Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Читав топи, не зустрів, мо пропустив, звиняйте тоді за повтор.

Питання:

Заходжу в профіль, повідомлення з "Сегодня" сірим кольором виділено

post-13697-0-29620800-1353681678_thumb.j

Виходжу з профіля, повідомлення з "Сегодня" червоним post-13697-0-78077600-1353681714_thumb.j

Шо нітак нажав, зробив/незробив? Сп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, Скін зміни на, наприклад, Делікейт Блу. І з налаштуваннями мови інтерфейсу пограйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, а на той пост, де пише що репа є, а не показує хто поставив? Колись теж з таким стикався, але зараз не можу таких постів знайти.

Дивись, така фігня в мене є тільки тоді, коли я в профілі дивлюсь репутацію, якщо зайти в відповідну тему, то там видно хто ставив.

Ну і повідомлення в темах, які були перенесені з рейтингових розділів в флейм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, ТОЧНО! Згадав! Але дивлюсь що той баг поширюється тільки на деякі репи, проставлені до останнього апдейту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє фігня якась.

Або Оксана добре вгодила Торіку, або я йому чимось не вгодив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли людина постить смішну картинку, смішне або дотепне. Тоді "підтримав". А якщо людина дає корисну пораду, або чимось допомагає, або висловлює власну розумну думку -- тоді "+ в репутацію".

Ну і просто так, для роздумів... Побачите, після цього, можливість бачити репутацію в мене/нас заберуть))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!

скажіть будь ласка - раніше заходиш з телефону - повна версія борди, а зараз постійно викидає на мобільну і приходиться переключатись на повну - задовбало вже.

це лише у мене так, чи можна щось зробити?

p.s. телефон - андроїдний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Народ!

скажіть будь ласка - раніше заходиш з телефону - повна версія борди, а зараз постійно викидає на мобільну і приходиться переключатись на повну - задовбало вже.

це лише у мене так, чи можна щось зробити?

p.s. телефон - андроїдний

Ну ти ж з мобільного заходишь... Борда тобі страється завантажити шось полегше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли людина постить смішну картинку, смішне або дотепне. Тоді "підтримав". А якщо людина дає корисну пораду, або чимось допомагає, або висловлює власну розумну думку -- тоді "+ в репутацію".

Ну і просто так, для роздумів... Побачите, після цього, можливість бачити репутацію в мене/нас заберуть))))

1. Чому я поставив +1 в репутацію Мартензу -- моя особиста справа.

2. Якщо в тебе заберуть можливість бачити репутацію, то не на моє прохання і не з моєї ініціативи. Я далекий від твоїх інтриг, від твого бажання знати все про всіх і від твого бажання все контролювати і скрізь всунути носа. Нехай Торік тобі включить ще можливість перегляду статистики активності і ти побачиш, що вже досить давно моя активність на борді обмежується читанням лише кількох топіків, за рідкими винятками.

3. Зміни собі статус біля аватарки на "КДБ Борди", тобі пасуватиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!

скажіть будь ласка - раніше заходиш з телефону - повна версія борди, а зараз постійно викидає на мобільну і приходиться переключатись на повну - задовбало вже.

це лише у мене так, чи можна щось зробити?

p.s. телефон - андроїдний

Ну ти ж з мобільного заходишь... Борда тобі страється завантажити шось полегше...

дякую за турботу, але мене не цікавить полегше, мене цыкавить завантаження повної версії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Чому я поставив...

2. Я далекий від твоїх інтриг...

3. Зміни...

1. Я й не питала.

2. Не раз казала, що репутація (+/-) мені нафіг не тра))). Інтриг не плету (або доведи інше, тільки не так примітивно, як з Гетто))) і, відповідно, не тут).

З якого боку вже тут твоя активність - не розумію )))(відповідати не треба).

3. Не кажи що мені робити і я не скажу куди тобі йти.

Чи буде досконаліший переклад обкладинки Борди на українську?

Ви б сказали чи вже закінчився процес оновлення, чи ще триває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертаючись до теми репутацій і подяк. Знаєте, іноді не варто зациклюватися на кнопочках і плюсиках

і налаштовувати свій внутрішній компас на " а хто мені що поставив"?? " а от якщо поставив(не поставив) - то мій лічний враг.

Я і не знала, що вже можна бачити, хто де плюса/мінуса поставив, бо воно мені нецікаво.

То вже такий маразм, шо я ї%у такі варіанти, іноді пратівно читати ті доколупки. Віртуальне життя часто перегукується

з реальним, але ж, бля, воно ним не обмежується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хватает прав для просмотра картинок, например, в этой теме. Выбивает "Извините, вы не имеет доступа к этому! У вас не достаточно прав для загрузки данного прикрепленного файла."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тепер взагалі своєї рєпи не бачу, ні в профілі, ні в повідомленнях. У всіх так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за турботу, але мене не цікавить полегше, мене цыкавить завантаження повної версії

Внизу мобільної сторінки є кнопки зміни мови і переключення на повну версію. Тільки от не у всіх браузерах. В Dolphin Browser такої кнопки немає, а в Chrome та стандартному андроїдному браузері -- є.

post-51-0-84408000-1353753653_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Dolphin Browser такої кнопки немає, а в Chrome та стандартному андроїдному браузері -- є.

Борда не вважає дельфіна за браузер (бо він батарею жере, як кашалот). ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда не вважає дельфіна за браузер (бо він батарею жере, як кашалот). ))

Але він дуже грамотно працює з flash-контентом, як жоден інший браузер не вміє (навіть під андроїдом 4.1.2, флеш для якого офіційно взагалі не існує).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

1. Чому я поставив...

2. Я далекий від твоїх інтриг...

3. Зміни...

1. Я й не питала.

2. Не раз казала, що репутація (+/-) мені нафіг не тра))). Інтриг не плету (або доведи інше, тільки не так примітивно, як з Гетто))) і, відповідно, не тут).

З якого боку вже тут твоя активність - не розумію )))(відповідати не треба).

3. Не кажи що мені робити і я не скажу куди тобі йти.

Чи буде досконаліший переклад обкладинки Борди на українську?

Ви б сказали чи вже закінчився процес оновлення, чи ще триває.

Процесс обновления завершен. А что за "обкладинка" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На компе стоит IBR, как только зайду с телефона - естественно, мобайл-версия. Также происходит сброс скина на IPB. При очередном заходе с компа - IPB остаётся основным, приходится снова переключаться. Раньше такого не было. В чём глюк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи буде досконаліший переклад обкладинки Борди на українську?

А что за "обкладинка" ?

Не знаю, як оце правильно називається...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...