Перейти до змісту

Технологія зпоювання


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

http://1bbc.ru/medicina/795-zapreschennoe-k-pokazu-video-o-vrede-alkogolya.html

шкода що в мене в школі не було такого уроку... можливо і комусь дійшло б... дуже шкода.

У сусідній темі пропонують "символічних 50-ть" ...

У кого вистачило духу пропустити символічні 50 сьогодні хоча б ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін от хто не спитає будеш? - не п'ю. І відразу сприймають як не нормального... Мене радує що я не один такий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого вистачило духу пропустити символічні 50 сьогодні хоча б ?

А для чого? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тоді скажи для чого створював тему? Під словом пропустити я маю на увазі

14m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого вистачило духу пропустити символічні 50 сьогодні хоча б ?

Розжовую ОДИН раз:

"У кого вистачило духу пропустити символічні 50 сьогодні хоча б ?"

Таке питання в темі про зпоювання як мінімум нелогічне.

Чому?

1. не "пропустив" - не вистачило духу. "слабак"

2. "символічні 50" - це символ чого? чи спроба віднести себе до "культурно випиваючих"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. не "пропустив" - не вистачило духу. "слабак"

Я рахую саме так.

2. "символічні 50" - це символ чого? чи спроба віднести себе до "культурно випиваючих"?

Ну ж не я писав це зайди у "Сегодняшний повод выпить" перечитай, не зі сталі я його брав же.

Все ти добре поняв певно в вкотре нефіг дєлать... чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. "символічні 50" - це символ чого? чи спроба віднести себе до "культурно випиваючих"?

что такой как все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесу і свою лепту відносно споювання.

Так, уряд був би явно не проти споїти нас і керувати нами як тупим стадом смердючого бидла. Саме тому, І ТІЛЬКИ ТОМУ, при рості цін на бензин, хліб, будь-що, ціна на алкоголь фактично не змінюється. Але це лише на дешевий алкоголь-на горілку і пиво, наприклад. На лікери, коньяки, віскі, вермути, ціна росла і буде рости. чому? кожен відповість сам. і кожен сам вирішує, що купляти-горілку чи м'ясо, пиво чи хліб. тому якби нас не зомбували, ми самі вирішуємо чи піддаватись на це.

Прикро визнавати, але серед знайомих є чимало таких, які "убиваються" кожні вихідні, а то й по 5-6 разів на тиждень. Але це їхній вибір.

Сам я довгий час любив випити пива і слабоалкоголок.Не багато я їх пив, десь по кілька пляшок кожні вихідні. Але якось захворів, пив 3 тижні антибіотики, а з ними алкоголь не можна, навіть пиво.

І знаєте, ні разу не пошкодував про те, що майже місяць нічого не пив. Та і ломки не було. А за той час навіть якось відвик пити, зараз одна пляшка пива для мене іде за три.

І взагалі, стараюсь якщо вже і хочеться щось випити в п'ятницю ввечері, то щоб це хоча б було щось нормальне. Знаєте, для мене краще потратити 100-150-200 грн на віскі, яке я розтягну на місяць (якшо не довше) на двох, разом з другом. А смердюче бидло, на ті ж 200 грн накупить 5 пляшок горілки і 10 літрів пива і все це вижре за пару днів. Недаремно за кордоном є таке поняття як КУЛЬТУРА СПОЖИВАННЯ. Там навіть горілку вміють пити культурно. А у нас бидлу пофіг що пити, аби б***ь ПОБІЛЬШЕ, ЛІТРАМИ! Заливать і заливать, ШОБ ПЕРЛО!

І, насамкінець, розповім історію про мого друга. В мене є друг, котрий не п'є ні грама алкоголю, не їсть м'яса і лише займається спортом.

Так от, перегиби в протилежну сторону це явно лишнє. Через те, що він не їсть м'яса-він худий як скалка, йому навіть не має на чому м'язи качати. А через те, що він не п'є навіть шампанського, це вже дуже сильно коробить дівчат на Новий Рік чи чийсь День Народження.

Тому абсолютна відмова від алкоголю-це дурниця. А от виховувати в собі культуру споживання-це святе діло.

Раз в тиждень випити невелику дозу аби розслабитись у приємній компанії-цілком нормальна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit,

абсолютно НЕ згідний на рахунок культури пиття. Ще повчіть тут культурно матюкатися.

P.S. Раджу переглянути фільми в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що без алкоголю неможливо приємно розслабитись у компанії? До речі ще зі школи казали пам'ятаю найкращий спосіб відпочинку - зміна обстановки.

Це таке собі було просвітлення, пити не можна але якщо чю-чють і чогось якісного то можна. Пам'ятаю як починав курити сигарети теж спочатку було чю-чють і парламєнта, або кепа блека... в ітогє 6 років залежності, звісно алкоголь це ж не нікотин але аналогія якби зрозуміла...

Пити і бути таким як всі чи не пити і бути самим собою ось як це виглядає для мене...

До речі на рахунок як всі - бути сірою масою і жалітися яка жизнь хрєнова, особливо вип'є хтось...

Так молодий я ще, не бачив я ще нічого, але все таки деякі розуміння є... ну я покрайній мірі так рахую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про культуру пиття, тобто культурне пиття, було ще сказано в першому пості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

До людей які взагалі не вживають алкоголю я відношусь з повагою, не п'ють от і молодці, але коли починається вже наязування своєї точки зору оточуючим це вже перебор. Висловив свою точку зору та й годі. В таких ярих протестантів алкоголю напевно були проблеми в сімї з алкоголіками або самі зловживали.

P.S.

Сам вживаю алкоголь, але стараюсь чим поменше, не зловживаю, хоча в житті було два випадки коли було соромно за себе(хоча нічого поганого не зробив, просто перебрав свою норму), зробив з цих випадків висновки, що потрібно більше себе контролювати.

P.S.

тих хто пє називають сірою масою, бо вони як більшість“пють”, а якщо більшість не вживатиме алкоголь, то їх теж можна буде віднести до сірої маси?

Кожна людина має право на самовизначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тих хто пє називають сірою масою, бо вони як більшість“пють”, а якщо більшість не вживатиме алкоголь, то їх теж можна буде віднести до сірої маси?

Їх ніби як контролювати легше

З.І. Реклама Хортиці, де дівчина шепоче "..тобі сподобається" - маразм. Так само як колишня Немірова про абсолютного чемпіона <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До людей які взагалі не вживають алкоголю я відношусь з повагою, не п'ють от і молодці, але коли починається вже наязування своєї точки зору оточуючим це вже перебор.

А мені от наприклад чути типу я вот п'ю, і в міру, ніколи не напиваюсь... чути теж що і тобі - перебор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Тепло, природа, шашлик..

Нате ось, почитаєте. Малюнок великий - відкривати в новому вікні\закладці і збільшувати до оригінального розміру.

1366972672_2015261274.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

OMG, реклама :0157:. Спочатку всунули голу дівчину, потім тип з медитацією, якому приносять пляшку типу "на, випий, перестань мучитись".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не придумають щоб впарити ту отраву людям - і гори, і дівчину гарну в кадрі, і спортивного хлопця, тільки ці речі не мають ніякого звязку з алкоголем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...