Перейти до змісту

Спутниковое телевидиние


Рекомендовані повідомлення

Вот решил поставить себе тарелку но не знаю с чего начать. Прошу посоветовать фирму или хорошого спецеалиста и что из железа лудше приобрести.

Зарание всем спасибо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Є така фірма "Компас"

(050) 581-74-00

Вибір заліза залежить від того, які супутники і канали хочеш дивитись.

Тюнер можу продати свій -- OpenBox X-820

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе сам ставил антены. Первую полдня, вторую - час :).

Впринципе ничего сложного. Опыта было ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе поставил Triax овал и 3 бошки Philips за это отдал с установкой 86 у.е. Мой SkyStar2 показывает стабильно сигнал 75-78%, что считаю очень неплохим результатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе поставил "Харьков"-0,95 и три конвертора(бошки) за ~40$ и мой Nokia DBox2 показывает сигнал 95-85% :P и можно еще подкрутить, но незачем. В самую плохую погоду, с дождем или снегом меньше 78 не падает и НИКОГДА не сыпется картинка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще-то я читал что при установке без лицензии соответствующие органы имеют полное право провести ДЕМОНТАЖ сего оборудования... Так что... Даже не знаю кому верить...

Кому во сколько обошлось оборудование+монтаж, признавайтесь! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насмешил :)

С какого перепуга. Там только приемное оборудование, да на собственном балконе. Да даже если и нужно, пойди проверь, у кого есть а у кого нету :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ніяких дозволів не треба, хіба що домовласники можуть попросити зняти чи перенести на дах бо портить фасад будівлі. Також бажано встановлювати так, щоб ніяким чином не заважало сусідам (наприклад затінюватиме вікно сусіду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня тарелка овальная 0.9x1.2 + позиционер Strong + индивидуальный подвес. установка, настройка, изготовление подвеса -- фирма Компас (ставил непосредственно Саша Шум). уже седьмой год пошел как тарелка стоит, за это время сменил три тюнера и головку НТВшную однажды молния убила, пришлось сменить. но подвес, позиционер или тарелку не трогал -- все сделано на совесть! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мотоподвес неочень удобно. Долго переключается с одного спутника на другой. Всетаки мультифид удобнее. Все ессно ИМХО:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, да я на AllSat'е когда-то целую войну наблюдал типа "подвес vs. мультифид" :P но я, например, хочу смотреть и +++ с Бонума и украинские новости/передачи с Амоса и музыку с Астры/Хотберда. мультифид тут не поможет, слишком уж большой угол получается между спутниками. а установка отдельной тарелки выйдет дороже подвеса и неизвестно удобнее ли. переключаюсь между спутниками я не чаще 2-3 раз в сутки, так что могу и потерпеть 10-30 секунд пока подвес развернется :) кроме того мотоподвес позволяет обойтись небольшой тарелкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у меня мультифид 4w-5e-13e и вторая тарелка на 36е.

ЗЫ чёто шара последнее время на +++ тормозит :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от всякі прошиті по модному тюнери для перегляду платних каналів... це правда? і на скільки реально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально. Багато платних каналів відкриваются "правильними" прошивками тюнерів (наприклад для мого такі прошивки є)

Правда далеко не всі канали так можна дивитись. НТВ, наприклад, вимагає набагато більш "творчого" підходу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня тарелка овальная 0.9x1.2 + позиционер Strong + индивидуальный подвес. установка, настройка, изготовление подвеса -- фирма Компас (ставил непосредственно Саша Шум). уже седьмой год пошел как тарелка стоит, за это время сменил три тюнера и головку НТВшную однажды молния убила, пришлось сменить. но подвес, позиционер или тарелку не трогал -- все сделано на совесть! :P

У мну тоже делали они!!!!!!!! и НТВ+ тоже! Но не все так гладко как ты говоришь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.satcode.biz/

http://www.cardsharing.ru/index.php (треба зарегатись, щоб побачити список форумів)

Ось таке поняття як кард шаринг... Дуже цікава річ. Впринципі законна. Наскільки я зрозумів це як роздача інета користувачам локалки.

Скинулись - купили карточку і дивимось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

именно так, теоретически законная пока не преследует коммерческой выгоды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нам поставили з магазину "Євротехнікв" "Опен Фокс"- все разом коштувало 800 грн.

Каналів уйма але в основному хотілося НТВ а їх якраз і нема. Вийшла ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Народ. Дайте ж пораду.

1. Якого діаметра тарелка потрібна. Ціна за діаметр, Якість тарелкі, в кого дешевше і т.д

2. Головкі, види, типи, якість, (розкідування на 2 і більше тюнерів).

3. Кріплення і кабель якій нада. Хто роботи проводить і т.д.

4. Тюнер+Канали, з можливістю фтикання карт і без, НТВ+ і т.д.

Ждьомс :mdr: результату ваших кліків по клаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers ,скажи що хочеш дивитися і на які гроші розраховуєш.Але саме краще це одна тарілка 1,2м.На ній чотири головки *твін*.Буде Х.Берд,Амос,Сіріус та 15*.А на другій 90 см супутник на 75*.То ще дайсік треба на 6 або 8 виходів.Тюнер краще *Опенбох*.Але не спіши скоро буде нова лінійка цих тюнерів.Дешевший це Х-800,а дорожчий Х-770СІРVR,в ньго можна вставляти *флешку,та записувати на неі.Кронштейни стандартні,а кабель *Фінмарк 690*.А що будеш дивитися на цих супутниках можеш прочитати ось тут http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&...ndex&sp=1#0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер опис моїх скромних бажань ;)

1. Хочетца дофіга каналів :), серед них головна тематика : фільми с рус озвучкою, аніме (рус), прон, і + всяка фігня цікава, типу ВВС і т.д.

2. Розкінути на телік і на комп.

3. Катать що можливо на хард.

4. НТВ+ рулить ?

5. Яка ситуація з карточками і типу платними каналами, яка реалізація, що для цього потрібно.

6. Сума на яку розраховую в межах 200 єнотоф.

7. Інтернет - можливість є ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
А тепер опис моїх скромних бажань :huh:

1. Хочетца дофіга каналів ;), серед них головна тематика : фільми с рус озвучкою, аніме (рус), прон, і + всяка фігня цікава, типу ВВС і т.д.

2. Розкінути на телік і на комп.

3. Катать що можливо на хард.

4. НТВ+ рулить ?

5. Яка ситуація з карточками і типу платними каналами, яка реалізація, що для цього потрібно.

6. Сума на яку розраховую в межах 200 єнотоф.

7. Інтернет - можливість є ?

Я все брав тут. Ціни на порядок нижчі чим на інших магазинах і фірмах. На натв+ треба спеціальну головку. Платити можна тільки через "Правес" але то трохи сума вилазить за місяць (десь 100 грн.). Щоб розкидувати на два тюнера треба голова на два виходи, плюс розгалуджувачі, плюс два Ді-сека (це розгалуджувач навпаки, з декількох головок на один вихід).

В мене комплект Globo 7010A (сами простий і дешевий тюнер, без можливості фтикання карт - нах не нада)+ тарілка офсетна 80, + чотири голови (на Амос, Сіріус, Хот-бьорд, Астра). Розкритих на тій прошивці, що прийшла з тюнером російськомовних десь 75, мультів 2, прона 20 (але без реклами, яка висить прямо над зображенням тільки 2), музичних стільки що задовбешся вибирати, новинних каналів десь 10.

На хард захвати мона робити, аби комп витягнув, комп"ютерний тюнер, без варіантів Sky-star. Через нього і інет (у вигляді риболовлі, коли ловиш те що хтось качає). Правда за допомогою цієї рибалки вінт за два-три дні вже забитий. По технології шукай в інеті сам (є купа інфи на форумах).

Да, комплект ставив сам (ну ще друг помагав), нічого складного нема, тільки все треба акуратно робити (в мене спочатку взагалі нічого не ловило, бо я кабель хреново обжав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk,ви так все гарно змалювали,але я не можу зрозуміти про які 75 каналів ви говорите?Я займаюсь супутниками біля 5 років і прочитавши ваш пост зрозумів-я в цьому нічого не розбираюся.Ми ставимо дві тарілки,на 5 супутників,тюнера*Опенбокси*,це трохи коштує грошей,але і люди мають що дивитися,а тут с*Глобіком*і на одній тарілці такий фарт!Я в захваті!Дам вам ссилочку,щоб ознайомились з каналами,які дивляться наші клієнти.5 супутників це-15w*,5w*,4w*,13w*,75w* http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&...ndex&sp=1#0 Наші тюнера відкривають всі*частично дотупные каналы*.Ось і зрівняйте,що дивитесь ви,а що вони.І не треба людям радити те,що нікому не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо я хочу дивитись

1.Євроспорт

2.Діскавері всякі різні

3.Націонал географік

4.ББС- його люблять усі

5.Перший національний,СТБ,1+1 і всякі різні українські та російські

ну і ше всяку музіку,мультікі, фільми, воно я так зрозумів в комплекті :-)))

то треба спутнік шукати, щоб на ньому це було, так ???

або ставити пітнацить головок кожна одна на 1 спутнік ???

чи купляти штукенцію, яка буде тарілку крутити в різні сторони ????

і ше якій тюнер придбати собі шоб всьо було і нам за то ничо не було :-))))

чи можна тюнер якось до компутера підключити і до тєліка разом, тіпа 1 на двох ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...