Перейти до змісту

Каркасні будинки "Платформа" Луцьк


Платформа

Рекомендовані повідомлення

Каркас, я щось про фундамент не зрозумів. Про який фундамент мова? Яке фото фундаменту?

Пост

#12

передостаннє і останнє фото. Фундамент готовий і фото опалубки під фундамент перед заливкою.

Давайте послухаєм точку зору автора будинків. Можливо тоді все стане на свої місця, чи краще сказати на фундамент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 279
  • Створено
  • Остання відповідь

Каркас, а палі де? Вже вибачайте. Хочу для себе розібратись.

Ну я не знаю як пояснити по іншому..... Зверніть увагу на пердостаннє фото. Там лунка і в неї закладена арматура. Це і є отвір в який заходить бетон.Це й буде половина палі в будинках від Платформи. Друга половина палі-квадратного січення. Площа цієї другої половини десь 3-4 площ даної лунки. Ця друга половина не буде висіти в повітрі після зйому опалубки. Це видно по останньому фото. Такого тісе я не бачив( крім будинків Платформи) і мене так проектувати не вчили. Тому мені стала цікава думка власне автора. Сама жесть, на мою думку, ще попереду. Фундамент цей- не утеплена шведська плита, щоб стояти на верхньому шарі землі. Ще кумедно може бути, якщо такий будинок стоятиме на схилі. Сусіди будуть не в захваті анексії території їх участка вашою хатою. Ну але це впринципі схил має бути доволі крутий...і його завжди можна укріпити. Науки специфічні, але їх слід знати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Можна я стану потенційним замовником будинку по системі "Платформа" від буд. організації Платформа на деякий час? Сподіваюсь ніхто не буде проти. Отже мої запитання по Ваших готових 16 об'єктах з використанням ваших фото:

1.Оцініть як технагляд порушення технології будівництва фундаменту. І чи є порушення на Ваш погляд як професіонала, прораба, генпідрядника, чи технагляду?

2. Які порушення технології були допущені і до чого призведе утеплення вн. стін яке Ви проводите?

3. Наскільки відповідає існуючим будівельним нормам пиріг зовнішньої стіни за зсилкою у вашій групі? http://vk.com/karkas...all-47721601_33

4.Що відбувається з утеплювачем з "точкою роси всередині утеплювача" і яка тоді від нього користь?

Сподіваюсь на конструктивні відповіді без взаємних образ і звинувачень. Дякую.

Ви мені по кожній фото поясніть претензіі:

нд фото 1 така проблема на Вашу думку і тд.

Далі про фасад . Ось ссилка де я зробив теплотехнічний розрахунок для НАШОГО регіону в найхолодніший місяць зими. По графіку думаю вам стане все зрозуміло. На рахунок норм ДБН - в нас нема ДБН на каркасні будинки - мали б знати якшо цим пробуете займатись. А в росіі е. Хай просто перекладені фінські коди, але все таки під Росію. На іхні СП я і керуюсь.

Все відповідно до технологіі. Якщо ви просто не розбираетесь - значить ви не розбираетесь в технологіі.

http://vk.com/karkas...ll-47721601_113

На рах фундаменту - це свайний ростверк ТІСЕ - мали б знати! Бо він найбільше підходить для каркасних будинків, якщо відкидати утеплену шведську плиту

Добре, розпишу кожне фото з конструктивним пруфом.

Фото 1, 3, 5. У Вас в стінах і потолках ідентичний утеплювач кнауф. ТОбто вийшло, що рулонний утеплювач підкреслюю рулонний а не матовий.... застусували для стін і стель і підлог....а щоб не випав його підвязали жгутом. З часом через рік-три він всеодно впаде, але ж цього впринципі ніхто не буде бачити...так?!

Фото №2. Так, у нас нема ДБН про каркасні будинки, але є ДБН про конструкції зовн стін. і є головний ДБН житлові будинки. У каркасних будинках є зовнішні стіни? Мені здається, що як мінімум з 4-ох сторін зовнішні стіни=є. І знов Ви написали про точку роси в утеплювачі. Ну неможе вона там бути кажу ж Вам. Запитайте в любого інженера-проектувальника. Але все одно, даний калькулятор я перевірю і порівняю з теплотехнічним розрахунком по нашим ДБН.

Фото №4, 6- фундамент ТІСЕ. Я вкурсі, що таке ТІСЕ. Тепер конкретно. Ви пробурили отвір під палю. Так? А нащо тоді Ви пів палі доливаєте квадратного січення? Це розширення займає значну площу і стоїть, саме так-стоїть на верхньому шарі! Що відбувається з верхнім шаром землі до глубини 90см. в Вол. обл? Від промерзання грунт насичений вологою розбухає і все що на ньому стоїть підіймається вгору від розширення землі. Це по Вашому нормальний двіж? Саме двіж адже ваші палі на мою субєктивну думку впираються в верхній шар землі...

Про утеплювач: рулонний іде і в дах і в перекриття і в стіни. по технологіі в 3х метрову стіну можна ложити утеплювач без перегородки. Утепляли ми різним і в рулонах і в матах. З цим проблем нема.

утеплювач впаде? не смішіть як він може впасти - довго сміявся як прочитав) ви ніколи мабуть ватою нічого не утепляли;) вата ріжеться в рулонах на 2 см ширше отвору - закладаеться - пробиваеться шпагатом для тимчасового кріплення і далі затягуеться пароізоляційною плівкою. Цікаво куди це вона впаде? Розкрию маленький секрет - ріжемо пилкою по дереву прямо рулон - так швидко і точно. На рах кріплення теж е нюанс але це комерційна таемниця;)

А ці твердення на рах фасаду з мін вати - ніяк не оціню як просто тролінг, який запутуе людей. Ви розглянули інфу тільки поверхнево. І про те що точка роси не може бути в утеплювачі - говорить людина, яка забагато начиталась за 2 тижні, і запуталась в прочитаному.

Ось стаття про точку росипроста та коротка і де вона мае бути (там де я іі роблю) - в утеплювачі зовні. http://stroy-block.com.ua/uteplenie/15-gde-nahoditsya-tochka-rosy-i-kak-uteplyat-steny.html

після цього піду і запитаю в інженера - проектувальника і тобі раджу.

Добре що в курсі про ТІСЕ - гугл в допомогу. Чому ми так робимо - так простіше потім обробити цоколь, коли паля квадратна і сходиться з ростверком і замовникам більше подобаеться так. Внизу палі, свая хто як називае е розширення, пята, груша в діаметрі 40-50 см. яка ні за яких обставин не дозволить морозному пученню грунту (який в такому випадку працюе як домкрат) вийняти свая. А про те що вона на грунті - нема проблем підлізти лопатою і зняти 2-3 лопати біля свая. Це 10 хв роботи.

І досить мене тролити. Давай представся хто ти? і скинь пару фоток голих каркасів які ти"робив" бо ті фото що ти скинув у своій темі тут http://board.lutsk.ua/topic/163668-karkasn-budinki-abo-bjudzhet-budvnictva-50-60-tis/ Фото 3 і 4

ти знайшов тут в моій групі http://vk.com/karkasni_budinki_lutsk?w=wall-47721601_38

перейшов на цю статтю і скопіював фото 23 і 24. Тільки в США ОСБ плита розмальована лініями як на малюнку (лініі розмітки під типові порізки для каркасних будинків)

А фото номер 2 http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=263683 це типовий російський сарай або як я іх називаю РСК - російський силовий каркас побудований на страх та розум майстрів які його зробили. Такий РСК неідомо як себе покаже в експлуатаціі. Абсолютно не правильна технологія. Хто розуміеться, а тут е такі - той підтвердить. Фото 3 і 4 - це справжній американський каркас, збудований по кодам, який гарантуе довгий та надійний термін експлуатаціі такого будинку. Так будую і я. З незначними змінами під наші матеріали.

Якщо ти добавив в свою тему РСК і технологічний каркас і подав іх однаково і в приклад- значить ти абсолютно не розуміеш різниці між ними, а значить ніякого розуміння. Тут не так вс просто - взяв і будуеш. Ця технологія передбачае ГОЛОВУ,знання деталей, досвід. Саме тому я спокійно виложую всі своі фото по конструктиву - хоча це небезпечно (тролі шукають до чого б придертися) бо знаю що там все ок. Хоча е деякі грішки. Тому я спокійно всім говорю, що в межах Волині - в мене правильні каркаси. інші що бачив - просто хліви. Найближче хто робить правильно і навіть КРАЩЕ- це Дубно. Все таки спільне французько-украінське товариство. Ну і ціна відповідна. Але там хлопці молодці. ну і Львів. СІП технологію відкидаю бо не сприймаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каркас, а палі де? Вже вибачайте. Хочу для себе розібратись.

Ну я не знаю як пояснити по іншому..... Зверніть увагу на пердостаннє фото. Там лунка і в неї закладена арматура. Це і є отвір в який заходить бетон.Це й буде половина палі в будинках від Платформи. Друга половина палі-квадратного січення. Площа цієї другої половини десь 3-4 площ даної лунки. Ця друга половина не буде висіти в повітрі після зйому опалубки. Це видно по останньому фото. Такого тісе я не бачив( крім будинків Платформи) і мене так проектувати не вчили. Тому мені стала цікава думка власне автора. Сама жесть, на мою думку, ще попереду. Фундамент цей- не утеплена шведська плита, щоб стояти на верхньому шарі землі. Ще кумедно може бути, якщо такий будинок стоятиме на схилі. Сусіди будуть не в захваті анексії території їх участка вашою хатою. Ну але це впринципі схил має бути доволі крутий...і його завжди можна укріпити. Науки специфічні, але їх слід знати....

Передостаннє фото:

http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=265007

Напевно мали на увазі це фото:

http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=265006

Якщо квадрат буде в землі а периметр фундаменту не буде утеплений то погоджуюсь, можуть бути проблеми. Але якщо прямокутна частина сваї буде над землею тоді все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, Вам нічого не докажеш і не переконаєш Вас. Ви тупо твердите своє і аргументи -вам не аргументи. Можна скільки завгодно видумувати отмазок, але кожен взмозі почитати сам і зробити висновок для себе. Ваші технологічні таємниці кріплень- невидно. Зате видно підвязаний джгутом рулонний утеплювач і все...якби там була якась прошивка-її булоби видно.

Да, до 3-ох метрів можна без перегородок робити...але не рулонний жеж. Які секретні кріплення? На фото нема ніякої прошивки джгутом! Там тільки підвязка як для потолка... Короче ліпіть ваші "будинки " як знаєте. Мені впринципі по барабану...спросу з мене ж небуде.

А я і не писав, що то фотки наших робіт в тій темі! Там і видно, що вони з нету! У нас є портфоліо тих обєктів які пацани робили на заробітках. Там також є маленькі порушення, тому я пацанам сказав, що треба бути чесними перед собою і людьми. Я носом їх тикнув і пояснив...вони погодились, оскільки в мене є інженерна освіта, а в них немає. Тому я фотки тут не викладав, бо там є маленькі косяки. Але Ми визнаєм це - і надалі виправлятимемо.

Що таке РСК, я теж вкурсі.

Не вам виносити вироки про придатність будинків чи про їх приналежність до сараїв. Ой не Вам я вже доказів привів купу...

Фуф...такий тісе-робите лише Ви. Цим все сказано. Доречі там ще в ф-ті є 3 помилки. Про них я Вам не стану писати - бо Ви всеодно не визнаєте нівякому разі своїх помилок... (щоб Ваша репутація не пострадала).

От беріть тепер лопату і знімайте землю.... Хто це має робити за Вас? Вперед, побачим, чи в тих ямах не буде вода збиратись)))) 16 людей чекають закінчення ф-тних робіт... Лізьте під будинки- в оті щілини... до паль всередині ... адже палі і під будинком є_) і знімайте там грунт))))

Короче ось скріншот з Вашого сайту. Ви обіцяєте людям утеплювач мяку вату але плитну, ту яка сама тримається між балок за рахунок того, що пройом на 3см. вужчий.... сам тримається без підвязок джгутом. Ту вату, яка використовується згідно правильної технології. А далі кожен нехай зробить висновок для себе сам, бо Вам щось доказувати безглуздо і пуста трата часу. Вибачте, якщо чимось Вас образив. Якщо ж Ви наполягаєте, то відсканю потім портфоліо і викладу тут. Ноу проблем!

І я про утеплювач за 2 тижні не начитався як Ви пишете. Я втемі будівництва дуже довго. У мене диплом інженера-будівельника(це 5 років в універі) Потім було ще 3р. в аспірантурі. Працював інженером-проектантом на мп "локо" в Луцьку. Ви палєгчє з Вашими доводами...пане Мельничук.

post-26695-0-20148800-1411291868_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти просто троль. Вата до трьох метрів і саме рулоном. про джгут це просто маразм. Утеплювач в стінах залежить не від мене, а від замовників, а точніше гаманця. Звичайно я рекомендую роквул плити в рулонах. Так в рулонах. бо працювали плитними вже "термолайф" і подібне. Рідкісне г.. в руках розлазиться. почитайте технологічні карти роквул там все описано та іхні рекомендаціі на рах утеплення. На ваш диплом мені абсолютно начхати і на аспірантуру. повір. В каркасній технологіі важлива самоосвіта, яку в універі не дадуть. Бо просто не вивчають. А про ваші косяки, то скоріш не косяки а повне не розуміння технологіі каркасного будинку. Приходили до мене одні хлопці просились на роботу. Показували фото каркасів які вони робили в Росіі. Не взяв - мені легше з нуля навчити рядового студента з головою, а ніж переконувати іх і доказувати що на око робити не можна.

А це що ти працював проектантом - це добре, тільки ж до каркасноі технологіі це не відноситься. І хватить мене тролити і кулупати. Займайся своіми справами і йди своім шляхом самурая. Свою структуру я почав з нуля. Ні на кого не дивлячись. А ти за вектор взяв мою діяльність так що май як мінімум повагу. І ти б краще щось по темі питався в мене, як спеціаліста з досвідом а не показував свою необразованість чи поверхневу образованість.

Твое портфоліо для мене не цікаве - я і так догадуюсь що там ви за будинки робили і тебе тут вчити не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каркас, а палі де? Вже вибачайте. Хочу для себе розібратись.

Ну я не знаю як пояснити по іншому..... Зверніть увагу на пердостаннє фото. Там лунка і в неї закладена арматура. Це і є отвір в який заходить бетон.Це й буде половина палі в будинках від Платформи. Друга половина палі-квадратного січення. Площа цієї другої половини десь 3-4 площ даної лунки. Ця друга половина не буде висіти в повітрі після зйому опалубки. Це видно по останньому фото. Такого тісе я не бачив( крім будинків Платформи) і мене так проектувати не вчили. Тому мені стала цікава думка власне автора. Сама жесть, на мою думку, ще попереду. Фундамент цей- не утеплена шведська плита, щоб стояти на верхньому шарі землі. Ще кумедно може бути, якщо такий будинок стоятиме на схилі. Сусіди будуть не в захваті анексії території їх участка вашою хатою. Ну але це впринципі схил має бути доволі крутий...і його завжди можна укріпити. Науки специфічні, але їх слід знати....

Передостаннє фото:

http://board.lutsk.u...ttach_id=265007

Напевно мали на увазі це фото:

http://board.lutsk.u...ttach_id=265006

Якщо квадрат буде в землі а периметр фундаменту не буде утеплений то погоджуюсь, можуть бути проблеми. Але якщо прямокутна частина сваї буде над землею тоді все ок.

Да, саме це фото я і мав наувазі. Ви все правильно зрозуміли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б не сварились а перевели діалог в технічне русло. Бордівчанам цікавіше було б дізнатись + - каркасної технології. Люди більше потягнуться до врівноваженої людини, здатної до самоосвіти та виправлення власних помилок. А наші дипломи нажаль ні про що не говорять. Виші випускають як повних бездарів так і розумних та навчених спеціалістів - і всі з дипломами.

Розкажіть но мені краще чому на фото ніхто не утеплює фундамент? На мою думку то є дуже великим мінусом в будівництві. Дивлюсь на утеплені коробки та неутеплений залізобетонний фундамент - проектантів та прорабів так і хочеться в якийсь мусорний бак помакати головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До утеплення фундаменту справа доходить, але як правило, в останню чергу. Зазвичай наші замовники мають обмежену кількість грошей і хочуть зробити мінімальну кількість робіт "під заселення" Зараз наприклад у Голишеві утеплюемо наш будинок, і фундамент буде утеплятись екструдованим пінополістиролом і поверх якась декоративка. Мае дійти справа і до відмостки.

На рах утеплення будинків так -це першочергове - все одно такий будинок мае повністю закритий контур, оскільки перше перекриття утеплюеться і гідроізолюеться від фундаменту (15 см вати між лаг).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платформа, фундамент буде утеплюватись вертикально + горизонтально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо думати про зиму, то важливіше утеплити горизонтально (тепла відмостка). А для краси - вертикально і декор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як виживають каркасні будинки із прибудованою з південної сторони теплицею? Є досвід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку так можуть:

Сірникова коробка, як на мене. Я б в такому не хотів би жити. Не має, так би мовити, відчуття захищеності ("Троє поросят")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку так можуть:

Сірникова коробка, як на мене. Я б в такому не хотів би жити. Не має, так би мовити, відчуття захищеності ("Троє поросят")

Згідний, що сірникова коробка. Це здається французи, кажуть, що такий будиночок можна самому буде зібрати за 3 дні. Плюс його в тому, що це пасивний будинок - тепловтрати на мінімумі. А якщо б підібрати інші (крепші, вандалостійкіші) матеріали то технологія має право жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму, в наших краях, будуватися з піноблока чи газоблока - буде нічим не гірше і не набагато дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму, в наших краях, будуватися з піноблока чи газоблока - буде нічим не гірше і не набагато дорожче...

Який термін служби піноблоків та газоблоків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цікаво було б на конкретному прикладі побачить

типу ось такий будинок - вийде така ціна, ось такий - така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

теж цікавить тема каркасних будинків

Каркас, Ви пропонуєте іншу технологію?

Чи просто, проти такої технології в принципі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас проблема в тому, що поки побудуєшся то не буде часу жити там...

тому оглядатись на 100 років в перед думаю не стоїть, а діти й там тіпа правнуки то самі собі вже думають що далі робити, треба жити зараз, а не потім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж цікавить тема каркасних будинків

Каркас, Ви пропонуєте іншу технологію?

Чи просто, проти такої технології в принципі?

Да ні, я не проти такої технології. Я- тільки "за" каркасні будинки і сам працюю в бригаді. Це майбутнє, оскільки ми повинні берегти кожну копійку на опаленні. Впринципі каркасам з дерева не довіряють, бо "вважають недовговічними" Але завжди можна зробити якісно і дотримуючись технологічного процесу. Також можна зробити сталевий каркас чи залізобетонний-це не є проблематично) в 21ст. Ідеш до інженера і замовляєш креслення з розрахунками на сталевий каркас... а є впринципі легкі сталеві профілі, спеціально для каркасних будинків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ха, лутше на конкретном прімере, від жильца - продам каркасний дом с участком - цена :)

http://vk.com/karkasni_budinki_lutsk?w=wall-47721601_157 ось тобі навіть відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку так можуть:

це сіп панелі. не використовуемо. там утеплення з пінопласту. а пінопласт взагалі не використовуемо. не подобаеться цей матеріал мені ніде - не на фасаді і не всередині. збираемо класичні каркаси.

а на рахунок сірниковоі коробки - це висловлювання людей з совком в руках. Це сертифікована технологія.

Помоєму, в наших краях, будуватися з піноблока чи газоблока - буде нічим не гірше і не набагато дорожче...

Якби ми були такою краіною як Египет - тоді так. Там дерева взагалі нема.

а в "наших краях" е багато дерева, значить логічно і природньо щоб будинки були з тих ресурсів, які в нас е з лихвою.

І тим більше в Египті багато каркасних будинків (каркасно-монолітних)

от цікаво було б на конкретному прикладі побачить

типу ось такий будинок - вийде така ціна, ось такий - така

Ціни при курсі 14-16 грн за 1 дол:

1200* грн за м2 заг. площі будинку - каркас будинку.

Входить коробка будинку

обшиття зовнішніх стін плитами ОСБ10мм

обшиття вітрозахисною мембраною

готовий дах (мембрана-контррейка-обрешітка) під черепицю

200 грн за м2 - фундамент свайний ростверк 40х30см. Ціна приблизна (рівна ділянка)

Ціна діє до кінця року - набираємо замовлення на весну. В сезон ціна становитиме на 20% більше.

Враховую і коефіцієнт складності будинку (еркери, балкони, єндови, нестандартні рішення і тд)

*ціна для півторачок. На одноповерхові будинки - ціна вища.

під ключ ціна - приблизно 350-380 дол.

в нас проблема в тому, що поки побудуєшся то не буде часу жити там...

ну прямо в точку, чуть не сплакнув))

в нас під ключ за 4-4.5 міс

та е нюанс - мае бути наявна сума вбитих енотів у замовника, якоі вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був батл в іншій темі з Грицишиним Евгеном Петровичем

Після того ця сволота взяла і понаписувала бруду про мене на різних дошках оголошень.

http://orlada.com/poster/platformatuaoberezhno-shahra%D0%87-tel-0508585907.ua

http://lutsk.vol.orlada.com/poster/platformatuaobyeryezhno-shahra%D0%87-tyel0508585907-.ru

http://volyn.bonline.com.ua/index.php?pid=11&cat_id=2019&ad_id=249646

Говорив 20 хв назад з автором, з цим Евгеном - по телефону зізнався "це відповідь на твоі повідомлення про мене"

Тобто це все не правда. Люди хто знае як повидаляти цей бруд з павутини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...