Перейти до змісту

Економічні новини України


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Чес слово не чекав від них, думаю це тільки початок роздавання цукерок перед виборами

http://www.pravda.co.../10/20/6689423/

Верховна Рада знизила ставки податків і підвищила допустимий обсяг обороту для всіх категорій підприємців-"спрощенців"

Не дасть Кортінг збрехати - безумовно це заслуга Юлі !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 213
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага щоб задобрити.... За податковим законодавством ми у рейтингах на рівні Гондурасу чи Камеруну, настільки воно громіздке, бюрократичне і недолуге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

640x490.jpg

Это - абсурд, ибо, во-первых, большинство из церквей строились за деньги меценатов, и власть к этому имела очень условное отношение. Во-вторых, Украина - это не Исламская республика Иран, у нас церковь отделена от государства, о б этом пишет журналист УП Сергей Лещенко в facebook.

И государству хвастаться, что она восстанавливает храмы вместо больниц - это кризис жанра, когда уже нечем иным хвастаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальне покращення - ось воно:

Рейтинг легкості ведення бізнесу: порівнюємо показники Грузії і України, учимося в Малайзії

Свіжий Рейтинг легкості ведення бізнесу Світового Банку, надрукований 20 жовтня, ставить адекватну оцінку "реформам", що доблесно "проводяться" нині в Україні: за рік країна спустилась на 152-е місце з 149-го.

З країн Східної Європи і Центральної Азії Україна виграє лише у Узбекистану. З іншими регіонами краще себе не порівнювати – гірший рейтинг є лише у країн Центральної Африки.

Скажімо, порівняння України і Грузії (16 місце) показує відмінність між "реформами" і реформами. Згідно зі звітом Світового Банку, для того, щоб:

- відкрити бізнес в Україні потрібно 9 документів і 24 дні; у Грузії – 2 документи і 2 дні;

- отримати дозвіл на будівництво в Україні потрібно 21 документ і 375 днів; у Грузії – 9 документів і 74 дні;

- зареєструвати власність в Україні потрібно 10 документів і 117 днів; у Грузії – 1 документ і 2 дні.

Загальне податкове навантаження в Україні складає 57,1% з прибутку, тоді як в Грузії – 16,5%.

Коментуючи ці "досягнення" Павло Шеремета, президент і старший консультант інституту стратегії блакитного океану Малайзії пише у своєму блозі:

"Але ніхто не переконає мене, що маючи власну більшість у парламенті, при бажанні, не можна було суттєво покращити регуляторне середовище для бізнесу в країні.

Я чітко бачу це бажання, працюючи з урядом в Малайзії: питання легкості ведення бізнесу знаходиться в центрі уваги найвищих посадових осіб країни, починаючи з прем’єр-міністра.

Наполегливе порівняння себе з Сінгапуром (1 місце в рейтингу) дає результати: країна стрибнула за рік на 5 сходинок з 23-го на 18-е місце. І що важливіше, акціонерні товариства реєструються тепер в Малайзії за 1 день, а простий бізнес за 1 годину.

Я впевнений, що при бажанні і справжніх реформах Україна може зробити те саме. Чи може наша влада вважає, що ми заслуговуємо на менше ніж грузини і малайзійці?"

texty.org.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже просто, дають людям заснувати бізнес, а потім, якщо він прибутковий, то його або куплять , або й так заберуть.

Баранів стрижуть, коли шерсть наросте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй мамі, як і всім вчителям з її школи, сказали, що тиждень канікул буде як відпустка за власний рахунок, бо в бюджеті нема грошей. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй мамі, як і всім вчителям з її школи, сказали, що тиждень канікул буде як відпустка за власний рахунок, бо в бюджеті нема грошей. :mdr:

"Улучшение жизни стало таким стремительным, что хочется хоть небольшого ухудшения улучшения." ©Дурдом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 и 6 ноября в «Тойота Сити Плаза» на Петровке состоится торжественное празднование рождения новой автомобильной звезды бизнес-класса - Toyotа Camry 7-го поколения. Празднование состоится по адресу: ...

Приглашаем всех желающих полюбоваться самой ожидаемой автомобильной премьерой года! Гостей салона ждут незабываемые эмоции от знакомства с новой Camry.

http://www.city-plaza.toyota.ua/node/122?utm_source=lifepravda&utm_medium=pr&utm_campaign=starweekend

Знаючи любов наших прокурорів/суддів/і т.п. до Камрі чекаємо скорого "покращення" на автошляхах Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сын президента Виктора Януковича Витя засветился на грозе песков - внедорожнике "Ford Raptor" стоимостью около 100 тысяч долларов.

450x297.jpg

Лєпо!

08440878b941d1e87161c4afec8a02ee.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві відбувся прем`єрний показ мультфільму для дітей про податки "Місто мрії", створеного за підтримки Державної податкової служби.

Бюджет мультфільму становив 350 тисяч гривень, передає

УНІАН.

За словами голови ДПСУ Олександра Клименка, кошти були зібрані Асоціацією ветеранів Держподатслужби.

Новий голова Державної податкової служби України Олександр Клименко сьогодні презентував мультфільм про важливість сплати податків "Місто мрії" у годиннику з рожевого золота вартістю трохи більше 12 тисяч євро.

Саме Клименко ініціював свого часу створення цього мультфільму, за допомогою якого дітям пояснюватимуть важливість сплати податків.

І ще

В телесюжеті на ТВі показували інтерв"ю з дітьми, яке брали після перегляду мульту. Якась дівчинка асоціювала Криса з Януковичем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересный подход. В то время как производство норпмальных мультфильмов в Украине чуть больше чем стоит, эти олухи за наши же бабки снимают какую то белиберду и вешают лапшу на уши детям.За 350 тысяч наши аниматоры смогли бы забабахать пару хороших мультиков,жизненных и реально полезных для детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кошти були зібрані Асоціацією ветеранів Держподатслужби.

Щеб уточнили кількість ветеранів що скидалась на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влада підстроює "кормушку" під себе

при цьому запроваджують порядки близькі до "совєтів"

а взагалі лякає узурпація влади в Росії і при цьому хижі замашки щодо України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які симпотоми порядків близьких до "совєтів"?

І чим порядки капіталізму кращі?

Повідайте, дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при цьому запроваджують порядки близькі до "совєтів" а взагалі лякає узурпація влади в Росії і при цьому хижі замашки щодо України

читаю Ваш пост і думаю: відчуваю, що на..обують, не знаю, де, як любив говорити мій колишній шеф)

перечитавши 3 раз, зрозуміла: переживання щодо хижих замашок на Україну якось не корелюють з ніком "Вервольф")))

чи то нєлюбовь до совєтів сподвигла Вас назватись ім'ям ставки Гітлера під Вінницею?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які симпотоми порядків близьких до "совєтів"?

І чим порядки капіталізму кращі?

Повідайте, дуже цікаво.

не кажу, що порядки капіталізму кращі

мова йде про утиски свободи слова, про тиск влади на народ

з правоохоронних органів, які мали б захищати права людей, роблять "цепних псів"

так, порядок в країні потрібен, але не такий

при цьому запроваджують порядки близькі до "совєтів" а взагалі лякає узурпація влади в Росії і при цьому хижі замашки щодо України

читаю Ваш пост і думаю: відчуваю, що на..обують, не знаю, де, як любив говорити мій колишній шеф)

перечитавши 3 раз, зрозуміла: переживання щодо хижих замашок на Україну якось не корелюють з ніком "Вервольф")))

чи то нєлюбовь до совєтів сподвигла Вас назватись ім'ям ставки Гітлера під Вінницею?)

хах) повірте, до фашистів ніякого відношення не мав і не маю!)

тим паче до Гітлера і його ставки)

стосовно нелюбові до совєтів - то так ставлюсь до всіх узурпаторів, це моя власна думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хах) повірте, до фашистів ніякого відношення не мав і не маю!) тим паче до Гітлера і його ставки)

ну да, ну да, і школу прогулював, просто слово понравілось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хах) повірте, до фашистів ніякого відношення не мав і не маю!) тим паче до Гітлера і його ставки)

ну да, ну да, і школу прогулював, просто слово понравілось)

повторювати не люблю, але бачу, що потрібно - ніякого відношення до нацистів, фашистів, чи іншої дряні не маю!!!!!

школу не прогулював, а слово дійсно просто сподобалось...

і взагалі таким макаром можу і вас до тих же фашистів приписати - якщо прибрати "Лі" з вашого ніку, то вийде чудове ім'я для фашистки)

до нікнейму прошу не придиратись - не ваша справа, як я назвався і в третє повторю, що до тієї погані не маю відношення!

тим паче не мій нік в темі обговорюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим паче не мій нік в темі обговорюється

Угу.. ми обговорюємо економічне покращення.. хоча проскакує "свобода слова", "тиск влади на народ" політична експансія Росії і тЕпЕ.

Причому ширина "мислі" на достойному рівні. Далой узурпаторів.

Це вам не хухри-мухри і про нік балачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві відбувся прем`єрний показ мультфільму для дітей про податки "Місто мрії", створеного за підтримки Державної податкової служби.

так-так..дивилася вчора сюжет в новинах про цей шедевр мультиплікаційної

думки.

Особливо зворушив головний герой, працівник податкової, який ,наче Бетмен, врятував

головного поганця - гризуна від пожежі...(очевидно горіли гроші, хитрож%по заникані від справедливих очей держави)

пєчаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві відбувся прем`єрний показ мультфільму для дітей про податки "Місто мрії", створеного за підтримки Державної податкової служби.

так-так..дивилася вчора сюжет в новинах про цей шедевр мультиплікаційної

думки.

.....

пєчаль...

f5e06282a65d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...