Перейти до змісту

До дівчат


Samhayne

Чим нас зваблюють чоловіки  

460 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

найсексуальнішим і найпривабливішим у мужчині є варіант ІНШЕ. це є усвідомлення того,що він є насправді МУЖЧИНА, чоловік... а не баба з яйцями (а таких -- ціла купа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти! В тебе вибір більший ;) Молодець! Я за Запах. Що може бути кращим, чим запах крепкого, статуристого мужчини! Ух!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... чоловік... а не баба з яйцями (а таких -- ціла купа)

Якраз це підходить до всіх гопів! ;) У моїй бурсі і групі їх навалом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз це підходить до всіх гопів! ;) У моїй бурсі і групі їх навалом!

та ти знаєш навіть деякі представники недавнішнього неформального руху такими є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Запах. Що може бути кращим, чим запах крепкого, статуристого мужчини! Ух!

Гы :)

Опрос, вроде бы, для девушек... Что-то тебя не в ту сторону потянуло... или в ту? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Запах. Що може бути кращим, чим запах крепкого, статуристого мужчини! Ух!

Гы :)

Опрос, вроде бы, для девушек... Что-то тебя не в ту сторону потянуло... или в ту? :)

Зі мною все в порядку. В лікаря провірявся ;) нещодавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз це підходить до всіх гопів! ;) У моїй бурсі і групі їх навалом!

та ти знаєш навіть деякі представники недавнішнього неформального руху такими є.

Я гуляю деколи в компаніях, ходим в "20 тисяч" я багатьох рібят знаю, чудові люди. Зараз таке явище поширено - як гопніки, які косять під нефорів (ми ж кращі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то привабливим є той чоловік, який слідкує за собою, своїм одягом.....

Дуже подобаються гарні чоловічі парфуми, приємний тембр голосу, і очі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то привабливим є той чоловік, який слідкує за собою, своїм одягом.....

Дуже подобаються гарні чоловічі парфуми, приємний тембр голосу, і очі...

ой, ну прямо мене описала ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги-ги..

Як на мою скромну думку (та на думку тих дівчат/жінок що я знаю і спілкувався і щось схоже питав) - то це швидше сукупність усього вищевказаного.

за одні лиш гарні джинси на %опі - баба/дівчина /жінка/особа жіночої статі навряд чи "дасть" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги-ги..

Як на мою скромну думку (та на думку тих дівчат/жінок що я знаю і спілкувався і щось схоже питав) - то це швидше сукупність усього вищевказаного.

за одні лиш гарні джинси на %опі - баба/дівчина /жінка/особа жіночої статі навряд чи "дасть" :)

бугога!!!!!!

а от тих, хто мислить за схемою "все женщины делятся на дам, не дам, дам но позже", точно чоловіками назвати важко ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то привабливим є той чоловік, який слідкує за собою, своїм одягом.....

Дуже подобаються гарні чоловічі парфуми, приємний тембр голосу, і очі...

ой, ну прямо мене описала ;)

Plum - Я тебе звичайно ціную.... Але в тебе вже троє синів! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, чоловік в якого троє синів не може збуджувати жінку? Здається саме про це тема, а не про те хто з ким переспав би ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, дівчатка помойму забули додати до голосовалки ще: плечі, прес, груди і губи :D але не забули додати гаманець ;)

поправте мене, якщо я помиляюсь... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum: чоловік, в якого троє синів мусить 100% збуджувати жінку, ну це правда якщо сини всі на нього схожі :D Жартую, неображайся!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, дівчатка помойму забули додати до голосовалки ще: плечі, прес, груди і губи :D але не забули додати гаманець :P

поправте мене, якщо я помиляюсь... ;)

Ага, а ще можна було додати ніс, вуха, пальці.... І наскільки я знаю, то доволі значна частина дівчат, як це не прикро, у виборі супутника життя керуються товщиною його гаманця....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наскільки я знаю, то доволі значна частина дівчат, як це не прикро, у виборі супутника життя керуються товщиною його гаманця....

Слава БОГУ что не все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого! гаманець лідирує :))))

І наскільки я знаю, то доволі значна частина дівчат, як це не прикро, у виборі супутника життя керуються товщиною його гаманця...

ну да. є такі особи. зазвичай загальним розвитком не вирізняються. таких з дитинства готують до вдалого заміжжя. польот мислІ завершується на надзвичайно складній операції "як сходити в салон/тренажер/за покупками".

і ВСЕ.

і хоча я вважаю, що чоловік ПОВИНЕН вміти заробити гроші....

це ужас, люди!!!!!!спілкувалася..бачила таке чудо соціуму на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дєвкі, прастітє фамільярдность, але!

Як це ви собі бачите: гаманець без запаху? або запах без гаманця! або усмішка без попи... Брррр. Уявити страшно.

Мене збуджує погляд!!! От, якщо хтось впритул мене роздивляється гарячим поглядом, роздягає, так сказать, віртуально... отоді, так, можна пофантазувати...

А, вапчє, тобто, при тривалому спілкуванні, от, як з чоловіком, то дотики, слова, акуратність, запах, інколи він посилюється, інколи...

А ше я вам скажу, що я збуджуюсь навіть без особливих зайвих ознак, коли гряде овуляція :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше я вам скажу, що я збуджуюсь навіть без особливих зайвих ознак, коли гряде овуляція :) .
Це інформація для маньяка. Йому лишилось вирахувати коли в тебе овуляція і пристрасно на тебе подивитись ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше я вам скажу, що я збуджуюсь навіть без особливих зайвих ознак, коли гряде овуляція :) .
Це інформація для маньяка. Йому лишилось вирахувати коли в тебе овуляція і пристрасно на тебе подивитись ;)

покажіть маньяка і ми з ним разом порахуємо :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На меня стрелки не переводить ;)

нибудим, в переліку твого маньяцтва не бачу необхідного слова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уууу, это хорошо :)

Хотя, если покопаться - даже из этих вполне безобидных слов можно развить такие теории... гы ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...