Перейти до змісту

Каркасні будинки "Платформа" Луцьк


Платформа

Рекомендовані повідомлення

У нас, к сожалению, скорее такое построят, чем используют "вражеские" технологии.

mRiR0x848bQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 279
  • Створено
  • Остання відповідь

у меня есть друг, который за 3 года уже больше 40 тыс грн в землю закопал, а у него нету даже перекрытия первого этажа :(, а если бы эти финансы потратились на каркасный домик, то он бы наверняка уже жил в своем собственном доме и радовался жизни строя планы на дальнейшее...

А з валютою ви не помилились?? друг хотів щоб за 40 тис. грн. був побудований будинок і він жив в ньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачив ваше відео, то капець

я вас зараз розкритикую в пух і прах, поперше ваша превдо професійна мова з нотками егоїзму не викликає довіру, 60 тис долларів закруто, так "будуємо швидко та впевнено" ваші будинки розраховані для лохів з грошима, навіть якщо вони є тут, я не один рік маю справу з будівництвом і працював в свій час у таких людей яким привозили мрамур прямо з флоренції. Так ваші будинки це повна туфта, ваші будинки не ремонтопригодні, такі будинки обмежені, ви висмоктуєте з людей гроші, поперше всі матеріали які ви використовуєте в загальній кількості виходить те саме, що будувати з блоків навіть з блоків ще дешевше, куча недоліків. якщо наприклад власник схоче підключити освітлення електрику на вулицю йому що пів стіни розбивати аби знайти коробку бо як побачив у вас все сховане, нафіга питається стільки точок електрики робити і автоматів майже на кожен битовий прилад ставити, це або спеціально аби рахунок більший виставити або ви просто позапихали тоненькі провода , у мене будинок на 10 квадратів менший за того але я вибирав найгрубші кабелі одеського заводу і поставив лише 7 автоматів, поперше це простіше подруге доступніше і дешевше, потретє чугунних радіаторів у ваш будинок уже не поставиш бо вони облитять під своєю вагою, потретє це не камін а пєчка, справжній камін повинен бути вимурований. Ваш будинок настільки затратний, що то капець і не ремонтопригодний, от наприклад що власнику робити якщо він наприклад схоче перепланувати будинок, перенести комунікації електрику вентиляцію йому треба пів будинка розбирати і будівельник звичайний в те чудо ніколи не полізе а буде звонити до вас і ви з таких людей здератимете гроші, такій будинок стає постоянним вашим клієнтом, ваший будинок це капєц повний , я з деревом мав справу неодноразово і знаю що якщо дерево, якшо не прошліфувати і не обробити древохроном чи борохолом пару разів воно довго не пробуде, а в вас бачу просто сирі необроблені доски зашиті ватою гіпсом і осб.

І ще раз кажу ви свій професіоналізм виливайте на іншу категорію людей які вірять в вас і те що ви їм строїте тобто лохі 1 категорії.

Подруге ніодна людина з грошима в Україні і в Луцьку теж, усілякі івахіві мартинюкі єремеєві чорнухі та інші не побудували ще ніразу каркасний будинок, а якщо не побудували значить ця технологія х_рова і недовговічна, бо вони то тяму в тому то мають при своїх то статках, бачив будинки їх усіх, усі з цегли, у декого з металоконструкцій, але ах ніяк не з дерева.

і потретя в вас стільки туди пішло досок, гіпсокартону. мін вати, плівки, осб, кріплень усіляких і розходів, що за ті гроші можна було блоків купити, привести піску з цементом і фінішних сумішей тай поштукатурити за ті самі гроші і хата би міцніша була, но це діло власника.

і останнє можу вам дати номер бригади які приїдуть і за 2.5 тижні 6 чоловік побудують такий будинок точно такий самий як той на відео все те саме з усіма роботами тільки з блоків за 50тис зелених в наш час.

Зараз цей будинок продається за 48 000 дол. Зробили переоцінку. Якраз каркасні будинки - і найбільш ремонтопригодні, все легко переноситься це давно відомий факт. В мурованих будинках що бщось перенести - траба дуже багато робити брудних та мокрих робіт, а в каркасних просто походити з шуруповертом)) Проводка там вся нормальна. Стільки автоматів - що б почуватись комфортно, 180 точок електрики, щоб почуватись комфортно.

Та все супер чувак, так сильно не кипятись) Кожен каркас оброблений. Даний каркас обробляли пожарники з вул Тарасава спец установкою.

Людина,яка планує будуватись, окрім цієї теми прочитає ще сотні - і тоді визначиться...

Ці всі люди,що ставите в приклад для наслідування - мультимільйонери - це потрібно враховувати. Їхні середньовічні замки мене не цікавлять. цікавить масове житло, енергоощадливість, мінімальна затратність з максимальним комфортом. Баланс сучасного житла - затратності - технологій.

Сидите в інтернеті, а мінімально не можете погуглити та почитати що таке каркасні будинки. Дивна ви людина. Нічого, абсолютно нічого не пишете конструктивного, просто базарний трьоп

В мене друг при курсі 8 робив фундамент під будинок з блоків. Будинок на 160 м2. Фундамент робив з батьком, Економив на залученій роботі...

Я в цей час теж робив фундамент під каркасний дуплекс на 270 м2. Собівартість усіх моїх матеріалів не перевищила 12 000 грн! Зробив його фактично один, трошки жінка помагала. Здається за 1 місяць (я ще в той час на роботі працював). Мій друг з батьком витратили 56 000 грн на їхній фундамент і розтянули його на 2 місяці.

Зараз коробка 1250 грн за м2

Під ключ коливається.. Від 4500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все викладаю в інтернет на загальний доступ, бо такий зараз час..

Жаль що трачу час на обговорення всіляких дурниць з дурниками...

Пояснюю не треба висміювати каркасну технологію і мене компрометувати, а краще б ставили правильні запитання!

Н-д, Олег, от ти говориш що звукоізоляція на рівні. Приведи мені приклад розрахунків з малюнками, як її покращити. і тд..

ТАк само про віброізоляцію.. Це вже буде цікаво, це вже буде конструктив... Тут ви мене, дорогі тролики, і зможете зловити якщо я щось не знаю чи десь помилюсь) і виставити мене не компетентним. Це ж так просто... А ви просто базар розводите... мені рейтинг піднімаєте (за це окремо дякую). Задавайте конструктивні, технологічні питання.

А все викладаю в інтернет на загальний доступ, бо такий зараз час..

Жаль що трачу час на обговорення всіляких дурниць з дурниками...

Пояснюю не треба висміювати каркасну технологію і мене компрометувати, а краще б ставили правильні запитання!

Н-д, Олег, от ти говориш що звукоізоляція на рівні. Приведи мені приклад розрахунків з малюнками, як її покращити. і тд..

ТАк само про віброізоляцію.. Це вже буде цікаво, це вже буде конструктив... Тут ви мене, дорогі тролики, і зможете зловити якщо я щось не знаю чи десь помилюсь) і виставити мене не компетентним. Це ж так просто... А ви просто базар розводите... мені рейтинг піднімаєте (за це окремо дякую). Задавайте конструктивні, технологічні питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось до речі, моє старе відео про монолітний будинок з незйомної опалубки..

Знімав для російських друзів, які роблять схожу справу як я. ( так що не варто критикувати моє знання російської - воно на рівні з англійською))

До речі, як показують дані тепловізора - незйомну опалубку краще ще раз утепляти ззовні ППС 5 см. Багато тепла виходить через пластикові з*єднувачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, в темi вже було це запитання....

Хотiлося б побачити фото вашого власного, каркасного будинку, в якому мешкаете. Як взiрець, як еталон.

P.S. Потенцiйний клiент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото власного будинку було б готове вже б до цієї осені, якби не криза.. Скоріш за все перенесеться на 2016.. Мої всі капітали вкладені. Зараз їх важко витягнути..

Єдине що, цього року придбається земля. Напрям Новостав - Голишів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, як показують дані тепловізора - незйомну опалубку краще ще раз утепляти ззовні ППС 5 см. Багато тепла виходить через пластикові з*єднувачі.

Пластикові з’єднувачі не у всіх моделях термоблоків. На відео без пластикових з’єднувачів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, як показують дані тепловізора - незйомну опалубку краще ще раз утепляти ззовні ППС 5 см. Багато тепла виходить через пластикові з*єднувачі.

Пластикові з’єднувачі не у всіх моделях термоблоків. На відео без пластикових з’єднувачів.

Так, згадав просто відео про теплорозрахунок блоків з пластиковими з*єднувачами...

Можливо і не прав, але, мабуть, з пластиковими з*єднувачами такі блоки безпечніші при горінні - не так вигорають швидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спостерігаю за темою від початку і от що я вам скажу

дуже по-українськи писати в цій темі що житло має бути дорогим, а в сусідній що в Україні жопа і курс поганий і всі бідні

дуже по-українськи розповідати про те що житло, яке будує по всьому світу середній клас – то є гавно для "ніщєбродів", і кожен засраний полішук з ЗП в 100 баксів має жити в цегляному будинку за 200к євро

...не кумарте, а... дуже прошу

ТС, під кожним постом є кніпка "Жалоба" (папевно із солідарності з москалями), то не відмовляйте собі в можливості нею користуватися і тріть весь непотрібний мотлох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дома из бетона и кирпича лучше всего! А какой бетон, сами решайте, хоть пенобетон, хоть керамзитобетон, главное чтоб по правилам было. А почму: Ну дык вам дом нужен или что? Дома первого класса надежности и долговечности из дерева и всякой фигни не строят! Деревянные дома относятся к низшему классу в этом плане. Помоему в сказке про 3-х поросят про это наглядно рассказано, вы не в курсе!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома из бетона и кирпича лучше всего! А какой бетон, сами решайте, хоть пенобетон, хоть керамзитобетон, главное чтоб по правилам было. А почму: Ну дык вам дом нужен или что? Дома первого класса надежности и долговечности из дерева и всякой фигни не строят! Деревянные дома относятся к низшему классу в этом плане. Помоему в сказке про 3-х поросят про это наглядно рассказано, вы не в курсе!?

Скоро власники бетоних та цегляних будинків почнуть одне місце чухати - а як свій замок обігріти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накрили дах на одному з наших будинків) Це полімер піщана черепиця.

Товщина 1 см. Ударостійка. Звукопоглинаюча (не барабанить як метал), не гріється (отже і не портить підпокривельну плівку).

Просто укладається - гарно дивиться

post-26520-0-53251800-1424356092_thumb.j

post-26520-0-21600400-1424356094_thumb.j

post-26520-0-91570900-1424356095_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома из бетона и кирпича лучше всего! А какой бетон, сами решайте, хоть пенобетон, хоть керамзитобетон, главное чтоб по правилам было. А почму: Ну дык вам дом нужен или что? Дома первого класса надежности и долговечности из дерева и всякой фигни не строят! Деревянные дома относятся к низшему классу в этом плане. Помоему в сказке про 3-х поросят про это наглядно рассказано, вы не в курсе!?

Перший клас надійності? Хм... Не знав що тутвсе розділяється на класи.. Тепер буду знати, дякую!

А про нищий клас ви загнули. Добре, значить так:

По сейсмостійкості - до екстравищого,

Енергозбереженні - до екстравищого,

Вартості експлуатації - екстравищий

вартість та строк будівництва - вищий,

Перепланування, заміна чогось у конструкції - екстравищий.

Надійність конструкіції - вищий (при правильному монтажі)

Ви мені будь ласка норми, СП, СНиП і ДБН а не ахінєю з Вашого мозку. Я там тицнув на рекламку (+1 до Тиц и PR)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро власники бетоних та цегляних будинків почнуть одне місце чухати - а як свій замок обігріти.

Как как дровами))) У меня лет пять такой котел стоит, греет нормально, просто о таких нюансах сразу думают, к тому же кирпич хорошо сохраняет тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро власники бетоних та цегляних будинків почнуть одне місце чухати - а як свій замок обігріти.

Как как дровами))) У меня лет пять такой котел стоит, греет нормально, просто о таких нюансах сразу думают, к тому же кирпич хорошо сохраняет тепло.

Дрова експортна позиція України. Їх ціна скоро буде дорівнювати європейській ціні мінус транспорт. Поцікавтеся також скільки коштують дрова у Любомилі - там газу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про дрова... В мене залишився Котел Brastal Ogni 2 24 kWt. Новий.Привезений з Польщі... Продаю за 1150 дол. Чугун всередині, автоматика і турбіна... Ціна без торгу. Взяв його за 1350 дол

Ось такий.

post-26520-0-23130800-1424595499_thumb.j

post-26520-0-23234300-1424595504_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома из бетона и кирпича лучше всего! А какой бетон, сами решайте, хоть пенобетон, хоть керамзитобетон, главное чтоб по правилам было. А почму: Ну дык вам дом нужен или что? Дома первого класса надежности и долговечности из дерева и всякой фигни не строят! Деревянные дома относятся к низшему классу в этом плане. Помоему в сказке про 3-х поросят про это наглядно рассказано, вы не в курсе!?

Я відкриваю такі документи як...

БЕТОНИ НІЗДРЮВАТІ. Загальні технічні умови. ДСТУ Б В.2.7-45:2010

і

ще такий

ЦЕГЛА ТА КАМЕНІ КЕРАМІЧНІ РЯДОВІ ТА ЛИЦЬОВІ

нижче скріншоти по морозостійкості матеріалів "Дома из бетона и кирпича лучше всего!"... ги-ги-ги... там такі смішні циферки)))

Таке стараються афішувати по мінімуму, адже це бізнес і великі гроші...

post-26695-0-66866500-1424622117_thumb.j

post-26695-0-24416300-1424622558_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

F15 - це 15 циклів замерзання-відмерзання?

Вони самі. Не знаю лише що Каркаса так розсмішило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію більшість будується із D400? Бо я вже зустрічав у літературі тезу, що будинки з піноблоків недовговічні. Там також вказували термін 15 років (марки правда не вказували).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та почитайте врешті що таке ота морозостійкість і як вона визначається на практиці.

Після цього скажіть. У вас реально такі умови будуть? Сумніваюсь.

Щоб досягти лабораторних умов це потрібно будинок взагалі ніяк не захищати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та почитайте врешті що таке ота морозостійкість і як вона визначається на практиці.

Після цього скажіть. У вас реально такі умови будуть? Сумніваюсь.

Щоб досягти лабораторних умов це потрібно будинок взагалі ніяк не захищати .

Я вкурсі як проводять випробування.

А ще вкурсі, що якщо бетонні сходи залишити в Луцьку без захисту на 3-4 сезони, то є велика вірогідність, що вони посипляться... Во реалії...практика а не теорія. Типовий забудовник сходи заливає десь 1:3. Отримує морозостійкість при цьому ...50-60 циклів десь... тому 15 циклів для блока це смішна циферка... В Луцьку кожної зимової ночі градус опускається нижче нуля... а вдень уже +5градусів. Це екстрим для бетона, блока чи цегли. І не забудем помножити це на вологість в районі 80%

Повітря дуууже вологе... стіни з блока вологість гарно натягують... + зимою в нас дуже поширені дощі... вони буває і на стіни попадають...тут страдає більше цегла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну навіщо ото маніпулювати словами?

Де в умовах при будівництві блоками вказано, що їх необовязково захищати від зовнішнього впливу ?

Навпаки, вказується обовязкове зовнішнє оздоблення, котре несе не лише естетичне значення.

Ви ж дерево теж захищаєте від зовнішнього впливу? Чи рахуєте, що деревина настільки стійка, що не підлягає атмосферному руйнуванню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криві руки та халатні голови призводять до руйнування будь яких конструкцій. Якби для мене стояв вибір, який будинок собі будувати (і був накладений бан на каркасний деревяний будинок :_09: ) то перший в черзі був би монолітно каркасний, далі цегляний і десь там далеко далеко брусовий... Блок як самонесучий матеріал не розглядаю взагалі. Максимум - це заповнення порожнин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...