Перейти до змісту

претензія або шозанах?!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Untitled-1.jpg

Вот шо енто за куйня ви мнє абіснітє?:)

Your post will be previewed by a moderator before it is added to this topic

Шо я вам поганого сдєлала?

Шо це за приколи, ізвольтє ізьясніть?

Пан Женя тепер парадом командують і не будучи модератором можуть свої особисті преференції внєдрять щодо форумчан?

Опустила його кілька раз нижче плінтуса - і тепер мені через цензуру пости на Борду вашу писати шолі?

І хто ж цікаво модерує?:))) Небось хтось з тих, хто мене очєнь любіт гГГГГгГггГГ

Це тіпа тонкій намьок "Осінь, в тебе варіанти:

1. пошли Борду нах**

2.полижи комусь сраку, шоби носєг коричневий, став та веди себе тіше води ніже трави, даби всі були давольні? Я вам не Зібєрс, мальчікі.

Друге - це канєшно не в моєму стилі. І дехто це прекрасно знає.

Я паніма, що набагато простіше і безпечніше тусуватись серед задротів і праведників, де б не було таких асоціальних елементів як мну, які говорять в очі те, що думають (і не безпідставно)...

В опсчєм:

А**єть, пацани!!!

Мєгоріспєкт!

Або баньте взагалі

Або нах** Женіні приколи.

Або в лоб. Або ніяк. Не хочете маю пірсону ліцезрєть - так і скажіть. Зіберса вже поперли. Зо варто поперти і мене?

А то забембали ті всі приколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь

Пане, ну Ви вже надто обплутані соціальними стереотипами :).

Що жіночно, що нежіночно.

Жінка нинче і по морді з ноги дати може (і отримати). Врємєна нинчє такіє ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous Users)

ого, какая темка популярная

p.s. для воинствующих девушек нужно сделать подраздел в Жіночий клуб / Woman's club чтото пипа "Феминизм рулит" (Викуся тоже там сможет отметится)

p.p.s. пусть меня назовут шовинистои но мне очень ненравится когда девушки ругаются матом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Женя тепер парадом командують і не будучи модератором можуть свої особисті преференції внєдрять щодо форумчан?

Опустила його кілька раз нижче плінтуса

Прошу вибачення, покажіть мені, Вчно-ображена пані,(і цей топік цьому явний доказ), факт опущення мене! Тим паче, нижче плінтуса. ??

Щось я не пригадаю, щоб я десь з під підлоги вилазив.

А все дуже просто, Ви пані Forever Autumn надто хочете привернути увагу, до вашої персони. Вічно вам здається, що вас всі хочуть принизити чи образити. Але, якби ви поводилися , так, як слід, то не сиділи б ви у БАН-і кілька десятків днів. Не варто було переходити на особистості та образи. До останнього часу, я вважав вас цілком адекватною людиною, виявилося - дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, я адекватною НЕ була і навіть не намагалася такою здаватися :), якщо ти не помітив. Але якщо ти так розчарувався, то мені певно нічого не залишається, як звинуватити тебе у всіх своїх невдачах, вирішити, що мені так не вистачає уваги, (о госпаді яка я нещаснаааааа!!), замутити ефектну істерику і в результаті за сценарієм повіситись. То ж так в моєму стилі :)))))

Короче хочеш ритися в моїй психології - відкрий окрему тему :)

Особисті образи кажеш. Як ти вважаєш, анальні шарики в подарунок - це по-твоєму галантно з твого боку?:) А образи в сторону багатьох користувачів від інших модераторів просто так - це згідно ваших правил?:)

За допомогою кого ти "знайшов спосіб" (С) зобанідь вашу вєчьно-абіженную?

З.І. а по-моєму весело :))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти вважаєш, анальні шарики в подарунок - це по-твоєму галантно з твого боку?:)

вечер перестает быть томным

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче хочеш ритися в моїй психології - відкрий окрему тему :)

це надто інтимний процес ;)

Як ти вважаєш, анальні шарики в подарунок - це по-твоєму галантно з твого боку?:)

залежить від близькості стосунків :D

Особисті образи кажеш. А образи в сторону багатьох користувачів від інших модераторів просто так - це згідно ваших правил?:)

це педагогіка:)

З.І. а по-моєму весело :))))))

З приїздом, сестро :0072:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, я адекватною НЕ була і навіть не намагалася такою здаватися :), якщо ти не помітив.

а зря.

как по мне - поведение должно быть на уровне комьюнити. иначе - это не твое комьюнити.

p.p.s. пусть меня назовут шовинистои но мне очень ненравится когда девушки ругаются матом

где-то так же...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анальні шарики

Мысли вслух: а может имелся ввиду козий горошек... :0024:

Ти не знаєш, просто. Була така якась темка, де я обіцяв їй їх подарувати.

Погугли що таке "анальные шарики" :)

Вибачатися за це - я не збираюся, тому як жарти є жарти. І хто їх не розуміє, потім ображається на Весь Світ. І створює теми типу, яка я хороша і мене нізашо отак пахєрілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Million,

тссс!!! а то зараз я через тебе апять в баню піду, після того як культурно попрошу тебе подіти свої мислі вслух за призначенням анальних шариків.

Бубубу!Женя. ТИ не весь світ, щоб на тебе ображались, нє льсті сєбє :)

По-перше. Я хотіла спитать : за що забанили. І хто?

По-друге. Жарти жартами. Навіть для таких жартів я для тя незнайома людина , правда?:) А ти взяв і отаке ляпнув.

І тепер кажеш мені, що я хамлю. А сам свій випад за хамство не вважаєш. Мені те твоє вибачення за призначенням (апять же). Я тільки намагаюсь тобі сказати наступне : сам то можеш нахамити, а інших носом тикаєш.

Хоча. ТОлку намагатись. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може би ми з неї якусь шоубіз звізду забацали? енергії через край, скандалити вміє,фантазія є..шо ше нада для харошого пєара :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бубубу!Женя. По-перше. Я спитала : за що мене забанили. І хто?

Я забанив. За неповагу до співрозмовника та перехід на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удваиваю ставку :0083:

Тобі ж написали не для задротів. Згинь звідси. Ти вже дістав своїм тупорилим і безглуздим набором слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тема, де йдеться про анальні кульки. Мені здалося, все цілком пристойно, враховуючи тему і про що в ній йшлося. І докоряти мені після цього вважаю безпідставно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, чо ти млять вбив собі в голову,що я на тебе образилась, і доколупався за те???? Те, що я тебе тикаю в це носом не означає образу. Харе корчити з себе мєгапсіхолоха.

Ти ж не маєш права банити, ти ж просто члєн (Member) Борди.

Якщо за особисту образу - прошу банити тоді й інших модерів, котрі ображають ПРОСТИХ юзерів, а не вигороджувати собутильників в Караблику. Чому б ні?:) Я тільки ЗА.

Ярчик колись бана чомусь не отримав за те, що ВІДВЕРТО нахамив людині, яка наївно задавала питання в темі про встановлення кодового замка в під*їзді.

Плюм тоже інколи даке задвігає - хоч стій - хоч падай. Чого він жодного разу не був в бані?

Та й Шура може тож дай дорогу - кому хоч дрозда дасть.

Чому тоді цим людям за хамство нічого не має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...