Перейти до змісту

Каркасні будинки "Платформа" Луцьк


Платформа

Рекомендовані повідомлення

Залита плита. З погодою реально повезло... Тільки топінг не зробили - пішов дощ на пів-роботі((((

 

Те ж саме з вертольотом - тільки півплити пройшли..

 

 

 

При заливці - тільки вібратором...

З весни буде своя віброрейка та вертоліт

 

 

Плита 240 м2 площа

 

Ціна загальна - 9 500 дол.

 

Ціна велика як для першого етапу будівництва.

Але якщо робити будинок "під ключ" - то виходить дешевше десь на 2000-4000 дол.

 

Бо:

це фундамент

це потужне утеплення

це підлога першого поверху (готове під фінішне покриття)

це низькотемпературна система опалення (тільки котла підключити)

 

це система вводу - виводу комунікацій..

 

Якщо робити фундамент (найдешевший буде свайний ростверк)

далі перекриття підлоги

утеплення перекриття підлоги ватою (хоча б 200 мм)

підшивка знизу перекриття та чорнова підлога ОСБ 22 мм.

Розводка опалення води,каналізації, ввід електрокабеля

Напівсуха стяжка під теплу підллогу та екструдер 30 мм

 

Виходить дорожче на 2000 -4000 дол + багато циклів різних спеців - значить більший шанс помилитись.

 

Тому ми переходимо на ці фундаменти.

Це вигідне сучасне рішення.

 

post-26520-0-65677900-1449426677_thumb.j

post-26520-0-69674100-1449426679_thumb.j

post-26520-0-90692500-1449426681_thumb.j

post-26520-0-03154100-1449426684_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 279
  • Створено
  • Остання відповідь

Мдя, плита це круто, але як згадаю що мій свайний на 100 кв.м обійшовся в 10000грн, хоч і по курсу 8, то різниця велика, звичайно утеплення дороге, арматура дорога і роботи купа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платформа, чому кабелі та труби не замотали тимчасово від бетону?  Потім фіг їх витреш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik, було таке)) тоді тільки починали ;)

 

Зараз такий фундамент близько 2000 дол у нас..


Платформа, чому кабелі та труби не замотали тимчасово від бетону?  Потім фіг їх витреш.

ми і не витираємо... разок стукнув і обсипався B)

всі труби закриті від попадання бетону всередину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Біля 25 %

Підкажіть, чи є можливість будувати каркас з деревини з камерної сушки? Як на мене, 25% вологості деревини для будівництва каркасного будинку забагато. Зрозуміло, що це дешевше, але й ризиків більше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Як на мене, 25% вологості деревини для будівництва каркасного будинку забагато. Зрозуміло, що це дешевше, але й ризиків більше.
А вологість не повернеться до своїх 25%? Під відкритим небом як не як.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, 25% вологості деревини для будівництва каркасного будинку забагато. Зрозуміло, що це дешевше, але й ризиків більше.

А вологість не повернеться до своїх 25%? Під відкритим небом як не як.
Ні.

Мене більше турбує те, що при побудованому будинку з вологої деревини можуть з часом можуть виникнути проблеми з теплозберіганням та цілісністю деревини. Грибок, як відомо, любить вологу, а вона буде присутня в стінах після будівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні спеціалісти, а реально, коли є фундамент накритий (а-ля цоколь) збудувати зверху нього каркасний будинок 10х11м??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Як на мене, 25% вологості деревини для будівництва каркасного будинку забагато. Зрозуміло, що це дешевше, але й ризиків більше.

А вологість не повернеться до своїх 25%? Під відкритим небом як не як.

 

Ні.

Мене більше турбує те, що при побудованому будинку з вологої деревини можуть з часом можуть виникнути проблеми з теплозберіганням та цілісністю деревини. Грибок, як відомо, любить вологу, а вона буде присутня в стінах після будівництва.

 

Звичайно можливо збудувати з сухого дерева - ми тільки раді. При будівництві не з сухого дерева проблеми не виникають, адже деревина висихає, а не набирає вологу, коли закрита. До Ваших слів треба додати "Я вважаю" чи "ІМХО". 

 

Каркас - це основа для оздоблення а не саме оздоблення (як вагонка, шпонована дошка і тд..). Тому особисто я вважаю, що не варто переплачувати, а краще ці гроші вложити в додаткове утеплення даху

Шановні спеціалісти, а реально, коли є фундамент накритий (а-ля цоколь) збудувати зверху нього каркасний будинок 10х11м??

Звичайно реально. З нАми реально ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно можливо збудувати з сухого дерева - ми тільки раді. При будівництві не з сухого дерева проблеми не виникають, адже деревина висихає, а не набирає вологу, коли закрита. До Ваших слів треба додати "Я вважаю" чи "ІМХО".

Каркас - це основа для оздоблення а не саме оздоблення (як вагонка, шпонована дошка і тд..). Тому особисто я вважаю, що не варто переплачувати, а краще ці гроші вложити в додаткове утеплення дахy.

Я вважаю:

1. При висиханні деревина змінює свої геометричні розміри та форму. Відповідно між дошками можуть утворюватися щілини. Це негативно впливає на теплоізоляційні властивості.

2. Волога деревина - сприятливі умови для грибка, який може нанести досить суттєву шкоду каркасу. Звісно, це відбувається не так швидко, тим не менше.

3. Як на мене, каркас таки в першу чергу несуча конструкція, причому невидива за оздобленням, відповідно будувати її необхідно з якісних матеріалів. Звісно, суха, стругана, відібрана деревина дорожче, її складніше знайти, але різниця при будівництві самого каркасу буде несуттєвою.

Так, додаткове утеплення даху - супер, але чи допоможе воно, якщо крізь стіни буде виходити тепло?

Я нікого не відговорюю від каркасних технологій. Сам в роздумах над будівництвом будинка і каркасник поки що на першому місці. Тому й запитав, чи будуєте з сухої деревини, оскільки вважаю, що волога деревина може сохнути довго (ну не вірю, що вона за пару місяців на вітрі висохне до 25%), відповідно це може негативно сказатися на внутрішньому оздобленні з часом, а от суха деревина вже точно нічого не змінить.

Крім того каркас з струганої дошки зручніше зводити.

П.С. Ви розраховували різницю в вартості між сухою струганою та вологою обрізною?

І все це моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Звичайно можливо збудувати з сухого дерева - ми тільки раді. При будівництві не з сухого дерева проблеми не виникають, адже деревина висихає, а не набирає вологу, коли закрита. До Ваших слів треба додати "Я вважаю" чи "ІМХО".

Каркас - це основа для оздоблення а не саме оздоблення (як вагонка, шпонована дошка і тд..). Тому особисто я вважаю, що не варто переплачувати, а краще ці гроші вложити в додаткове утеплення дахy.

Я вважаю:

1. При висиханні деревина змінює свої геометричні розміри та форму. Відповідно між дошками можуть утворюватися щілини. Це негативно впливає на теплоізоляційні властивості.

2. Волога деревина - сприятливі умови для грибка, який може нанести досить суттєву шкоду каркасу. Звісно, це відбувається не так швидко, тим не менше.

3. Як на мене, каркас таки в першу чергу несуча конструкція, причому невидива за оздобленням, відповідно будувати її необхідно з якісних матеріалів. Звісно, суха, стругана, відібрана деревина дорожче, її складніше знайти, але різниця при будівництві самого каркасу буде несуттєвою.

Так, додаткове утеплення даху - супер, але чи допоможе воно, якщо крізь стіни буде виходити тепло?

Я нікого не відговорюю від каркасних технологій. Сам в роздумах над будівництвом будинка і каркасник поки що на першому місці. Тому й запитав, чи будуєте з сухої деревини, оскільки вважаю, що волога деревина може сохнути довго (ну не вірю, що вона за пару місяців на вітрі висохне до 25%), відповідно це може негативно сказатися на внутрішньому оздобленні з часом, а от суха деревина вже точно нічого не змінить.

Крім того каркас з струганої дошки зручніше зводити.

П.С. Ви розраховували різницю в вартості між сухою струганою та вологою обрізною?

І все це моє ІМХО.

 

1) в каркасі деревина не змінює форму. При усушці вздовж волокон величина змінюється на 2 мм - можна спокійно нівелювати.  (Деревина сосна)

 

2) Дерево висихає, а не набирає вологу,

3) Ми будуємо з сосни - це якісна будівельна деревина. Якби Вам впарювали смереку - тоді Ви праві.

4) Це ж не брусовий будинок де усадка може бути 15 см. Тут 2 мм - вони нівелюються

 

Ви можете вірити - можете не вірити - Ваше право. Є інтернет читайте. Дізнавайтесь.

Різниця складає майжев 2 рази по дереву. Каркас зі строганої дошки зручно зводити - якщо вона ідеальна.

В нас низька культура виготовлення цієї строганої дошки та її сушки.. Хто розуміє про що я - той підтвердить.

Декілька раз вже працювали..

 

Зараз проходимо ще все дерево власним рейсмусом.

 

Хочете подивитись наш каркас - приходьте дивіться - це краще ніж тут писати різні здогадки. Все зрозумієте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дещо добавити від себе, оскільки я є власником каркасника і вже живу в ньому деякий час то маю деякий досвід

1. Мені будували з свіжого несушеного дерева, і я спочатку переймався цим. Каркас звели за 4 місяці і я його відразу накрив металочерепицею. За цих 4 місяці дерево добре підсохло, все таки на вітрі постійно, а ще через півроку (поки збирав гроші) обтягнув його супердифузійною мембраною. На той момент він був вже майже повністю сухим.

Підсумок - дерево не почорніло і геометрія каркасу не змінилась, тому думаю сухе чи мокре дерево для будівництва не так важливо. Єдине що погано то це те що дошки були непостругані в розмір, і хоч розмір теоретично 150х50, але в реалі всі дошки різного розміру, по товщині від 45 до 55, а по ширині від 145 до 155, і при укладці дошки підлоги і при набиванні обрешітки під обшивку вагонки все треба було підганяти по товщині, де підкладати щось а де зістругувати сокирою, гемор ще той.

2. Каркас не обробляв ніякою хімією, бо як був в селі в бабусі, заліз на горище і обдивився крокви, а вони як нові, хоч хаті 40 років, тому й вирішив не обробляти нічим, тим паче що в інструкції хімії пище що вона зберігає властивості протягом 5 років.

3. Можу назвати конкретні цифри по енергозбереженні. Утеплення мінвата, підлога 25см стіни 20см стеля 30см, горище неопалюване. Площа будинку 95кв.м. За добу при 0градусів на вулиці витрачаю 35квт електрики, все на електриці, бойлер, плита, скважина, холодильник і т.д. тариф в мене 78 коп./квт. Тобто в день витрачаю до 30грн, виходить в місяць комуналка 900грн, це без всяких субсидій. Думаю непогано, хоч хотілось більшого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik,

Скільки років твоєму будинкові, чи є якісь зауваження, можливо ти щось неврахував при будівництві (що хотів би зараз змінити?).

 

Чому тільки електро котел, а не спарка електро-тверде паливо? Чи вистачає його щоб нагріти хочаб до +18, при -20 на вулиці? 


А і ще питання, скільки вхідна потужніть лінії електропередач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik,

Скільки років твоєму будинкові, чи є якісь зауваження, можливо ти щось неврахував при будівництві (що хотів би зараз змінити?).

 

Чому тільки електро котел, а не спарка електро-тверде паливо? Чи вистачає його щоб нагріти хочаб до +18, при -20 на вулиці? 

А і ще питання, скільки вхідна потужніть лінії електропередач?

Переробити хотів би багато чого навіть і не згадаю що, дрібниці всякі , може більше мінвати дав би), живу недовго, навіть менш як півроку, тому досвід ще малий. Тверде паливо не розглядав в принципі, не подобається і все, лінія в мене 8квт 3фази, потужності котла вистачить бо ще температуру на виході більш як на 40 градусів не збільшував, і да, в мене не тепла підлога а звичайні стальні радіатори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Каркас не обробляв ніякою хімією, бо як був в селі в бабусі, заліз на горище і обдивився крокви, а вони як нові, хоч хаті 40 років, тому й вирішив не обробляти нічим, тим паче що в інструкції хімії пище що вона зберігає властивості протягом 5 років.

Можу вам сказати з впевненістю майже на 100%, що дерево тоді заготовлялося тільки зимою. А зарас, на коли треба на тоді і зріжуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вартість будинку 8х8 півтора поверха.

Ціна метра квадратного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) в каркасі деревина не змінює форму. При усушці вздовж волокон величина змінюється на 2 мм - можна спокійно нівелювати.  (Деревина сосна)

 

2) Дерево висихає, а не набирає вологу,

3) Ми будуємо з сосни - це якісна будівельна деревина. Якби Вам впарювали смереку - тоді Ви праві.

4) Це ж не брусовий будинок де усадка може бути 15 см. Тут 2 мм - вони нівелюються

 

Ви можете вірити - можете не вірити - Ваше право. Є інтернет читайте. Дізнавайтесь.

Різниця складає майжев 2 рази по дереву. Каркас зі строганої дошки зручно зводити - якщо вона ідеальна.

В нас низька культура виготовлення цієї строганої дошки та її сушки.. Хто розуміє про що я - той підтвердить.

Декілька раз вже працювали..

 

Зараз проходимо ще все дерево власним рейсмусом.

 

Хочете подивитись наш каркас - приходьте дивіться - це краще ніж тут писати різні здогадки. Все зрозумієте

1. Не буду сперечатись, але як на мене, шпарина в 2 мм між дошками на стиках є шпариною. Чи це не критично?

2. Саме так, але я таки сумніваюсь, що вона (деревина) висихає в звичайних умовах до 25% до обшивки каркасу.

3. Сосна, якісний будівельний варіант, але знову ж таки якість багато в чому залежить від віку дерева, місця заготівлі деревини, часу заготівлі, умов зберігання, правильності порізки. Чи не так?

4. В зведеному каркасі є можливість нівелювання?

Я просто перепитую. Інтернет не потрібний, оскільки опираюсь на власний досвід, оскільки з деревообробною промисловістю знайомий не з інтернету.

Майже в 2 рази різниця? Це при розрахунку вартості одного об'єму одного й того ж розміру дошок сухих строганих та вологих нестроганих?

Думаю, таки можна в Україні знайти правильно висушену та якісно стругану дошку. Зрозуміло, що це дорожче, аде й гарантій довговічності зведеного будинку більше.

Дійду висновку, що дійсно хочу побудувати каркасний будинок - обов'язково звернусь до Вас. Якщо Ви будете не проти, подивлюся сам каркас, поспілкуюся з людьми, яким Ви вже побудували будинки та які вже проживають там по пару років.

Це знову ж таки усе моя думка. Оскільки будівництсво житла досить серйозна справа, необхідно усе зважити та отримати відповідь на усі запитання, сумніви по яким виникають перед цією справою.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну те що доска буде стругана, ніяких гарантій вона вам не дасть. Якщо вже хочете стругану, тоді вже краще склеїти якусь частину в бруси. А в ідеалі, якби робив би для себе, зимою заготовити, рівно і гарно скласти, і на осінь робити каркас. За цей час доска висохне до 17-20%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну те що доска буде стругана, ніяких гарантій вона вам не дасть. Якщо вже хочете стругану, тоді вже краще склеїти якусь частину в бруси. А в ідеалі, якби робив би для себе, зимою заготовити, рівно і гарно скласти, і на осінь робити каркас. За цей час доска висохне до 17-20%

Мабуть що це самий раціональний спосіб заготівлі деревини для майбутнього будівництва. Зимою волога "вимерзне" з внутрішньої частини деревини. Ну а протягом весни-літа підсохне при температурі +.

Головне заховати від попадання прямого сонячного проміння.

1) в каркасі деревина не змінює форму. При усушці вздовж волокон величина змінюється на 2 мм - можна спокійно нівелювати.  (Деревина сосна)

Крім того, деревина під час висихання таки міняє форму навіть в каркасі. Ну не зупинить цю зміну ані цвях, ані болт. Така вже природа деревини.

Та й розміри міняє не тільки по товщинам/ширинам, а ще й довжинам. В %-ному співвідношенні, а не стало 2 мм. Звісно по довжині зміниться менше, а от товщини\ширини більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну те що доска буде стругана, ніяких гарантій вона вам не дасть. Якщо вже хочете стругану, тоді вже краще склеїти якусь частину в бруси. А в ідеалі, якби робив би для себе, зимою заготовити, рівно і гарно скласти, і на осінь робити каркас. За цей час доска висохне до 17-20%

Мабуть що це самий раціональний спосіб заготівлі деревини для майбутнього будівництва. Зимою волога "вимерзне" з внутрішньої частини деревини. Ну а протягом весни-літа підсохне при температурі +.

Головне заховати від попадання прямого сонячного проміння.

1) в каркасі деревина не змінює форму. При усушці вздовж волокон величина змінюється на 2 мм - можна спокійно нівелювати.  (Деревина сосна)

Крім того, деревина під час висихання таки міняє форму навіть в каркасі. Ну не зупинить цю зміну ані цвях, ані болт. Така вже природа деревини.

Та й розміри міняє не тільки по товщинам/ширинам, а ще й довжинам. В %-ному співвідношенні, а не стало 2 мм. Звісно по довжині зміниться менше, а от товщини\ширини більше.

 

Повожу, покажу - поспілкуєтесь з людьми що живуть в моїх будинках.

 

І ще раз - дерево в каркасі у НАС не крутить. Ми працюємо по північно-американській технології (практично немає різниці з канадською).  Обвязка знизу та подвійна зверху стійки + розкоси, перемички і плита ОСБ не дає дереву грати. Вже не враховую подальше його оздоблення.

 

У вас все- таки відчувається ставлення як до брусового будинку. Це зовсім інша конструкція з іншими властивостями

Цікавить вартість будинку 8х8 півтора поверха.

Ціна метра квадратного.

 

Передзвоніть 050 85 85 907 Олег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в ідеалі зимою заготовити, але 30кубів дерева поскладати на рівній поверхні як правило важковато і почекати і постерегти доски півроку тоже неприкол)) особливо якщо ділянка нова і ти там буваєш рідко, ну а сушити в одному місці і будувати в іншому  - рідко так получиться

Зрозумійте важливіше рівні доски нарізані точно по розміру ніж вологість деревини, всеодно висохне під час будівництва

 

А на рахунок того що в каркасі дерево не крутить, то моя відповідь - крутить! видно неозброєним оком) друга справа що це зазвичай не впливає на якість будинку вцілому, дірок нема) нічого не сифонить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в ідеалі зимою заготовити, але 30кубів дерева поскладати на рівній поверхні як правило важковато і почекати і постерегти доски півроку тоже неприкол)) особливо якщо ділянка нова і ти там буваєш рідко, ну а сушити в одному місці і будувати в іншому  - рідко так получиться

Зрозумійте важливіше рівні доски нарізані точно по розміру ніж вологість деревини, всеодно висохне під час будівництва

 

А на рахунок того що в каркасі дерево не крутить, то моя відповідь - крутить! видно неозброєним оком) друга справа що це зазвичай не впливає на якість будинку вцілому, дірок нема) нічого не сифонить)

 

Це точно.  Я вже 30 дерев висадив на ділянці :D  :D  :D

Залишилось пару штук. Видно працювали без нічного бачення)

 

Де у Вас саме покрутило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще раз - дерево в каркасі у НАС не крутить. Ми працюємо по північно-американській технології (практично немає різниці з канадською).  Обвязка знизу та подвійна зверху стійки + розкоси, перемички і плита ОСБ не дає дереву грати. Вже не враховую подальше його оздоблення.

У вас все- таки відчувається ставлення як до брусового будинку. Це зовсім інша конструкція з іншими властивостями

Та крутить, крутить. Можливо не так суттєво, можливо Вам не попадалось неправильно порізані дошки, але така вже доля дерева.

Тим більше я не акцентував увагу на тому, що воно деформується в площині. Воно при усиханні змінює розміри. Навіть якщо по довжині відсоток усушки 0,1% то на 1 метрі це вже 10мм. Зрозуміло, що % відносний. Але навіть якщо це буде 3 мм на 3-х метрах, щілина на стику каркасу нікуди не розсосеться.

Ви говорите, що при висиханні дошка 50 втрачає 2 мм всього. Це 4%. Відповідно ймовірно 150 перетворюється в 144 (-6мм)

От якраз брусові будинки не цікавлять. Просто в свій час доводилося працювати з деревиною, спираюся на власний досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо по довжині відсоток усушки 0,1% то на 1 метрі це вже 10мм. Зрозуміло, що % відносний.

Відносно, 0.1% на 1.0м - це 0.1мм, а не 10мм (в свою чергу, 10мм - це 10% від 1м ;) )

відсоток усушки, мабуть, буде різним якщо міряти вздовж волокон (по стовбуру), і впоперек волокон

якщо так боятись усушки - то або не плануйте собі будинок з дерев'яним каркасом, або ж домовтеся тільки за роботу, а дерево дайте своє.

усушка - неодмінно буде ;) якою б сухою деревина не була, але десь там міліметр-два, десь пару міліметрів - будуть обов'язково ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...