Перейти до змісту

Шукаю толкових монтажників ПВХ вікон!


FlyPilot

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, підкажіть контакти хороших монтажників ПВХ конструкцій, будь ласка!!!

Цікавлять досвідчені, перевірені та зі своїм транспортом люди. Або хоч якісь!.. :_02:

Буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш на контору яка займається виробництвом-встановленням вікон, бажано перевірену. Робите якусь фіктивну калькуляцію, вони відправляють когось на точні

заміри. Замірювальник приїзджає, а ти з ним домовляєшся про "лєвачок". Він же і транспорт порішає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, якщо купуєш безпосередньо на заводі який працює лише з фірмочками, то власних монтажників та спец. авто там нема. Але економія суттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш на контору яка займається виробництвом-встановленням вікон, бажано перевірену. Робите якусь фіктивну калькуляцію, вони відправляють когось на точні

заміри. Замірювальник приїзджає, а ти з ним домовляєшся про "лєвачок". Він же і транспорт порішає.

Бажаю тобі стати власником підприємства/фірми і щоб по відношенню до неї (фірми) виконувалась твоя порада e40601152d1fb877593e33e8fcbd6a16.gif

2ТС. Особисто я звертався на "Євродек" - (0332) 779701, 77-97-02

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаю тобі стати власником підприємства/фірми і щоб по відношенню до неї (фірми) виконувалась твоя порада

Дякую, і так було б не пагано))). До речі, в них монтажники і так беруть всі ті 5 чи скільки там відсотків за монтаж собі. Фірма не має нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаю тобі стати власником підприємства/фірми і щоб по відношенню до неї (фірми) виконувалась твоя порада

Дякую, і так було б не пагано))). До речі, в них монтажники і так беруть всі ті 5 чи скільки там відсотків за монтаж собі. Фірма не має нічого.

Ну тоді навіщо спонукати людей до "лівака" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани, підкажіть контакти хороших монтажників ПВХ конструкцій, будь ласка!!!

Цікавлять досвідчені, перевірені та зі своїм транспортом люди. Або хоч якісь!.. :_02:

Буду дуже вдячний!

Цена вопроса (монтаж окон .... доставка ваша - всё остальное наше)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани, підкажіть контакти хороших монтажників ПВХ конструкцій, будь ласка!!!

Цікавлять досвідчені, перевірені та зі своїм транспортом люди. Або хоч якісь!.. :_02:

Буду дуже вдячний!

Цена вопроса (монтаж окон .... доставка ваша - всё остальное наше)???

Ціна питання стандартна як по Луцьку- 10% і доставка наші. Хоча краще щоб і доставка за наше бабло була, але ваша. Запропоновані варіанти не годяться, бо цікавлять вільнонайомні монтажники, які б не переманювали клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...