Перейти до змісту

Борда англійською.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Отже. Чому би не створити на Борді розділ, де би все спілкування велося англійською мовою.

Зайве пояснювати актуальність вивчення, володінні , а також НЕЗАБУВАННЯ англійської.

Роблячи це гуртом і за допомоги миттєвої спеціалістів( які в нас обовязково мають тут бути), ця справа буде легшою та швидшою.

Крім того наш форум зможе читати і розуміти весь світ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Крім того наш форум зможе читати і розуміти весь світ..

ага, заодно і translate.google.com - перевіримо на міцність :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях вирішив вивчити англійську, йшов брати з тумбочки посібник самовчитель, а тут така тема) однозначно+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях вирішив вивчити англійську, йшов брати з тумбочки посібник самовчитель, а тут така тема)

З власного досвіду. Хочете вивчити англійську, читайте новини англійською, дивіться фільми без перекладу, слухайте пісні по-англійські, спілкуйтесь з носіями. З інтернетом це все дуже просто зробити. Одним словом, оточіть себе максимально англійським ефіром. А тут ви тільки помилок нахватаєтесь і нічого не вивчите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях вирішив вивчити англійську, йшов брати з тумбочки посібник самовчитель, а тут така тема)

З власного досвіду. Хочете вивчити англійську, читайте новини англійською, дивіться фільми без перекладу, слухайте пісні по-англійські, спілкуйтесь з носіями. З інтернетом це все дуже просто зробити. Одним словом, оточіть себе максимально англійським ефіром. А тут ви тільки помилок нахватаєтесь і нічого не вивчите.

+ грайте он-лайн ігри нічними (для них) дуалами на англомовних серверах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях вирішив вивчити англійську, йшов брати з тумбочки посібник самовчитель, а тут така тема)

З власного досвіду. Хочете вивчити англійську, читайте новини англійською, дивіться фільми без перекладу, слухайте пісні по-англійські, спілкуйтесь з носіями. З інтернетом це все дуже просто зробити. Одним словом, оточіть себе максимально англійським ефіром. А тут ви тільки помилок нахватаєтесь і нічого не вивчите.

+ грайте он-лайн ігри нічними (для них) дуалами на англомовних серверах.

тільки що так і зробив, пограв з носіями мови, але в грі досить обмежена тема розмов, хоча як для початку нормально.

Можливо хто підкаже, що саме можна подивитись в оригіналі після вивчення теорії, щоб таке не складне для початківця? Знаю є художні книги для вивчення спеціально спрощенні в написанні, можливо є такі фільми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут ви тільки помилок нахватаєтесь і нічого не вивчите.

От найкраз і помічаю, що досить зробити кому яку помилку, як тут враз і виправлять.

Колективний розум все таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, розуміти рлзумію а от писати зась :(

однозначно треба вітку а бо як там адмінам видніше

доречі, коли дивився гаріпоттера то намагався розкурювати англійські титри, дає своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюрократія вона всюди бюрократія.

Ця моя пропозиція місяць тому пішла на премодерацію, .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хто підкаже, що саме можна подивитись в оригіналі після вивчення теорії, щоб таке не складне для початківця? Знаю є художні книги для вивчення спеціально спрощенні в написанні, можливо є такі фільми?

Знову ж таки з власного досвіду.

Подивитися: серіали Friends, How I met your mom, Californication, The Big Bang Theory - проста, часто вживана і повторювана лексика.

Почитати: http://www.bbc.com/news/, http://edition.cnn.com/?refresh=1 і т.д.

Послухати: улюблена музика + радіо (http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_world_service) + подкасти на теми, що вас цікавлять (http://www.bbc.co.uk/podcasts).

50% успіху у вивченні мови - слухати / читати / дивитися те, що вам цікаво або треба по роботі. Якщо будете дивитися все підряд, нічого хорошого з того не вийде. Інші 50% - систематичність (краще 30 хвилин, але кожен день, ніж 4 години але раз на тиждень).

Якщо хочете навчитися писати / розмовляти, то шукайте в інтернеті / скайпі носіїв, в ідеалі тих, які хочуть вивчити українську / російську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От найкраз і помічаю, що досить зробити кому яку помилку, як тут враз і виправлять. Колективний розум все таки.

В питанні вивченні мови, колективний розум не катить. Тут пишуть коротенькі однопідрядні речення і вже, як на мене, є помилки (далеко не "спєц", тому можу помилятися). А що буде коли підуть складнопідрядні? Так що тут швидше буде міряння піськами, типу "диви як я можу по-англійські завернути", а не реальне вивчення.

Хорошу допомогу в плані правильного написання можуть надати на форумі сайту http://www.efl.ru/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

It must more than simply speaking club.( це має бути більше, ніж просто розмовний клуб.)

Виправте будь ласка,якщо неправильно.

Please , correct , if wrong.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

It must more than simply speaking club.( це має бути більше, ніж просто розмовний клуб.)

Виправте будь ласка,якщо неправильно.

Please , correct , if wrong.

It should be more than speaking club

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...