Перейти до змісту

Технологія зпоювання


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Тема "Ваше ставлення до алкоголю"? Хто захоче - подивиться фільм, зробить або не зробить висновки. Але треба ж зайти в тему і відписати "ууу, які ви дурні неп'ющі"

Тема "Ваше ставлення до алкоголю"? Хто захоче - подивиться фільм, зробить або не зробить висновки. Але треба ж зайти в тему і відписати "ууу, які ви дурні п'ющі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

Я, напевно, покину цю високоінтелектуальну дискусію :) Тема коротенька (поки що), хронологію неважко відслідкувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, напевно, покину цю високоінтелектуальну дискусію

ну да, без 50 грам не розберешся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пити чи не пити нехай кожен для себе вирішує сам, але не можна закривати очі на те що нам вішають лапшу на вуха про корисність і природність алкоголю. Це те ж саме що виправдовувати наркомана. Коли знаєш маєш вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки так, бо від інших постів прямо несе розумним, добрим, вічним..

витриманим в дубових бочках і пляшках, з цікавим і складним букетом, вишуканим смаком, легкою мінеральністю і свіжістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо й попахує, не буду ж сперечатись зі спеціалістом в цій галузі

п.с. А ніхто й не закриває очей, я б сказав, навпаки навіть, люди самі хочуть цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піду но я в тему любителям котів.бачив там нові повідомлення!

Да-а-а... про котопастки вєщь! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш пити - пий. Хоч в міру, хоч без міри, ніхто ж не відбирає пляшки. Але вважати своє рішення єдиноправильним і всім доводити, що саме так і потрібно чинити - тупість, імхо

Переклав на російську, якась фігня получилася: Хочется петь - пей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от не розумiю, чого декого так бiсять пости SysR, вiн же в вас з рук стопку не видирае. В наш час, реально не пьющим зовсiм людям, якi не пьють за власним уподобанням, без проблем зi здоровьям, при життю памьятники ставити можна, бо якщо й не хочеш лишнiй раз випити, то доколупають (каюсь, й сам доколупував) фразами типу *хто не курить та не пье,значить там зараза е* . Хоча особисто я, пью як i всi, коли рiдше, коли частiше, коли бiльше, коли меньше. Розумом розумiю, що бажано не пити зовсiм, але ж поки нiбито й не шкодить вiдкрито, та й менталiтет дае взнаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от не розумiю, чого декого так бiсять пости SysR, вiн же в вас з рук стопку не видирае....

та не те щоб бісять...

але особисто мені не подобається, коли люди свої переконання подають як аксіому...

всі дорослі люди і всі усвідомлюють наслідки і вживання алкоголю і куріння...

кожна людина має право робити все, що вона захоче, якщо це не шкодить іншим...

а щодо "пити-непити", то, imho, людей треба вчити культурі вживання алкоголю, а не пропагувати повну відмову від нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли люди свої переконання подають як аксіому
Ви мабуть слабо усвідомлюте значення терміну аксіома. ;) Це те що не можна довести, але воно так і є ;) . На противагу шкідливість споживання алкоголю давно доведена і науково і життєво.
щодо "пити-непити", то, imho, людей треба вчити культурі вживання алкоголю, а не пропагувати повну відмову від нього
Перепрошую, а ви фільм бачили? Там досить цікаво розповіли про "культуру" споживання. Ви ще розкажіть про культуру паління. Чи це також аксіома?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли люди свої переконання подають як аксіому
Ви мабуть слабо усвідомлюте значення терміну аксіома. ;) Це те що не можна довести, але воно так і є ;) . На противагу шкідливість споживання алкоголю давно доведена і науково і життєво.
щодо "пити-непити", то, imho, людей треба вчити культурі вживання алкоголю, а не пропагувати повну відмову від нього
Перепрошую, а ви фільм бачили? Там досить цікаво розповіли про "культуру" споживання. Ви ще розкажіть про культуру паління. Чи це також аксіома?

1. "Ви мабуть слабо усвідомлюте значення терміну аксіома"

- я підозрюю, що це у вас слабке розуміння значення аксіома, якщо вам треба було шукати визначення в неті ))))

2. "Це те що не можна довести, але воно так і є..."

- це те що не потребує доведення)))

3. "На противагу шкідливість споживання алкоголю давно доведена і науково і життєво."

- на противагу чого? ви або неуважно читали мій пост або заплутались у свому)))) я писала про шкідливість вживання алкоголю і куріння

4. "Перепрошую, а ви фільм бачили? Там досить цікаво розповіли про "культуру"

споживання."

- це чиясь думка, але вона не є єдиною і правильною...

5. "Ви ще розкажіть про культуру паління. Чи це також аксіома"

- ні, я, як людина, яка здатна прислухАтись до думок інших людей та аналізувати їх, жодну зі своїх позицій не видаю, як аксіому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для "СисР"

1. "Визначекння в неті я шукав для Вас".

- ну да, ну да))))

2. "ви ще й читати по лінках в неті не вмієте, прикро"

- прикро? та не перейматесь ви так)))) хоча чого ви вирішили, що я не вмію читати лінки - я так і не зрозуміла)

3. "шкідливість паління це не аксіома це факт, як і наркотиків як і спиртного це ФАКТ, а не аксіома"

- та не хвилюйтесь ви так - я з цим погоджуюсь.... я вже два рази про це писала...

поясню втретє, доступніше: я вважаю, що пити і курити шкідливо....

(до речі аксіома - це, в принципі, і є факт: факт=істина=аксіома)

4. "Я Вас з цим вітаю"

- дякую - вчіться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR

Нема смислу спорити з алкогольно-запрограмованими людьми. Вони будуть шукати різні оправдання своїм діям, але рано чи пізно зрозуміють свою неправоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам скинули відео, щоб вам показати правду як вас дурять і знищують.

Хоча порятунок утопаючого - справа рук самого утопаючого.

Вам скинули відео, щоб вам показати правду як вас дурять і знищують.

Хоча порятунок утопаючого - справа рук самого утопаючого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що тут скажеш.

Алкоголепийца як кавун: пузо росте, а кінчик відсихає)

Класична дисципліна у мистецтві диспуту-міряння ху**ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь отстой ! Спорт рулит ! А фильм хороший , но жаль что не до всех дойдёт ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...