Перейти до змісту

Спутниковое телевидиние


Рекомендовані повідомлення

RudEAk,ви так все гарно змалювали,але я не можу зрозуміти про які 75 каналів ви говорите?Я займаюсь супутниками біля 5 років і прочитавши ваш пост зрозумів-я в цьому нічого не розбираюся.Ми ставимо дві тарілки,на 5 супутників,тюнера*Опенбокси*,це трохи коштує грошей,але і люди мають що дивитися,а тут с*Глобіком*і на одній тарілці такий фарт!Я в захваті!Дам вам ссилочку,щоб ознайомились з каналами,які дивляться наші клієнти.5 супутників це-15w*,5w*,4w*,13w*,75w* http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&...ndex&sp=1#0 Наші тюнера відкривають всі*частично дотупные каналы*.Ось і зрівняйте,що дивитесь ви,а що вони.І не треба людям радити те,що нікому не потрібно.

а чим глобік не тюнер ? по деяким параметрам глобік 7010А краще за інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
RudEAk,ви так все гарно змалювали,але я не можу зрозуміти про які 75 каналів ви говорите?Я займаюсь супутниками біля 5 років і прочитавши ваш пост зрозумів-я в цьому нічого не розбираюся.Ми ставимо дві тарілки,на 5 супутників,тюнера*Опенбокси*,це трохи коштує грошей,але і люди мають що дивитися,а тут с*Глобіком*і на одній тарілці такий фарт!Я в захваті!Дам вам ссилочку,щоб ознайомились з каналами,які дивляться наші клієнти.5 супутників це-15w*,5w*,4w*,13w*,75w* http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&...ndex&sp=1#0 Наші тюнера відкривають всі*частично дотупные каналы*.Ось і зрівняйте,що дивитесь ви,а що вони.І не треба людям радити те,що нікому не потрібно.

Чесно кажучи, я різниці між списком каналів і тим що в мене є не побачив. Да в мене немає 75 градуса, але все остальне є. Да я не зовсім професійно налаштував тарілку (як йшов сніг то на ОРТ посипалось зображення). Але причини такого предвзятого ставлення до глобіка не бачу. Звичайно при наявності грошів, було б чудово поставити, щось краще. Я просто показав бюджетний варіант, але не рекомендував його до придбання. Тим паче що він в мене нормально працює (і не тільки в мене).

P.S. Да з кількістю каналів я троха розігнався... тут соррі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......інфа поки що "недуже підтверджена", але люди котрі продають та встановлюють сателітки сказали, що з нового року на Сіріусі мають розмістити простенький НТВ пакет (десь на 50-60 укр\російськомовних каналів) і продавати картки офіційно десь по 25грн на місяць.... хто що скаже з цього приводу??? (Тобто якщо брати супутникового тюнера, то з карткоприймачем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот чел продает спутниковый тюнер. Отличная вещь на линуксе с LANом. Идеал для шаринга. Сам такой юзаю :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......інфа поки що "недуже підтверджена", але люди котрі продають та встановлюють сателітки сказали, що з нового року на Сіріусі мають розмістити простенький НТВ пакет (десь на 50-60 укр\російськомовних каналів) і продавати картки офіційно десь по 25грн на місяць.... хто що скаже з цього приводу??? (Тобто якщо брати супутникового тюнера, то з карткоприймачем)

на СТБ. іств. новий і трк україну мали карточки продавати ще з початку лютого, але віз і нині там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk,почнемо з того,що я вам дав параметри 5 супутників,а у вас 3,то означає,що ви не дивитесь іще один(крім 75*).Який?Правильно,супутник на 15*!А що та іде?Якщо вам ліньки прочитати самому,то я вам скажу.(Extreme Sports Channel,National Geographic Channel ,National Geographic Channel Wild,Zone Reality Europe, Zone Club Europe)І це все на російській мові!І хоч би ви раз подивилися ці канали,ви би зрозуміли,який має бути пакет каналів для перегляду.А на рахунок вартості,то 15*супутник ставиться на вашу тарілку четверотим супутником(це плюс вартість конвертора та мультіфіда)Десь 10 баксів.Але одне є НО!Треба вміти це зробити,а *базарні кулібіни*цього не вміють.Ім легше впарювати комплекти на три супутника з*глобіками*і дерти гроші,чим вчитися,як якісніше зробити.А ще ви так зневажливо сказали про супутник на 75*.Та візьміть і прочитайте,що на ньому дивляться!А то,що ви бичите на свому*базарному варіанті*я прекрасно знаю і вам соромно признатися,що ви*попали*,ось і пишите ,аби не так було образливо!А ще мені цікаво,по яких це параметрах*Глобік*не гірший за інші?Як би ви знали скільки *глобіків*перепаюють в день,ви би промовчали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ану-ка, "горячіє фінскіє парні", давайте трохи легше, бо спілкуєтесь на грані фола, ще одне-два необережних слова і отримаєте Read Only за образи і перехід на особистості. ІМХО все те ж саме можна сказати набагато спокійніше, і для інших більше корисної інформації буде. А ще давайте дружно почитаємо Правила (пункт 2.2) і почнемо називати "глобіки" Globo і т.д. Домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

n_a_p,ви абсолютно праві,на оф.сайті немає коментів,крім того,що це буде в 2008 році.І може бути варіант(він активно обговорюється)що під картки буде випускатися спеціальний тюнер.(це польський варіант під цифру+)А якщо буде картка без тюнера,то крім *Опенбохса*ії не буде*считувати* жоден тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,та немає питань,можна назвати і *глобо*.Але аін все одно залишиться *Глобо*,як його не називай.Я звичайно вибачаюсь,трохи погарячкував.Але дав нормальну,робочу ссилку,яка працює і де все росписано,а тут така відповідь!І я думаю,зі сторони RudEAkа ніяких образ бути не повинно.Я навіть згоден безкоштовно доставити йому один супутник,якщо він великими літерами напише на сайті,що він був не правий.(Звичайно,якщо сам в цьому переконається).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 plum соррі якщо наша розмова виглядає на грані фолу. Абсолютно не маю наміру ні з ким сваритися. І я вважаю, що ig_rok правий, що варто мати класне обладнання. Да Globo 7010A це таврія (якщо проводити аналогії з автомобілями), але і на тавріях їздять.

2 ig_rok почитайте плізз моє повідомлення : 6-11-2007, 14:23. В мене чотири головки 4W, 5E, 13E, 19E. Що таке 15? є 16E і 15W .

Звичайно 75-й дуже б хотілося... нажаль зараз в мене є більш нагальні потреби, чим встановлення ще одної тарілки :D. Да і порівняння каналів я брав тільки по тих спутниках, що в мене встановленні, 75-й градус я не брав, того що він фізично не може в мене показувати в тому місці куда я міг встановити тарілку, а проводити масштабну перебудову будинку не хотілося.

Якщо когось образив, прошу вибачення, просто я розказав, який комплект я собі купив, і він мене повністю влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk,та які можуть бути питання,влаштовує,так влаштовує.А на рахунок 15*прочитайте уважно мій пост від 9-11-2007, 23:01 .Там вказано,що 15*w.І цей супутник ставиться на вашу тарілку і без перебудови будинку,тільки вміти треба.Я хочу вибачитись за різкість свого тону,але мене спонукали до цього ваші 75 каналів.Бо я знаю,що таке *витягнути*75 якісних каналів,скільки це коштує сили і грошей.Але ви спростували це і питань більше немає.Я теж колись мав*Глобо*,нічого страшного,мене влаштовував.Але як краще попробуєш...Так воно все в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парни, если вас не устраивают Глобики, возьмите себе Нокию. Я пару постов выше давал ссылку. А 15W и 13E поставить в мультифид ИМХО ничего хорошего не даст. У меня стоял мультифид 4W и 19E, на грани обсыпания :(

Ми ставимо дві тарілки,на 5 супутників,тюнера*Опенбокси*,це трохи коштує грошей,але і люди мають що дивитися,а тут с*Глобіком*і на одній тарілці такий фарт!Я в захваті!Дам вам ссилочку,щоб ознайомились з каналами,які дивляться наші клієнти.5 супутників це-15w*,5w*,4w*,13w*,75w* http://www.frocus.net/main.php?lng=ru&...ndex&sp=1#0 Наші тюнера відкривають всі*частично дотупные каналы*.Ось і зрівняйте,що дивитесь ви,а що вони.І не треба людям радити те,що нікому не потрібно.

Да и ИМХО ничего на 15W и 5W интересного нету :) А 13W и 75W вообще не существует ;) Какой смысл в трех тысячах открытых каналов, если 95% на иностранном языке. У меня около сотни, но все, кроме музыки, на рус-укр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ig_rok да 15 ставиться без проблем, просто ви не вказали схід чи захід :D, але для стількох каналів, ще одну тарілку ставити... наскільки я розумію... Чи можна ще п"яту голову вліпити? Варіант 15w, 4w, 5e, 13e, 19e ? Настільки я розумію це не дуже реально... Да ви вчора наврочили :) В мене прошивка злетіла ;). Сніг пішов і дітлашня бавилась в сніжки: змагалися хто більше в тарілку попаде, вот і гепнули в головку, видно коротнуло... Гади не догнав. Так що прийдеться перешивати, але здається все обійшлось.

2 TreNeR то видно проблема була в виставленні головок, чи як в мене в кабелі, мій мультіфід на чотири головки працює без проблем (тіки як я казав вище орт в погану погоду сиплеться, інші канали просто не цікавлять). Да і дійсно я не звернув увагу, що таки не існує 13W і 75W, я думаю, що то очепятка, малися на увазі 13Е і 75Е

З.І. До-речі прикольний мотопідвіс зі сніжками получився - вони трохи позбивали головки, і я почав інші супутники ловити :). І ще може все-таки топікастеру розказати, що і з ким можна ставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів ig_rok пропонує щось типу такого варіанту:

Тюнер OPENBOX X-810 $115.00

Головка PAUXIS PX-2800 $5.00 х 4

Тарелка МАВО 1.15 $30.00

Стояк настенный (консоль X-400) оцинк. $5.00

Крепление 2-го конв. Ku-band $1.50 х 3

DiSEgC 2.0 Eurosat 1x4 $2.00

Ітого 171,50$

(ціни всі інтернет магазину вказаного вище так що як в реалі на фірмі може бути я не знаю)

Вибір досить достойний і правильний.

Можна ще запропонувати на підміну вищевказаного:

Мотопідвіс DiSEgC мотор Opticum DM 2200 $50.00 (тоді тільки одна головка, і без додаткових кріплень головок, ну і відповідно без настінного кріплення)

Тюнер GLOBO DIGITAL 7010 A $50.00

Інформація надається просто для порівняння з іншими організаціями, я не займаюся продажем і встановленням спутникового обладнання, так що більш точні консультації дати не можу. Тут люди пропонували фірму Компас, я з ними досить довго орендував сусідні офіси, наскільки знаю досить серйозні спеціалісти, так що як варіант для професійного встановлення обладнання підходять. Знову-ж таки встановлення і настройка обійдеться від 30$, в цьому випадку економити не треба, краще переплатити фірмі, чим зекономити на базарнику. Або робити як я і TreNeR - самому( кажуть важко тільки перший раз - підтверджую), тоді будете знати кого і в чому винуватити ;)

Тепер про те чому я не можу встановити головку на 15W:

Червоним кольором відмічений 15W, він якраз впирається в кут мого будинку - по стіні вверх не підніму, бо заважає козирьок даху. По стіні по горизонталі, не можу, тому що сусіди чомусь дуже возмущаються, що я взагалі тарілку поставив, так що вона може стояти тільки біля мого вікна. Дах шиферний двускатний, шифер розбитий, комини розлітаються (а вони використовуються для газового обладнання, тобто без погодження з ЖЕКом і Волиньгазом чіпати їх не мона, хоча хочеться :) ). Причина глюку прошивки мого тюнера вже знайдена - то він так іноді реагує на експерименти з сортуванням каналів, хоча в новій версії (прошивки) такої помилки вже нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш тюнер Openfox помер. Відслужив без місяця рік. Тепер потрібен новий. Який? :wub:

Тут мені сподобалися коменти Ig_rok і я хотіла би почути його рекомендації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що потрібно дивитись в бік DreamBox, якщо є бажання дивитись НТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ога, согласен.

НТВ рулит. Я даже с ЛМа почти не тяну. Зачем? После того, как Зевс вытягивает ДВДРип, через пару недель я смотрю этот фильм по "Премьере". А каждое утро начинается с "Как это работает" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НТВ рулит. Я даже с ЛМа почти не тяну. Зачем? После того, как Зевс вытягивает ДВДРип, через пару недель я смотрю этот фильм по "Премьере"

а яка зараз ціна питання пакету з "прем'єрою" ? там ж вроді добре дорожче стандарту

вияснив сам, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
... комини розлітаються (а вони використовуються для газового обладнання, тобто без погодження з ЖЕКом і Волиньгазом чіпати їх не мона...

Тому вони і розлітаються, бо використовуються не за призначенням. Встановлені і побудовані вони були не для газового обладнання а для опалення дровами, вуглем, тощо. Якщо такий комин викоритовувати для відводу продуктів згоряння газового обладнання - то він зиму переживе і розвалиться, для сумісного використання його з газовим обладнанням в ньому повинна бути вмонтована металева труба. Я сумніваюсь що це зроблено.

ps: вибачте що не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НТВ рулит. Я даже с ЛМа почти не тяну. Зачем? После того, как Зевс вытягивает ДВДРип, через пару недель я смотрю этот фильм по "Премьере"

а яка зараз ціна питання пакету з "прем'єрою" ? там ж вроді добре дорожче стандарту

вияснив сам, дякую

А шо там выяснять... фулл пакет стоит 10-15 у.е. при правильном подходе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список каналів НТВ+

Розмір абонплати НТВ+ . Хоча не точно. difoto про який правильний підхід ви говорите? кардшарінг? чи щось інше?

serega оффтоп трохи продовжу, сам будинок 57 року, останній капремонт був в 67-му (сусідка говорила). Так що це час а не газове обладнання :smile3:. Хоча в цьому питанні я з вами згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу хочу відповісти RudEAk ,розрахунок в основному вірний,крім *Крепление 2-го конв. Ku-band $1.50 х 3*.Треба 4 штуки.Діло,як ви розумієте не в ціні одного *Зеза*,а в принципі виставлення конверторів.Центральний не цепляється,а тільки по два з двох сторін на мультіфіди.Може хтось схоче сам попробувати .А на рахунок 75,та 13,звичайно*очепятка*.Я як після 15w,почав*W*друкувати,так і не міг зупинитися :D .А тут було сказано,що 15W,це не вартий уваги супутник,то*звиняйте*,в мене слів не має.RudEAk,а ви знаєте де 15w знаходиться,ось колись зізвонимось і я вам покажу,як в мене стоїть цей супутник.А ще цікаво прочитати про *триколор*.В нас цей пакет не дуже в повазі,але на сході і навіть центральній Україні він на*ура*.http://www.tricolor.tv/tricolor.html Можу коротко розповісти про ціни.Купляєте Базовий пакет.Це десь 130-140$.Активовуєте його і це на завжди,без ліміту часу.А в додаток можна взяти пакет *Оптікум*.Десь 35$на рік.Для перегляду годяться тюнера-Опен Х-800,Х-810(але там треба стару прошивку),або Х-820.І на рахунок *шарінга*,це питання не на один пост.Там дуже багато варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.А тут було сказано,що 15W,це не вартий уваги супутник,то*звиняйте*,в мене слів не має.RudEAk,а ви знаєте де 15w знаходиться,ось колись зізвонимось і я вам покажу,як в мене стоїть цей супутник.

15 W мене зацікавив, я з ним поексперементую (хай но тільки доберуся до драбини :D ), просто четвертим в мене стоїть Астра 19Е, а там тільки німецькі канали. ;)

Я щось на триколорі не знайшов українських дилерів, це виходить, що можна купити, тільки неофіційно? Наскільки я знаю обладнання треба купляти в диллера, бо тюнер має спеціальну прошивку і його треба реєструвати в них на сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk,я сумніваюсь,що настроїш на 15*.тяжко він дається.Ну якщо хочеш на одному конверторі,так тарілку майже вниз опускай,а якщо четвертим на тарілку,то центр строй на Амос,потім трохи тарілку вправо.І з двох сторін два мультіфіди,центр має бути свобідний.Якщо треба ,то фотку вишлю.А *Триколор*без регістрації рулить,в комплекті іде САМ модуль і карта доступу.А для розширеного,так карта с кодом продається,як на мобілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...