Перейти до змісту

Просто Жжесть :(


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Sp_RoNdo

Потри посилання, не варто його всім роздивлятись, а хто захоче "жжесті" той сам найде

ЗИ хто не бачив то і не варто туди заглядувати, там реальні фотки після ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому неварто? Хай подивляться і подумають чи варто водити в нетверезому стані, або порушувати правила дорожнього руху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поднимали уже такую тему, видели почти все эти фотки, пришли к выводу, что как аккуратно ты не води машину, могут въехать в тебя или же просто кирпич на голову упадёт, а тем, кому они предназначены, как правило, безразлично, что там на фотографиях, ибо "со мной такого произойти не может" :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно жесть! Побіг вчити правила дорожнього руху... :P Машину передумав купляти... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому неварто? Хай подивляться і подумають чи варто водити в нетверезому стані, або порушувати правила дорожнього руху...
+1 Прав! Це справді так! Адже ці фотографії заставляють задуматися :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці фотки доказують що всі ми смертні, і що всі ми можем закінчити от-так.

А взагалі такі ж наслідки можуть бути всюди, будівництво, вулиця, магазин, на природі і т.п. Просто не втрачайте пильність і все буде ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду дивитись... з мене вживу хватило :D Але як виховний засіб підійде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там на одній фотці з рукою в гумовій рукавиці і у мужика, в якого торс відірвало, шось з очима не те.... є підозри на монтаж.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там на одній фотці з рукою в гумовій рукавиці і у мужика, в якого торс відірвало, шось з очима не те.... є підозри на монтаж.....

Повір що не монтаж, саме так це і виглядає. Рекомендую для перегляду всім повнолітнім учасникам руху. Дивитися неприємно, але висновки робляться правильні і надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій батя переглядав ці фотки, почав мені розказувати, як його друг з МЧС "розгрібав" рештки... в той страшний день на Скнилові.... То по словах друга, всі військові, що охороняли периметр мало хто, що витерпів цю "картину"... Дааа, кашмар, як ті люди можуть виконувати цю роботу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як викладати таке - варто зробити помітку "особам до 18 чи 21 року а також людям із слабкою психікою - не заходити"

Без образ - але приємного в тому мало - тому "-1" але поки тут ане у репу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як викладати таке - варто зробити помітку "особам до 18 чи 21 року а також людям із слабкою психікою - не заходити"

Без образ - але приємного в тому мало - тому "-1" але поки тут ане у репу...

Ну взагаліто читати потрібно!

слабонервним раджу недивитися до кінця!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як викладати таке - варто зробити помітку "особам до 18 чи 21 року а також людям із слабкою психікою - не заходити"

Я не впевнений, що особи яким не виповнилось 18 не полізли сюди дивитись якби тут таке було б написано!

"Запретный плод - сладок"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагаліто читати потрібно!

слабонервним раджу недивитися до кінця!!!

щось я такої фрази в твоїх постах не знайшов (власне як і у чужих)... :):lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это в комменте к теме.

топикстартеру: коммент к теме не всегда виден...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коммент к теме не всегда виден...
Ну тоді сорі і я хоч нерозумію в чому, але неправ :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда...дернуло же меня посмотреть....Это вам не "Хостел" смотреть...это РЕАЛЬНО...На ночь глядя...сны себе обеспечила...Никто не застрахован от такого...можно соблюдать все правила, но нарушит их кто то другой, а погибнет тот кто и виновен не был....У меня муж все время за рулем, вот сегодня уехал в Германию..я постоянно беспокоюсь, прошу чтобы был осторожнее, но дело , наверное, в том, что как должно случится, так и произойдет, главное делать все что от тебя зависит, будучи за рулем.

Осадок жуткий остается после такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Б***ть, народ нах таке на форумі викладати. А якшо вагітна якась подивиться? Викидень гарантовано. Ледь не побачив свого сніданку поки дивився ((( Нда, фееее. Я тепер машину не хочу-пішки буду ходити. Ледь стримую позиви(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беременные, которые умеют зайти в инет, как правило умеют читать.

Так что я сделал вывод: Bit мало того, что слабонервный, так еще и с чтением проблемы.

Просто Жжесть :(, слабонервним раджу недивитися до кінця!!!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...