Перейти до змісту

Що робити з листової сталі?


zzzvalentinxxx

Рекомендовані повідомлення

Є обрізки зі сталі листової товщиною 2,5 та 3,0 мм різного формату до 1 м. Що можна робити з цих обрізків? Штампа немає.

Може в когось є цікаві ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є обрізки зі сталі листової товщиною 2,5 та 3,0 мм різного формату до 1 м. Що можна робити з цих обрізків? Штампа немає.

Може в когось є цікаві ідеї?

1.шашличню!

http://www.google.com.ua/search?q=%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB&hl=ru&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=29LDToOXJcmnhAeLuPXWDQ&ved=0CFoQsAQ&biw=1085&bih=636&sei=4dLDTvCVIPTa4QTlrPSKDQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна наклєпати совків, смітників, ящиків для інструментів. Гнути можна, як і звичайну оцинковку 0,55 мм, а от різати прийдеться болгаркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна наклєпати совків, смітників, ящиків для інструментів. Гнути можна, як і звичайну оцинковку 0,55 мм, а от різати прийдеться болгаркою.

Для порізки є плазморіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А обрізків із нержавіючої сталі часом нема?

Ні, тільки чорна ст3пс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А обрізків із нержавіючої сталі часом нема?

А нащо тобі? Можу допомогти якщо треба щось "несерійне".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А обрізків із нержавіючої сталі часом нема?

А нащо тобі? Можу допомогти якщо треба щось "несерійне".

Хлопці, а з токарними роботами хто допоможе!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для порізки є плазморіз.

А можеш вирізати мені з листа 2.5 мм (з тих, що в тебе є) круг діаметром 950 мм? Скільки то буде коштувати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу, але це вже буде через менеджерів, так як різати прийдеться з цілого листа (відрізки в основному довгі, але вузькі). Якщо цікавить, пиши в ПЛ скину номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відрізки в основному довгі, але вузькі

можна вузькі кавалки зігнути і поробити кронштейни для кріплення поличок на стіни. на більшенькі кронштейни можна було б зробити ребро жорсткості, або капнути зварки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може ось таке:

клік

Ідеї хороші! Будемо розглядати як варіанти. От тільки ще збут був... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є обрізки зі сталі листової товщиною 2,5 та 3,0 мм різного формату до 1 м. Що можна робити з цих обрізків? Штампа немає.

Може в когось є цікаві ідеї?

Трошки не в тему, але спитаю. Чи можна в вас викупити(сік,пиво, гроші) 4 листочки по метру, 2.5-3мм, шириною 15см??Може бути ширший, обріжу і зварю сам. Просто цілий лист непотрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...