Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Повідомлення приблизно місячної давності стали "непрочитаними", навіть ті, що прочитані при останньому візиті. "Відмітити повідомлення прочитаними" всередині розділу не працює (перевірено на розділі "нерухомість"), а лише з головного вікна форуму. Вогнелис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Було б непогано якби адміни поянили що відбувається з форумом ...

"- Что случилось с "Курском"?

- Она утонула".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Було б непогано якби адміни поянили що відбувається з форумом ...

Що це дасть? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано якби адміни поянили що відбувається з форумом ...

Що це дасть? :)

Цікавість, яка причина глюків? Технічний збій, чи чиїсь експерименти? Я особисто схиляюся до останнього..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

технічно збитий експеримент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну казали ж - ддосили трошки. Може і це було причиною. База не справлялася із запитами. І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так в цьому випадку сайт мав "лягти", а тут окремі теми відкривалися, а профіль ні. Чи я щось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може знайдуться добрі люди, розкажуть що до чого ... :)

Вліпити в цій темі адміну мінус в карму і просити щось пояснити - ржунімагу)))

Працює - користуйся на здоров'я. Мовчки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В серйозних конторах за такі події які відбувалися на форумі пару останніх днів мінусують не карму, а зарплату. При чому досить суттєво. Але якщо це полегшить ваші моральні страждання можете з чиcтою совістю мінусувати мене. :) Не ображусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В серйозних конторах за такі події які відбувалися на форумі пару останніх днів мінусують не карму, а зарплату. При чому досить суттєво. Але якщо це полегшить ваші моральні страждання можете з чиcтою совістю мінусувати мене. :) Не ображусь!

просто красавчік. а ти будеш платити адмінам з/п, щоб форум працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В серйозних конторах за такі події які відбувалися на форумі пару останніх днів мінусують не карму, а зарплату. При чому досить суттєво. Але якщо це полегшить ваші моральні страждання можете з чиcтою совістю мінусувати мене. :) Не ображусь!

мінус від мене - перш ніж писати таке розберіться де ви знаходитесь і кому і що пишите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в підписі t0rik'а все чітко сказано ;)

Yes! Я чекав поки хтось це скаже! :)

Совок у нас в крові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Піду зніму з себе зряплату.

І з Торіка. :)

І все проп`ємо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в підписі t0rik'а все чітко сказано ;)

Yes! Я чекав поки хтось це скаже! :)

Совок у нас в крові :)

коли адмінам не до сміху писати щось такого плану провокативне - це вже не мінс в зп, це вам мінус в карму. не гарно все ж таки - не людяно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для нормальних людей.

Є якась проблема. Причину поки не визначили. Заважає брак часу і зайнятість на роботі.

Знайдемо пофіксим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

командор, торік, дякую за сайт та підтримку- ви молодці. подібних ресурсів по іншим містам не зустрічав. це дійсно вдіображення у віртуальній реальності життя міста та жителів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна якось це повторити для себе?

Легко. Необхідно користуватись лише розділом "Торгівля". Написані там повідомлення лічильником не враховуються. Для всіх.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове Адміністратори Сайту, підкажіть будь-ласка, чому коли захожу в Уматное картинкО №6

відразу вискакує Небезпека: зловмисне програмне забезпечення!? Інші теми форуму відкриває нормально, без всіляких там попереджень.

post-20036-0-56510600-1378755962_thumb.j

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове Адміністратори Сайту, підкажіть будь-ласка, чому коли захожу в Уматное картинкО №6

відразу вискакує Небезпека: зловмисне програмне забезпечення!? Інші теми форуму відкриває нормально, без всіляких там попереджень.

post-20036-0-56510600-1378755962_thumb.j

Дякую.

Видно, якісь картінкі з відкритої сторінки хостяться, на думку твого брендмауера, на небезпечних ресурсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно, якісь картінкі з відкритої сторінки хостяться, на думку твого брендмауера, на небезпечних ресурсах.

Ні, мій брендмауер тут не замішаний )) Це на думку Google Chrome вказана сторінка вважається небезпечною.

Дякую, за підказку "Видно, якісь картінкі з відкритої сторінки хостяться,....", дійсно "матюк" йде на картинку:

post-20036-0-60455400-1378758548_thumb.j

яка хоститься за адресою "static.fraza.com.ua/images/2006/02/17/preview258_170206.jpg"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...