Перейти до змісту

Старенький ноут: чим озадачити?


Рекомендовані повідомлення

Маю дома старий-престарий, але в чудовому стані ноутбук.

Характеристики:

— Процесор: Pentium (барабанная дробь!) ... 166 MHz!

— Оперативка (дякуючи Zheny@): 64 МБ;

— Вінт — 80 ГБ (так, саме 80 гіг... BIOS розпізнав, хоча тепер в BIOS не ввійти... зависає намертво. Це я перший раз бачу комп, щоб пропускна здатність шини (в даному випадку АТА-33) зрівнялася з параметрами швидкості запису-читання самого жорсткого диску :) );

— 1 х USB v.1.1;

— Дисплей 800x600 TN;

— Модем;

— LAN адаптер;

— PCMCIA WiFi адаптер.

Батарея тримає годину при робочому WiFi адаптері, і до двох годин - без нього.

На ноуті чудово стоїть Windows 2000.

Вдома комп є. На роботі ноут є. Читалка теж є.

Питання: для чого корисного можна пристосувати цей ноут? Торренти ночами не качаю, швидкості вистачає вдень все викачати :)

Я думав зробити з нього "фоторамку", але це надто примітивно.

Які в кого є ідеї — поділіться, будь-ласка.

Варіанти типу "викинути з вікна", "розстріляти" або будь-які інші, пов'язані із втратою ноутбука і прав на нього прошу не пропонувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна його самого поставити в рамку ))) і років через 20 апнути тему

ага, а потім продати, як антикваріат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зовнішній стан хороший - можна використовувати в офісі для демонстрації матеріалів клієнтам (реклами, документів і т.д.) Головний ноут з міркувань конфіденційності показувати не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся драма життя і полягає, що Моххамеда Алі скажімо теж вже ніяк не використаєш в рингу

.Хіба в рамку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... для "розумного будинку"

лишилось тільки дім побудувати, щоб ноут пристроїти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарувати дитині-інваліду для освоєння ПК.

Практично його задіяти для сучасних задач - складно, в силу великого морального і фізичного застаріння заліза....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарувати

Варіанти, пов'язані із втратою ноутбука і прав на нього прошу не пропонувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарувати дитині-інваліду для освоєння ПК.

Практично його задіяти для сучасних задач - складно, в силу великого морального і фізичного застаріння заліза....

Якщо рішення буде саме таким, можу підказати одну сім"ю, де такому подарунку будуть дуже раді. У моїх знайомих є сусіди. Там бабця виховує двох дітей (ходять здається у 5 і 6 класи), батьки яких загинули у ДТП. Бабця хоча і пережила кілька інсультів, але тримається і все віддає для онуків. Діти, на щастя повносправні. Їм такий комп буде радше вже для навчання. Якщо надумаєте вчинити з ноутом саме так - пишіть у ПЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такий агрегат тяне фільми двох гігові?

Ні, тільки формат MPEG-1.

1. МР3 тягне аж гай шумить.

2. Ти здивуєшся (як і я свого часу) але є програвачі під чистий ДОС котрі 1,5Г ріпи фільмів різного формату "тягнуть " і навіть не пихтять.

В самого такий ноут був колись. Користував таку прогу роки три тому. Версія платна (15у.е здається була). Якщо знайду назву то відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавно маючи 80 гіг ставити дос, та і той факт що з під доса можна кіно дивитись вже щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такий агрегат тяне фільми двох гігові?

Ні, тільки формат MPEG-1.

1. МР3 тягне аж гай шумить.

Питання було про відео, а не про аудіо. Музику програє без проблем, а от відео - тільки MPEG-1 (VCD). Дивитися звичайний *.avi нереально. Хоча, якщо згадаєш, що за софт під ДОСом для відтворення відео - буду вдячний.

ДОС і так в мене стоїть на виділеному під нього розділі. Часом в Duke Nukem чи Doom поганяти люблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли у мене в старі часи в компі був 7-гіговий вінт, то я його напихав фільмами під зав"язку і дивився з доса програмкою QuickView. Не знаю чи то воно мається на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи тяне відео через QuickView

Тягне, але ДВД-ріпи все одно пригальмовують, навіть на найнижчих настройках якості, WMV не відкриває, звуку нема, хоча в autoexec.bat рядок інціалізації звуковухи прописано, і цяцьки її бачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант можна пристроїти ноут в офісі як міні мультимедійний рекламний щит

бачу собі це так - у вікно, якщо перший поверх і вулиця людна, чи біля дверей зробити з плексигласу бокс, куди його "замуровати"

і включити там по кругу, попередньо зконвертовані, щоб не тупило, ролики рекламного чи інформаційного характеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна сабж побачити на фото?

Такий самий:

49367977.jpg

як варіант можна пристроїти ноут в офісі як міні мультимедійний рекламний щит

Офіс на третьому поверсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...