Перейти до змісту

Снова КсЦы (SnowXC) - ПЛ, 22.01.2012, 12:00


ursa

Рекомендовані повідомлення

Ура! Сезон открыто! Порубался с молодняком, получил много драйва. Даже у Шкодера выиграл на финише.

Фото в студию и результаты.

Всем спасибо за такое действие!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

погодка не підкачала, снігу навалило море. Це був мій перший виїзд до ПЛ. гонка вийшла просто на славу, вражень вистачить на довго. Величезна подяка оргам!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати на стартовой прямой я объехал практически всех бегунов, которые ломанулись по сугробам со старта. И первые два круга ехал третьим. Потом меня объехал Макс и Андрюха. Короче я своим пятым местом более чем доволен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, гоночка вышла весёлая. Орги молодцы, грамоты прикольные. От Ровенской делегации всем спасибо за гонку и за гостеприимство! отдельное спасибо Френду, он нас до самой заправки около Варшавки, на кольце, сопровождал! Приезжайте к нам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух скажу я вам. Гоночка просто чудова.Помилкою було бігти, не подумав щось я про сніг, який налипне на контакти і що застрибувати на бігу на ровер при такому покритті вкрай погано. По ходу гонки добирав позиції, на останньому колі вперся в колесо Іллі, спробував обігнати коли він почав закопуватись в сніг але і сам закопався, прикра невдача)) Але я то кажуть, головне не перемога, а участь) Кайф від гонки отримав безперечно. Стартувавши думав що їдемо 4 кола, на третьому Френд сказав що останнє коло, аж засумував, бо саме розкрутився і можна було ломити ще одне-два кола. Дякую всім учасникам і особливо рівненчанам, так тримати. Наступного року зберемо ще й львівських, правда Льова?)))

Кулінарка пройшло весело, від облому з рисом (ех повара повара...) до чайку з печивом в хорошій компанії.

п.с.: не дивуюсь Кравиному хом"ячку, що вирішив закопатись подалі від усіх. Це ж хом"ячок, як не як)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гоночка супер. Я вообще-то не очень люблю панский лес , но сегодня мне понравилось .Гонка была поездом ,кто выпал дальше едет в последнем вагоне, практически невозможно обогнать . Я выпал два раза .И узнал что совершенно разучился бегать, потому что последние метры до финиша я бежал, чтобы меня не обогнал коллега из Ровно.

Прикол дня, это конечно дрессированный Хомяк Кравы !! Я был в шоке, куда он его загнал ))

Большое спасибо Тане и Юле за блины и оргам за гонку , ну и конечно участникам . И всем большое КУ ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это я сзади проталкивался, три раза пытался обогнать))) на финише были с разницей в колесо... наверное)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это я сзади проталкивался, три раза пытался обогнать))) на финише были с разницей в колесо... наверное)))

Преуменьшаешь, Малость, Метров так на 10 ))) Но мы очень рады видеть вас не гонке, ждем еще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это я сзади проталкивался, три раза пытался обогнать))) на финише были с разницей в колесо... наверное)))

Преуменьшаешь, Малость, Метров так на 10 ))) Но мы очень рады видеть вас не гонке, ждем еще.

Возможно))) но для меня ты был прямо здесь)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто 3,14....сдетць!!!

Це точно був "зимовий бЄстрЄдЄл на теренах ПЛ"

і незря я отримав, цитую: "памятну відзнаку за участь у навіженому сноу-райді та виїзд на КРАЩЕ!!! місце серед таких самих памороків :) "

потім нас з хомячком ціж самі памороки з цього насиженого містя стягували, як бурлаки на Волзі.

Ржака була ще та....А з дерев сніг почав від ржаки спадати!!!!!

Ще був дріфт по полю, ще був мегадрайвовий ривок пехом мене з Тімцом. Ще був завал на фінішній прямій...

Потом ще була дорога дАмой навпростець. В одному місці я й сам троха ачканув.

Думав буде кіно "Як ми в полі хамячка викапували - 2".

Кароче. Хто не був - той тупанув не па децкі!!!!

Урса!!!

Дайош фотки і відео в студію, як велосипедисти з хомяком перетягувались!!!!!!!!!! Дріфт і всьо остальноЄ Є,є,ЄЄЄЄ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух це такий адреналін))) Дуже сподобалась змаганка,на треку з всіма геть інше відчуття чим просто кататися)))ак недивно я тіко 1 раз впав. Ну і результатами теж довольний,думав що приїду останнім бо їхали такі моцні дядьки :drink: ну як для 1 гонки в спільеій категорії то 14 нормально)

Дякую Тані за бліни)) учасникам і оргам за гонку :yesmaster:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша порція фотачегЪ:

1. Танец индейца:

72615c7f3f80.jpg

2. Черга памороків за адреналіном:

8d211765a6e3.jpg

3. шкодер: Я ТУТ СТАЯЛЪ!!!!

579b3437c64b.jpg

4. панеслось мачилАво РАС!

dd32ae75e702.jpg

5. панеслось мачилАво ДВА!

db60163bf594.jpg

6. панеслось мачилАво ТРИ!

d5927d60f9a3.jpg

7. панеслось мачилАво ЧЕТЫРЄЄЄ!

591b3c221e38.jpg

8. панеслось мачилАво ПЬЯТЦЬ!

6693a804b185.jpg

9. Табор уходит, шеф. Табор уходит и куда???? в небо!!!!

34d4fc58542b.jpg

10. Ганекдот - а не пГатаколЪЪ. пГатаколЪЪ - целЫй пГиколЪЪ!

46aaccbbc512.jpg

11. ШЕФ: Не!!! Вони точно - ПАМОРОКЫ ЫЫЫ!!!!

ddf6817b26c6.jpg

post-9086-284417_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и зарисовочькі на темку: Маленькій хамячок с велосипедікамЫ в бААльшом лЄЄсу:

36328d01af9d.jpg

4a96d3979051.jpg

39fbc3786a08.jpg

66994681b63a.jpg

a1a3e8350219.jpg

b938dcc37f38.jpg

f317882f0456.jpg

928abe674c56.jpg

38885eba32cd.jpg

726a41d5c1b4.jpg

e4ec4a6cc669.jpg

bbb4a80c1904.jpg

029bb2a9fd01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, я вот даже не знаю, в ком из вас с "хомячком" больше дури :D

Как-то непривыкший я башкой в потолок амортизировать - но всё-таки это мегакайфово :D

Сенкс за доставку практически на этаж :)

Спасибо всем за поддержку идеи (традиции) :)

Обещаем третью "Снова КсЦу" сделать по несокращённому кругу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, я вот даже не знаю, в ком из вас с "хомячком" больше дури :D

Как-то непривыкший я башкой в потолок амортизировать - но всё-таки это мегакайфово :D

Сенкс за доставку практически на этаж :)

Спасибо всем за поддержку идеи (традиции) :)

Обещаем третью "Снова КсЦу" сделать по несокращённому кругу ;)

фильму давай!!!! фильму!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за гонку! Все було супер, але тільки мало. Можна було б кружків 5 намотати ;)

До речі, до третього кола стартову полосу досить сильно розкатали, і на ній мені вдалось видавити 29,9 км/год зі свого пєпєлаца :D

Окрема дяка за блінчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок того, що мало кругів: ніхто й не думав, що траса так класно вкатається, а то б можна було і по зовсім іншому колу запустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЛ.. реально не входить в категорію моїх улюблених трас.))) Мяко кажучи..)))

Але вчора.. кайф від неї.. я таки отримав.)))

Вийшовши зранку.. посцяти у вбиральню.... я по щиколодки пробігся по пухнастому сніжку який продовжував весело валити з неба.))) Ну думаю піздєц.. на гонку не поїду..)))

Але ... зідзвонившившись з Мішою нами було прийнято вольове рішення спробувати добратися до місця старту..

Вирішили, зустрілись, поїхали.... котилось весело... на кругу біля "Променя" зустиріли ще Саню... так четверо і покотили.. На Ківерцівський з вітром в спину вже кочегарили 27.. а здавалось, що всі 47... адреналін стікав по ногах..і змазув засраного снігом, сіллю і піском ланцюга. )))) Перескочили через рейси і ось ми вже на Наливайка... в кінці вулиці зявились вже перемети їхати ставали ще цікавише.))) В Прилуцькому.. на підйомі догнали Таіс з Сірком. Вона все пеерживала щоб її руками не чіпали і не підкатували близько..))) далі частину дороги пішком.. рев мотора Хомячка.)) і ось вона стартова поляна. З тих всіх хто.. там був.. Самими нормальними чуваками були Мартенз.. і Командор....))))) всі інші памороки мерзли, стрибали .. але вигляду особо не подавали.., а з явною шизою на рожах.. чекали старту. )))

Прикинувши, що треба буде вогонь.. пішов завалив 2 деревця.. ми їх з МІшою порізали, я вийняв паро старих камер .. поклав біля гілок (я так розумію... туристи не додумались їх порізати і ними розпалити ... ЧАЙНОТА.. СОРОМНО МАЄ БУТИ.)))) зігрівся не слабо... бігом вчепив номер і погнав на старт. На старт. увага.. руш.. і всі ломанули на дистанцію.. перший приступ сміху був переборений і я погнав далі.. то сідаючт на вел.. то спригуючи і я добрався до вїзду в ліс.. а там .. мля.. КАЗКА... крутилось весело, їхалось по приколу.. ніяких завдань не ставив.. просто котив собі з думкою що 1 кола з мене досить.)))) приїхавши на фініш.. здивовано відмітив шо ніфіга не досить.. і покрутив на друге.)))) при вїзді в ЛІс.. Таіс з Сірком мене зустріли фразою.. "Бля.. ми рис забули.." наввернулись сльози і я плачучи покрутив далі..))) Рубавсяна 2 круг.. з кимось малим.))) ух.. ледь обігнав його під горку ... ))) 3 коло вже їхалось просто супер.. напрямих розганявся по дорослому.. хотів дістати Соболя... цуко.. треба було не друшляти зразу.. то мож і дістав би...))) Фініш.. 3-го кола.. і я з довольною рожою валю н аполянку.. Туди сюди.. голий Тренер...))) і бачу.. що, танюха вже дає дуба.. ну ми з Мішою, Тренером і Андрюхою.. руки в ноги.. всмислі жопи на сідушки.. і вйо н*х додому.... Котилось проти вітру зі снігом і по розбитій дорозі ну н*х... особоливо на переїздах... на спуску по Набережній.. на розковбасі почало кидати.. чуть з кабіни не вийшов на ходу....))) По дорозі вирішивши .. шо енто дєло нада замачіть.. ))) чим ми і зайнялись під душевне потріскування вогню.. і розмови за кухлем ЧАЮ.)))))

Всім дякую. Особливо радий був бачити двох нормальних пацанів.. Мартенза і КМД. )))

Орги.. могли б придумати щось толковіше.. наприклад.. запросити кілька снігурочок в купальниках і діда мороза з бідончиком. Бо все було кисло і буденно.

Також було тільки 2 шизлонга... що мене реально напрягало.

Траса була не почищена.. аберигени жалілися що МІша своїми шипами їм подер гасфальт.

На трійочку справились.. вибачте, ми поїхали раніше.. бо кулінари навіть рису не купили.

НІЗАЧЬОТ.. !!! ПОІМЕННО.... ФРЕНДУ і УРСІ...а заодно і всім причетним до цього міжобласного зимового бєспрєдєла.

НЕНАДЯКУЮСЬ оргам, і учасникам.. які навіть машини полишали в селі.. але таки добрались до місця старту і підтримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, с готовкой не сложилось, но учитывая что потрачены были собственные средства- думаю орги не обиде.

А в лесу было просто сказочно, жаль что все прошло мимо.. в этот раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю Лекс можна було і промовчати на рахунок того що було не куплено.

І потім я не кулінар. освіти такої немає в моєму профілі.

Да не вийшло, забули, так як скуплялись перед самим виїздом і в похапцях я тупо завтикав то купити.Приємного від того мало.

Бо фінанси зара мої співають романси.

І мусив чекати інших щоб купити те що треба було.

Прошу вибачення у всіх за те що пообіцяв та не виконав.

п.с.

Але благо що і так доїхав з темпиратурою до ПЛ.

Так що крепко прошу не сердитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення у всіх за те що пообіцяв та не виконав.

Серёга , все в порядке. Ты молодец .Я тогда, пошутил , про костёр :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серёга , все в порядке. Ты молодец .Я тогда, пошутил , про костёр :ok:

Пи...деть- не мешки ворочать... шутник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...