Перейти до змісту

Шукаю послугу реінкарнації акумуляторної батареї до шуруповерта


Basil

Рекомендовані повідомлення

Шукаю послугу реінкарнації акумуляторної батареї до шуруповерта, див. фото.

Або того хто допоможе придбати оце.

post-145-0-16107900-1380464367_thumb.jpg

post-145-0-67158900-1380464411_thumb.jpg

post-145-0-42542400-1380464449_thumb.jpg

post-145-0-81489300-1380464468_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Я б вліпив туди 2 шт літієвих 18650, і шуруповерт би легшим став, і надійніше було б. Єдина проблема, треба було б модернізувати заодно і зарядний пристрій. Але і то не проблема, бо китайці вже наробили готових контролерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось бачив такі технічні акумулятори для перепаковки до шуруповертів в "Комфорті" на Відродження.

А взагалі вони продаються багато де, в інеті валом. Наприклад, на Аукро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посміхнуло з опису
34816326_w640_h640_cid891079_pid19275762-956717f5.jpg

Для ремонта аккумуляторов шуруповертов. Если аккумулятор перестал держать заряд, совсем не обязательно его выбрасывать и покупать новый. Теперь возможно разобрать старый аккумулятор и заменить необходимое количество элементов (банок). Не следует беспокоиться о том что на заводе соединение элементов производится точечной сваркой, Вы можете спокойно спаять обычным паяльником и многожильным медным проводом.

:) Прямо новітня розробка - супер-акумулятори, яким не шкодить перегрів :)

Може тому, що вони вже мертві? ;)

От такі

http://img09.allegro...0/32/3581603248

то інша справа, в них вже є відводи для пайки.

...хоча ціна теж як за мертві ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На яку ємкість поставиш, на стільки і вистачить. Головне, щоб були не китайські, а щось з саньйо, панасоніка, самсунга. Такі акуми стоять в ноутбучних батареях. Менше 2000 мАг я не зустрічав, хоча, в природі напевне є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анрюха, до речі про акумулятори... В тебе немає часом літій-іонного від якогось вбитого мр3-плеєра? маленького, розміром десь не більше 30х20х5мм... живого... може де завалявся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посміхнуло з опису

Не следует беспокоиться о том что на заводе соединение элементов производится точечной сваркой, Вы можете спокойно спаять обычным паяльником и многожильным медным проводом.

:) Прямо новітня розробка - супер-акумулятори, яким не шкодить перегрів :)

Може тому, що вони вже мертві? ;)

Я теж засумнівався, що їх можна так безболісно паяти....

якось бачив такі технічні акумулятори для перепаковки до шуруповертів в "Комфорті" на Відродження.

А взагалі вони продаються багато де, в інеті валом. Наприклад, на Аукро

А де то той "Комфорт"?

На яку ємкість поставиш, на стільки і вистачить. Головне, щоб були не китайські, а щось з саньйо, панасоніка, самсунга. Такі акуми стоять в ноутбучних батареях. Менше 2000 мАг я не зустрічав, хоча, в природі напевне є.

Щось є в мене певний сумнів, що такі дві 3.14здюлькі будуть нормально тягнути шуруповерт.... та й питання пайки залишається відкритим... чи їх можна паяти паяльником?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відродження 12.

Якщо їхати від Лучеська, недоїжджаючи ЕкспресТамТама. Будівельний магазин.

ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна, але не мідними скрутками, а плоскими клемами (як в штатній батареї, доречі недорогі, 10 грн\20шт у китайців.) попередньо відшліфувавши полюси на банках. Я таким чином оживив батарею з вмершим елементом у DeWalt, запрацювала як слід.

Не варто забувати,що ноунейм sub c нікелеві банки проживуть куди менше, ніж рідний акум, особливло у потужних шуруповертах, де піковий ток сягає десятки ампер.

Літій - сила, цілком реально зробити такий варіант як пропонував Андрюха. Хто юзав сучасний, нормальний інструмент на Li-ion навряд повернеться на NiMh, NiCd.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, паяти можна, але треба просто вміти. Мати досвід, потужний паяльник і гарний флюс.

А не так, як в тому опису: "не переживайте! це супер-пупер акумулятори! паяйте тепер їх звичайним паяльником скільки хочете" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потужний паяльник і гарний флюс.

Можна детальніше?

Наскільки потужний паяльник? 40 Вт? 60? 100? ???

І який флюс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паяльник чим потужніший. Щоб не гріти, а щоб тільки тикнув і вже припаяв. (І аж ніяк не імпульсним! Він моментально награвається, але й так само морментально охолоджується, і не прогріє таку кількісмть металу.)

І відразу до масивної залізяки притулив (до лещат, наприклад, чи в ганчірку мокру), щоб тепло відібрати, щоб всередину акумулятора не гріло.

В мене для таких цілей 120-ти-ватний.

Флюс?... ну в мене для такої пайки (для заліза) "сало" :) твердий. Не знаю, як правильно він називається, мені колись (ще за совдепії) дали електрики з автозавода. З вигляду як щербет... Але можна використовувати й інші, їх багато всяких. Є паяльні жири, пасти... На ринку запитай, який метал гарно залуджує, потім спробуй на консервній банці, наприклад, потренуйся, та й паяй :)

нічого неземного

(я там зверху в своє повідомлення вставив посилання на панораму з тим магазином )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я замінив в одному гвинтокрутові, рідні акумулятори на eneloop. Паяв, як писали вище: потужний паяльник + кислота для паяння. Брав не мідну пластинку, а багатожильний облужений мідний дріт. Здається 4кв. Десь півроку -політ нормальний, нічим не гірший від рідного..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі Eneloop існують в індустріальному виконанні.

не особливо дорожчі, аніж звичайні

ene1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляюсь до заміни на пару 18650. Залишається питання зарядного пристрою. Оскільки батареї, щоб заряджати окремо, з батарейного блоку вийматись не будуть, то потрібно буде заряджати їх якось хитро.

Аккумуляторы крайне чувствительны к превышению напряжения при заряде, аккумулятор может загореться. Поэтому в корпус аккумуляторов встраивают специальную миниатюрную электронную плату, которая защищает аккумулятор от превышения напряжения заряда. Также эта плата может опционально контролировать температуру аккумулятора, отключая его при перегреве, ограничивать глубину разряда и ток потребления. Тем не менее надо учитывать что не все аккумуляторы снабжаются защитой. В погоне за себестоимостью или емкостью защиту могут не ставить.

Литиевые аккумуляторы имеют специальные требования при подключении нескольких банок последовательно. Зарядные устройства для таких многобаночных аккумуляторов снабжаются схемой балансировки ячеек. Смысл балансировки в том что банки немного разные, и какая-то достигнет полного заряда раньше других. При этом необходимо прекратить заряд этой банки, продолжая заряжать остальные. Эту функцию выполняет специальный узел балансировки аккумулятора. Он шунтирует заряженную банку так чтобы ток заряда шел мимо нее.

Напевно, треба буде "хімічити" щось типу двоканального ЗП. Які будуть думки?

ЗІ: Напевно тему тра в тех розділ перенести.... і перейменувати в "Реінкарнація акумуляторної батареї до шуруповерта"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про балансування літієвих банок написано все вірно, правда зарядки досить недурно зроблені, не факт що вийде таке повторити в домашніх умовах...

Ось фотки розпатрошеної зарядки від Black & Decker Li-ion 20V.

Мікропроцесорне управління, "вирівнюється" 5 банок...

DSC_93971.jpg

DSC_94031.jpg

DSC_94041.jpg

Якщо рухатись найпростішим шляхом, можна змайструвати зарядку на основі простих та дешевих китайських

18650_charger1__25470.1349965845.1280.1280.png

ac-charger-18650-battery-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, не "выравнивается", а контролируется. аналогично тому, как это сделано в ноутах. а заряжается обыкновенно, весь блок батарей разом. если помирает один элемент, то помирает в результате вся батарея, а если этот процесс запустить, то перепаковка будет невозможной без сброса памяти контроллера, что дорогие модели делать не позволяют (если обесточить контроллер заряда, он необратимо блокируется), как бы намекая на покупку всего аккумулятора целиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я замінив в одному гвинтокрутові, рідні акумулятори на eneloop. Паяв, як писали вище: потужний паяльник + кислота для паяння. Брав не мідну пластинку, а багатожильний облужений мідний дріт. Здається 4кв. Десь півроку -політ нормальний, нічим не гірший від рідного..

А можна детальніше?

Цікавить:

Яке живлення гвинтокрута (скільки eneloop-ів)?

І головне чим і як заряджаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікропроцесорне управління, "вирівнюється" 5 банок...

п"ять не траба, треба дві...

Якщо рухатись найпростішим шляхом, можна змайструвати зарядку на основі простих та дешевих китайських

Купувати китайські зарядки, а потім їх курочити якось не коміфльо...

Шукаю схему для зарядки двох послідовно-з"єднаних 18650.

Ніхто не поділиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю схему для зарядки двох послідовно-з"єднаних 18650.

Ніхто не поділиться?

лови.

за год использования заряжены сотни банок. одна, две последовательно и даже полные ноутбучные батареи (2+2+2). главное, чтобы входное напряжение хотя бы на 3-4 вольта превышало желаемое выходное (4.25, 8.5, 12.75 вольта) и у блока питания был запас раза в полтора по амперам. идеальным оказался БП от старого ноута (18В, 2А)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...