Перейти до змісту

Спутниковое телевидиние


Рекомендовані повідомлення

P.S.Про *триколор*,я мав на увазі іменну реестрацію.ЇЇ не має як в НТВ+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
Решением № 361 Национального совета Украины по ТВ и радиовещанию от 28 марта компания «ВІЖН ТБ» получила лицензию провайдера программной услуги на предоставление услуг многоканального ТВ посредством спутника связи. Проще говоря, на оказание услуг непосредственного супутникового телевизионного вещания и создание DTH-пакета. Срок действия лицензии – 10 лет. Вещание будет вестись через супутник Sirius 2 – 4.8 гр.в.д. Ресурс спутниковой многоканальной телесети – 37 каналов. Количество домохозяйств на территории распространения сигнала – 180тыс.

В лицензии перечислен перечень каналов, которые провайдер обязуется предоставлять абоненту в составе программной услуги :

Sirius 2, Частота - 12.073ГГц. Охота и рыбалка, Русский иллюзион, Hallmark, MTV Europe, TV-XXI

Sirius 2, Частота - 12.188ГГц. TV 1000, TV 1000 Русское кино, Animal Planet, AXN, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, Jetix, Jetix Play, The Adult Channel, Spice, Viasat Explorer, Viasat History.

Перечень телеканалов отечественных телерадиокомпаний, которые провайдер обязуется предоставлять абоненту бесплатно в составе программной услуги :

Sirius 2/3. Интер+, Глас, Рада, Тиса-1, Enter, Enter-фильм, Новый канал, , 5 канал.

Amos 1/2, 4гр..з.д. М1, ТРК «Киев», ТОНИС, Кино, канал 24, К1, К2, СТБ, ICTV

Так же до 1 января 2008 года компания «ВІЖН ТБ» обязана начать ретрансляцию телеканалов, которые вошли в состав универсальной услуги, согласно Плана развития национального телерадиоинформационного пространства Украины на 2006-2007гг.

Взято звідси . І ще iнформація. Список каналів на Sirius вже прописався. Є надія, що буде варіант схожий на російський Триколор. Доволі непоганий пакет як для України. Єдине що трансляція буде йти в MPEG-4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ICTV, СТБ та Новий йдуть відкрито на супутнику

На каком? :o

Amos і Сіріус, там де й були просто вони в FTA перейшли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Уже недели 2 смотрю НТВ+ полный со всеми каналами, + уже целый год смотрю все каналы амоса, сириуса и хотберда

включая все кодированные.

что могу сказать - торренты и ослик все равно лучше :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На мотопідвісі приймаю 90Е, 80Е, 75Е, 53Е, 39Е, 28Е, 19Е, 13Е, 5Е, 4W, 15W, хоча сам дивлюсь, в основному музику з 28Е, нешнл Джеографік з 15 вест, ДТВ, НТВ з 75 Е, трохи дорослі канали з пакету Прем"єри (19Е). Можу допомогти поставити мотопідвіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мотопідвісі приймаю 90Е, 80Е, 75Е, 53Е, 39Е, 28Е, 19Е, 13Е, 5Е, 4W, 15W, хоча сам дивлюсь, в основному музику з 28Е, нешнл Джеографік з 15 вест, ДТВ, НТВ з 75 Е, трохи дорослі канали з пакету Прем"єри (19Е). Можу допомогти поставити мотопідвіс.

а я в основному Jetix :smile3: не виріс ще, чи мультиків в дитинстві не надивися :D А мотопідвіс я собі десь коли потепліє поставити, буду знати до кого звернутись по допомогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто хоче поставити мотопідвіс самотужки все детально розжовано наприклад тут: http://www.forum.alyno.ru/phpBB2/viewtopic.php?t=713

головне - виставити по рівню опору. Потім прикручуємо кріплення мотопідвіса згідно поділок з широтою місця встановлення. Чіпляємо рівно тарілку. Посилаємо (бажано по УСАЛСУ) мотор на позицію, близьку до довготи місця встановлення і шукаєм вручну шляхом повороту разом з мотором зліва направо і кріплення тарілки вверх-вниз максимум сигналу. Зажимаєм всі болти і вуа-ля! Від Ямала до Хіспасата в Ку-діапазоні вистачає тарілки 0,9 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це я читав :) Просто коли ставив свою тарілку без сторонньої допомоги не зміг обійтися :smile3: Все таки практика велика штука. Бо наступну тарілку налаштував за декілька хвилин (більше біганина на базар за дюбелями тривала, чим власне сама робота). У цій справі головне практичний досвід все-таки, а не читання мануалів (хоч без цього не обійтися). ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, таки так, складання тарілки, кріплення головок, сверління дирок, прокладка кабеля, накручування ф-ок забирає більше часу, ніж сама настройка на супутник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може є хтось, хто вже дивиться HDTV з супутника? Якщо так, то які канали і на якому обладнанні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може є хтось, хто вже дивиться HDTV з супутника? Якщо так, то які канали і на якому обладнанні?

Сьогодні хочу спопробувати побачити з цього списку http://www.flysat.com/hdtv-freq.php відкриті канали але боюсь мого Целерона Д 2,13 ГГц не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вистачить, буде тормозити дико. В мене Pentium Dual Core E2160 справляється тільки тому, що стоїть відяха GeForce 8600GT і кодек nVidia PureVideo, який дозволяє відясі брати обробку відео на себе.

Я поки нарив тільки HD Suisse з того що можу подивитись. Картинка там звичайно просто супер, хоч і всього 720р а не 1080р як хотілось би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
Кто там интересовался HDTV со спутника? Посмотрите здесь. Но цены - космос! :) :)
Де це ви такий сайт найшли?Та ціни зовсім інші! Я дам не самий дешевий сайт.Зрівняйте. http://www.cosmos.cv.ua/index.php?categoryID=9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто там интересовался HDTV со спутника? Посмотрите здесь. Но цены - космос! :huh:^_^

а смисл зараз ставити ндтв-ресівер? каналів панти, в мене з 4ох голов десь з десяток тих каналів є, ще 3 кажуть є на нтвшному супутнику. крім того що найцікавіший з них NationalGeo-HD, вони ще й зазвичай добре кодовані (via). так що для hd-tv в онлайні ще не час. диски з фільмами - так якщо є грошики варто збирати комплект і дивитись. а телебачення - треба ще років зо два, щоб на наших улюблених сіріусі, нотбьорді і астрі було б таких каналів хоч 50%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба ще років зо два, щоб на наших улюблених сіріусі, нотбьорді і астрі було б таких каналів хоч 50%.
Згоден,але 2 роки мало,щоб половина каналів було.А то що зараз немає сенсу ставити,то це аксіома.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то що зараз немає сенсу ставити,то це аксіома.
єх, не дивились ви просто HD Suisse... Після того як подивишся HD канал переключатись на звичайний вже не хочеться :0003:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то що зараз немає сенсу ставити,то це аксіома.
єх, не дивились ви просто HD Suisse... Після того як подивишся HD канал переключатись на звичайний вже не хочеться :blush:

Я дивився,але що дивитися?Я можу дати список супутників і каналів,то крім НТВ+ там нічого немає.Я гадаю,що при перегляді щє і суть має бути,а просто картинку дивитися......Все закодовано. http://ru.kingofsat.net/hdtv.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше я усну англійську більш-менш розумію, а по-друге дуже гарні передачі про природу можна дивитись і без перекладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше я усну англійську більш-менш розумію, а по-друге дуже гарні передачі про природу можна дивитись і без перекладу.
Хоча б один відкритий канал в HD про природу назвіть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"умовно"-відкритий

такой футбол нам не нужен!

так що ще з перспективою придбання якоїсь картки від via-access за $300 в рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перспектива... в перспективі ніхто не знає що коли буде. А зараз я дивлюсь HD Suisse безкоштовно. Крім того, що я втрачаю? Я зібрав HTPC-комп і використовую його як відео-плеєр, заточений під HD, як ігрову приставку, музичний плеєр, фото-архів і багато іншого. А крім всього цього я всунув в нього DVB-S тюнер за 80 баксів і дивлюсь супутникові канали, серед них і цей HD канал. Тобто капіталовкладень саме під супутникове телебачення -- 80 баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...