Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кому належать коментарі та фото авторами яких є учасники форуму? Ніде не зустрічав цього в правилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кому належать коментарі та фото авторами яких є учасники форуму? Ніде не зустрічав цього в правилах.

Перефразирую вопрос: А кому принадлежат права на надписи и графитти (читай фото) на заборе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу знайти настройку "Кількість постів на одній сторінці теми" ну чи якось так.

Суть в тому, що раніше на сторінці теми було 50 постів, а зараз стало 30 і якось не привично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому належать ... фото, авторами яких є учасники форуму?

А ти фото заливай не на борду, а на якийсь "інстаграм". А сюди просто лінк давай. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне проблема обведена червоним. Інколи таке випливає і при перегляді нових повідомлень. Вогнелис на різних платформах, Delicate Blue, Українська (бета).

hluk.png

перенесу на пізніший час

Раціональніше для всіх "опівнічників".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa, в мене таке теж буває. Але в мене Maxthon browser

Та і у мене, на Chrome проскакує :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день! Сегодня весь день при попытке открыть тему "Уматное картинкО №6" аваст определяет вирус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Добрый день! Сегодня весь день при попытке открыть тему "Уматное картинкО №6" аваст определяет вирус.

Убей Аваст. удачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заливається jpg на http://board.lutsk.ua/imgstore/ зі зменшенням розміру (вибирав ширину 800 для джипега шириною 2338 пікселів).

Це якось зі сторони imgstore лікується чи тре "по старінке" самому зменшувати і потім заливати на imgstore?

Питання-два. Чи можна прив'язати залиті в imgstore файли до профіля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не заливається jpg на http://board.lutsk.ua/imgstore/ зі зменшенням розміру (вибирав ширину 800 для джипега шириною 2338 пікселів).

Це якось зі сторони imgstore лікується чи тре "по старінке" самому зменшувати і потім заливати на imgstore?

Питання-два. Чи можна прив'язати залиті в imgstore файли до профіля?

У меня залился без проблем. Оригинал был 2560 пикселей ширина.

http://board.lutsk.u.../2012081816.jpg

С imgstore фотки не привязываются к профилю, так как, imgstore отдельный сам по себе скрипт без пользователей и БД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

t0rik, я зразумєл! ))

Такий скрін виникає, коли намагаєшся залити файл більше заявлених в правому верхньому кутку imgstore 2МБ. А я заливав 2,05 МБ (2 152 609 байт). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

t0rik, я зразумєл! ))

Такий скрін виникає, коли намагаєшся залити файл більше заявлених в правому верхньому кутку imgstore 2МБ. А я заливав 2,05 МБ (2 152 609 байт). :)

JPG PNG BMP GIF Max.5.0Mb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, топік про дорожню обстановку відкрився нормально. В мене Dr. Web. А йому я довіряю набагато більше ніж авасту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever про ці речі, вже неодноразово, обговорювалось, і розжовувалось у цьому топі, просто перечитай уважно попередні пости...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

vetalforever, бобро пожаловать! ну все какбэ поняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, хочеш скаржитися, жалітися на свавілля модераторів та власників борди - у флейм. Це вже було неодноразово пройдено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При спробі браузерним пошуком знайти на головній сторінці слово (підрозділ) "Кухня", воно не знаходиться. Але воно там є:

1qhq.jpg

Просто перша буква "К" введена не кирилицею, а латиницею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, хочеш скаржитися, жалітися на свавілля модераторів та власників борди - у флейм. Це вже було неодноразово пройдено.

Жень, а де ти бачив скарги? Я заслужив троля оскільки писав багато "брєдятіни" на борді. І я тут залишусь. Я гордий тим, чого досягнув в житті. Тепер мої пости стануть більш наповненими та змістовними. Хочу тільки подякувати тору за створення цієї групи. Це мене чомусь навчить.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...