Перейти до змісту

"Фронт Змін" пропонує організувати у кінотеатрі «Промінь» перегляд фільму


Panek

Рекомендовані повідомлення

Депутат Волинської обласної ради, член партії «Фронт Змін» Ігор Гузь звернувся до обласного та міського управлінь культури з пропозицією продемонструвати лучанам фільм Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

post-7466-0-04221100-1328127333_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спізнився Гузь:

З 16 лютого у кінотеатрі «Адреналін сіті» впродовж тижня у денний час транслюватиметься фільм «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Інформує інтернет-видання «Волинська правда».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спізнився Гузь:

З 16 лютого у кінотеатрі «Адреналін сіті» впродовж тижня у денний час транслюватиметься фільм «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Vj;Можливо в Промені буде безкоштовно? :_41:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нічо. Головне шоб у Кийові ініціативу оцінили і сказали "маладєц" :)

І сказали взять пєчєньку,да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спізнився Гузь

Думаю, він в курсі:
Як ідеться у зверненні фільм демонструється приватними кінотеатрами, але квитки в цих закладах дорогі, тому більшість мешканців міста не зможуть переглянути даний фільм. У зв’язку із цим депутат пропонує організувати показ фільму в кінотеатрі «Промінь» та залучити на перегляд фільму студентів та учнів навчальних закладів міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда:

Це історія про Івана Даценка з Полтавщини, військового пілота.

Фронт:

Фільм розповідає про долю хлопця з Полтавщини, Івана Додоки, який стає радянським військовим льотчиком.

То, певно, різні фільми)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІКІПЕДІЯ:

Фільм розповідає про долю хлопця з Полтавщини, Івана Додоки, який стає радянським військовим льотчиком, Героєм Радянського Союзу. Але доля складається так, що йому доводиться пройти німецький полон, радянські табори, і в решті-решт волею долі потрапити до Канади, де він стає вождем тамтешнього індіанського племені.

Прототип головного героя — льотчик-ас часів Другої світової війни Герой Радянського Союзу, гвардії старший лейтенант Іван Даценко, командир ланки 10-го гвардійського авіаційного полку3-ї гвардійської авіаційної дивізії 3-го гвардійського авіаційного корпусу авіації дальньої дії, уродженець села Чернечий Яр під Диканькою, який нібито після нацистського і радянського полонів потрапив у Канаду, де став вождем індіанського племені, що входило до конфедерації ірокезів.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D0%B9%D0%A5%D1%82%D0%BE%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%88%D0%BE%D0%B2%D0%9A%D1%80%D1%96%D0%B7%D1%8C%D0%92%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%8C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, якщо цікаво, то почитай: Вождь племені ірокезів – полтавець Іван Даценко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За деякими відгуками непоганий фільм вийшов, планую сходити і нарешті підтримати фінансово український кінематограф, щоб він частіше, ніж раз в 5 років щось випускав :)

http://www.istpravda.com.ua/articles/2012/01/19/69513/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[censored]. От нащо оцей весь пафос апять?

Хочете зробити кінопоказ? Звіздуйте, домовляйтеся і РОБІТЬ, мать вашу!

А не демагогію розводити.

Задовбало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб він частіше, ніж раз в 5 років щось випускав :)

він випускає частіше, ніж раз в п'ять років. :) Це просто такий піар хід: "раз в 5 років!..", "єдиний повністю український!..". Спрацьовує формула, забита давним давно в мозок: "Підтримай вітчизняного виробника"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь Климчука Гузю (і не тільки):

«Рєбята, не пишіть мені запити, не пишіть мені пісєм. Чого, що і де гроші, я знаю. Більше того – я знаю, як дістати небюджетні. Ви, кандидати, і ваші партії, тоже знаєте, де їх дістати. То ви мені від «фронтів» і інших об’єднань не пишіть пісєм – вийміть гроші і зробіть садок, поставте вікна», – говорив губернатор.

Він зазначив, що вже приїжджають потенційні кандидати Верховної Ради у депутати і зустрічаються з громадськістю. А потім люди пишуть на ім’я Клімчука листи. «Шановний Борисе Петровичу, були тут одні, другі, сьомі, і кандидат був, але ніх… нічого не робить», – описав зміст тих листів губернатор. «Нехороше получається, бо я кандидата підставляю», – зауважив Клімчук.

СіД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...