Перейти до змісту

Кемперство.


hap13

Рекомендовані повідомлення

пипец ... хотел трясонуть стариной и погоцать в КС (4 мес. не играл =) )

так вот ... у нас каждый за себя ... и это очень неинтересно, скучно и как так можно играть ?!

иногда по случайности кто-то "прикрывает тебе зад" ... замечу на слове "случайно" ибо так сегодня и было. надо будет как-то поиграть, когда народ поинтереснее будет <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда народ поинтереснее будет <_<

Забудь. Серв давно і прочно ушов в пісочницю і мясо

Хоч біш менш командної гри ? Тоді пряма дорога в Нео3 або шукать сервакі на просторах нету(більшість там також мясо але є виняткі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помню раньше ... где-то годик назад прикольно было (более менее) ... мясо иногда было, но было похоже на командную игру ... а это ... эх ... испортился наш сервер <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помню раньше ... где-то годик назад прикольно было (более менее) ... мясо иногда было, но было похоже на командную игру ... а это ... эх ... испортился наш сервер :)

Я думаю, щоб небуло гри сам за себе, а була командна гра - потрібно видалити функцію перегляду ТОП15 і всякі рейтинги, тоді гравці небудуть кемперить для рейтингу, почитати бігати в кінці раунду і добивати недобитих гравців соперників, а думати про свої задачі, Т-поставити бомбу, СТ захистити 2 точки і недати Т поставити бомбу.

Більшість гравців незнають радіокоманд, які дуже допомагають в командних діях, і тиснуть, що попало.

Якщо і робить рейтинг, то тільки командний і тільки для зареєстрованих команд (потрібно додатково провести реєстрацію): є на сервері гравці з команди наприклад NeXus, Import Life, Fatal і інших, їм хай рахується, а інші хай бігають і будуть мясом поки ненадоїсть, потім одумаються і почнуть одинаки обєднуватись в команди.

Плюси з цього: команди (командні гравці) не будуть користуватися чітами, команди (командні гравці) грають гарно, і команда (командні гравці) не буде флудити і грубити іншім. А так легше адмінам стане слідкувати за серваком.

ОСЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-ссс...

В кантер сам не бегаю, но братик бегает чуть ли не сутками, а я иногда наблюдаю, типа болельщик )))

Да, я согласен с теми, кто считает, что кемперство - часть командной игры. Каждый выбирает для себя свою тактику.

Вот брат почти всегда бегает, шнырит за противником, но иногда бывало и такое, когда он, оставшись один, ныкался и ложил 4-5 оставшихся противников! Не всегда, правда, удавалось всех уложить, но все же это ТАКТИКА! Уложил 3-х, остался один, тогда на него можно и в открытую валить! Чем не польза для своей команды?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви кажете команда, команда.. Да нема тут команд!!!!!!!! Тут кожен грає на стат, думає про себе! Ну авжеш є винятки! Сьогодні попробував зіграти командно( посслухаючись Селфа). Захожу за Т, в мене бобма... кажу Cover Me!.... Need beckup!... а партнери по тіму Affirmative і біжать в іншу сторону! :D ппц От і біжу вигравать раунд самотужки ставлячи бомбу( на вірну смерть(майже)) :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви кажете команда, команда.. Да нема тут команд!!!!!!!! Тут кожен грає на стат, думає про себе! Ну авжеш є винятки! Сьогодні попробував зіграти командно( посслухаючись Селфа). Захожу за Т, в мене бобма... кажу Cover Me!.... Need beckup!... а партнери по тіму Affirmative і біжать в іншу сторону! :D ппц От і біжу вигравать раунд самотужки ставлячи бомбу( на вірну смерть(майже)) :mdr:

на 100% з тобою згідний народ на сервері грає на стат - командної гри 0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть предложение ко всем кто хочет играть командно. Собираете команду 5 человек. Пишите в аську Неостар`у, заранее договариваетесь с кем играть и приходите в НеО3 и там игарете 5 на 5 командно:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Jimi Hendrix - для початку треба роз*яснити що таке Cover Me!.... Need beckup!

може хтось не знає.. :( і тому не розуміє що від нього хочуть? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Jimi Hendrix - для початку треба роз*яснити що таке Cover Me!.... Need beckup!

може хтось не знає.. :( і тому не розуміє що від нього хочуть? :(

:D;)

Це точно деякі гравці не розуміють команди (може англійскої незнайють чи що) але коли кажу Team fall back! то потрібно вернутися, бо там рвуть мене вже а він побіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя тут серв щітайшо фрі фор олл так шо вчіться стриляти і покашо нічо, ну хібашо розвороти бистро делати (а вообще норма тут з нубів гнати з 5.1 особенно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<Stihial>: Играли на днях в Counter Strike по онлайн, заходит чел с ником Susanin с встроенной в игру команды говорит всем Follow me...

<Stihial>: Все так дружно ему с консоли же, Negative!

<Stihial>: Один правда растерялся и сказал Roger that. Наверное из Польши. Они всегда ведутся на это.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<Stihial>: Играли на днях в Counter Strike по онлайн, заходит чел с ником Susanin с встроенной в игру команды говорит всем Follow me...

<Stihial>: Все так дружно ему с консоли же, Negative!

<Stihial>: Один правда растерялся и сказал Roger that. Наверное из Польши. Они всегда ведутся на это.

Де жа вю! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...