гроші сказав що прийдеться віддати і не хоче щоб його за кидалово рахували. Поживем-побачим. Я в це тоже мало вірю, але побачимо, тому тема ще не закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як і очікувалось, продавець "не абонент". Тему створював швидше для попередження, ніж пожалітись. Думаю trifoz створить новий профіль і надалі буде тут продавати, але тут є його фоти, а пластику він навряд зробить:) Закривати тему чи ні? Думаю на розсуд модераторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

был уже один такой...

Простіше всього зробити добровільну базу даних з фотографіями користувачів і продавців борди.Про що буде повідомляти напис біля аватарки (наприклад).Тоді потенційний покупець зможе зробити вибір у кого що купувати.Ну а для недобросовісних продавців теж оформити *дошку пошани* з фотографіями їхніх фейсів,щоб знати в лице *героїв*.Зміна ніку в такому випадку не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

был уже один такой...

Простіше всього зробити добровільну базу даних з фотографіями користувачів і продавців борди.Про що буде повідомляти напис біля аватарки (наприклад).Тоді потенційний покупець зможе зробити вибір у кого що купувати.Ну а для недобросовісних продавців теж оформити *дошку пошани* з фотографіями їхніх фейсів,щоб знати в лице *героїв*.Зміна ніку в такому випадку не допоможе.

Борда начебто створювалась як інформаційно кумунікативний ресурс?, а не аналог вАРШАВКИ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вас просить заходить в "Барахолку"? Читайте собі форум. Між інтелектуальними темати повідомлень типу куплю-продам немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

был уже один такой...

Простіше всього зробити добровільну базу даних з фотографіями користувачів і продавців борди.Про що буде повідомляти напис біля аватарки (наприклад).Тоді потенційний покупець зможе зробити вибір у кого що купувати.Ну а для недобросовісних продавців теж оформити *дошку пошани* з фотографіями їхніх фейсів,щоб знати в лице *героїв*.Зміна ніку в такому випадку не допоможе.

імхо маразм! Тоді це вже буде не форум, а щось накшталт ментівської бази данних, борда втратить свій місцевий колорит, тим паче користувачів я взнаю тільки й по їхніх аватарках, от наприклад женя і його багаторічна фотка малюка на аві і всі знають шо то модератор а змінить її і стане нічим не примітний :)

1 Фотки по-перше,не замість аватарки,а десь окремо на форумі,типу галереї-))) або заникані в модератора.2 Якщо тебе тупо кидануть,те що взнаєш людей по аватарках, тебе не врятує ..інших також.3 Борда колорит не втратить,а от кидал поменшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Фотки по-перше,не замість аватарки,а десь окремо на форумі,типу галереї-))) або заникані в модератора.2 Якщо тебе тупо кидануть,те що взнаєш людей по аватарках, тебе не врятує ..інших також.3 Борда колорит не втратить,а от кидал поменшає.

.... мо варто Вам із себе почати- дати, кагбе, приклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такий варіант..Зустрілися два малознайомих хлопця з Борди,домовилися про манібек і пофоткали один одного на мобілки.Якщо проблеми-фото винуватця в студію у відповідний розділ.Але краще зібрати окрему *базу даних* регулярних кидал з фотографіями і описом їхніх злодіянь. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такий варіант..Зустрілися два малознайомих хлопця з Борди,домовилися про манібек і пофоткали один одного на мобілки.Якщо проблеми-фото винуватця в студію у відповідний розділ.Але краще зібрати окрему *базу даних* регулярних кидал з фотографіями і описом їхніх злодіянь. :0155:

521904_bred-kakoj-to.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто потрібно бути не "віслюком" пр купівлі, а ретельно перевірити товар. Якщо є манібек- чітко про це домовитися у темі. А оприлюднювати фото - це трохи не законно. Можуть бути проблеми у адміністрації. Тому не перекладайте свої обов"язки як покупця (так, так покупець також крім прав має обов"язки) на адміністрацію форуму (в даному випадку), або на інших взагалі.

Фоткати один одного - це взагалі "дитинство". Якщо річ справді дороговартісна (принаймі для вас), укладіть договір купівлі продажу. В разі чого можна буде законно відстояти свої права. А так, фотка як доказ в суді - вас просто засміють.

Тим більше, що є досить багато несумлінних покупців. Скажіво якийсь Альоша купить у мене мій б/в мобільний (а я їх після 2 -3 років користування продаю через більшу чи меншу втрату зовнішнього вигляду). Візьме, щось накрутить у тому телефоні і потім почне погрожувати, що викладе фото (якого я 110% не дозволю робити) то я церемонитися не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Фотки по-перше,не замість аватарки,а десь окремо на форумі,типу галереї-))) або заникані в модератора.2 Якщо тебе тупо кидануть,те що взнаєш людей по аватарках, тебе не врятує ..інших також.3 Борда колорит не втратить,а от кидал поменшає.

.... мо варто Вам із себе почати- дати, кагбе, приклад?

не хочте то і я не буду ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, правильно підмітив. Я наприклад при появі мого фото в публічному розділі можу чемно попросити модерів прибрати його і вони теоретично зобов"язані будуть це зробити.

ЗІ. Це ж яким ідіотом треба бути щоб щось купляти в регулярного кидали.

ar-s, фото маленьке, ніц не розбереш. Підстрижешся коротше, вуса-бороду відростиш і ай-да кидати бордівців. :) До речі, якщо вже постиш фото, то поміняй свій колоритний аватар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім.Це я :) Можна занести в *ментовську базу* (як тут виразились).Принаймні 3-4 бордівця можуть підтвердити ,що фото моє.Далі продовжимо з eleKtrikB)

а я що щось тут казав про необхідність такої бази на форумі? Чи казав що щось буду викладати? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розсуд модератоів і адмінів. Доповнити правила розділу "Куплю/продам" рекомендаціями :

1. Продацю бажано вказувати згоду чи не згоду на умову "мані бек", та її умови (строки, причини, через які покупець має право на безумовне повернення товару).

2. Покупцю, який зголошується придбати товар, у своєму повідомлені писати щось типу "згідний придбати за 120 грн з умовою "мані бек прихована поломка 2 дні"".

3. При сумі понад ... грн для гарантування прав сторін радимо укладати письмові договори купівлі/продажу. При сумі понад ..... грн радимо нотаріально завіряти ці договори, а продавцю нагадуємо про необхідність подання декларації про доходи у податову інспекцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розсуд модератоів і адмінів. Доповнити правила розділу "Куплю/продам" рекомендаціями :

1. Продацю бажано вказувати згоду чи не згоду на умову "мані бек", та її умови (строки, причини, через які покупець має право на безумовне повернення товару).

2. Покупцю, який зголошується придбати товар, у своєму повідомлені писати щось типу "згідний придбати за 120 грн з умовою "мані бек прихована поломка 2 дні"".

3. При сумі понад ... грн для гарантування прав сторін радимо укладати письмові договори купівлі/продажу. При сумі понад ..... грн радимо нотаріально завіряти ці договори, а продавцю нагадуємо про необхідність подання декларації про доходи у податову інспекцію

Про манібек вже неодноразово піднімалось і розжовувалось!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ar-s, фото маленьке, ніц не розбереш. Підстрижешся коротше, вуса-бороду відростиш і ай-да кидати бордівців. :) До речі, якщо вже постиш фото, то поміняй свій колоритний аватар.

вуса борода....то все пусті балачки...Цікаво,чим ця вся історія скінчилася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а продавцю нагадуємо про необхідність подання декларації про доходи у податову інспекцію

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ar-s, фото маленьке, ніц не розбереш. Підстрижешся коротше, вуса-бороду відростиш і ай-да кидати бордівців. :) До речі, якщо вже постиш фото, то поміняй свій колоритний аватар.

вуса борода....то все пусті балачки...Цікаво,чим ця вся історія скінчилася?

скінчилась тим що через пару днів телефон було продано після чистки динаміка за 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...