Перейти до змісту

претензія або шозанах?!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь

Forever Autumn який сенс у даній темі?

якщо мене не задовільняє певний форум (з будь-яких причин) я просто йду з нього :160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони з Вадзіімам по черзі, я так бачу :) Тіко щось невпопад))))А мож у мну взагалі немає?..ЛЮДИИИ!!! я мужиг! :)

Що ви всі напижились, га? :)

АВО, мені цей форум подобається :) Тут багато задротів - це так. Але є й багацько людисьок з цікавими життєвими позиціями. Чому я маю звідси йти? Як виженете - піду :). А так - неа. Ні даждотєсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони з Вадзіімам по черзі, я так бачу :) Тіко щось невпопад))))А мож у мну взагалі немає?..ЛЮДИИИ!!! я мужиг! :)

Що ви всі напижились, га? :)

АВО, мені цей форум подобається :) Тут багато задротів - це так. Але є й багацько людисьок з цікавими життєвими позиціями. Чому я маю звідси йти? Як виженете - піду :) . А так - неа. Ні даждотєсь!

Молодець , покажи хто мужиг на форумі :):ok: , а то не мужикі а баби базарні. :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я маю звідси йти? Як виженете - піду :). А так - неа. Ні даждотєсь!

та я точно нікого виганяти не хочу. та й модери на форумах мене дратують, але вони є і суперечки з ними ні чого не дають (як показує практика).

тому твоя тема виглядає як цікава бравада, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка завжди права

Я щось не розумію, чи то внатурі стікі мужиків пінають одну бабу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я точно нікого виганяти не хочу. та й модери на форумах мене дратують, але вони є і суперечки з ними ні чого не дають (як показує практика).

тому твоя тема виглядає як цікава бравада, не більше.

Погано мене знаєш :) Мну малчадь ні будід :) Пошумлю трохи. А хіба не можна?:) Може це навіть щось дасть. Хоча скоріше всього це призведе до цунамі в Японії, ніж до якоїсь справедливості. ну тоді будемо вважати, що я хочу добитись цунамі в Японії. Осені бракує уваги? Ну тоді будемо вважати, що я вимагаю уваги, бо я ж така ница і куца в реалі, що тільки онлайн самореалізовуюсь. ГггГГГггГГг

Вань. Ой ну дійсно, така вся обіжена, плачу в размазаной туше і губной памадє. Пажалєйтє міня кто-нібудь :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь не переймайся так, мене також дістали пару приколів наших адмінів і їхня неадекватна реакція на деякі мої пости. Але цей форум мені подобається і я стараюсь не турбувати "Його Величність Адмін" лишній раз :rolleyes::D Іноді краще читати чим писати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, їх величність адмін не обідився ні разу на цю тему:) І не матюкаль мну ні в аську ні раніше при встрєчє.

То адміни ніпадражаємиє.

А модери- такі ж смєртниє ако ми, тіко з тюнінгом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Повеселили. :)

Осінь, твій генеральний знає що ти в робочий час фігнею страждаєш замість плідної праці во благо? :)

Усьо звалив бо звинуватять адміна в свавіллі та проізволі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повеселили. :)

Осінь, твій генеральний знає що ти в робочий час фігнею страждаєш замість плідної праці во благо? :)

Усьо звалив бо звинуватять адміна в свавіллі та проізволі :)

Рома, то під час перекурів :lol: ЕСЛИ НАЧАЛЬСТВО ДУМАЕТ, ЧТО НАМ ПЛАТИТ. ТО ПУСТЬ ДУМАЕТ, ЧТО МЫ РАБОТАЕМ ГГГГ

ПОміняла всі цигарки на Борду, уявляєте ?:)

Повеселили блін. І шо б ви без мну дєлалє? Умерли б із тоски ))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскіко здоровша стала. а січас у тебе ночная смєна?

Толю, сьодня куру уру-ру :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справєдлівасті нєт і нє будєд! (С) ТОрік (С) ішшо там хтота.

З.І. Зате по-бистрячку замутились синінькім модери! єнто прогрес :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ишшо у торика написано шота типо "не гани здесь, эта наша писочнецо и ваще - буш многа 3,14здеть - зобанюнах!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ишшо у торика написано шота типо "не гани здесь, эта наша писочнецо и ваще - буш многа 3,14здеть - зобанюнах!" :)

дуже достойний підпис для модератора <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...