Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така (інформація від інсайдера):

В пакетах підключених з 20 вересня абонплати нема

Хто підключався раніше зможуть позбавивтись абонплати з 1 листопада

Халява... Я це люблю :)

Тицьніть на офсайт, а то щось не бачу такого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Пашпорт і 35 грн, в цент обслуговування абонентів там мають допомогти.

Типу дають новий пакет але номер зберігають старий , кажись так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей МТС це така ....... що нема сили,

Глюків в мережі вагон, буває кудись дзвониш а з протилежної сторони то булькотіння то піск-хрип замість голосу(передзвонюєш і все ок)

то буває говориш і тут бац : пі-пі-пі-пі і роз"єднало не ясно чого(може розєднати на 5хв розмови а може і на 15 секунді)

і чим далі тим більше таких глюків.

А десь щойно на днях нова фішка: дзвониш до абонента а тобі тьотка каже "в вас немає права здійснювати вихідних дзвінків,поповніть будь-ласка рахунок" ,але ще одна спроба і вуаля вже все дзвонть( і це при тому що на рахунку 10-15грн).

Такий от МТС. Да щей тарифи гуано...

Цілком підтримую,покриття просто ла..но!А глючить так що навіть нормально поговорити не можна.Сиджу на діджусі і повністю задоволений.Знімає щодня 35коп 100хвилин на Київстар,діджус і білайн дається безкоштовних+50мегабайт інтернету!Глюків вже протягом 4-ох років жодного!

Замовте послугу «Інтернет за копійку»

Для замовлення послуги наберіть *101*87#1946848703.gif. Протягом доби Вам буде підключено 1500 Mb для користування послугою. Вартість активації - 15 грн.

Для перевірки залишку пакетних Mb наберіть *101*88#1946848703.gif.

У діджусі 1500мегабайт за 12.5грн і + 100хвилин на Київстар,діджус і білайн!І не глючить так як у МТСи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав темку, зробив висновок що мтси просто вирішили лишити самих фінансово жирних клієнтів,а бідоту яка раз на рік поповнюєця відшити заганяючи рахунок в мінус , а далі абонет не абонент.

Так би мовити Струсимо лишніх, розгрузимо мережу і будемо кричати про супер якість звязку, а на бідових клієнтів ложим ту штуку.

думаю що витратити 41 копійку в день на 100 мтс-хвилин - це не дуже багато... ваучера сороковки вистачить майже на 100 днів, якщо не дзвонити на інші мережі)

на китайські айфони чось нашим людям грошей не шкода, а от рахунок поповнити нема грошей?)

А чим тобі китайські айфони не подобаються?Я користуюся вже 2роки працює відмінно,на відміну від орга який постійно глючив і накрився через пів року.....А коштує китайський побратим у 8 разів дешевше.Звичайно що люди економлять і правильно роблять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут кому як зручно, мені з Діджуса прийшлось перейти автоматично на МТС так як переважна більшість (90%) дзвінків на МТС. А Діджус стоїть тільки на прийом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пашпорт і 35 грн, в цент обслуговування абонентів там мають допомогти.

Типу дають новий пакет але номер зберігають старий , кажись так.

Хтось так перейшов на тариф???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ніхто не помітив, що якість зв'язку від цього оператора стала взагалі гамняна? Чи то тольки в мене...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ніхто не помітив, що якість зв'язку від цього оператора стала взагалі гамняна? Чи то тольки в мене...

Як купив новий пакет +35 на всі (десь з 3 тижні тому) то почались проблеми з звязком кілька разів на день пропадае мережа.Хоча на телефоні повна антена.Пішовши до оператора пр.Волі то вони підтвердили що нові сімкі мають дефект з антеною.Дали нову сімку і те саме.Ось і подумую взяти запилену свою сімку стару мтс енержі і розмовляти по ній.Хоча хтівби перейти на більш вигідніший пакет.На старій сімці незамічаю проблем з мережею.Да забув додати телефони 4шт перепробував те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ніхто не помітив, що якість зв'язку від цього оператора стала взагалі гамняна? Чи то тольки в мене...

Як купив новий пакет +35 на всі (десь з 3 тижні тому) то почались проблеми з звязком кілька разів на день пропадае мережа.Хоча на телефоні повна антена.Пішовши до оператора пр.Волі то вони підтвердили що нові сімкі мають дефект з антеною.Дали нову сімку і те саме.Ось і подумую взяти запилену свою сімку стару мтс енержі і розмовляти по ній.Хоча хтівби перейти на більш вигідніший пакет.На старій сімці незамічаю проблем з мережею.Да забув додати телефони 4шт перепробував те саме.

Офтопік.

podboripi.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ніхто не помітив, що якість зв'язку від цього оператора стала взагалі гамняна? Чи то тольки в мене...

Як купив новий пакет +35 на всі (десь з 3 тижні тому) то почались проблеми з звязком кілька разів на день пропадае мережа.Хоча на телефоні повна антена.Пішовши до оператора пр.Волі то вони підтвердили що нові сімкі мають дефект з антеною.Дали нову сімку і те саме.Ось і подумую взяти запилену свою сімку стару мтс енержі і розмовляти по ній.Хоча хтівби перейти на більш вигідніший пакет.На старій сімці незамічаю проблем з мережею.Да забув додати телефони 4шт перепробував те саме.

Ого! навіть від сімки залежить... Вже й стартові неякісні втюхують :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний тариф. з 2009 р на МТС і ніяких глюків. так що не нада позорить МТС.

До речі, ніхто не помітив, що якість зв'язку від цього оператора стала взагалі гамняна? Чи то тольки в мене...

То тільки в тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тільки в Паші.

Зв'язок в МТС'а вже давно став гавняний.

Я був грішив на свій телефон, купив новий - ситуація така ж.

Те саме і в дружини, і в брата, і в батьків.

Користуюся МТС'ом 7 років, але такої поганої якості зв'язку як останнім часом не було ніколи.

Наприклад, такий глюк - поступає мені дзвінок, піднімаю, тиша. Я говорю - мене чують. Передзвонюю - чути все нормально.

Може ще бути, що говориш, починає булькати, попердувати і розмова просто розривається, передзвонюєш - говориш далі.

Дзвониш - "абонент поза зоною", на другий-третій раз набираєш - починаються виклики.

Це мене вже так задовбало, що подумую із з/п накупляти стартових Київстара і роздати всім своїм...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тільки в Паші.

Зв'язок в МТС'а вже давно став гавняний.

Я був грішив на свій телефон, купив новий - ситуація така ж.

Те саме і в дружини, і в брата, і в батьків.

Користуюся МТС'ом 7 років, але такої поганої якості зв'язку як останнім часом не було ніколи.

Наприклад, такий глюк - поступає мені дзвінок, піднімаю, тиша. Я говорю - мене чують. Передзвонюю - чути все нормально.

Може ще бути, що говориш, починає булькати, попердувати і розмова просто розривається, передзвонюєш - говориш далі.

Дзвониш - "абонент поза зоною", на другий-третій раз набираєш - починаються виклики.

Це мене вже так задовбало, що подумую із з/п накупляти стартових Київстара і роздати всім своїм...

А яка ціна(приблизно) стартового "Київстар"з мінімальним тарифом?Тоже думаю переходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ціна(приблизно) стартового "Київстар"з мінімальним тарифом?Тоже думаю переходити.

Цей самий привабливий в них тариф!:) Десь тут, на Борді продавали "Свої люди", сам таким користуюсь - непогано! :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«МТС Украина» заменит сеть

Телекоммуникационная компания «МТС-Украина» затевает масштабный проект –постройку новой транспортной сети и переход на нее со старой, которую впоследствии выключит. Об этом рассказал «proIT» генеральный директор компании Иван Золочевский

По оценкам менеджера, на такой «ремонт» понадобится от $700 млн до $1 млрд

Как говорит Золочевский, старая сеть в будущем уже не будет справляться с услугами по передаче данных. Ведь через несколько лет, по его словам, большая часть абонентов будет пользоваться смартфонами.

В рамках проекта МТС также заменит все существующие базовые станции на новые, которые поддерживают технологию Single Ran. Заключается она в том, что оператор сможет в любой момент с помощью специального программного обеспечения переключить сеть, например с 2G на 3G или 4G. Само радиооборудование при этом менять уже не придется.

Речь идет о модернизации около 15 тысяч базових станций. Иван Золочевский отметил, что скоро завершится тендер по выбору поставщика оборудования. Уже сейчас в некоторых регионах (например, в Крыму) компания сделала тестовые зоны на базе станций китайского поставщика Huawei.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тільки в Паші.

Зв'язок в МТС'а вже давно став гавняний.

Я був грішив на свій телефон, купив новий - ситуація така ж.

Те саме і в дружини, і в брата, і в батьків.

Користуюся МТС'ом 7 років, але такої поганої якості зв'язку як останнім часом не було ніколи.

Наприклад, такий глюк - поступає мені дзвінок, піднімаю, тиша. Я говорю - мене чують. Передзвонюю - чути все нормально.

Може ще бути, що говориш, починає булькати, попердувати і розмова просто розривається, передзвонюєш - говориш далі.

Дзвониш - "абонент поза зоною", на другий-третій раз набираєш - починаються виклики.

Це мене вже так задовбало, що подумую із з/п накупляти стартових Київстара і роздати всім своїм...

А я от лайфом користуюсь 7 років, таких глюків, як на МТС ніколи не було, хоча нарікань вистачало свого часу... Але зараз взяв ще один номер і якщо зрівняти цих операторів - земля і небо. Звісно, київстар поза конкуренцією. Не розумію, чому люди масово поприсідали на цей глючений зв'язок, тим самим змушуючи користуватись ним інших :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто недавно підключався до тарифу «ТАРИФ СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ »?

Є інформація, що щоденна абонплата з нових абонентів не стягується, в той час як зі старих стягується (0,35 грн. в день без ПФ). На їхньому сайті про щоденну плату нічого не знайшов.

Хтось може підтвердити/спростувати інформацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я доці купив цей тариф. На 30 грн поповнив і кожного дня 100хв. По мтс без щоденноїплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може підтвердити/спростувати інформацію?

Информация от оператора - можно будет отключить абонплату с 1/11/2012.

З.Ы. Качество связи - на "3-" по пятибальной шкале, и то с большой натяжкой.

З.Ы.Ы. Прошлое своё сообщение отредактировать не получается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на тому тарифі абонплати вже немає. і є можливість підключити інте 1500 Мб за 15 грн і дзвінки за кордон по 15\75 копійок на стаціонарні\мобільні

БЛ***** новим клієнтам всі найкращі розклади, а старим клієнтам котрі з десяток років окрмлять їх всіх - повна ЖЖ, лише одираловка.

сьогодні плюнув і замовив мобільний інтернет у лайфа, за ті ж 15 грн..

ще трішки і телефон переведу у режим прийому дзвінків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дружина перевелась на початку місяця, в «ТАРИФ СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З'ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-35+ » - абонплату не знімає.

А от мені ніяк не перейти на цей ТП. Дійсно, про старих абонентів МТС не думає. Нових тільки заманює. ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останні 2 дні зіткунувся з такою проблемкою: знімається з рахунка абонплата в розмірі десь 1,5 грн в день і це на тарифі 0-35+! На це оператор сказала, що ще додатково до абонплати 0,39 грн., знімлась плата за використання послуги Смарт.NET - 1,06 грн., яку я навіть не замовляв і в інтернеті не лазив!!! На це вона відповіла щось там про автоматичні налаштування!!!! :0156: Люди пишуть що і на інших тарифах є такі проблеми! Короче кажучи - перевіряйте рахунок, відключайте послугу, а то в мене вже номер в мінусі :smile3:

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...