Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

" Я б підписи взагалі заборонив. Особливо малюнки та поеми Шевченка. Для віршів і афоризмів на Борді є як мінімум 3 теми. "

Если речь идёт только о стихах и поэмах, то таки да,не совсем читабельно и смотрительно.

Но не думаю,что одно-два предложения в подписи юзера,которые характеризуют определённое мировозрение,универсальное во всех случаях,будет приносить кому то дискомфорт.

имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

не думаю,что одно-два предложения в подписи юзера,которые характеризуют определённое мировозрение,универсальное во всех случаях,будет приносить кому то дискомфорт

+1 Тим більше, що кожен може це для себе відключити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если подпись можно сделать, значит команда форума так решила...а не мы "смертные юзеры", мы просто пользуемся теми функциями которые придумали для нас...В этой теме, вообще то, просят о помощи, и чаще всего ее оказывают, а не начинают разбор полетов о наличии свободного времени или что там у меня или еще у кого то в подписи....но там, где появляется SunSeth иначе быть не может(по крайней мере в моем случае), и никто ему никогда(из модеров) "варешку не прихлопнет", видно он с ними "чаина особом счету гоняет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если подпись можно сделать, значит команда форума так решила

Не команда форума, а розробники двіжка форума. І там є обмеження. На скільки я знаю - то 256 символів. (Включаючи пробіли).

А стосовно фраз Сансет-а, то вони у нього зазвичай влучні і дотепні, може, просто, хтось не розуміє їх. Це інша справа. На особистості він не переходив - правил не порушував. Що не так?

Своїм висловом про 3 літери, він хотів сказати, що підпис має бути меншим, а не поемою Шевченка. А хто вже що побачив у тих трьох літерах - ну, то вже кожен судить в міру своєї вихованості. Я подумав про слово "УРА" :) або "ХОЙ" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, погодьтеся - ну ненормально виглядає, коли основна теза повідомлення займає трошки більше, ніж один рядок, а підпис - всіх п'ять:

dNAis.jpg

Зрештою, поняття підпис і статус - це різні поняття. Підпис - це щось на зразок

"Щиро ваша, тьотя Маша", чи "С уважением, Димка".

А улюблені цитати з улюблених творів - це явно не підпис. Це статус, це что у вас на уме. Але не підпис. Ви ж листи від свого імені не підписуєте діалогами героїв улюбленої повісті? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если подпись можно сделать, значит команда форума так решила

Не команда форума, а розробники двіжка форума. І там є обмеження. На скільки я знаю - то 256 символів. (Включаючи пробіли).

А стосовно фраз Сансет-а, то вони у нього зазвичай влучні і дотепні, може, просто, хтось не розуміє їх. Це інша справа. На особистості він не переходив - правил не порушував. Що не так?

Своїм висловом про 3 літери, він хотів сказати, що підпис має бути меншим, а не поемою Шевченка. А хто вже що побачив у тих трьох літерах - ну, то вже кожен судить в міру своєї вихованості. Я подумав про слово "УРА" :) або "ХОЙ" .

Женя, вы мне всегда нравились, но,думаю, Сансет может и сам за себя постоять или вы у него в адвокатах...и суть тут не в трех буквах, я про них и не упомянула в последнем посте, вы просто сами выбрали фокус...и совсем не поняли о чем я, потому что, не знаете всех предыдущих наших "встреч" с ним на форуме, просто надоело...но это совсем неудачная тема для этого разговора...А насчет его остроумных комментариев, которые вам нравятся, это ваше право...Пошлость и хамство, для меня никогда не говорили об остроумии, но это всего лишь только мое личное мнение, не больше, не меньше...

Arven Rivendell, погодьтеся - ну ненормально виглядає, коли основна теза повідомлення займає трошки більше, ніж один рядок, а підпис - всіх п'ять:

dNAis.jpg

Зрештою, поняття підпис і статус - це різні поняття. Підпис - це щось на зразок

"Щиро ваша, тьотя Маша", чи "С уважением, Димка".

А улюблені цитати з улюблених творів - це явно не підпис. Це статус, це что у вас на уме. Але не підпис. Ви ж листи від свого імені не підписуєте діалогами героїв улюбленої повісті? :)

Статус я поместила сюда...где то в 2009 году, вроде бы, на то время я толком не разбиралась во всех нюансах, и поместила туда то, что, как я считала, меня характеризует(а я очень люблю кино, а это цитата из моего любимого фильма).И вообще то, я сюда написала, чтобы мне помогли изменить статус на другой, кстати, гораздо более короткий,чем тот что сейчас, но кого это волнует, задели ведь вашего друга...кто то там....непонятный...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, у ваші із Сансетом інтриги і спори я не вмішуюся. Вирішуйте їх особисто. Мова йшла про підпис.

Вияснили - що підпис повинен бути коротшим, аніж той, до якого ви звикли чи хочете встановити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого это волнует, задели ведь вашего друга...кто то там....непонятный...

Дарма Ви так... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, у ваші із Сансетом інтриги і спори я не вмішуюся. Вирішуйте їх особисто. Мова йшла про підпис.

Вияснили - що підпис повинен бути коротшим, аніж той, до якого ви звикли чи хочете встановити.

Ок, спасибо, это я и хотела узнать, теперь попробую изменить его опять)))

кого это волнует, задели ведь вашего друга...кто то там....непонятный...

Дарма Ви так... :(

Извините, я не хотела вас обидеть, просто...как то так часто получается, если ты знаешь мало людей на форуме, то твое мнение не особо ценится, а вот когда много, другое дело, но это не о вас, конкретно, вы помогаете, там где это возможно, даже в реальной жизни(даже мне лично, и я не забываю). :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, знаете, проблемка была не в количестве слов, а в размере шрифта, он должен быть меньше 12.Может кому то еще поможет.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може чогось не розумію, але після натискання "просмотр новых пуликаций" видає :" новых публикаций не найдено" і так вже два дні(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но там, где появляется SunSeth иначе быть не может(по крайней мере в моем случае), и никто ему никогда(из модеров) "варешку не прихлопнет", видно он с ними "чаина особом счету гоняет".

На бордовці жодного разу за 5 років перебування на борді не був, Женю особисто не знаю. Просто, напевно, у чоловіків приблизно однакового віку почуття гумору співпадає, на відміну від... і Ви дещо переоціюнюєте мою увагу до Вашої особи ;)

п.с. вареЖка!

може чогось не розумію, але після натискання "просмотр новых пуликаций" видає :" новых публикаций не найдено" і так вже два дні(((

перевір фільтри, які виставлені для перегляду нових публікацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевір фільтри, які виставлені для перегляду нових публікацій

вже все перепробував... але справа в тому, що я нічого не міняв. просто як завжди оновив сторінку і все пропало, часом таке бувало, але за декілька хвилин нові повідомлення з'являлися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но там, где появляется SunSeth иначе быть не может(по крайней мере в моем случае), и никто ему никогда(из модеров) "варешку не прихлопнет", видно он с ними "чаина особом счету гоняет".

На бордовці жодного разу за 5 років перебування на борді не був, Женю особисто не знаю. Просто, напевно, у чоловіків приблизно однакового віку почуття гумору співпадає, на відміну від... і Ви дещо переоціюнюєте мою увагу до Вашої особи ;)

п.с. вареЖка!

Больше не буду...переоценивать, лучше недооценить, чем переоценить... Насчет Бордовки - это вы зря...попробуйте, думаю понравится, но,наверное, у вас нет столько свободного времени, как у остальных... :_06: Ашипки и очепятки бывают...что ж поделать... :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть тому, що Dream пачіму-то видалив timestamp з мого quote

не моїх рук дєло. Оно само. Пачіму-то.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, чим відрізняються групи користувачів - "Пользователи" и "Участники"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічим.

"Пользователи" - це ті юзери які реєструвались в певний період - тоді не було "Учасніков".

Ці групи вроді хотіли об"єднати в "Учасніков" але вроді забили за не нагальною потребою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотите ко мне в статус? ласкаво просимо, но возврата нет!

Для мене Гетто завжди більш позитивний, ніж негативний персонаж, якби не одна його риса (ні, не та, що ділить дупу навпіл) - це ЧСВ розміром із Зірку Смерті та гіперміфологізація себе улюбленого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з бордою?

Ткпить страшно. Повідомлення відправляються і і одразу вивалюється помилка при роботі з Базою даних. ЛС відправити нереально. Отримую по 2 штуки листів одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько двох годин назад взагалі не міг зайти на борду. А перед тим непускало на Газету.уа. Типу сторінка загрожує вашому купутору траляля.

Зараз все грузиться.

Шота тут ніто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...