Перейти до змісту

Каркасні будинки або бюджет будівництва 50-60 тис.$


Каркас

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. В світлі нерадужної газової перспективи для нас, мова тут іде про каркасну технологію. В даній темі хочу обговорити каркасні будинки і все, що з ними зв'язано. Займаюсь я саме даною тематикою. Друзі зводили каркасні будинки в Росії довгий період, а повернувшись взяли мене в свою бригаду.

В якості несучих елементів каркасу для будинків використовують різні матеріали, але найпоширенішим є дерево хвойних порід. Насправді згідно офіційної статистики близько 80% усіх житлових одноквартирних будинків у світі є саме каркасними. Так склалось через переваги технології будівництва і справді мінімальні капіталовкладення для здійснення мрії про власний будинок.

Каркасні стіни, зібрані по технології мають найнижчу теплопровідність. Тому, якщо взимку будинок не опалювався, прогріти його до комфортних умов можна дуже швидко. Товщина стін в каркасних будинках не перевищує 25-30 сантиметрів, при цьому товщина утеплювача досягає 20см. Утеплювачом є мінераловатні плити. Будинок можна побудувати в середньому за 1-3міс. в залежності від обсягу роботи. Перевагами на мою думку в даній технології є:

1. Низька трудомісткість зведення.

2. Короткі терміни будівництва.

3. Різні варіанти обробки фасадів та інтер'єрів.

4. Низька собівартість зведених будинків.

5. Можливість ведення робіт в зимовий період.

6. Відмінне енергозбереження.

7. Немає необхідності в залучені важкої техніки, що є недешевою.

8. Відсутність усадки.

9. Легкість оздоблювальних робіт.

10. Каркасний будинок дає можливість прибрати всі комунікації всередину стін.

11. Висока сейсмостійкість.

12. Швидкий прогрів приміщень.

13. Підходить для наших геологічних і кліматичних умов.

Насправді будинки виходять як термоси за рахунок масивного шару утеплювача. Давати шар утеплювача в 20-30см. не є дешево, але несучими елементами виступає дерев'яний каркас. Це є набагато дешевшим за стінові матеріали такі як цегла + вартість її укладки. Ну і власне ціна таких готових будинків є доволі невисокою. Наприклад півторачка обходиться в 50-60 тис. $ з усіма комунікаціями і внутрішніми роботами.

post-26695-0-78988400-1410117895_thumb.j

post-26695-0-42549000-1410117914_thumb.j

post-26695-0-10933200-1410117957_thumb.j

post-26695-0-54463200-1410117966_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

В залежності від матеріалу несучих конструкцій а точніше від його якості, захисту, вологості до моменту обробки вогне і біозахистом. При нормальному підході будівельників срок служби каркаса 35-50 років. Далі, якщо каркас в нормі то з заміною несучих елементів можна ще почекати. Наші прадіди з дерева також будувались і є випадки коли ізбушки по 70 років стоять) Доречі 35-50років- це також срок служби стропильних конструкцій у будинків і перекриттів міжповерхових з дерева згідно літератури і практики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можна, але треба зуміти обмежитись найнеобхіднішим (перш за все зменшити площу - не 150-250, а 90-120 м2).

Ті хто у нас будує будинки з звичайних матеріалів ймовірно вірять, що вони можуть стояти ще років 200 мінімум (так н.п. думаю я). Тому цифра в 35-50, а тому 35 виглядає не дежу привабливо, хоч можна буде затратити на будівництво у 2 рази менше.

Думаю ціна таких хат до 50к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по собівартості більш детально можна? На що гроші підуть? Матеріали, робота - окремо розписати по пунктах на основі якогось типового проекту. Так буде більш зрозуміло за що 50к$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклади побудованих будинків і їх вартість можна??

І площу загальну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З блока будувати виходить дешевше, тому не бачу сенсу каркасного будинку

Блоків на півторачку треба десь на 50 - 60 тисяч гривень, стільки ж коштуватиме робота.

мій брат коробку з блока з дахом і вікнами за 200 тисяч гривень.

Залишились внутрішні роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З блока будувати виходить дешевше, тому не бачу сенсу каркасного будинку

Блоків на півторачку треба десь на 50 - 60 тисяч гривень, стільки ж коштуватиме робота.

мій брат коробку з блока з дахом і вікнами за 200 тисяч гривень.

Залишились внутрішні роботи

Шось дешево. А яка площа будинку? 60 тис. грн це 100 кубів блоків. Величезна хата виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага... бюджетні будинки за 50к зелені - афтор нагібатор!

Alexandrex, це було при курсі 8грн за 1у.е.

самі так рахували, і тому почав будівництво з керамоблоків '38. але коли доляра підросла - то і всі ціни взлетіли, і виходить уже на 400к будівництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна і з гіпсокартона будувати, якби погода дозволяла...взагалі дешево, деякі країни так будують і живуть до першого ж буревія.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли ще жив у Львові зацікавився таким будинком, село Ременів - красиве котеджне містечко огородженне, так будиночок на 150 м2 в 2012р мені мав би обійтися в 35000у.е. вже із каналізацією, світлом,і штукатуркою і ділянки на 8 соток.

а афтар при курсі 13грн за 1у.е. пропонує побудувати лише коробку за 50к.

кідалава!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так будиночок на 150 м2 в 2012р мені мав би обійтися в 35000у.е. вже із каналізацією, світлом,і штукатуркою і ділянки на 8 соток.

а афтар при курсі 13грн за 1у.е. пропонує побудувати лише коробку за 50к.

кідалава!!!

Різниця між 50 і 35 це гонорар :_09: :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому це автор- нагібатор??????????????????

Ціна у 35 тис. була в 2012 році як було написано в котеджному містечку. Котеджне містечко -це як правило 1 проект на всі дома. Відповідно нешуточна економія на проектній документації! Коли проекти індивідуальні, то будинок дорожче стоїть. Погоджуєтесь?

Тепер напишу по реальних цінах … станом на зараз середня ціна коробки каркасної становить 120$ кв. м. В середньому ціна будинку під чистові роботи становить 270-280$ кв. м. Під ключ 340-350$ кв. м. Будуючи ще в Росії ціна завжди трохи спускалась. Тобто торг як правило постійно...

Тепер щодо наших робіт, кому цікаві портфоліо з готовими проектами і всі нюанси. Все наше портфоліо, готові об’єкти і т.д. це до прораба мого безпосередньо. Кому цікаво- його моб. 0983040184

Отже, за що платити 50 тис? За 50 тис. людина отримує:

1.Земельну ділянку 7-8 сотих.

2. Комунікації. Скважина на воду або підключення до мережі міської, вигрібна яма, електрика. 3.Внутрішня розводка електрики+води.

4. Усі проекти до комунікацій і будинку.

5. Будинок площ 150-170 кв. м. Це 1.5 або 2 поверхи.

6. Внутрішні роботи. Стіни+підлога+потолок. Плитка в ванних кімнатах і на кухні за бажанням.

7. Сантехніка в ванній кімнаті.

8. Огорожа по периметру ділянки.

9. Ландшафтний дизайн що включає посів газону, альпійська гірка. Можливі і інші варіанти…

10. Пластикові вікна+ вхідні двері.

11. Керовану систему вентиляції будинку з П.К, або автоматично запрограмовану систему.

Стосовно коробки з піно блоків за 200 тис… Щось ціна замала якщо чесно. Утеплення пінопластом+ короїд ще буде доплюсовуватись? За такіж гроші невелику каркасну коробку можна побудувати цілком і утеплити також.

Каркасник все одно є найтеплішим будинком і відповідно економить гроші на опаленні, а влітку в ньому прохолодно.

Стосовно того, що його ураган розкидає… а коли тут був останній ураган)? Чому Ви вирішили, що ураган не знесе криши в звичайному цегляному будинку коли він пройде тут? Адже криша теж з дерева. Для надійності завжди можна дерев’яний каркас підсилити металом, щоб був стійкіший до ураганів, яких тут немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Наф-Наф, ти?

Це будинки, які в мериці змітає цілими містечками? І через які наскрізь пролітають на мотоциклах в бойовиках? - нє, спасіба, нє нада :)

ПиСи: БЛін! За 50 тон - і ділянка! і скважина! і забор! і ландшафтний дизайн! і навіть КЕРОВАНА СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ!!! Ну розкрий же тоді величезний секрет - скільки ж тоді вартує сам будиночок? Бо враження таке, що будинок тут йде як бонус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно коробки з піно блоків за 200 тис… Щось ціна замала якщо чесно

керамоблоки 38 які не потрібно утепляти. ще й завод в Мукачеве по ЄС технології та з їхніми інвестиціями.

Porotherm-38-P-W-125x125.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Наф-Наф, ти?

Це будинки, які в мериці змітає цілими містечками? І через які наскрізь пролітають на мотоциклах в бойовиках? - нє, спасіба, нє нада :)

ПиСи: БЛін! За 50 тон - і ділянка! і скважина! і забор! і ландшафтний дизайн! і навіть КЕРОВАНА СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ!!! Ну розкрий же тоді величезний секрет - скільки ж тоді вартує сам будиночок? Бо враження таке, що будинок тут йде як бонус :)

Нє, я не Наф-Наф) такого форумчаніна не знаю)

Да... змітають ці будинки урагани, які приходять з океана. А ще торнадо там є. Типу урагани Катріна, Сенді і т.п. Ну, якщо вже ми дійшли до ураганів і торнадо, то там літають не лише будинки, а й машини і люди що їздять в машинках) буває таке. Ураган то таки штука серйозна) Проте уже в Канаді і країнах скандинавії де такі будинки строять - все гуд) нічого не літає там) Доречі такий будинок, як я вже писав можна:

а) підсилити металевим каркасом

б) обнести ззовні цеглою

і буде вам ураганостійке щастя)

В бойовиках американських пробивають фанеру) Це навіть не такі будинки...то особливі для пробивання мотоциклами))))- є в них така буд технологія)

Скільки будинок коштує питаєте? Насправді немало. Просто якщо перевести 50-60 тис. в нашу домашню валюту( по курсу) то виходить десь 650-780тис. грн. Це ж є бюджетні будинки, тому їх активно будують по всьому світі. Ну і напевно як ви здогадались забори, і інші складові для будинку також вибираються бюджетно на 50 тис.

Завжди можна і за 70-90 тис. зробити стройку... типу джакузі, ставок біля будинку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по собівартості більш детально можна? На що гроші підуть? Матеріали, робота - окремо розписати по пунктах на основі якогось типового проекту. Так буде більш зрозуміло за що 50к$.

Можете дати відповідь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

650-780тис. грн. Це ж є бюджетні будинки

а бюджетний телефон це айфон 5+, а машина - це пасат 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срок служби такого будинку?

деревянные церкви по 1,5 века стоят.... как думаете сколько каркасник простоит?

За 60кілобаксів можна збудувати нормальний будинок, а не сірникову коробку.

вы глубоко ошибаетесь, НУ НИКАК не впишитесь с таким бюджетом в нормальный полноценный дом.

З блока будувати виходить дешевше, тому не бачу сенсу каркасного будинку

Блоків на півторачку треба десь на 50 - 60 тисяч гривень, стільки ж коштуватиме робота.

мій брат коробку з блока з дахом і вікнами за 200 тисяч гривень.

Залишились внутрішні роботи

Ваш брат молодец, а теперь он сможет 150 м2 пивторачку отапливать зимой в - 15 теном в 2 кВта !?

А энергоэфективный каркасник можно :) почитайте форумхаус.

Стосовно коробки з піно блоків за 200 тис… Щось ціна замала якщо чесно

керамоблоки 38 які не потрібно утепляти. ще й завод в Мукачеве по ЄС технології та з їхніми інвестиціями.

Porotherm-38-P-W-125x125.jpg

имею сомнения, что этот блок теплее 20см минваты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деревянные церкви по 1,5 века стоят.... как думаете сколько каркасник простоит?

Дерево буде експлуатуватись в різних умовах. Церкви - дерево відкрите, каркасні дерево закрите. Якщо буде збиратись волога - швидко може згнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

650-780тис. грн. Це ж є бюджетні будинки

а бюджетний телефон це айфон 5+, а машина - це пасат 7

все зависит от желания человека.

Сейчас много интересных проектов 5х5 или 7х7. До 200 тыс грн дом для проживания без изысков можно построить.

з.ы. Каркасника не знаю, НО я ярый поклонник каркасного строительства и себе буду строить именно такой дом.

деревянные церкви по 1,5 века стоят.... как думаете сколько каркасник простоит?

Дерево буде експлуатуватись в різних умовах. Церкви - дерево відкрите, каркасні дерево закрите. Якщо буде збиратись волога - швидко може згнити.

для этого надо придерживаться технологии, паробарьер, ветробарьет(супердифузийная мембрана) снаружи ВЕНТФАСАД, в моем случае виниловый сайдинг. - тогда такой дом простоит ДОЛЬШЕ, чем церковь с деревом на открытом воздухе.

а не бездумно обклеивать деревянную хату пенопластом!!! под которым дерево за ближайшие года превратится в труху! к сожалению.

у нас народ ПЫТАЕТСЯ что-то делать по уму, а выходит все через задницу, т.к. никто не хочет изучать технологии, а главное их придерживаться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, маєте посилання на ресурси де можна почитати про каркасники та технологію? Буду вдячний за інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, маєте посилання на ресурси де можна почитати про каркасники та технологію? Буду вдячний за інфу.

http://www.forumhouse.ru/forums/91/

вперед и с интересом :) когда надоест читать с удовольствием готов пообщаться на эту тему и вживую за кружкой чая/пива.

Бывал в каркасном доме! Только положительные впечатления!

Лично мне нравится фундамент УШП. на свой дом я лес уже заготовил.

вот интересная темка:

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=97651

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, вивчу тему не проти поспілкуватись. На Омеляннику бачив будували такий. Доречі чи не цікавить поїздка на саморобний геліоколектор подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деревянные церкви по 1,5 века стоят.... как думаете сколько каркасник простоит?

... кхм-кхм... як би то покультурніше дамі відповісти... Мадам, ви зрівняли банан з пальцем :)

вы глубоко ошибаетесь, НУ НИКАК не впишитесь с таким бюджетом ("За 60кілобаксів") в нормальный полноценный дом.

десь не так давно в одній з тем я бачив, що для декого нормальна дитяча коляска коштує не менше 5тис.грн., а тому термін "нормальный полноценный" тут дуууже відносне ;)

За 65 тис. у.о. можна збудувати нормальний будинок. Звичайно, сюди не входить ділянка, забор, ландшафт і вентиляція :)

Ваш брат молодец, а теперь он сможет 150 м2 пивторачку отапливать зимой в - 15 теном в 2 кВта !?

А энергоэфективный каркасник можно :) почитайте форумхаус.

2-х кіловатним теном 150м2?!?! :) Мадам, певно, взагалі не розуміє, про що пише :)

имею сомнения, что этот блок теплее 20см минваты.

:) а що, вже з мінвати будинки будують? ;) Певно, мінватою УТЕПЛЯЮТЬ (неважливо, зовні вона, чи всередині дерев'янного блока), а несучу функцію виконує якийсь міцніший матеріал. Тобто, мінвата виконує лише одну функцію і їй ще потрібен носій, так би мовити, а озвучена цеглина виконує декілька функцій, причому утеплення не є її основною функцією. А тому порівняння мінвати і цеглини недоречне.

.............................................

ПиСи: :_09: Опа! paksivatova раніше була мадам, а тепер жентльмен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...