Перейти до змісту

Cталкер онлайн


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Знайшов гiпотетично цiкаву онлайн гру в станi вiдкритого бета тестування :)http://stalker-online.co/

Чому гiпотетично ?

Та тому що щоб пограти треба зарееструватись спочатку на форумi, а вже потiм створити iгровий аккаунт :)

Весь прикол в тому, що при реестрацii на почту висилается код пiдтвердження, я зробив десять невдалих спроб зарееструватися :0155: . Код пiдтвердження так i не прийшов, мо кому бiльше повезе i вiн напише в багах в них, що так тупити не можна :0156:

Рееструвався з ****@list.ru - посилав 5 повторних запитiв на код реестрацii, результат ноль

Рееструвався з ****@rambler.ru - посилав 3 повторних запитiв на код реестрацii, результат ноль

Рееструвався з ****@gmail.com - посилав 2 повторних запитiв на код реестрацii, результат ноль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно?

воно, але це дуже старе вiдео, там зараз все зовсiм по iншому, та й зброi в рази бiльше. Просто такого *прикола* з реестрацiею ще не було в мене, тому й тему створив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай мені і мультиплеєра у ЗП і ТЧ вистачає з головою, а от те що сталкер перетворюють у лінєйку то, я рахую, що вони паскудять серію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай мені і мультиплеєра у ЗП і ТЧ вистачає з головою, а от те що сталкер перетворюють у лінєйку то, я рахую, що вони паскудять серію...

кожному свое, я зараз взагалi нi в що онлайн не граю, а ця гра привернула увагу вiдсутнiстю надмiрноi кiлькостi магii i вiзуальних еффектiв, з нею повьязаних. Думав спробувати побiбатись (як Командор каже :) ), але покищо не *аллё* (як Торiк каже :) ) Клiент, три з копiйками гiга скачав, а далi *отсос петрович* (як я кажу :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене, як для фаната серії, навіть на їхній сайт заходити обурливо :)

Але колись пробував грати. У них навіть двигло як у WoT (BigWorld). Але лагі страшні були, а ще вони хотіли замутити абоненетплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а менi нi на одну з трьох пошт пiдтвердження реестрацii так i не прийшло. Нафiга так задрочувати,якщо система адекватно не працюе. Саме смiшне, щоб про це повiдомити, треба там зарееструватись. Люди вже писали в багах про таке, але адмiнам насрати,як я зрозумiв, бо реакцii на те повiдомлення нiякоi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
ай мені і мультиплеєра у ЗП і ТЧ вистачає з головою, а от те що сталкер перетворюють у лінєйку то, я рахую, що вони паскудять серію...

Між S.T.A.L.K.E.R. і Stalker-online немає нічого спільного.

Їх роблять дві різних фірми, на різних ігрових двіжках і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

підніму темку з мулу...

Як там з цим "онлайном"? Хтось бавиться? Воно платне?

Малі питають, та й я не проти згадати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підніму темку з мулу...

Як там з цим "онлайном"? Хтось бавиться? Воно платне?

Малі питають, та й я не проти згадати...

судячи з цього, то у тих адмiнiв получилось : *не знали не знали й забули* , то зарееструватись не можна було, то виявляется в них весь проект спiонерили

Обращение

Уважаемые игроки проекта "Сталкер-Онлайн". Уведомляем Вас о том, что в начале марта 2013 года наш проект был взломан и перенесен на сервера другой компании, не имеющей к нам отношения. Просьба не производить оплату в адрес этого "нового" проекта, т.к. Ваши персональные данные и денежные средства могут быть похищены людьми причастными к этому преступлению

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, тобто захлохло ще не завівшись...

Survarium - це можна назвати сталкер онлайн

по атмосфері? чи по вигляду?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по атмосфері? чи по вигляду?

судячи з iнфи, тi що сталкер звичайний робили тепер онлайн роблять, перевтiлившись в нову контору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло. Ну але вона тільки в процесі народження...

Arma 2 DayZ Mod хтось бавився? Щось схоже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...