Перейти до змісту

В Україні хочуть заборонити одноразові целофанові пакети


Dream

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Нарешті хоч щось повинно дисциплінувати українців та ближче підвести до європейської культури.

не сміши. яка культура? банальний приклад - заходиш у супермаркет, ідеш до відділу хлібо-булочних виробів і спостерігаєш якскравий приклад високої європейської культури, коли ледь не кожне чудо лапає своїми брудними руками (після грошей, після брудних поручнів маршруток, хто в носі колупався, хто нужну справляв і не помив (і таких вистачає) і т.д. і т.п.) хліб, намагаючись перевірити його на свіжість. після того, так приємно їсти той хліб. ммммммммммм.... смакота :0157:

хтось скаже, що в мене параноя (ну да і ладно), а я скажу, що культури не прибавиться в нас, коли відмовимся від такої кількості поліетилену, а скоріше, коли почнемо сортувати сміття, переробляти його, а не тоннами скидати за містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жирну рибу замотати в 2-3 шару обгортального паперу, масло, хліб, цукерки - в різні паперові пакети :-))))))))))))).Да баримось за екологію а от вирубати хто зна скільки лісу на паперові пакити.А все це відмивання бабла під маркою екології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да баримось за екологію а от вирубати хто зна скільки лісу на паперові пакити
Ті паперові пакети роблять з вторсировини. Ваш КО.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какая экология? в почтовый ящик за неделю падает 4-6 бесплатных газет и всяких рекламных флаеров, которые я не смотрю даже - сразу перекладываю в ящик тетке, собирающей макулатуру (хорошо, что такая есть). в масштабах города на этот спам тратится намного больше целлюлозы, чем на все упаковочные пакеты вместе взятые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

культури не прибавиться в нас, коли відмовимся від такої кількості поліетилену, а скоріше, коли почнемо сортувати сміття, переробляти його, а не тоннами скидати за містом

У Луцьку створять сміттєсортувальний цех.

Вже щось.

Хоча, як на мене, краще б почали з:post-8000-0-96237300-1327753031_thumb.jp (це ми в Братиславі побачили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне шоб не відмінили целофан з пупиришками.. а то заберуть єдине джерело натхнення, нелюди! :_07:

P.S я за проект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне шоб не відмінили целофан з пупиришками...

заберуть єдине джерело натхнення

Не заберуть ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну, Оксан! Ти ще запропонуй рєзінову женщіну :_07: Кайф на кінчиках пальців онлайном не заміниш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що це черговий рекламно-політичний пшик.І нічого толкового,продуманого не втілять.Згадайте рік назад у всіх мас-медіа горланили,що нарешті в Україні буде закон,який заборонятиме предмети хімії та гігієни з вмістом фосфатів.Ну і що? Рік пройшов проект так і залишився проектом.І всі газети і канали мовчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка - їх непотрібно було дозволяти з самого початку. Все повинно бути в склі і в папері. Але дякуючи мудакам при владі ми не перейняли досвід, а наступили на граблі в черговий раз. Скоро той пластик не буде куди дівати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що це черговий рекламно-політичний пшик.І нічого толкового,продуманого не втілять.Згадайте рік назад у всіх мас-медіа горланили,що нарешті в Україні буде закон,який заборонятиме предмети хімії та гігієни з вмістом фосфатів.Ну і що? Рік пройшов проект так і залишився проектом.І всі газети і канали мовчать.

Шось я про такий проект взагалі не чув. Він був зареєстрований?

zaHARE, я можу зрозуміти всі ці екофішечки з нутуро-торбами, харчами, екстрактами.. але затушити міліардну галузь (з виробництвом на території) це вже єресь. Не хочеш - не купуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 проти паперового спаму.

... насправді навіть напрягатися не потрібно особливо.

Колись жив в Німеччині, перед будинком поштові ящики, і над багатьма ящиками були невеличкі наклейки " кайне вербунг" і НІХТО туди рекламу не кидав.

А ще мені подобается такий вислів, цитата :

"Чем отличаются глупые люди от мудрых? Если факты противоречат мнению человека, мудрый человек меняет мнение, а глупый отрицает факты, игнорирует факты, не верит в факты."

Вот саме вони говорять - нічого не вийде, навіщо відмовлятися від благ, адже це зручно... але принцип один -мені так добре і змінювати нічого не буду, а що це погано мене не хвилює, головне мені добре!!! а що буде в майбутньому... мене це не затроне.

Пластікові пакети займають третє місце серед речовий найбільш забруднюючих навколишнє середовище, і якщо хтось ще досі думає - якщо їх заборонять то в чому ж я буду носити покупки,ні,краще вже хай будуть... тоді цитата про них :)

Було б добре якби їх заборонтли. Хоча є й інший шлях - переробляти, я був на підприємстві,і мені провели екскурсію, так що сам бачив процес переробки, він зовсім не складній! Тут головне бажання, а вот його то й нема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут проблема не в переробці і не в утилізації, проблема в тому щоб відібрати ці відходи із загальної купи сміття. Наш народ привик все кидати в одне відро, чи то харчові відходи, чи побутова техніка. І ІМХО тут потрібно думати не над тим щоб заборонити, а над тим як заставити людей сортувати власні відходи, чи хоча б створити умови для тих хто вже сьогодні готовий це робити. Бо пакетики то тільки маленька частинка подібного типу відходів, і ІМХО заборона їх нічого кардинально не змінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в культурі, в деяких частинах міста є контейнери для пет пляшок, тільки дурбелики деякі кидають туди все що попало, не тільки пет пляшку.

Проблема в тому, що багато людей живе в квартирах де кухня маленька, або дуже маленька, і якщо все сортувати то просто забракне місця взагалі.

Виграє те, коли будуть стоять спеціальні автомати (контейнери), зніс мусор, кинув скляну пляшку, висипалось пару копійок, скинув папір, і так далі. От і назбирав собі чи то на пачку цигарок, чи то на снікерса дитині. І зберіг планету, і собі "відбив" пару гривень :)

Як то кажуть мєлочь, а приємно! Але це все розкурочать та понівечать, хоча можна поставити по принципу банкоматів і так далі. Люди щвидко цивілізуються в такому напрямку, я так думаю це вихід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в деяких частинах міста є контейнери для пет пляшок

До речі! Не вистачає на тих контейнерах інфи про те, які саме пляшки туди викидати. Особисто я збираю всілякі пластикові пляшки - з-під пива, з-під побутової хімії, з-під мінводи тощо, - сплющую для економії місця і втрати початкової форми (одного разу бачив як о 6 ранку "жіночка" не бомжуватого вигляду перебирала пляшки в такому контейтері) і в одному пакеті їх усіх в той контейнер. Хто знає - є обмеження по типу пластикової тари, яку можна викидати в ті контейнери, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є реальна капуста, то на мусорі можна стати мільйонером :)

1. Спроектувати надійні контейнери, в які щось лєвандосне запхати складно буде.

2. Вести пояснюючу роботу, ну наприклад залежить від затрат, наприклад, якщо ваш будино збере стількись там тон чогось там, то за вивіз мусору вам не прийдеться платити - ну щось тіпа цього, чи там щось інше - головне зацікавити народ

3. А збирати можна все, батарейкі, пет пляшки, папір, скло і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що це черговий рекламно-політичний пшик.І нічого толкового,продуманого не втілять.Згадайте рік назад у всіх мас-медіа горланили,що нарешті в Україні буде закон,який заборонятиме предмети хімії та гігієни з вмістом фосфатів.Ну і що? Рік пройшов проект так і залишився проектом.І всі газети і канали мовчать.

Шось я про такий проект взагалі не чув. Він був зареєстрований?

3161 ¦Д ¦Проект Постанови про розроблення ¦А.Семинога ¦

¦ ¦ ¦Загальнодержавної програми щодо ¦ ¦

¦ ¦ ¦зменшення та поступового припинення ¦ ¦

¦ ¦ ¦використання на території України ¦ ¦

¦ ¦ ¦мийних засобів на основі фосфатів ¦ ¦

¦ ¦ ¦(проект н.д. I.Лисова вручено ¦ ¦

¦ ¦ ¦19.09.2008, подання Комітету - ¦ ¦

¦ ¦ ¦18.11.2008)

джерело-http://www.uazakon.com/documents/date_32/pg_gnntoo/pg2.htm

zaHARE, я можу зрозуміти всі ці екофішечки з нутуро-торбами, харчами, екстрактами.. але затушити міліардну галузь (з виробництвом на території) це вже єресь. Не хочеш - не купуй.

На сьогодні більшість країн Європи вже відмовилися від побутової хімії з вмістом фосфатів. Адже очисні споруди з ними не справляються.

1 грам триполі фоосфата натрія, який міститься в миючих засобах, спричиняє ріст 10 кілограмів водоростей. Якраз продукт їхньої життєдіяльності і є сірководень, більш того, він пригнічує кисень, гине все, що є в воді, то це дуже небезпечно ”, - каже радник голови правління з питань інформаційної політики ПАТ “Київводоканал” Вікторія Яковлєва.

Закон не забороняє фосфатів та й українці особливо не читають, що входить до вмісту миючих засобів, якими вони користуються щодня.

Найбільшу небезпеку фосфати несуть для дітей - провокують алергію, проблеми з дихальними шляхами, нирками та легенями. Але попри очевидну загрозу здоров'ю - Україна вже довгі роки залишається відкритою для імпортерів побутової хімії забороненої у інших країнах. Екологи звинувачують у цьому чиновників.

“Настільки є грандіозними і всеохоплюючими фінансові зиски від такої поставки в Україну - майже 500 мільйонів тонн миючих засобів на основі фосфатів поставляються в Україну за рік. І це такі є кошти, такі фінанси, це така величезна зацікавленість, що ні уряд, ні владні структури не можуть зупинити це і діяти в інтересах суспільства”, - вважає голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

За даними екологів, імпортні миючі засоби становлять переважну більшість на українському ринку. 90% з них вироблені на основі фосфатів і становлять найбільшу небезпеку для здоров'я і навколишнього середовища.

Кілька тез:

1.Європа заборонила фосфатні миючи,то вони якраз вміють рахувати гроші.

2.Більшість порошків та миючих імпортується,отже як бачиш багато мільярдів,але аж ніяк не наших.

3.А от скільки наших мільярдів потрібно для очистки водойм та лікування дітей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, це не законопроект а постанова.

Типу - "а пагаваріть?" :)

Про розроблення Загальнодержавної програми

щодо зменшення та поступового припинення використання на території України мийних засобів на основі фосфатів

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :

1. Кабінету Міністрів України до 01 грудня 2009 року подати на розгляд Верховної Ради України проект Загальнодержавної програми щодо зменшення та поступового припинення використання на території України мийних засобів на основі фосфатів.

... амінь.

Предметно на цю тему поговорити можна, але толку нуль. Оскільки держателями виробництв та імпортерів (а доходи від імпорту шаленні, так що заробляють не тільки там а і тут ;) ) є особи прібіліжонниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, це не законопроект а постанова.

Типу - "а пагаваріть?" :)

Я писав окремо про закон і окремо про проект, слова "законопроект" в моєму пості нема. :)

а от проект постанови був,у Верховній Раді,як бачимо ще в 2008 році.От де пагаваріть,так це там.

Отак і про кульки поговорять,отримають баблецо від виробників-імпортерів і здуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як інакше можна донести додому такі продукти, як молоко, масло, рибу (навіть пресерву) і туди ж хліб?
альтернатива?...

27-02-2b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...