Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

браво, збірна України! браво П'ятов, браво Девіч!!!!

суддю за таке мало на кол було б посадити... 100% гол!!!

але Блохін, як на мене, протупив із заміною... навіщо знімати Девіча, який задавав хороший темп в атаці??? поміняти зразу Мілевського на Шеву і вони б там з Марко накидали б ангійцям....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все закономірно,хлопаки.Як би там не було,але як би не були господарями Євро 2012,то і не брали б в ньому участь.Не зганьбилися,як москалі.Трохи сильніше за Поляків грали...А згадайте яка группа в нас була? В душі кожен другий не вірив.Як би не було-МОЛОДЦІ! Викладалися на всі 100% .І Шева красавчик.Одним матчем зі Шведами закрив роти багатьом крикунам.

Всі карти в руки Блохіну.Йде зміна поколінь.Йдуть з команди легенди,імена.На зміну є талановита молодь.(Я не про Мілевського,Алієва).Будь ласка,нехай Олег Володимирович підтверджує свій статус.Нехай Ярмоленки,Коноплянки,Бутки доводять свою профпридатність.Я вважаю (ІМХО) не так все погано.Якщо дадуть працювати коучу,а він,в свою чергу,потягне молодь-буде толк з цієї команди.Зірок хапати не будемо,але будемо,ТОЧНО,сильніше Ірландії !!!

ЗЮ.Вибачте,за довгий спіч.Все ,особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат збірної закономірний - на рівні Швеції і нижче рівня Франції і Англії. За гру (крім 2 тайму з Францією) гравцям слід подякувати - зіграли як змогли. На везіння не нарікають - везе сильнішим (якщо відскочили з Швецією, то отримали з Англією). Про зміну поколінь у збірній - не треба, у нас вона вічна, ніхто її не дочекається. Про суддівство - греків засуджували конкретніше, однак вони вийшли з групи, а за цей момент прикро. Грати треба до останнього - цього нашим явно не вистачило. І навчитись забивати треба - якби не 2 м'ячі Шевченка в першому матчі, то у графі забиті м'ячі і очки - були б нулі. А Шевченко мабуть піде. Про тренера - все сказано (захисник Бутко замість нападника Мілевського за рахунку 0:1 у вирішальному матчі - це круто). Загалом все нормально. Вітаю всіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер чекати вересня. Там знову Англія. Будемо надіятись, що Коноплянка пристріляється і Девіч продовжить забивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота мені підказує, що виникне "позаштатна ситуація" і матч буде переграно... Хоча я не спєц у тому і можу помилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота мені підказує, що виникне "позаштатна ситуація" і матч буде переграно... Хоча я не спєц у тому і можу помилятися.

мрії-мрії... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та знаю я, що такы казуси обходяться лише у штрафи суддям... але ж у нас э Гарант :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль такого не станеться.Судду оштрафують і все на тому.

засудити його треба до конфіскації всього майна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А Шевченко мабуть піде...

Точно піде. Вчора бачив його післяматчеве інтерв'ю. Тремтячим голосом (склалось варження що ледь стримував сльози) він дякував вболівальникам, говорив про те що пора давати дорогу молодим і про те що він ще зіграє за збірну одну прощальну товариську гру. Яку саме, коли і з ким не уточнював. Сказав що це питання буде вирішено пізніше і узгоджено з тренером.

p.s. А взагалі, вцілому мені не соромно за гру нашої збірної. Дякую за приємні хоч і "валідольні" хвилини.

p.p.s. А от за гру деяких команд - соромно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається вже десь писало на ЧС 2012 вже будуть стояти камери для таких голів як наш,рішення вже прийняте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сторінки судді в фейсбуці вже ледь витримують порції добірного українського гівна :0155: :0155: :0155:

http://www.facebook.com/pages/Kassai-Viktor/394497414368

http://www.facebook.com/pages/Viktor-Kassai-dislike/311387815554737

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rossonero1899, а тепер так, щоб всі, хто не залежить віж соц мереж могли прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, слёзы мои слёзы....

Не могу найти, кто-то написал что всё равно ничья ничего бы не решила - я не согласна!

Этот незасчитанный гол мог решить судьбу матча, + еще 30 минут было играть на кураже (было бы другое настроение у игроков) и наши могли еще вдавить парочку голов.

P/S/ Как по мне, такую Англию мы могли сделать с таким счетом как шведов.

А судья.. *?*(?*%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ipic.su/img/i....1340179030.jpg

Это есть у него на фейсбуке, чему удивляться...

Надо было Назаренко ему влупить со всей дури в голову, а не защитнику Англии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш не зарахований гол був на 62 хв. а на той час шведи вже вели 1:0 (54хв).Так що мож пішов маячок від Платіні "Франция в опасности" і далі думайте самі :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

h_1340179883_7016357_b62aa91e5d.jpeg

P.S. Вже статтю на Вікіпедії поправили.

Текст:

Після матчу був розстріляний в упор з кулемета, потім йому відрізали голову і насадили на кіл, потім колесували..., і змусили його родину дивитися на це. Після всього цього його останки згодували диким псам! За деякими даними, він нетрадиційної сексуальної орієнтації, представник гей-клубу арбітрів Угорщини в Україні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Вже статтю на Вікіпедії поправили.
Якщо кожен раз в вікі редагувати статтю з такими емоціями, то вона або закриється на позаплановий ремонт, або введуть платний доступ. Фейсбук - будь ласка, в вікі попрошу не лізти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...