Перейти до змісту

організація сервера з інформацією про наявний товар. як?


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть як прост оорганізувати сервер на складі з товаром, а в магазинах доступ до цього сервера.

Які програми треба? всього склад і 5 магазинів. ставити.

Може є яке не складне рішення без різних 1C..

мене попросили довідатись. я в цьмоу мало шарю. тому ще інше питання чи багато треба знати щоб це все запустити. може я і сам зможе допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме просте - документ excel і спільна робота через почту gmail

складніше - 1с сервер (або локально або в оренду в "облаке") і конфігурація типу http://infostart.ru/public/141061/ .... чому 1с ? тому що програмерів багато і кожен з них може внести потрібні вам зміни ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1С і не створенний для роботи в режимі онлайн

Не мели дурниць.

1С для того і створений. Є такий модуль, зветься "ТиС" "Торговля и Склад"

Прямі руки сисадміна організують роботу хоч онлайн, хоч оффлайн.

В ідеалі, десь за кордоном. І доступ по РДП. (Віддалений робочий стіл). ТОді і з ліцензійнми віндовсами не проблема. Поставив убунта+Ремміна і вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

я в тому не сильний дуже але версія 8.2 ну ніяк не хоче обновляти дані. приходиться виходити і знову заходити в 1С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1С платненький :)

Варіант а) Схему яку на сьогодні як на мене варто використати таку: (потрібно ФТП)

1) Модуль прямих продаж бажано робити на простій бажано безкоштовній субд (наприклад Firebird, MySQL)

2) Чуть складніше організація синхронізація через реплікації баз.

3) Бухгалткеру бухгалтерія (1С по стандарту як правило так і хоче) - це типу як додаток який імпортуватиме дані з системи.

Проста файлова реплікація є в МС Аксес (но він зараза глобально також платний)

Варіант б) онлайн склад на ПХП через Мускль.

Варыант в) поковирятися в такому http://www.clouderp.ru/

Просто питання в тому які вимоги звязку будуть задовільняти магазини і яка умова відмовостійкості системи, пыдключення торгывельного обладнання.

Так то мона і через РДП ходити на склад .... але нема нету нема складу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1С платненький :)

А що безплатненьке? Крім того, ТС нічого про фінансовус торону не сказав.

але версія 8.2 ну ніяк не хоче обновляти дані.

Обмін даних?? ЧИ ти про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це не задача

2. Не зрозуміло що хоче замовник на виході :)

3. Тут можна фантазувати скільки хочеш, так само й пропонувати рішення, але толку не буде.

4. Замовник не завжди хоче розкошелистись, просто не розуміючи що це йому принесе вгоду:

- аналіз продаж;

- оперативний облік;

- управління запасами - мало хто взагалі читав книжки по управлінню запасами

і так далі...

Хто радить в розмістити в ДЦ віддаленому, запитайте в себе, чи готові ви заплатити за ліцензії й так далі, наприклад в німіців якщо розмістиш щось "крякнуте" зразу тобі прийде лист, "щось у вас там немає ліцензній, будем вимушені припинити обслуговання, читай пункт договору такий-то".

Просте рішення це вдома поставити сервак, з віндою, або в когось.

Купити продавцям планшети (самі прості).

Накрити інтернетом всі магазини

Сама проста конфа 1С "торговля + склад"

Питання тільки одне, хто буде вчити продавців користуватись, хто буде вчити власників системи, і скільки за це все готові платити замовники.

Часто буває так "якого куя ми відвалили купу горошей, а толку нуль"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Не зрозуміло що хоче замовник на виході

вангую - хочуть просто залишки товару на складі бачити, без всяких "плюшок",або з мінімумом таких... :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1С платненький :)
А що безплатненьке? Крім того, ТС нічого про фінансовус торону не сказав.

Ну наприклад невелика самописна програмка на Лазарусі під MySql

Є знайомий який щось таке писав тіки під FireBird 2.1. Можу спробувати Вас зконтактувати.

але версія 8.2 ну ніяк не хоче обновляти дані.
Обмін даних?? ЧИ ти про що?

Мається на увазі мабуть оновлення веб варіанта інтерфейса 1С. Розумні люди пишуть що якщо веб то тільки 8.3: Такси

- управління запасами - мало хто взагалі читав книжки по управлінню запасами

Да я думаю по запасам максисум що потрібно це перехресний ABC-XYZ аналіз як для невеликої контори.

Тим паче тут про торг точки мова. А аналітику на стороні сервере можна далі вже добудовувати.

Просто якщо ТС дійсно цікаво, потрібно хоча б частково описати вимоги до системи. А так дійсно відірвана від життя дискусія .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть як прост оорганізувати сервер на складі з товаром, а в магазинах доступ до цього сервера. Які програми треба? всього склад і 5 магазинів. ставити. Може є яке не складне рішення без різних 1C.. мене попросили довідатись. я в цьмоу мало шарю. тому ще інше питання чи багато треба знати щоб це все запустити. може я і сам зможе допомогти
По-любому на бало попадаєш.

1. Стабільний інтернет із статичною ІР там де склад.

2. Потрібен толковий адмін для організації безпечного зв'язку між підрозділами і розгортання інфраструктури.

3. ПЗ яке буде вести облік або 1С або сам пишеш, в любому випадку попадалово на бабло. Всілякі там напіврішення з ексельом це тільки педаль яка ускладнить роботу в майбутньому.

1С з конфою можна ставити на планшет, тобто є склад, а у магазині на планшеті все видно он-лайн, єдина облікова система для всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...