Перейти до змісту

Кемперство.


hap13

Рекомендовані повідомлення

Пропоную адмінам і всім подумати і висловити свої помисли на рахунок КЕМПЕРСТВА, чому виникла така пропозиція, читайте:

Граю я вже не перший день, думаю, що неостанній.

Приходилось по різному грати,

для того щоб заробити бабло - я залажу, ховаюсь в укромних місцях і зненацька вбиваю (з одного боку це кемперство, але з іншого розумний хід, який може принести перемогу команді, бабло мені і команді)

недописав, дописую.

Приходилось бути в ситуації коли сам опинявся проти 5 гравців, який резон мені перти на смерть, якщо можна вбити 3-4 (ховаючись - "кемперясь") а потім 1 на 1 іти.

Я рахую, що якщо гравець справті вміє грати в контру, його ніразу невб'є КЕМПЕР, тому що від заглядає у всі дири і ничькі.

А є такі люди як 4_ever SmeX, які безпідставно кідають образи і думають, що праві.

Але ж сам винен, що неподивився в те чи інше місце і його застрелили, команда програла бабла немає.

Так що SmeX, я погоджуюсь, що тобі неподобаєть така гра, але дивись уважно скрізь і дебудеш мучити свої пальчики друкувати ОБРАЗИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і з яких під SmeX називаєш снайпера кемпером. Це що означає, якщо купив Слона зразу кемпер?.

Знайшов цитату на іншому форумі:

Хорошо закемперить тоже надо уметь...

А кемперки вообще то просматриваються и простреливаються :ak47: .............

а кто не умеет играть - тот и кричит постоянно,(когда его ЗАВАЛЯТ):КЕМПЕР,КЕМПЕР...............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кеперство на ето когда на дасте тер с бомбой забился в уголок и сидит....

даи то нефакт - может он просто хочет оружие сохранить до следующего раунда

контра ето многораундовая командная!! игра, о тактике неспорят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читайте правила биоса

ето сервак мяса - а не турнирний - КЕМПЕРИТЬ не харашо...

хотите кемперить - играйте дома с ботами или на других командних серверах...

иногда читать факи полезно ...т.е. ПРАВИЛА))

одно дело убивать подстеригая - а другое ждать в ничке - разница существенная - по скоку убивать по звуку одно - при єтом перемищение неизбежно по карте - а другое - тупо всю карту прятатся в одном и том же месте - думаю что вас будут искать...

ВОТ В ЧЕМ РАЗНИЦА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читайте правила биоса

ето сервак мяса - а не турнирний - КЕМПЕРИТЬ не харашо...

хотите кемперить - играйте дома с ботами или на других командних серверах...

иногда читать факи полезно ...т.е. ПРАВИЛА))

одно дело убивать подстеригая - а другое ждать в ничке - разница существенная - по скоку убивать по звуку одно - при єтом перемищение неизбежно по карте - а другое - тупо всю карту прятатся в одном и том же месте - думаю что вас будут искать...

ВОТ В ЧЕМ РАЗНИЦА!!!

Кемперить нада с умом - эт правильно! Кемперство это часть игры!!!!!!!! Кемперить нада уметь! И вообще нада смотреть по ситуации!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводиться опитування на http://cs.gameslife.ru

Кемперство это...

Слабость и трусость игрока (250) - 30.23%

Тактический приём (480) - 58.04%

Развлекаловка для малышей (97)- 11.73%

Всего ответов: 827

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а че думать то...? - допустим чел просидел полигры - ну минуты две на одном месте - дать админу право его предупредить - раз - другой - недоходит - слепануть или еще ченить веселенькое ему ... - главное тут не Оскорбить игрока а именно предепредить - настойчиво -типа " будеш стоять - будеш выгребать"

конечно не всегда правильно када чел остался один и слышил рядом шаги врага - а добрый админ начинает ему тычки организовывать.....нехарашо палучается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кемперство саме по собi не врятує тобі життя і ружбайку. Адже досить професійні гравці вбють тебе нерухомого з 2-3 постріла.

Більша проблема коли чітера. 1 чел біжить прямо і ложить 5-7 дедоф, нехорошо однако :D

Як на мене набагато краще тактичне пересування по карті (де треба -> зі шіфтом) і вміння стріляти хедами, або знати хід черги улюбленої ружбайки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот прочитав і недоганяю в чому проблема ? :) Кемперство - можна чи ні??? Читайте правила :D і будете знати))) А ваше кажучи, я думаю що кемперство - це складова гри, так як і чітаки!!! :) Тому раджу не піднімати таких грозних запитань :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясли честно,я не навижу кемперов ну какой прикол играть если ты будеш никатса под каждым углом?смысл?вот бежит себе спокойно команда,а тут бах с верху кемпер, пол команды убивают за пару патронов!!! и на кой ,,,, такая игра,неужели самому кемперу не надоидает в ничке убивать пол команды?нет чтоб побегать,пострелять себе спокойно,с нормального ростояния?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нешарите вы,

конта командная игра,

а кому мяса хочется - нужо во чтото "десматчевое" иргать - убили, респаун, поновой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кемперство і командна гра це різні речі.

Описане Goooooooodом це теж не кемперство а тактичний хід

Кемперство це коли сидить пару придурків в таких ничках де ніхто ніколи не бігає по пару хвилин і звідти не показуються щоб не вмерти

Всього цього крику ніколи б не піднімалось якби так як і пропонувалось з самого початку був поставлений раунд тайм 2хв ібо весь народ вмирає за 60-90сек а парочка уматів сидить на базі в ничці ті півтори хвилини що лишились до кінця раунда і жде коли їх підуть шукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОВОВООВОВОВО

сіля прав як і я - - ШУКАТИ.........

брєд нах - ізвер +1 - нада дезмач - ібо ботів кепмерів меньше))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кемперство - бесцельное провождение времени, когда действий игрока(ов) ждет большинство его команды." (с) мій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тож посидеть люблю ... подождать пока завалят пару чел ...

просто нупы не понимают прикол кемперства ... им нравиться в "мясе" умирать/убивать

а выкрикивание "умников" с попыткой втянуть меня в дискуссию о том прав я или нет ..

скажу сразу ......

нинравиться ...

неиграй ....

хамить в игре нинада тоже ...

это глупо ваще ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Ваших постів, і з постів на інших форумах я зрозумів наступне:

"кемперів" вважають тих, хто ніколи нерашує, нейде вперед, а сидить в себе на базі в укромному місці, що дивно кожну гру (як можна просидіти пів години на одній карті на одному місці-маньякі).

Якщо человек посидить на базі 1 гру для збереження життя і грошей, то це вже тактика, адже наступної гри він докупить бронь, каску і гранат і попре вперед.

Той человек, який купує слона також може сидіти близь бази (даст) і він не кемпер, якого ..... йому перти зі слоном (на який витратив 5000$) вмирати, крім випадко коли терор один залишився зі слоном і ЙОму потрібно ставити бомбу.

А висновок такий, кожен "кемпер" це левий фрег, адже хто думає під час гри, а непросто нажимає на мишку і клаву, завжди знає де може сидіти "кемпер" і дивиться, прострілює, ріже. 1-2 раза убєш того самого гравця на одному місці - він там більше сидіти небуде, а буде бігати, і вчитись стріляти, грати і перетворюватись з "кемпера" в достойного гравця.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моралі замінив би на фана і бажання грать тут далі ібо мораль трошкі інше поняття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непонимаю ... :blink: зачем такую тему вообще нужно так раскрывать?!

1. каждый игрок кемперился (200%) ... кемпериться (150%) ... будет кемпериться (100%).

2. хорошое кемперство - это надо уметь ;)

3. лоу кемпера и просто кемпера убить впринципи не сложно ... надо просто постораться ;)

4. и не говорите мне что кемпер - это гон; неинтересно; и другие нудные выражения жертвы хоршого игрока, который смог заработать денег себе и команде, выиграть раунд и вообще ... все ... не могу дальше писать, т.к. это марная трата времени, т.к. всегда будут кемперы и будут игроки, которые их потдержуют и просто обижиные жертвы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто багато хто за Т стане на базі з авп (на даст 2) і сидить... це кемперство ! 100%

а якщо так само зробить КТ - то це не кемпер ! :blink:

Того шо він тіпа точку держить. А з боку Т це просто набивання стату.

якби КТ захотіли і сиділи на точках, то шо робили б ці авпшнікі на базі за Т ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

че-тут вообще думать?!

это игра!!! и каждый играет в свое удовольствие ... и если ему хочетсо сегодня кемпериться?! пускай это делает ... а вы возмите командой накройте его кемперство 5-10 раз и ему надоест кемпериться ближайший 1 день :blink:

ищите подходы к проблеме а не "кричите" : "кемпер галимый"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм а о какой командной игре можно говорить на мясе?

Команда это 5 на 5.

А насчет кемперства, то Террористы должны выполнять свою задачу на карте, так-же как и КТ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...