Перейти до змісту

ВБКТЛ


Cybervolyn

Рекомендовані повідомлення

А тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

и узнать,

чи і її власник, має відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області.

:horse::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь
А тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

и узнать,

чи і її власник, має відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області.

:horse::)

:D Не утруждайтесь, езжайте на Винниченка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий за вас, але поки що ніде не бачу підтвердження, що скринька [email protected], як і її власник, має відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області. А тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

Ваше право.

Замість того, щоб назвати своє прізвище Ім'я та по-батькові, звання, посаду, кабінет на Вінниченка, 11, стаціонарний телефон, цим самим переконати нас, що ти дійсно з правоохоронних органів, а для самих недовірливих надати цим-самим можливість вживу переконатись, що ти міліціянт, ти перетворюєшся на звичайного бордівського троля. Вітаю з почином!

То getto:

або...

тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

и узнать,

що її власник, немає відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області.

:horse::)

Писав же цей борець з кіберзлочинністю: будьте уважніші..., щоб не стати жертвою обману. Вот я і бдю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никель, вот тебе мы и поручим ответственное задание, заехать на Вынныченка, и узнать, как там обстоит дело на самом деле.

Если настоящий мент - будем что то решать, если подстава - тоже будем решать.

А то ходят тут всякие, все цифри числа Пи запоминают, людей лечат калечат, а потом полотенца куда то исчезают...

:0155::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, чомусь ніхто не звернувся до адміністрації форуму (із даної установи)... про можливість допомоги.

Ой хтось відгребе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий за вас, але поки що ніде не бачу підтвердження, що скринька [email protected], як і її власник, має відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області. А тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

Ваше право.

Замість того, щоб назвати своє прізвище Ім'я та по-батькові, звання, посаду, кабінет на Вінниченка, 11, стаціонарний телефон, цим самим переконати нас, що ти дійсно з правоохоронних органів, а для самих недовірливих надати цим-самим можливість вживу переконатись, що ти міліціянт, ти перетворюєшся на звичайного бордівського троля. Вітаю з почином!

То getto:

або...

тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

и узнать,

що її власник, немає відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області.

:horse::)

Писав же цей борець з кіберзлочинністю: будьте уважніші..., щоб не стати жертвою обману. Вот я і бдю.

Ну, во первых:

- вносить свои данные в историю поисковиков как минимум не логично;

Во вторых:

- что касаемо "тролей" - поменяйте аватарку на реальное фото, а ник на полные анкетные данные, тогда будет повод для разговора, а пока что мы одинаковы.

Что касаемо телефона - (0332)74-22-07, Welcome

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, чомусь ніхто не звернувся до адміністрації форуму (із даної установи)... про можливість допомоги.

Ой хтось відгребе!

Не мы должны обращаться к администрации, а они к нам, как это делает аукцион "Аукро"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вносить свои данные в историю поисковиков как минимум не логично;

таки да, то есть, если я лично приду на Вынныченка к вам в кабинет, то вы будете сидеть в маске, на которой будет рисунок аватары, а на бейджике вместо имени и должности будет стоять ваш ник ? :)

или у меня возьмут подписку о неразглашении тайны имени ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вносить свои данные в историю поисковиков как минимум не логично;

таки да, то есть, если я лично приду на Вынныченка к вам в кабинет, то вы будете сидеть в маске, на которой будет рисунок аватары, а на бейджике вместо имени и должности будет стоять ваш ник ? :)

или у меня возьмут подписку о неразглашении тайны имени ?

Разглашать или не разглашать - личное дело каждого, в масках у нас никто не сидит , если придете - вам представятся как положено.

Радий за вас, але поки що ніде не бачу підтвердження, що скринька [email protected], як і її власник, має відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області. А тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

Ваше право.

Замість того, щоб назвати своє прізвище Ім'я та по-батькові, звання, посаду, кабінет на Вінниченка, 11, стаціонарний телефон, цим самим переконати нас, що ти дійсно з правоохоронних органів, а для самих недовірливих надати цим-самим можливість вживу переконатись, що ти міліціянт, ти перетворюєшся на звичайного бордівського троля. Вітаю з почином!

То getto:

або...

тому краще все-таки сходити на Грибоєдова,2 чи Винниченка,11.

и узнать,

що її власник, немає відношення до ВБКТЛ УМВС України у Волинській області.

:horse::)

Писав же цей борець з кіберзлочинністю: будьте уважніші..., щоб не стати жертвою обману. Вот я і бдю.

Ну, во первых:

- вносить свои данные в историю поисковиков как минимум не логично;

Во вторых:

- что касаемо "тролей" - поменяйте аватарку на реальное фото, а ник на полные анкетные данные, тогда будет повод для разговора, а пока что мы одинаковы.

Что касаемо телефона - (0332)74-22-07, Welcome

Ну ніхріна собі воно тут зареєструвалося 4 дня назад і вказує модераторам які уже на борді 6 рік і зробили для форума багато чого, поміняти аватарку і написати дані свої, а то шо це право людини розголошувати чи не розголошувати свої особисті дані то його не гребе, забаньте його поки не пізно!

У Вас у самого 137 сообщений, а что касается бана -- не Вам решать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё, можна выключаты комп, и собираться до хаты.

"На сегодня новостей больше нет", сказал Иван Демидов зрителям Музообоза, разбрасывая по студии листки с текстовкой :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, во первых:

- вносить свои данные в историю поисковиков как минимум не логично;

Во вторых:

- что касаемо "тролей" - поменяйте аватарку на реальное фото, а ник на полные анкетные данные, тогда будет повод для разговора, а пока что мы одинаковы.

Что касаемо телефона - (0332)74-22-07, Welcome

Ми далеко не однакові. Багато хто на цьому форумі мене не тільки бачив особисто, а й знають мої телефони, ПІБ та інші контактні дані та адресу проживання. Хоча я лише звичайна фізична особа, громадянин. На відміну від мене, ти себе позиціонуєш як міліціонер, при виконанні службових обов'язків (боротьба з кіберзлочинністю і т.д.), тому, як мінімум, ти повинен представитись: назвати ПІБ, звання, посаду. А ми зможемо це перевірити на Винниченка, 11. І тільки тоді, коли людина з цим ПІБ підтвердить, що це дійсно вона пише на цьому форумі, тільки тоді ми зможемо більш-менш безпечно звертатись до тебе на цю електронну скриньку.

Разглашать или не разглашать - личное дело каждого, в масках у нас никто не сидит , если придете - вам представятся как положено.

Не "лічноє". Ти - міліціонер, робота міліції є публічною та й Закон про доступ до публічної інформації ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никому ничего доказывать, а особенно сдесь, я не собираюсь, а закон на который Вы так усердно ссылаетесь называется "Про інформацію" , советую почитать .

Кому надо - сам придет и все узнает.

Странный у нас народ все - таки, человек написал в раздел жалоб в надежде услышать что то полезное для себя, а не тут то было. Практически одно ехидство.

Господа Админы, принимайте решение относительно темы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cybervolyn Ви привикайте, така вже особливість даного форуму, в будьякій темі де зявляється повод пофлудить, народ активно починає користуватись цим поводом, якщо модери відразу це не зупинять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никому ничего доказывать, а особенно сдесь, я не собираюсь, а закон на который Вы так усердно ссылаетесь называется "Про інформацію" , советую почитать .

Кому надо - сам придет и все узнает.

Странный у нас народ все - таки, человек написал в раздел жалоб в надежде услышать что то полезное для себя, а не тут то было. Практически одно ехидство.

Господа Админы, принимайте решение относительно темы.

Закон на який я посилаюсь так і називається "Про доступ до публічної інформації", між іншим "советую почитать", хоча і в Законі "Про інформацію" також є що почитати. "Господа админы" вже давно прийняли рішення щодо таких тем, воно відображено в правилах форуму, також "советую почитать". Хочеш допомогти як міліціонер, то і запроси до себе в кабінет, а не просиш вислати це все на якусь електронну скриньку, відкриту на безкоштовному поштовому сервері, де люба школота це може зробити. Тоді ніхто й не буде сумніватися в щирості твого бажання допомогти, а в разі якихось інсинуацій, людина буде знати на кого писати скаргу в прокуратуру. Сам же пишеш "будьте бдительны". А то коли люди почали бдєть, то ти почав бздєть. Вибачте [форумчани] за каламбурчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а тут ми спробуємо добитися правди, хто ж то той Cybervolyn.

Розділена тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відділ боротьби з кіберзлочинністю і мило на gmail? Добре хоч не на mail.ru...... Там тел. десь був зверху, кого питати? Чи запитувати по ніку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи нинішню ситцацію, відділ буде займатися виловлюванням тих, хто в інтернетах пише каку про владу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве те, що як тільки поміняли назву теми і більш детально почали обговорювати її Cybervolyn здувся як булька на воді...

З.І. напевно вижидає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...