Перейти до змісту

Відкрився сервісний Центр Shark V.P. (Заточка інструментів)


Гість Sant1K

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні гострили мої ножі, набір кухонних та victorinox.

Один кухонний ніж мав надломаний кінець, заточили до заводської форми, відразу і не побачив, за що окреме дякую.

Щодо роботи... Дуже якісно, рекомендую! Навіть не знаю чи нові так різали як заточені

По ціні, реально думав буде вдвічі дорожче, як для Луцька досить лояльні ціни.

Надалі я постійний клієнт shark vp, як не гостри вдома, так якісно не вийде. А ще керамічні ножі гострять, вдома нереально

 

shark vp бажаю побільше клієнтів
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

А якщо керамічні ножі надломлені (надщерблені) - таке як на фото робиться? І яка ціна приблизна за ці два ножа?

 

 

tmp-cam--2064612134.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робиться. Мені робили. Правда, в мене не такі вищерблення великі були. З білим ножем взагалі проблем не повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, oleroy said:

Сьогодні гострили мої ножі, набір кухонних та victorinox.

Один кухонний ніж мав надломаний кінець, заточили до заводської форми, відразу і не побачив, за що окреме дякую.

Щодо роботи... Дуже якісно, рекомендую! Навіть не знаю чи нові так різали як заточені

По ціні, реально думав буде вдвічі дорожче, як для Луцька досить лояльні ціни.

Надалі я постійний клієнт shark vp, як не гостри вдома, так якісно не вийде. А ще керамічні ножі гострять, вдома нереально

 

shark vp бажаю побільше клієнтів
 

Дуже приємно чути,  що ви задоволені, дякую вам за відгук та всього найкращого,  приходьте до нас,  завжди раді допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Repz said:

Точив машинку Vitek, стриже майже як купивував. Дякую. Ціна 80 грн.

Вам Дякую,  що завітали до нашої майстерні,  приходьте ще) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Юріч said:

А якщо керамічні ножі надломлені (надщерблені) - таке як на фото робиться? І яка ціна приблизна за ці два ножа?

 

 

tmp-cam--2064612134.jpg

Постараємося вам допомогти,  будь ласка,  зателефонуйте майстру для уточнения деталей,  надщерблені робимо також. 

Тел. 

095 021 3363

068 107 4993

Петро або Вадим

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.10.2016 at 00:24, Sant1K сказал:

Постараємося вам допомогти,  будь ласка,  зателефонуйте майстру для уточнения деталей,  надщерблені робимо також. 

Тел. 

095 021 3363

068 107 4993

Петро або Вадим

Дякую

 

Хоч би один з номерів мав Viber, було б простіше обмалювати проблемку, з фотками і таке інше... Щоб лишній раз не возити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Юріч said:

 

Хоч би один з номерів мав Viber, було б простіше обмалювати проблемку, з фотками і таке інше... Щоб лишній раз не возити...

Вибачаємось за незручності, наразі у нас звичайна дзвоника на дві сім)проте майстри на зв'язку, і я передав фото та інформацію, надщерблені від 45 грн за шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить заточення ножів до електробритв і стрижок. ціна та на скільки воно актуально ( кажуть якщо й наточити швидко затупляться).. ціни можна в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, kos1 said:

цікавить заточення ножів до електробритв і стрижок. ціна та на скільки воно актуально ( кажуть якщо й наточити швидко затупляться).. ціни можна в пп

Який тип машинок,треба дивитися,заточити ніж до машинки 80 грн,  на рахунок актуальності,  як швидко тупляться то все залежить від того як часто користуєтесь , є перукарі що тварин стрижуть то раз у міс-два приносять,  а що звичайне волосся стрижуть то раз у 2-3 міс, все дуже індивідуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановні керівники салонів і майстри педикюру-манікюру! Запрошуємо Вас на навчальний семінар на тему                                     «Сучасні методики лікування проблем стопи та нігтьової пластини на основі  професійної косметики SUDA» у м. Луцьк 25.11.16г.

Лектор: Баскова Олена Сергієвна
Спеціаліст-подолог, методист навчального центру КосмоТрейд, Інститут Подології SUDA 
Засновник, директор навчального центру та студії дизайну нігтів Baskova Nail art studio. 
Ексклюзивний і офіційний представник відомої Школи ПОДОЛОГ SUDA в місті Суми та Сумської області.
спеціалізація:
Корекція врослих нігтів і установка B / S пластин, протезування за методикою B / S Nagel і Unguisan.
Основи ортопедії. Виготовлення індивідуальних ортозов і ортезів.
Корекція врослих нігтів з використанням коригувальних систем 3ТО (Podofix і CombiPed)
Лікування і профілактика проблемних нігтів: оніхомікоза (грибкові пораження), оніхогрифоза (деформація і потовщення), оніхокріптоз (врослі нігті, в т.ч. із запаленням і грануляцією) і оніхолізіса (травмовані нігті і порожнечі під нігтями).
Лікування і профілактика проблемних стоп: видалення мозолів, гіпергідрозу та гіперкератозу з використанням апарату Omnicut, а також інших проблем пов'язаних з ногами.
Робота з діабетичною стопою.

  Програма семінара:
Теоретична частина, яка включає вирішення таких проблем:
гіпергідроз, гіперкератоз; 
лікування нігтьової пластини (ломка, тонка нігтьова  пластина); 
грибкове пораження шкіри, нігтьової пластини; 
діабетична стопа; видалення мозолів  і обрабка тріщин; 
мала ортопедія; лікування і покращення стану шкіри
 Практична частина:
«Майстер – клас» з апаратного педикюру (вирішення проблеми стопи)
діагностика стопи; 
призначення правильного домашнього догляду. 

Семінар проходитиме за допомогою косметики ТМ «SUDA».
Препарати, що представляють дану торговельну марку - це колосальна праця і практика німецьких фахівців лабораторії Suda - подології, інженерів, дерматологів, вчених практиків та інших висококваліфікованих фахівців в області подології.

Час проведення:  25.11.2016, 12:00-18:00     
Вартість семінару: 300 грн 
Спеціальні умови - 50% від вартості семінару іде на купівлю продукції, або 100% - як перший внесок для подальшого навчання. (якщо іде майстер по педикюру-манікюру на семінар, то для керівників салону вхід безкоштовний)
Тел. для попереднього запису: 050-381-61-92 менеджер Наталія.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Сьогодні також скористався їхньою послугою. Заточили і виставили ножі в машинці для стрички. Можу сказати лише позитивне про них: обслуговування - супер (заказ виконали протягом півгодини, дуже привітні люди), якість - супер, ціна також хороша.

Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, mykola said:

Сьогодні також скористався їхньою послугою. Заточили і виставили ножі в машинці для стрички. Можу сказати лише позитивне про них: обслуговування - супер (заказ виконали протягом півгодини, дуже привітні люди), якість - супер, ціна також хороша.

Рекомендую!

Дуже приємно читати позитивний відгук,  заходьте до нас ще, дякую Вам за добрі слова 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 24.10.2016 at 18:17, Юріч сказал:

А якщо керамічні ножі надломлені (надщерблені) - таке як на фото робиться? І яка ціна приблизна за ці два ножа?

 

 

tmp-cam--2064612134.jpg

 

Заїзджав сьогодні вранці в цей центр з цими двома керамічними ножами. Залишив, спитав коли буде готово. Відповіли, що до вечора. Я говорю, добре, якраз після роботи заїду. І поїхав на роботу. Не встиг я від центру доїхати до Київського майдану (на авто, 10 хвилин), як подзвонили і сказали, що ножі готові. Ціна роботи 60 грн за два. Респект. Але, якщо така швидкість, то могли б сказати, я б зачекав тих 10-20 хвилин, щоб два рази не їздити...а так прийшлось дружину попросити, щоб заїхала забрати. Але то таке, дрібниці. Ножі заточені дуже гостро. Дякую).

tmp-cam--1898690132.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

 

Заїзджав сьогодні вранці в цей центр з цими двома керамічними ножами. Залишив, спитав коли буде готово. Відповіли, що до вечора. Я говорю, добре, якраз після роботи заїду. І поїхав на роботу. Не встиг я від центру доїхати до Київського майдану (на авто, 10 хвилин), як подзвонили і сказали, що ножі готові. Ціна роботи 60 грн за два. Респект. Але, якщо така швидкість, то могли б сказати, я б зачекав тих 10-20 хвилин, щоб два рази не їздити...а так прийшлось дружину попросити, щоб заїхала забрати. Але то таке, дрібниці. Ножі заточені дуже гостро. Дякую).

tmp-cam--1898690132.jpg

Нічого страшного якби полежали...забрав би так як і планував щоб не ганяти дружину)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Такер , дружина була в центрі по своїм справам, так що спеціально не їздила. А я ввечері не встигав (як виявилось пізніше), вони закриваються о 18 годині, а я тільки в начало восьмої вечора з роботи поїхав. Я цю ремарку написав не тому, що тіпа напряг дружину, а тому, що можна було б два рази не їздити в принципі (чи мені, чи дружині, неважливо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домовтесь десь по районам з прийомкою ножів на заточку, думаю відбоя не буде, нехай це буде довше зато зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.02.2017 at 8:09 PM, Юріч said:

 

Заїзджав сьогодні вранці в цей центр з цими двома керамічними ножами. Залишив, спитав коли буде готово. Відповіли, що до вечора. Я говорю, добре, якраз після роботи заїду. І поїхав на роботу. Не встиг я від центру доїхати до Київського майдану (на авто, 10 хвилин), як подзвонили і сказали, що ножі готові. Ціна роботи 60 грн за два. Респект. Але, якщо така швидкість, то могли б сказати, я б зачекав тих 10-20 хвилин, щоб два рази не їздити...а так прийшлось дружину попросити, щоб заїхала забрати. Але то таке, дрібниці. Ножі заточені дуже гостро. Дякую).

tmp-cam--1898690132.jpg

Дякую вам за гарний відгук та ще й фото звіт класний, вибачаємось що не сказали одразу що буде швидше, адже було багато роботи і не хотіли обіцяти заздалегідь та не виконати, тому розраховували на час- до вечора, дякуємо що скористатися нашими послугами, завітайте до нас ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Гарячі пропозиції 
протягом літа:
За одночасну заточку інструменту кожна третя одиниця -50% знижки.
За заточку десяти одиниць інструменту одночасно – у подарунок масло та пилочка для манікюру.
Продаж манікюрного та педікюрного інструменту за цінами виробника.
Замовлення потрібного інструменту та можливість його тестування.

Акція діє
з 01.07.2017 р. 
до 01.09.2017 р.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...