Перейти до змісту

Економічні новини України


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

не ну це АХРЕНЕТЬ!

якшо я поїхав за бугор, "рвав ж%пу" заробляючи гроші на заробітках протягом 2-3 років і приїхав сюди і купив 1 кімнатну квартиру, то виходить я буду оштрафований? і маю заплатити 30% від зароблених грошей???

а не "охренелі лі" наші кнопкодавци?

На жаль в схемі я не побачив 15% податку на кредит, але скоріш за все допрацюють і він таки буде введений. В іншому випадку логіки не бачу.

Якщо серйозно і з натяком на багаті країни, то до великих податків і відповідальності, вони дають такі конфетки, як нульові кредити (або практично нульові) на ведення бізнесу, відсутність корупції, чітка оптимізована робота чиновників, максимально скорочена їх кількість. В такій системі держава дбає за громадянина, а він за неї, все збалансовано.

У нас потужний податковий прес включається не дивлячись на безмежне казнокрадство, корупцію, кумівство, низький професійний рівень чиновництва, злочинність судово-прокурорсько-міліцейської системи. Виходить що нас знову хочуть більше доїти, а з травою потім якось і вибірково.

Шкода країни, ні щоб зменшити податки, розпустити мусарноту, казнокрадів, створити східно-європейсьий валютний офшор і багатіти. Це не правильно, гроші мають бути в чітко означених людей, бажано своїх, бажано кумів. Вже ніби пробували і не один раз.

ну хай тількі "пукнуть" то люди раз два піднімуться!

і до цеї всієїї ХЕРНІ добавте війну, доллар по 18 грн і бензин по 17грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 213
  • Створено
  • Остання відповідь
і до цеї всієїї ХЕРНІ добавте війну, доллар по 18 грн і бензин по 17грн!
а тут ще на лексусі підтягуються податківці з калашами нагадати щоб не забув заплатити нові податки, бо ти гад такий, в тіні сидиш, падла. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до цеї всієїї ХЕРНІ добавте війну, доллар по 18 грн і бензин по 17грн!
а тут ще на лексусі підтягуються податківці з калашами нагадати щоб не забув заплатити нові податки, бо ти гад такий, в тіні сидиш, падла. :)

оце блін всі зазомбовані! ))))

мається на увазі ті хто голосував за Пороха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю усю цю хрень під назвою "податкова реформа" і офігіваю. А держава якісь кроки зробила назустріч власному народу: люстрація, адмінреформа, боротьба з корупцією, полегшення ведення бізнесу та його дерегуляція, пом'якшення податкового тиску і т.д.? Новий міністр економіки Абромавічус обіцяє, що протягом двох років Україна увійде до топ-50 країн за рейтингом Doing Business. Гадаю, що прозріння для нього настане скоро і буде воно болісним.

ПиСи. Сьогодні мав розмову з людиною МВС. Вітаю усіх, в т.ч. і себе, хто стояв на Майдані та і всіх українців - зараз в спішному порядку реанімують справи (податкова міліція, УДСБЕЗ, УБОЗ), які були зупинені/закриті при ВФЯ щодо малого та середнього бізнесу. Апробація пішла по Києву. Буквально на днях до мене дійшла така інформація і сьогодні я отримав підтвердження від офіцера МВС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю усю цю хрень під назвою "податкова реформа" і офігіваю. А держава якісь кроки зробила назустріч власному народу: люстрація, адмінреформа, боротьба з корупцією, полегшення ведення бізнесу та його дерегуляція, пом'якшення податкового тиску і т.д.? Новий міністр економіки Абромавічус обіцяє, що протягом двох років Україна увійде до топ-50 країн за рейтингом Doing Business. Гадаю, що прозріння для нього настане скоро і буде воно болісним.

ПиСи. Сьогодні мав розмову з людиною МВС. Вітаю усіх, в т.ч. і себе, хто стояв на Майдані та і всіх українців - зараз в спішному порядку реанімують справи (податкова міліція, УДСБЕЗ, УБОЗ), які були зупинені/закриті при ВФЯ щодо малого та середнього бізнесу. Апробація пішла по Києву. Буквально на днях до мене дійшла така інформація і сьогодні я отримав підтвердження від офіцера МВС.

поділіться ссилкою на текст реформи! цікаво прочитати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поділіться ссилкою на текст реформи! цікаво прочитати

На жаль, як і Ви, читаю тезисно та спираюсь на слова Продан. Очікую, як і багато хто, на зареєстрований законопроект у ВР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут Игорь Стокоз написал пояснение: " Я убрал свой предыдущий пост по поводу грядущего 30%-го налога от Яценюка. И вот почему. Я не поленился и зашел на "Офіційний портал Верховної ради", де знайшов документ номер 5079 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших Законів України (щодо податкової реформи)". Пункт 392.2.5. гласит, что "наявність у контролюючого органу інформації щодо перевищення суми понесених витрат у зв’язку з придбанням активів платником податків – фізичною особою, у звітному періоді, над сумою доходів, отриманих таким платником податку у цьому ж звітному періоді, в розмірі що перевищує розмір сорока мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня звітного року."

Минимальная заработная плата на 2015 год будет составлять 1257 гривень. Умножив эту цифру на 40 мы получим не 12180 гривень а несколько другую цифру. Сайт kievtimes и уважаемый блоггер слегка поторопились с выводами. А вместе с ними и я. Прошу меня извинить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустимо, ви офіційно працюєте 10 місяців із чистою ЗП 2000 грн/міс і за цей період офіційно заробили 20 000 грн.

До того ви ніде не працювали і тут в один момент пішли і купили автомобіль за 200 000 грн.

Виходить, що офіційно ви заробили 20 000 грн, а потратили 200 000 грн. Відповідно, 180 000 грн взялись у вас завдяки ЗП в конверті, взяткам, іншим незадекларованим доходам.

З різниці (180 000 грн) потрібно буде сплатити 30%.

Якось так.

Так не буде. В законопроекті передбачено подача декларацій. Якщо ви не задекларуєте свої статки, то:

У разі недекларування активів під час одноразового декларування, задекларованими вважаються вартість активів платника податків - фізичної особи у розмірі 200 тисяч гривень та вартість інших активів, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку станом на 1 січня 2015 року.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52180

Пересічного громадянина з легальними доходами цей законопроект не зачепить. Повністю ще не читав, але поки не побачив для себе нічого критично поганого. Шукають спосіб легалізувати тіньові доходи і боротися з ними в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пересічного громадянина з легальними доходами цей законопроект не зачепить

Тут з якої сторони дивитися

У більшості зарплати у конверті . І не факт,що роботодавці захочуть легалізувати

Той самий Рошен не все по-білому платить

А мене,як простого громадянина , тривожить ось що :

пенсіонер зі своєю пенсією в півтори тисячі мусить якось виживати при нинішніх цінах на ліки,продукти і комуналку, що дуже подорожчали

і уряд каже,що пенсії на цьому ж рівні і лишаться,переглядати їх не будуть

Добре , а ось цитата з інтервю нашого генпрокурора Яреми :

І щоб зберегти це ядро, законодавчо нам вдалось забезпечити нормальні зарплати для працівників ГПУ. І одна з норм закону "Про прокуратуру", що діятиме з квітня, це передбачає. Прокурор після вступу закону в силу отримуватиме зарплату 13 тисяч гривень і вище.

– І ваша зарплатня теж підвищиться?

– Звичайно. Генпрокурор отримуватиме приблизно 50 тисяч гривень.

– Зараз ви скільки отримуєте?

- 6 тисяч 500. Насправді у мене зарплатня біля 17 тисяч гривень, але я потрапив під постанову Кабміну, згідно з якою скоротили зарплатню. І коли двічі на місяць я отримую по 3 тисяч, це трохи, чесно кажучи, образливо.

Тому що Генпрокурор не повинен отримувати таку заробітню плату. Але виходячи з ситуації в країні… Не хочу потрапити під таку критику, як Мустафа Найєм (посміхається – УП).

Як на мене , то занадто крутий скачок з 17 тисяч до 50 зарплати у такий складний для країни час ?!

Це ще з урахуванням, що результатів його роботи ми не бачимо

Тобто вчителька має якось жити на 2-3 тисячі,а генпрокурор на 6 не може

Оце і обурює ...

Нічого не робиться ,про робочі місця мови немає,про зміну системи мови немає ,про офшори мови немає,про гривню що скоро не варта буде паперу ,на якому надрукована ,мови немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустимо, ви офіційно працюєте 10 місяців із чистою ЗП 2000 грн/міс і за цей період офіційно заробили 20 000 грн.

До того ви ніде не працювали і тут в один момент пішли і купили автомобіль за 200 000 грн.

Виходить, що офіційно ви заробили 20 000 грн, а потратили 200 000 грн. Відповідно, 180 000 грн взялись у вас завдяки ЗП в конверті, взяткам, іншим незадекларованим доходам.

З різниці (180 000 грн) потрібно буде сплатити 30%.

Якось так.

Так не буде. В законопроекті передбачено подача декларацій. Якщо ви не задекларуєте свої статки, то:

У разі недекларування активів під час одноразового декларування, задекларованими вважаються вартість активів платника податків - фізичної особи у розмірі 200 тисяч гривень та вартість інших активів, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку станом на 1 січня 2015 року.

http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=52180

Пересічного громадянина з легальними доходами цей законопроект не зачепить. Повністю ще не читав, але поки не побачив для себе нічого критично поганого. Шукають спосіб легалізувати тіньові доходи і боротися з ними в майбутньому.

про яке декларування можна говорити??? якщо сьогодні курс доллара піднявся майже на 1 гривню за день! і складає десь 19 грн... а в "Клоуна " під назвою НБУ він вартує 15.7 грн... це ж клоунада!

Ті що отримують зп у розмірі більше 3000 грн майже всі отримують 1200 офіційно + конверт....

А взяти простих "шабашнків" пішов декларувати... де заробив? надавав послуги без оф. оформлення? то на тобі в придачу ще ШТРАФ за те що неофіційно заробляв.. (тобто не був підприємцем)

А ті що товари возять із за границі? як їм декларувати?? (Візміть один Ковель, там майже всі на цигарках заробляють і контрабанді...)

А вот об"ясніть мені якого милого я повинен платити податок за ті гроші які я заробив заграницею???

Надала б мені держава робоче місце за спеціальністью, КОНКУРЕНТНО спроможну зп... питань немає... декларував би всі доходи...

а тах ці декларування це "чергове розводіло" і "наповнення кормушкі". Вони дограються з курсом, з законами, АТО....

Впевнений в тому що придумають ще більше схем обходу даних законів і ще більше бізнесу і доходів опиниться в ТІНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустимо, ви офіційно працюєте 10 місяців із чистою ЗП 2000 грн/міс і за цей період офіційно заробили 20 000 грн.

До того ви ніде не працювали і тут в один момент пішли і купили автомобіль за 200 000 грн.

Виходить, що офіційно ви заробили 20 000 грн, а потратили 200 000 грн. Відповідно, 180 000 грн взялись у вас завдяки ЗП в конверті, взяткам, іншим незадекларованим доходам.

З різниці (180 000 грн) потрібно буде сплатити 30%.

Якось так.

Я написав свою думку. На вашу думку як часто пересічний громадянин з доходом 2000 грн. в місяць робить покупки хоча б на 10 тис. грн. і більше? Автомобіль з салону за 200 000 грн. з таким доходом нереально купити. Тим більше, в черговими "поліпшеннями".

Тим більше, що в законопроекті передбачено 200 000 грн. активів, навіть якщо нічого не декларував

У разі недекларування активів під час одноразового декларування, задекларованими вважаються вартість активів платника податків - фізичної особи у розмірі 200 тисяч гривень та вартість інших активів, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку станом на 1 січня 2015 року.

Якщо ж біла з/п 2000 грн., а людина робить такі покупки - хай платить податок. ІМХО, це не трудові доходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот об"ясніть мені якого милого я повинен платити податок за ті гроші які я заробив заграницею???

Надала б мені держава робоче місце за спеціальністью, КОНКУРЕНТНО спроможну зп... питань немає... декларував би всі доходи...

я певен, що за пенсією ви не прийдете в майбутньому, в центр зайнятості та інші соц служби звертатись не будете, о так, чуть не забув, діток малих в державний садочок водити не будете як і в державну школу :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я певен, що за пенсією ви не прийдете в майбутньому

Значно вигідніше віддавати гроші не в пенсійний фонд, а класти їх, наприклад, на якийсь банківський рахунок. А ще краще пускати ті гроші на свій розвиток зараз, щоб потім не надіятися на державу і чиновників, а тільки на себе і свої дітей. Хоча влада все це ставить поза законом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я певен, що за пенсією ви не прийдете в майбутньому

Значно вигідніше віддавати гроші не в пенсійний фонд, а класти їх, наприклад, на якийсь банківський рахунок. А ще краще пускати ті гроші на свій розвиток зараз, щоб потім не надіятися на державу і чиновників, а тільки на себе і свої дітей.

лише в країні де є стабільність всі інше від лукавого, те ж саме і про ***свій саморозвиток***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лише в країні де є стабільність всі інше від лукавого, те ж саме і про ***свій саморозвиток***

Ну, якщо ви свідомо обираєте варіант, коли на пенсії ви отримаєте суму в 3-5 разів меншу, порівняно з тією, що ви відчислили в пенсійний фонд протягом допенсійного життя - ваше право. Але мені чомусь більше подобається варіант - отримати всю суму відчислень + відсотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я певен, що за пенсією ви не прийдете в майбутньому, в центр зайнятості та інші соц служби звертатись не будете, о так, чуть не забув, діток малих в державний садочок водити не будете як і в державну школу :_04:

а доживу я до 70 років? в центр зайнятості ходив 1 раз в житті. Державний садочок як і безкоштовна медицина. а школа державна дивіться про садочок..

Пан Volyniaka дуже хорошу статтю знайшов.... мені особливо сподобалось про трудову емірграюцію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я певен, що за пенсією ви не прийдете в майбутньому, в центр зайнятості та інші соц служби звертатись не будете, о так, чуть не забув, діток малих в державний садочок водити не будете як і в державну школу :_04:

а доживу я до 70 років? в центр зайнятості ходив 1 раз в житті. Державний садочок як і безкоштовна медицина. а школа державна дивіться про садочок..

Пан Volyniaka дуже хорошу статтю знайшов.... мені особливо сподобалось про трудову емірграюцію)

не кажіть гоп... живіть довго і щасливо і бульте здорові, але життя є життя і пенсія буває на жаль не тільки по віку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я певен, що за пенсією ви не прийдете в майбутньому, в центр зайнятості та інші соц служби звертатись не будете, о так, чуть не забув, діток малих в державний садочок водити не будете як і в державну школу :_04:

а доживу я до 70 років? в центр зайнятості ходив 1 раз в житті. Державний садочок як і безкоштовна медицина. а школа державна дивіться про садочок..

Пан Volyniaka дуже хорошу статтю знайшов.... мені особливо сподобалось про трудову емірграюцію)

те що там в школі раз в місяць треба здати суму на ремонт, це ВЗАГАЛІ НЕ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО ПЛАТИТИ ПОВНІСТЮ ЗА навчання. Якщо ваші діти ходять в платну школу, то тоді ви маєте рацію, в іншому випадку це просто бла..бла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=52180

Пересічного громадянина з легальними доходами цей законопроект не зачепить. Повністю ще не читав, але поки не побачив для себе нічого критично поганого....

Можете і не читати. На сайті проект №5079 - це версія від 15.09.2014... Вже є інша - доопрацьована...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина берет кредит, чтобы поднять Доннбас

http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1536812

я шось не поняв.... поки в Україні відключають світло, іде війна, а тут вже і кредит на відновлення Донбасу беруть? я шось не розумію..

немає грошей на елементарне: Їжу, одежу для бійців..

а тут на тобі, ше Донбас не відвоювали як вже гроші беруть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВМИКАЙТЕ і найкраще дивитись з 42-ої хвилини, досить цікава економічна ситуація(((

а хто має можливість, ВАРТО подивитись повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращою ілюстрацією проблем став діалог Яценюка та комісара Йоганеса Гана на прес-конференції. На слова прем’єра "гроші потрібні Україні вже на вчора", Ган відповів, що "вчора" їх не буде, і сьогодні також. А будуть лише після того, як Україна здійснить реформи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...